PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : \system volume information

kiuhnmgtrdcv
07-11-2008, 17:13
من میخوام به این دایرکتوری از ویندوز دسترسی پیدا کنم چون چند تا ویروس اونجا جا خوش کردن
C:\system volume information
ولی access denied میزنه
چی کار کنم؟ مرسی

mahdi7610
07-11-2008, 18:03
من میخوام به این دایرکتوری از ویندوز دسترسی پیدا کنم چون چند تا ویروس اونجا جا خوش کردن
C:\system volume information
ولی access denied میزنه
چی کار کنم؟ مرسی
سلام

برای این کار باید فایل سیستم شما ntfs باشه .
ابتدا به Folder Option برو و بعد هم تب view و از این تب تیک اخرین گزینه اون یعنی use sample the sharing را بردار و پنجره ها را ok کن

حالا برو و روی پوشه راست کلیک کن و بعد هم propertise را بزن سپس به تب security برو و بعد هم از پنجره باز شده دکمه advanced را بزن و بعد هم از پنجره باز شده به تب owner برو و از اونجا یوزر خودت را انتخاب کن و یه گزینه اون پایین هستش اون را هم تیک بزن و بعد هم همه پنجره ها را ok کن .

حالا می تونی پوشه را باز کنی

موفق باشی .

lord_ashkan_z
07-11-2008, 22:14
چه طوری میشه این پوشه را که در تمام درایوها هست پاک کنیم؟

hassan_sia
07-11-2008, 22:23
ببخشید این فایلهای که توی پوشه system volume information هستن اصلا چی هستن و کارشون چیه ؟ بای داخل این پوشه فایلهای زیر بود : tracking.log---MountPointManagerRemoteDatabase-----SYMEFA.DB

mahdi7610
07-11-2008, 23:09
چه طوری میشه این پوشه را که در تمام درایوها هست پاک کنیم؟
سلام

اشکان جان شما باید ابتدا سیستم ریستور مربوط به اون درایو که می خواهید این فایل را از داخلش پاک کنید را off کنید .
همون طور که می دونید توی این پوشه point های مربوط به سیستم ریستور ذخیره می شه . به خاطر همین اگه سیستم ریستور فعال باشه شما اجازه حذف اون فایل را ندارید .

پس ابتدا کاری که توی پست 2 گفتم را انجام بدید .

سپس روی مای کامیپوتر راست کیک کنید و properetise را بزنید و سپس به تب system restore برید و سپس هر درایوی را که خواستید را انتخاب کنید و تیک بالای اون را بزنید و به اخطار داده شده پاسخ مثبت بدهید و سپس پنجره را ok کنید.

حالا می تونید برید و اون پوشه را پاک کنید.

ببخشید این فایلهای که توی پوشه system volume information هستن اصلا چی هستن و کارشون چیه ؟ بای داخل این پوشه فایلهای زیر بود : tracking.log---MountPointManagerRemoteDatabase-----SYMEFA.DB

سلام دوست عزیز

پاسخ شما را هم توی پست زیر کامل داده ام .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

kiuhnmgtrdcv
08-11-2008, 10:45
من show hidden files and folders رو تو فولدر option علامت زدم ولی system folder informatin رو بازم نمیتونم پیداش کنم!
d:\system volume information
مشکل اینجاست که اصلا system volume informaton رو نمیتونم پیداش کنم که روش کلیک راست کنمD:

mahdi7610
08-11-2008, 12:38
من show hidden files and folders رو تو فولدر option علامت زدم ولی system folder informatin رو بازم نمیتونم پیداش کنم!
d:\system volume information
مشکل اینجاست که اصلا system volume informaton رو نمیتونم پیداش کنم که روش کلیک راست کنمD:
دوست عزیز شما باید از فولدر اپشن تیک گزینه Hide protected opereting system files را بردارید و تیک گزینه show hidden files and folders را بزنید . و صفحه را ok کنید

موفق باشید.