PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطف کنید و من را برای یک انتخاب صحیح راهنمایی کنید.متشکرم

Philidor
05-11-2008, 19:53
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم تقاضا دارم که با پاسخ به این سئوال من رو راحت کنید
من قصد خرید یک دستگاه لپ تاپ Xps_m1330 با کانفیگ بالا دارم اما بعضا در برخی منابع در مورد اون تبلیغات منفی شده که این مسئله ذهن منو به خودش مشغول کرده دلیل انتخاب این مدل زیبایی کوچکی قدرت بالا و قیمت مناسب اون با توجه به کانفیگش در مقایسه با سایر برندهاست اما بخاطر تبلیغات منفی راجع به اون مردد شدم که سونی Sr129e/s بگیرم که البته طرحی اونم می پسندم اما کانفیگ پایینتری داره و البته زیاد تو ایران نیست و شناخت زیادی ازش ندارم.میخوام بدونم ایا خرید M1330 واقعا پول حروم کردنه یا اینکه برای من که دانشجو هستم و برای انجام پروژهام و Run نرم افزارها نیاز به سرعت بالا دارم با توجه به کانفیگ بالایی که ذاره و البته زیبایی و کوچکی و قیمتش میتونه یه انتخاب درست باشه.
از اینکه سئوالم طولانی شد عذر خواهی میکنم و پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم.:31:

mm45
05-11-2008, 23:40
سلام
من هم تقريبا مشكل شما را دارم . با اين تفاوت كه وقتي قصد خريد Xps 1530 را كردم . ناگهان 200000تومان ارزان شد و به 1550 با گارانتي زيگورات رسيد . بعد از آن هم d830 سري latitude را انتخاب كردم كا شرح كلي اين بحث را
براي دوستانم در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آوردم . :19:

Philidor
06-11-2008, 18:43
دوستان عزیز دیگه نظری ندارن؟
درخواست می کنم از دوستانه دیگری که از این مدل Xps_m1330 استفاده کردند و از عملکرد اون با خبر هستند یا در مورد اون اطلاعاتی دارند در بحث شرکت کنند و منو راهنمایی نمایند باز هم تشکر می کنم.