PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یا پیغمبر این دیگه چه جورشه؟؟؟؟

G LADIATOR
05-11-2008, 17:07
سلام
من الکی و بیخود مینوزم میگه که درایوC پر شده ولی همه فایل های داخلش رو اندازه گرفتم میبینم باید درایو C 4 گیگ خالی باشه.
این عکس ها رو هم ببینید تا بهتر متوجه بشید.:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bakbari
05-11-2008, 17:12
سلام . این کار اشتباه هست . فایل هایی که دسکتاپ ، My picture ، My documenet و ... هست ، همه در درایو C حساب میشه .

P30SERVER
05-11-2008, 17:16
نه حاجی نه الکی میگه نه بیخود بجز فایلای مخفی یه سری دیگه از فایلا هم هستن که باید تو فولدر آپشن یه تیک هست برداری تا اونا هم نشون داده بشن خوب عکس زیر همه چیزو روشن میکنه:(این پروپرتیز همون فایلاست.

P30SERVER
05-11-2008, 17:18
سلام . این کار اشتباه هست . فایل هایی که دسکتاپ ، My picture ، My documenet و ... هست ، همه در درایو C حساب میشه .

حاج آقا این فایلایی که میگی تو پوشه documents and setting هست که دوستمون اونو هم انتخاب کرده خودش میدونه. علت همونیه که گفتم. فایلای بوت و ... که اگه نباشن وین بالا نمیاد.

eng.j.mehrdad
05-11-2008, 17:19
شما Virtual Memory رو هم رو درایو C ست کردید؟

G LADIATOR
05-11-2008, 17:24
آره درسته...
حالا چرا یه دف ه اینقد زیاد شدن در عدض یه ساعت به دون اینکه کار خاصی انجام بدم.
خوب دیگه من برم یه کاریش کنم

G LADIATOR
05-11-2008, 17:25

نه عزیز
همونی که p30server گفت درست بود.

P30SERVER
05-11-2008, 17:27

ربطی نداره این دوستمون میخواد فتوشاپ کار کنه این مشکلات پیش میاد یعنی تو فتوشاپ هر فایلی که باز میکنید میده روی هارد نه روی رم مثلا شما با رم 256 میتونید تو فتوشاپ یه hdr چهارصد مگابایتی رو باز کنید اگه فضای درایوی که فتوشاپ به عنوان کش انتخاب میکنه اینقدر خالی داشته باشه. حالا چند وقت پیش تو فتوشاپ واسه من یه پنجرا باز شد و میشد انتخاب کنی که فایلا بره توی فضای کدوم درایو ولی حالا نمیدونم اون از کجای برنامه بوده بهتره بری تو بخش فتوشاپ تاپیک بزنی سوال کنی.:10: