PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعداز نصب ویندوز ویستا

worldm
05-11-2008, 11:37
سلام من دیروز میخواستم روی درایوی که ویندوز اکس پی داشتم ویستارو نصب کنم بعداز فرمت کردن وانتخاب این درایو (درایو c) بعداز گذاشتن تمام سی دی ها ویکدفعه روی گزینه expanding files گیر کرد که تا100درصد رفته بودودیگه جلو نرفت بعد از چندبار امتحان کردن نشد وتصمیم گرفتم روی درایوی که هیچی توش نیست بریزم که دیدم درست شد ونصب تموم شد ولی این درایو خالی اخرین درایو من بود وحالا تبدیل به اولین درایو من شده وبرچسبشم عوض شده یعنی جابه جا شدن وکلا قاطی پاتی شدن. سیستم فایلی من ntfsهست وسی دی هم سالم هست و من درایو سی روهم با خودسی دی ویندوز اکس پی وهم با ویستا فرمت کردم و ولی درست نشد ونمی تونم نصب کنم ایا ایراد از این درایو هست یا چیز دیگه ای؟راهنماییم کنید

ORIGINAL
05-11-2008, 15:51
این حالت طبیعی هست در واقع هر درایوی رو که روش ویندوز نصب کنید رو به عنوان درایو پایه (c) میشناسه....
اما اگر حتما میخواید رو درایو مربوطه نصب کنید که باید اون درایو رو یه چکی بکنید که مشکل یا اسیبی نداشته باشه چون اینگونه که شما توضیح دادید مشکل از چیز دیگه ای نمیتونه باشه و حتی چک کنید که فضای لازم برای نصب ویستا رو هم داشته باشه...
موفق باشید...

worldm
06-11-2008, 06:52
سلام فضای درایو 26گیگ هست پس مناسبه ومشکلی هم توی مراحل نصب گزارش نکرد اکس پی خیلی راحت نصب میشد وتموم میشد

ORIGINAL
06-11-2008, 12:35
اگر رو همه ی Dvd های ویستا این مشکل رو داری پس احتمالا یه مشکلی با رم یا هاردت داری...بهتره یه جایی ببری چک کنه..
موفق باشی.

worldm
07-11-2008, 06:36
من دی وی دی رام ندارم با سی دی کار میکنم روی سیستم دیگه که اونم اول اکس ÷ی اشت راحت نصب شد البته سیستم اون از من قویتر بود