PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی و مشاوره

ehsan_1987
07-11-2008, 00:36
سلام
من به یه سیستم برخورد کردم که هی ری استارت میشه .ویندوز رو میخوام عوض کنم در حین نصب و کپی فایل ها ارور صفحه ابی میده یا ری استارت میشه.علت چیه.خواهشن یه کمکی بکنید.به نظر شما مشکل از کجاست.قبلش کار میکرد مثل بچه ادم.یهویی این طوری شد.به نظر خودم از هارده؟نظر شما چیه چه کار کنم

alborz_k
07-11-2008, 01:12
سلام
من به یه سیستم برخورد کردم که هی ری استارت میشه .ویندوز رو میخوام عوض کنم در حین نصب و کپی فایل ها ارور صفحه ابی میده یا ری استارت میشه.علت چیه.خواهشن یه کمکی بکنید.به نظر شما مشکل از کجاست.قبلش کار میکرد مثل بچه ادم.یهویی این طوری شد.به نظر خودم از هارده؟نظر شما چیه چه کار کنم
سلام . ممکنه که مشکل از دمای پردازنده باشه و یا پاور مشکل پیدا کرده باشه و یا حتی ممکنه که مشکل از رم باشه ، باید این قطعات رو جداگانه بررسی کنید.

ehsan_1987
07-11-2008, 12:44
سلام . ممکنه که مشکل از دمای پردازنده باشه و یا پاور مشکل پیدا کرده باشه و یا حتی ممکنه که مشکل از رم باشه ، باید این قطعات رو جداگانه بررسی کنید.

اقا من در این سیستم متوجه شدم که در قسمت اشن بایوس مربوط به سلامتی سی پی یو مثل من نیست و اصلن کار نمیکنه هر چی بایوس را دیفالت کردم بازم در این اپشن هیچی نشون نمیده در حالیکه برا خودم دور فن و دما و ... رو نشون میده

golmohammadi
15-11-2008, 19:45
اقا من در این سیستم متوجه شدم که در قسمت اشن بایوس مربوط به سلامتی سی پی یو مثل من نیست و اصلن کار نمیکنه هر چی بایوس را دیفالت کردم بازم در این اپشن هیچی نشون نمیده در حالیکه برا خودم دور فن و دما و ... رو نشون میده

خوباگه بايوس را ديفولتش كردي بايد ضخيره بشه
اگه ضخيره نميشه احتمال ميره باطري بايوس تمو شده باشه
و اگه باطري سالم هست آي سي بايوس ايراد داره
و بايد بره تعمير
البته اين فقط يه احتمالش بود كه شما گفتين و منم تشريح كردم

gecret
26-11-2008, 02:35
ببین من چند روز پیش به همچین مشکلی در یک سیستم برخورد کردم البته اون سیستم یک ایراد خنده دار داشت یعنی فن cpu شکسته بود و بعد از مدتی کار دمای cpu بالا میرفت با تعویض فن درست شد ولی یکبار هم یادمه در سیستمی دیگه رم رو در آوردم و دوباره جا زدم درست شد.

sskmhm
07-12-2008, 08:28
سلام
سیستم من یه مشکل داره یعنی وقتی یه چیزی رو کپی میکنم یک ساعت طول میکشه ؟در ضمن دیویدی رایتر من هم برای خوندن سیدی یا دیویدی خیلی طولش میده نمیدونم مشکل از کجاست لطفا منو راهنمایی کنید
ممنونم