ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست

zorzi
05-11-2008, 22:13
با سلام خدمت اساتید محترم

چند روز پیش موقع نصب اسکین اشتباه کردم وزدم اسکین اصلیmoto روهم پاک کردم و الان صفحه گوشی سیاه هستش. با خوندن پستهای قبلی اینطورکه فهمیدم چاره کار فلش کردن هستش.درست فهمیدم یا مشکل طور
دیگه حل می شه؟
حالا اگه چاره کار فلش کردن هستش واسه فلش کردن گوشیم با مشکلاتی مواجه شدم که امیدوارم با راهنمایی شمادوستان عزیز حل بشه.

1-اول اینکه من 2 تا ویندوز نصب شده دارم (98 توی درایوC , ایکس پی هم روی درایوD)حالا وقتی که می خوام واسه فلش کردن برنامه(RSD_LITE) رو نصب کنم این برنامه بصورت (Default) توی درایوC نصب می شه و گوشی رو
نمی شناسه(چون ویندوزxp توی درایوD نصب هستش).آیتمBrowser هم موقع نصب وجود نداره تا یه
مسیر دیگه(درایوD) را واسه نصب بدم.ورژن های مختلف این برنامه روهم امتحان کرده ام.

2- متاسفانه بک آپ درستی هم از زمان درستی گوشی ندارم که با اون فلش کنم و نیاز به مانسترپک دارم
واسه پیدا کردن مانسترپک متناسب با گوشیم هم مشکل دارم.چون سایت مرجع(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) هم هر چی سعی می کنم جواب نمی ده و اصلا لود نمیشه.

3-مشخصات گوشی :
Current Mobile: Motorola RAZR V3
Flex Version: SE8607BXXT116A
S/W Version: R374_G_0E.42.10R_A
Boot Loader: 08.26

naser maldini
05-11-2008, 23:19
1- با این تفاسیر مجبورید نوع ویندوز هاتون رو عوض کنید. و یا روی یه کامپیوتر دیگه فلش رو انجام بدید.
2- بهترین فلش ها رو میتونید در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کنید.
3- شما بدون فلش هم میتونید مشکلتون رو حل کنید. فقط کافی هست از طرق google دنبال اسکین moto بگردید و اون رو با اسکین منیجر روی گوشیتون نصب کنید. به همین راحتی!
4- یه برنامه دیگه هم واسه فلش هست که نمیدونم موقع نصب آیتم انتخاب مسیر داره یا نه ولی واقعا برنامه کاملی هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zorzi
07-11-2008, 17:04
با تشکر از توجه و راهنمایی شما ناصر خان
طبق گفته شما، اسکین موتو رو با اسکین منیجر نصب کردم.به این صورت که هم فایل moto رو نصب کردم و هم wallpaper رو upload کردم.فایل های منو (mma ) هم که نداره تا اونا رو هم upload کنم.ولی متاسفانه مشکل کماکان پا برجاست ! به نظر شما مشکل می تونه از جای دیگه باشه؟!
به نظرم تنها چاره کار فلش باشه.اینطور نیست؟

naser maldini
07-11-2008, 21:57
باشه فلش بزن. اتفاقا خیلی هم خوبه. قابلیت های گوشیتون زیاد میشه. اجازه بده یه گشتی تو نت بزنم و بهترین مونستر پک رو هم واست معرفی کنم.............. آهان انگاری یکیش رو پیدا کردم. جدیدترین مونستر پکی که واسه v3 در حال حاظر وجود داره همینی هست که واستون معرفی کردم.

البته باید عضو باشید واسه دانلود کردنش که ثبت نام تو سایت زیاد هم طول نمیکشه.

یکی دیگه هم هست اینه: