PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوزی را از نت دانلود کردم ولی متاسفانه نمیتونم نصب کنم !؟؟ لطفا راهنمایی کنید

sonamy1
07-11-2008, 16:14
سلام

چند روز پیش تصمیم گرفتم که ویندوزی را از نت دانلود کنم و جایگزین ویندوزم کنم .. فایلها را دانلود کردم و استخراج کردم یک فایل nrg بدست اومد که می بایست بوسیله برنامه نرو اونو به فایل iso تبدیل میکردم و بروی سی دی یا دی وی دی رایت میکردم ...

تا اینجا مراحل را درست انجام دادم ولی وقتی فایل به فایل iso تبدیل شد و بروی دی وی دی انتقالش دادم بصورت یک فایل ناشناخته در اومد که ویندوز اونو نمیشناسه و فقط توسط همون برنامه نرو باز میشه ... و به هیچ وجه قابلیت نصب کردن را نداره ..

گفتم شاید مراحل را نادرست انجام دادم و به فایل آسیب رسیده دوباره یک ویندوز دیگه را دانلود کردم که اینبار پس از استخراج یک فایل iso را تشکیل میداد ... فایل iso را ایندفعه با برنامه magic iso به سی دی انتقال دادم ولی باز دقیقا همون مشکل تکرار شد و تفاوتی حاصل نشد ... فایل مربوطه قابلیت نصب را نداره و فقط میتونم بازش کنم و نهایتا اکستراکتش کنم ...

ممنون میشم اگر دوستان و اساتید کمک و راهنمایی کنند تا من بتونم این ویندوز ها را نصب کنم .:11:

Benygh
07-11-2008, 16:41
محتویات اون فایل Iso رو با نرم روی یک Bootable Disc رایت کنید . مشکلتون باید حل بشه !

sonamy1
07-11-2008, 19:32
محتویات اون فایل Iso رو با نرم روی یک Bootable Disc رایت کنید . مشکلتون باید حل بشه !

میشه بیشتر و کاملتر توضیح بدید ...منظورتون را از Bootable Disc متوجه نشدم .. لطفا روشن تر توضیح بدید تا من مبتدی هم متوجه بشم ...

یکدنیا تشکر بابت راهنمایی :11:

reb
08-11-2008, 01:04
منطورت اینه که بوتیبل نیست؟

sonamy1
08-11-2008, 13:40
منطورت اینه که بوتیبل نیست؟

دقیقا نمیدونم دوست من ...همونطوری که گفتم بعد از استخراج یک فایل iso بدست اومد که نمیدونم چطوری باید نصبش کنم ؟؟ اگر توضیح بدی ممنون میشم

mahdi7610
08-11-2008, 19:05
دقیقا نمیدونم دوست من ...همونطوری که گفتم بعد از استخراج یک فایل iso بدست اومد که نمیدونم چطوری باید نصبش کنم ؟؟ اگر توضیح بدی ممنون میشم
سلام

باید به صورت بوتیل روی سی دی رایت کنید

پست زیر را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

sonamy1
09-11-2008, 01:11
سلام

باید به صورت بوتیل روی سی دی رایت کنید

پست زیر را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .