PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2ksports Nba 2k9

Damian
05-11-2008, 00:06
با سلام خدمت طرفداران بازیهای ورزشی
بالاخره بازی NBA 2K 9 را انجام دادم و نظرات خودم درباره این را به اطلاع شما میرسانم
گرافیک این بازی بسیار خوب است طوری که تماشاگران ردیفهای پایین - بازیکنان - مربیان - تی کش زمین - دختران رقاص و داور به صورت 3 بعدی و کاملا" طبیعی کار شده است.
عرق بازیکنان و انعکاس اجسام و نور به زمین هم دارای جلوه های بصری زیبایی هستند.
قیافه بازیکنان در مجموع قابل قبول است هر چند تعدادی از بازیکنان مثل استیو نش جای بیشتری برای کار داشت در ضمن قیافه اکثر مربیان شبه خودشان است.
در طول مسابقه انیمیشن هایی را میبینید که گویی دارید مسابقه بسکتبال را از یک شبکه تلویزیونی میبینید.
در طول مسابقه اگر بازیکنی نسبت به بقیه شاخص تر باشد در یک فرصت حرکات موثر و امتیازهای بدست آمده او به تصویر کشیده خواهد شد.
همچنین در پایان هر کوارتر صحنه های برتر آن کوارتر را ملاحضه میکنید و در پایان کوارتر دوم هم تحلیل مسابقه را توسط گویندگان میشنوید و آمار بازی و بازیکنان را میبینید و در پایان بازی هم علاوه بر موارد زکر شده سه حرکت برتر مسابقه - صحنه های تاثیر گذار مرد بازی و همچنین تمام بازیکنان به صورت جداگانه قابل مشاهده هستند.
گیم پلی بازی بسیار طبیعی است و نمونه آن را در هیچ بازی بسکتبالی ندیده اید حرکات بازیکنان و عکس العمل آنها دیدنی است.
پاس ها - شوت ها - توپ ربایی ها - دانک ها - بلاک ها - اعمال قانون ها و ... بسیار عالی است.در این بازی شما شاهد این حرکات با استیل واقعی بازیکنان هستید.
در مورد مود ها این بازی دارای چندین مود جالب میباشد که از جمله میتوان به مسابقه اسلم دانک - شوت سه امتیازی - مسابقه 21 و بازی های رودر رو که از 1 به 1 تا 5 به 5 قابل انتخاب است.
مود تمرین این بازی بسیار جالب است.
شما علاوه بر تمارین شخصی می توانید به صورت تیمی هم تمرین کنید و در تمرینات تاکتیک های تیمی را اجرا کرده و خود را برای ارائه بازی های تاکتیکی در مسابقات رسمی آماده کنید.
در این بازی شما میتوانید تیم خود را به صورت دستی و مورد دلخواه خودتان کوچ کنید.
یکی دیگر از مودهای جالب این بازی مود THE ASSOCIATION است که شما با انتخاب یک تیم بصورت فصلی آن را مدیریت میکنید.
در این مود شما علاوه بر بازی کردن با تیمها امکان مدیریت تیم در همه زمینه ها را دارید مثل : ایجاد وظیفه برای بازیکنان مثلا میتوانید به کوبی براینت وظیفه ستاره بودن تیم را بدهید و وظایف دیگر ... - انتخاب تمرین برای تیم در روزهای آزاد - قرارداد یا فسخ قرارداد با بازیکن-سرمربی-کمک مربی-تمرین دهنده-استعداد یاب و پزشک (همگی با اسامی واقعی) تیم و یا جایگزین کردن بازیکنان و مربیان دیگر - امکان مربیگری تیم توسط سرمربی

صداگذاری این بازی از یکی دیگر از نکات مثبت آن است که شامل صدای گزارشگر - بازیکنان - مربیان و موسیقی داخل بازی است.
موزیک منوها هم از تعداد زیادی آهنگ تشکیل شده است و آهنگ های خوبی در این بازی وجود دارد.
منو بازی علیرغم زیبایی منوی پیچیده ای است و کمی طول میکشد تا به آن عادت کنید.
همانطور که در نوشته ها خواندید بازی NBA 2K 9 بازی واقعا" جالبی است و تجربه ای بسیار عالی برای طرفداران بسکتبال در بازی های رایانه ای است.

تیم های موجود در این بازی :

1- PHILADELPHIA 76ERS
2- PORTLAND BLAZERS
3- CHARLOTTE BOBCATS
4- MILWAUKEE BUCKS
5- CHICAGO BULLS
6- CLEVELAND CAVALIERS
7- BOSTON CELTICS
8- LOS ANGELES CLIPPERS
9- MEMPHIS GRIZZLIES
10- ATLANTA HAWKS
11- MIAMI HEAT
12- NEW ORLEANS HORNETS
13- UTAH JAZZ
14- SACRAMENTO KINGS
15- NEW YORK KNIKS
16- LOS ANGELES LAKERS
17- ORLANDO MAGIC
18- DALLAS MAVERICKS
19- NEW JERSEY NETS
20- DENVER NUGGETS
21- INDIANA PACERS
22- DETROIT PISTONS
23- TORONTO RAPTORS
24- HOUSTON ROCKETS
25- SAN ANTONIO SPURS
26- PHOENIX SUNS
27- OKLAHOMA CITY THUNDER
28- MINNESOTA TIMBERWOLVES
29- GOLDEN STATE WARRIORS
30- WASHINGTON WIZARDS
31- EAST ALL-STARS 2008
32- WEST ALL-STARS 2008
33- 50'/ 60'S LEGENDS
34- 70'S EAST LEGENDS
35- 70'S WEST LEGENDS
36- 80'S EAST LEGENDS
37- 80'S WEST LEGENDS
38- 90'S EAST LEGENDS
39- 90'S WEST LEGENDS
40- INTERNATIONAL ALL-STARS
41- DRAFT CLASS '00 ALL-STARS
42- DRAFT CLASS '01 ALL-STARS
43- DRAFT CLASS '02 ALL-STARS
44- DRAFT CLASS '03 ALL-STARS
45- DRAFT CLASS '04 ALL-STARS
46- DRAFT CLASS '05 ALL-STARS
47- DRAFT CLASS '06 ALL-STARS
48- TEAM JORDAN LEGENDS

حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی مورد نیاز این بازی :

Minimum System Requirements
CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Input: Keyboard or dual-analog gamepad
Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:
ATI x1300 or greater;
NVIDIA 6600 or greater;
DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.
Important Note: Game requires Internet connection for activation
Recommended System Requirements
CPU: 3 GHz Dual Core processor or equivalent
RAM: 2 GB
Video: Shader Model 3.0 support with 512 Ram (Nvidia(R) Geforce(R) 7900 GT or better)
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Input: Dual-analog gamepad

MohammadZero
05-11-2008, 00:09
مال چه کنسولی هست دادا؟

Damian
05-11-2008, 00:48
مال چه کنسولی هست دادا؟
این بازی برای 4 پلتفرم انتشار یافته است
من نسخه پی سی اون رو بازی کردم

Mohammad_Sn2001
05-11-2008, 02:02
با سلام خدمت طرفداران بازیهای ورزشی
بالاخره بازی NBA 2K 9 را بازی کردم و نظرات خودم درباره این را به اطلاع شما میرسانم
گرافیک این بازی بسیار خوب است طوری که تماشاگران ردیفهای پایین - بازیکنان - مربیان - تی کش زمین - دختران رقاص و داور به صورت 3 بعدی و کاملا" طبیعی کار شده است.
عرق بازیکنان و انعکاس اجسام و نور به زمین هم دارای جلوه های بصری زیبایی هستند.
قیافه بازیکنان در مجموع قابل قبول است هر چند تعدادی از بازیکنان مثل استیو نش جای بیشتری برای کار داشت در ضمن قیافه اکثر مربیان شبه خودشان است.
در طول مسابقه انیمیشن هایی را میبینید که گویی دارید مسابقه بسکتبال را از یک شبکه تلویزیونی میبینید.
در طول مسابقه اگر بازیکنی نسبت به بقیه شاخص تر باشد در یک فرصت حرکات موثر و امتیازهای بدست آمده او به تصویر کشیده خواهد شد.
همچنین در پایان هر کوارتر صحنه های برتر آن کوارتر را ملاحضه میکنید و در پایان کوارتر دوم هم تحلیل مسابقه را توسط گویندگان میشنوید و آمار بازی و بازیکنان را میبینید و در پایان بازی هم علاوه بر موارد زکر شده سه حرکت برتر مسابقه - صحنه های تاثیر گذار مرد بازی و همچنین تمام بازیکنان به صورت جداگانه قابل مشاهده هستند.
گیم پلی بازی بسیار طبیعی است و نمونه آن را در هیچ بازی بسکتبالی ندیده اید حرکات بازیکنان و عکس العمل آنها دیدنی است.
پاس ها - شوت ها - توپ ربایی ها - دانک ها - بلاک ها - اعمال قانون ها و ... بسیار عالی است.در این بازی شما شاهد این حرکات با استیل واقعی بازیکنان هستید.
در مورد مود ها این بازی دارای چندین مود جالب میباشد که از جمله میتوان به مسابقه اسلم دانک - شوت سه امتیازی - مسابقه 21 و بازی های رودر رو که از 1 به 1 تا 5 به 5 قابل انتخاب است.
در این بازی شما میتوانید تیم خود را به صورت دستی و مورد دلخواه خودتان کوچ کنید.
صداگذاری این بازی از یکی دیگر از نکات مثبت آن است که شامل صدای گزارشگر - بازیکنان - مربیان و موسیقی داخل بازی است.
موزیک منوها هم از تعداد زیادی آهنگ تشکیل شده است و آهنگ های خوبی در این بازی وجود دارد.
منو بازی علیرغم زیبایی منوی پیچیده ای است و کمی طول میکشد تا به آن عادت کنید.
همانطور که در نوشته ها خواندید بازی NBA 2K 9 بازی واقعا" جالبی است و تجربه ای بسیار عالی برای طرفداران بسکتبال در بازی های رایانه ای است.

اگر میشه چند تا از عکسهای جالبش رو بگذار ما هم ببینیم خدا رو چی دیدی شاید از فوتبال به بسکتبال رو آوردیم

:46: :10: :46: :10: :46: :10: :46: :10: :46: :10:

Damian
05-11-2008, 02:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

daniyal62
05-11-2008, 14:36
اگه عکسا رو خودت بگیری و اینجا بذاری خیلی بهتره

Big-Boss
05-11-2008, 14:55
کلا خوبیه بازی های ورزشی 2k اینه که همه در 60 فرم ریت اجرا میشن
واقعا رقیب جدی واسه EA sport هست

Big-Boss
05-11-2008, 14:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این که NBA مال شرکت EA هست اشتباه گذاشتی لا اقل پایی عکس رو میدید
لوگوی EA Sports به این بزرگی:21:

Damian
05-11-2008, 15:29
این که NBA مال شرکت EA هست اشتباه گذاشتی لا اقل پایی عکس رو میدید
لوگوی EA Sports به این بزرگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
درسته اصلا حواسم نبود از گوگل سرچ کرده بودم و نگذاشتم عکس کامل بشه و سریع آدرس رو دادم
کوین گارنت هم که مدل امسال هست و ما رو به اشتباه انداخت ولی عکس رو حذف کردم

Damian
07-11-2008, 16:31
تا به حال نظرات 149 کاربر سایت گیم اسپات در باره این بازی 8.8 است

Damian
07-11-2008, 23:31
در ضمن دوستانی که مایلند ازین پس یک نظرسنجی گذاشتم تا شما با توجه به تمام ویژگی های دو بازی یکی را انتخاب کنید
البته خواهش میکنم پس از انتخاب دلیل خود را هم بگویید من به عنوان اولین رای دهنده Nba 2k را انتخاب میکنم و مهمترین دلیلم برای این انتخاب گیم پلی آن است که فوق العاده طبیعی است.

Mostafa NBA
09-11-2008, 15:03
2k خیلی به بسکتبال نزدیکتره.

Damian
12-11-2008, 02:49
از دوستانی که به رشته بسکتبال علاقه دارند ولی تا به حال بسکتبال را روی کامپیوتر بازی نکرده اند پیشنهاد میکنم حتما" این کار را انجام دهند
یکی از ویژگی های این بازیها که از ابتدا نظر مرا جلب نموده طبیعی بودن گیم پلی آن است (من از Nba Live 2003 هر سال در کنار سری های فوتبال بازی میکنم)
اولین باری که Nba Live 2003 به چشمم خورد واقعا" حیرت کردم و ما حالا Nba 2k 9 را در اختیار داریم که تا به امروز واقعی ترین گیم بسکتبال و احتمالا" ورزشی بوده

korokodil_avareh
12-11-2008, 03:03
واقعا اين بازي شگفت انگيزه مخصوصا واكنش تماشاگرها و نحوه تشويق اونها در طول بازي آدم رو حيرت زده ميكنه كه آيا اينها واقعي هستند يا مجازي. از نظر گرافيك هم محشره.قيافه و اندام بازيكنها كاملا طبيعي هست.
يكي از نكات قوي اين بازي گزارش گر هست كه برعكس گزارشگرهاي فوتبال چه fifaو چه pes كه از اول تا آخر فقط چند جمله رو ميگن گزارشگر اين بازي كاملا استثناييه
اين بازي يك سر و گردن از سري بازيهاي NBA LIVE بالاتر هست(چند سر و گردن)
خلاصه كسايي كه مثل خودم علاقه به NBA دارند اين بازي رو حتما بگيرند

Damian
12-11-2008, 15:16
این بازی اینقدر حسن داره که آدم یادش میره همه رو یکجا بگه
شما وقتی در یک نوع امتیاز گیری (مثلا امتیاز زیر سبد) شاخص تر باشید گزارشگر ضمن اشاره به این نکته در مورد آن نظر می دهد و شما در همان حال ودر یک توقف کوتاه بازی صحنه های مربوط به این امتیاز ها را مشاهده میکنید.
یا همونطور که دوستمون گفتند وقتی امتیازی به دست میاورید تماشاگران از خوشحالی از جای خود بلند میشوند و یا در صورت از دست دادن توپ و یا امتیاز گیری حریف در مواقع حساس دستشان را به نشانه حسرت و ناراحتی روی سرشان قرار میدهند.

Mostafa NBA
12-11-2008, 15:37
من از 2004 دارم NBA Live بازی میکنم.2k9 با وجود اینکه اولین نسخه بسکتبالش رو برای PC منتشر کرده ولی واقعا روی EA رو کم کرده.خیلی باهاش حال کردم.

راستی کسی میدونه با کدوم دکمه دانک میزنه؟؟

Damian
12-11-2008, 21:38
با همان دکمه شوت ولی باید موقعیت دانک را فراهم کنی مثلا وقتی با شکیل اونیل زیر سبدی با فشردن دکمه شوت دانک میکنه

Mostafa NBA
12-11-2008, 22:41
با همان دکمه شوت ولی باید موقعیت دانک را فراهم کنی مثلا وقتی با شکیل اونیل زیر سبدی با فشردن دکمه شوت دانک میکنه

فکر نمیکنم اینطور باشه.من مثلا تمرین که میکردم با گارنت تنها زیر سبد بودم ولی دانک نزد.

Damian
13-11-2008, 01:01
فکر نمیکنم اینطور باشه.من مثلا تمرین که میکردم با گارنت تنها زیر سبد بودم ولی دانک نزد.
همین دکمه است یک بار دیگه امتحان کن حالا زیر سبد نشد در حین حرکت این کار رو انجام بده مطمئن باش دانک میکنه
این بازی مثل NBA LIVE دکمه دانک اختصاصی نداره

fanoos2006
13-11-2008, 09:21
من از 2004 دارم NBA Live بازی میکنم.2k9 با وجود اینکه اولین نسخه بسکتبالش رو برای PC منتشر کرده ولی واقعا روی EA رو کم کرده.خیلی باهاش حال کردم.

منم از سری 2007 nba live بازی می کردم باید بگم 2k9 از نظر گرافیک و گیم پلی واقعا شاهکاره خیلی سرتر از سری لایو هستش
البته به احتمال زیاد سری لایو برای سال بعد روی PC برمیگرده!
برای دانک کردن باید با سرعت به سمت سبد بری یعنی همزمان که دکمه سرعت تو دستته دکمه شوت رو که بزنی دانک می کنه البته باید کسی جلوت نباشه تو تمرین می تونی امتحان کنی

Mostafa NBA
13-11-2008, 14:49
همین دکمه است یک بار دیگه امتحان کن حالا زیر سبد نشد در حین حرکت این کار رو انجام بده مطمئن باش دانک میکنه
این بازی مثل NBA LIVE دکمه دانک اختصاصی نداره

اتفاقا همینه که بازی رو جذاب و طبیعی کرده.توی NBA LIVE میتونستی توی هر حملت دانک برنی در صورتی که در واقعیت این طور نیست و شاید توی یک بازی کلا 5 تا دانک زده بشه.

Damian
13-11-2008, 21:35
یک نکته بسیار جالب دیگه اینه که شما اگر در یک تیمی باشید که مثلا" تکیه گاه امتیازگیری در این تیم گارد راس تیم باشد در مقابله با تیمی که دارای گارد راس قوی باشد (مثل فینیکس) به مشکل بر میخورید و باید بیشتر امتیاز ها را توسط پست دیگری بدست آورید
مثلا" من خودم (تیم فینیکس) با لیکرز مسابقه داشتم و نفر روبرویی استیو نش کوبی براینت ایستاده بود و واقعا" امتیازگیری با نش خیلی سخت شده بود (مخصوصا" با جامپ شات) و من مجبور شدم با شک و آماری در زیر سبد امتیازگیری کنم که باز هم پل گسل ایجاد مزاحمت میکرد ولی حریف شک نمیشد
جالب اینجاست که من اون بازی رو با اختلاف یک امتیاز واگذار کردم و جو و هیجان مسابقه من رو هیجان زده کرده بود

Mostafa NBA
13-11-2008, 23:54
شکیل پرتاباش توی این بازی ضعیفه در صورتی که پرتاباش در واقعیت عالیه.

راستی از کجا میشه سیستم تنظیم کرد که توی بازی اجراش کنی؟

Damian
14-11-2008, 00:02
از کجا میشه سیستم تنظیم کرد که توی بازی اجراش کنی؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدید منظورتونو نفهمیدم

Damian
14-11-2008, 00:25
آها فهمیدم سیستم بازی تیم رو میگید اون بستگی داره چه دکمه ای رو براش انتخاب کرده باشین من که با دکمه 2 این کار را انجام میدم یعنی وقتی دکمه 2 رو بزنم گزینه ها مشخص میشند که هر سیستم با یک دکمه قابل انتخابه.

keshish
14-11-2008, 01:03
سلام
چطور میشه تو این بازی توپ گیری کرد؟کامپیوتر هر حمله ای که می کنه به تیم من اگه خودشون توپ رو گل نکنند من نمی تونم توپ رو از اونها بگیرم.

Mostafa NBA
14-11-2008, 01:05
سلام
چطور میشه تو این بازی توپ گیری کرد؟کامپیوتر هر حمله ای که می کنه به تیم من اگه خودشون توپ رو گل نکنند من نمی تونم توپ رو از اونها بگیرم.

با همون دکمه ای که توی حمله شوت میزنی,با همون توی دفاع میتونی توپ بگیری.ولی خب همیشه نمیتونی این کارو بکنی شاید توی یک بازی 1 یا 2 باز بتونی توپ رو از حریفت بدزدی.

Mostafa NBA
14-11-2008, 01:07
آها فهمیدم سیستم بازی تیم رو میگید اون بستگی داره چه دکمه ای رو براش انتخاب کرده باشین من که با دکمه 2 این کار را انجام میدم یعنی وقتی دکمه 2 رو بزنم گزینه ها مشخص میشند که هر سیستم با یک دکمه قابل انتخابه.

خب اره.ولی اون صفحه که باز میشه توش تقریبا 10 تا سیستم هست که با مثلا B1 , B3 و .... مشخص شده.حالا من میخوام تنظیم کنم که مثلا اگه B3 رو زدم, شکیل بیاد پیک بده بعد کل بازیکنا چرخش کنن و تغییر پست بدن.برای ایم تنظیمات باید چی کار کنم؟

korokodil_avareh
14-11-2008, 03:57

براي دانك زدن بايد همزماني كه دستتون روي دكمه سرعت يا همون اسپرينت هست دكمه شوت رو بزنيد
من به شخصه توي هر حمله با بازيكنهايي مثل جيمز و هاوارد و گارنت و صد البته شكيل دانك ميزنم
اگر با دسته آنالوگ دار هم بازي ميكنيد ميتونيد 4 نوع شوت بالا و پايين و چپ و راست رو روي آنالوگ سمت راست تنظيم كنيد وهنگامي كه ميخوايد ضربه بزنيد با چرخاندن آنالوگ به همان طريقي كه ميچرخونيد ضريه ميزنه كه علاوه بر زيبايي در مواقعي كه افراد حريف زير سبد نميزارند ضربه بزني كار آمد هست

djmd
14-11-2008, 08:48
آقایون شرمنده اخلاق ورزشیتون یه راهنمایی بدین به ما ! ما این رزلوشن بازی رو چطوری تغییر بدیم ! تو منوی option همون قسمت مربوطش فقط 1024 داره و بس تغییر هم نمی کنه اعصاب مارو ریخته به هم ! thx

Mostafa NBA
14-11-2008, 19:07
آقایون شرمنده اخلاق ورزشیتون یه راهنمایی بدین به ما ! ما این رزلوشن بازی رو چطوری تغییر بدیم ! تو منوی option همون قسمت مربوطش فقط 1024 داره و بس تغییر هم نمی کنه اعصاب مارو ریخته به هم ! thx

میری قسمت option بعد setting بعدش video setting که از این قسمت میری روی قسمت resoulation و با جهت های کیبورد میتونی رزولویشن بازیئ تغییر بدی.

cj-afshin
14-11-2008, 20:20
1- این که خیلی بده نمی تونی همیشه دانک بزنی من توی nba live 08 اساس کارم رویه دانک بود و توی هر 100 امتیاز حداقل 40 تا دانک میزنم یا سه گام میرفتم
2- حالا تو بازار هست یا نه؟

keshish
14-11-2008, 21:30
سلام
سوال:
چتد تا از بهترین بازیکنان و بهترین تیمهای این بازی رو نام ببرید.

Damian
14-11-2008, 23:34
1- این که خیلی بده نمی تونی همیشه دانک بزنی من توی nba live 08 اساس کارم رویه دانک بود و توی هر 100 امتیاز حداقل 40 تا دانک میزنم یا سه گام میرفتم
1-آخه اینجوری طبیعی نیست شما کدام بازی را سراغ دارید که در آن 40 دانک شده باشد در ضمن اگه بخوای دانک کنی زیاد میشه این کار رو کرد البته نه 40 تا تو یک بازی
2-آره چرا نیست

سلام
سوال:
چتد تا از بهترین بازیکنان و بهترین تیمهای این بازی رو نام ببرید.

چند تا از بازیکنان قوی (99)
کوین گارنت
لبرون جیمز
کوبی براینت
کریس بوش
چند تا تیم قوی :
باستون سلتیک
ال ای لیکرز
فینکس سانز

در ضمن تو این بازی در مود ASSOCIATIN در مورد بازیکنان توضیحاتی داده مثل مدت قرارداد - مبلغ قرارداد - سابقه بازیکن و جالب تر همه اینها بیوگرافی کوتاه از بازیکن مثلا در مورد کوبی نوشته بود والدین او اسمش را در یک رستوران از روی یک منوی غذا انتخاب کرده اند واینکه او تا 8 سالگی در ایتالیا زندگی میکرده

Mostafa NBA
14-11-2008, 23:37

شما بازی های NBA رو تماشا کردی؟!

توی یک بازی چند بار دانک زده میشه؟!

توی یک بازی شاید کلا 5 تا دانک زده بشه.این بازی هم بر اساس واقعیت کار کرده و متناسب با موقعیت اگه کسی جلوت نباشه میتونی دانک بزنی.اونوقته که وقتی با شکیل دانک بزنی حال میکنی.

سلام
سوال:
چتد تا از بهترین بازیکنان و بهترین تیمهای این بازی رو نام ببرید. بهترین بازیکن که مسلما توی این بازی کوبی برایانت هستش.(Kobe Bryant ) توی تیم Lakers هستش این بازیکن.

بهترین تیما هم میشه گفت Lakers , phonix و چنتای دیگه که بستگی داره سبک بازیت چطور باشه, چون هر تیمی قدرت یک قسمتیش از بقیه زیاد تره.

cj-afshin
15-11-2008, 21:50
پس من فردا میرم می خرم.
پس از روی چه حرکتی امتیاز بیشتر بدست میاد؟
تیم ملی چی داره؟

Mostafa NBA
15-11-2008, 22:08
پس من فردا میرم می خرم.
پس از روی چه حرکتی امتیاز بیشتر بدست میاد؟
تیم ملی چی داره؟

بستگی داره به سبک بازیت.مثلا من با پرتاب.

نه نداره.

fanoos2006
16-11-2008, 13:18
گیم پلی این بازی نسبت به nba live خیلی طبیعی تر و البته سخت تره من تو بازی live 08 با یه تیم متوسط رو سخت ترین درجه همه تیمها رادرو می کردم!! البته جذابیت بازی را برام کم کرده بود ولی تو این بازی با تیم ضعیف شیکاگو بولز رو آسانترین درجه بازی می کنم وضعیتم بحرانیه 7 پیروزی و 12 باخت!!

Mostafa NBA
16-11-2008, 14:24
گیم پلی این بازی نسبت به nba live خیلی طبیعی تر و البته سخت تره من تو بازی live 08 با یه تیم متوسط رو سخت ترین درجه همه تیمها رادرو می کردم!! البته جذابیت بازی را برام کم کرده بود ولی تو این بازی با تیم ضعیف شیکاگو بولز رو آسانترین درجه بازی می کنم وضعیتم بحرانیه 7 پیروزی و 12 باخت!!

آره.نمیشه الکی برد و باید استراتژی توی بازی داشته باشی.

S0R3N4
16-11-2008, 18:22
سلام دوستان
این مشخصات سیستم من:
سی پی یو:2.6 فول کش اینتل
رم:768
گرافیک:128 Geforce 5200

میتونم بازی کنم؟

Mostafa NBA
16-11-2008, 22:59
سلام دوستان
این مشخصات سیستم من:

میتونم بازی کنم؟

همه چیت خوبه ولی گرافیکت نمیکشه.یعنی حتی حداقل سیستم مورد نیاز رو هم ساپورت نمیکنی.

Damian
17-11-2008, 02:10
سلام دوستان
این مشخصات سیستم من:

میتونم بازی کنم؟

Minimum System Requirements
CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Input: Keyboard or dual-analog gamepad
Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:
ATI x1300 or greater;
NVIDIA 6600 or greater;
DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.
Important Note: Game requires Internet connection for activation

رم برای حداقل خوبه - سی پی یو هم همینطور منتها هممونطور که میبینی حداقل گرافیک GF 6600 هست که متاسفانه شما را از انجام این بازی محروم میکند

S0R3N4
17-11-2008, 13:04
رم برای حداقل خوبه - سی پی یو هم همینطور منتها هممونطور که میبینی حداقل گرافیک GF 6600 هست که متاسفانه شما را از انجام این بازی محروم میکند

مطمئنید که هیچ جوری نمیکشه؟؟؟

Mostafa NBA
17-11-2008, 14:31
مطمئنید که هیچ جوری نمیکشه؟؟؟

بله(از طرف Damian )

cj-afshin
17-11-2008, 21:59
:37:اهه اهههههه
تیکه تیکه میاد پشتش نوشته بود رم512 گرافیک256
هردو می خوره رمم1g گرافیک 256m .حالا چی کار کنم.
fifa09 ,pes2009,2008,driver... هم برام تیکه تیکه میاد

Damian
17-11-2008, 22:19
گرافیک 256m
گرافیکت بالای 6600 هست یا کمتر سی پی یوت چیه؟

Damian
18-11-2008, 23:06
در مورد مود The Association
در این مود شما علاوه بر بازی کردن با تیمها امکان مدیریت تیم در همه زمینه ها را دارید مثل : ایجاد وظیفه برای بازیکنان مثلا میتوانید به کوبی براینت وظیفه ستاره بودن تیم را بدهید و وظایف دیگر ... - انتخاب تمرین برای تیم در روزهای آزاد - قرارداد یا فسخ قرارداد با بازیکن-سرمربی-کمک مربی-تمرین دهنده-استعداد یاب و پزشک (همگی با اسامی واقعی) تیم و یا جایگزین کردن بازیکنان و مربیان دیگر - امکان مربیگری تیم توسط سرمربی و امکانات زیاد دیگر

Mostafa NBA
19-11-2008, 00:35
کلا هر چی بیشتر این بازی رو ادامه میدم به چیزای جالب تری میرسم.

S0R3N4
29-11-2008, 15:50
فرق این بازی با nba live چیه؟

با سیستم من سازگاره؟

Damian
29-11-2008, 16:00
فرق این بازی با nba live چیه؟

این بازی به کلی با nba live تفاوت دارد
شما در این بازی با گیم پلی تقریبا مساوی با واقعیت روبرو هستید به طوری که دریبل ها - شوتها - ضربات پنالتی - دانکها - لی آپها و ... از مدل واقعی بازیکنان شبیه سازی شده است
از نظر گرافیک هم این بازی کمی از nba live بهتر است البته چون امسال این بازی ریلیز نشد نمیتوان در مورد گرافیکها صحبتی کرد
از نظر جایگاه دوربین و کارگردانی تلویزیونی مسابقه که واقعا انگار داری از espn یک مسابقه واقعی میبینی
مطمئن باش nba 2k خیلی از nba live سرتره و به هیچ وجه در این مورد شک نکن

S0R3N4
29-11-2008, 22:06
حالا که سیستم من nba 2k رو نمیتونه اجرا کنه!میتونم nba live رو بازی کنم؟

fanoos2006
29-11-2008, 22:31
فکر کنم بتونی nba live 08 را بازی کنی بگردی تو بازار گیر میاد
nba live 09 که اصلا واسه pc نمیاد

ashe
30-11-2008, 22:14
سلام من میتونم با این سیستم بازی کنم...
cpu dual core 2.16
ram 3g ddr2
1g intel card graphics (البته لب تابه و نمیشه رو گرافیکش حساب کرد ولی یه بازی دز حد pes2009 رو مدیوم خوب ااجرا میکنه...)

brain
30-11-2008, 22:40
من با این سیستم میتنوم (high) اجراش کنم ؟

cpu : intel 3.00 ghz
ram:1gb
vga:8500 gt

Mostafa NBA
01-12-2008, 00:02
حالا که سیستم من nba 2k رو نمیتونه اجرا کنه!میتونم nba live رو بازی کنم؟

بله. NBA LIVE 08 تو بازار گیر میاد.ولی مطمئن نیستم که بتونی با گرافیک 5200 اجرا کنی ولی مطمئنم که NBA LIVE 06 رو میتونی اجرا کنی.

سلام من میتونم با این سیستم بازی کنم...
cpu dual core 2.16
ram 3g ddr2
1g intel card graphics (البته لب تابه و نمیشه رو گرافیکش حساب کرد ولی یه بازی دز حد pes2009 رو مدیوم خوب ااجرا میکنه...)

بله حتما میتونی.:46:

من با این سیستم میتنوم (high) اجراش کنم ؟

cpu : intel 3.00 ghz
ram:1gb
vga:8500 gt

نه نمیشه.اگه رمت 2 گیگ بود میشد خیلی از جزئیات رو روی High بزاری.

:11:

brain
02-12-2008, 15:11
ببخشید بازم یه سوال :

من یه دمو(فیلم) از بازی دیدم ... واقعا شما که الان دارید بازی میکنید گرافیکش همینجوریه و حرکاتش انقدر نرم و طبیعیه یا اون فیلمه زیادی اغراق کرده بود...
آخه من باورم نمیشه همچین گرافکی داشته با این همه جزییات ... پارچه ها و حرکاتش خیلی خوب کار شده ... اگه همینجوریه حتما بگید ..... در ضمن الان رمم 2 gb شد حالا میتونم رو بالاترین تنظیمات بدون افت فریم بازی کنم یا نه افت فریم داره .....؟ ممنون

Mostafa NBA
02-12-2008, 15:23
ببخشید بازم یه سوال :

من یه دمو(فیلم) از بازی دیدم ... واقعا شما که الان دارید بازی میکنید گرافیکش همینجوریه و حرکاتش انقدر نرم و طبیعیه یا اون فیلمه زیادی اغراق کرده بود...
آخه من باورم نمیشه همچین گرافکی داشته با این همه جزییات ... پارچه ها و حرکاتش خیلی خوب کار شده ... اگه همینجوریه حتما بگید ..... در ضمن الان رمم 2 gb شد حالا میتونم رو بالاترین تنظیمات بدون افت فریم بازی کنم یا نه افت فریم داره .....؟ ممنون

من قبل اینکه بازی بیاد تمام تراینر های بازی رو دیدم و دقیقا مثل خود بازیه.

همینطور که در چندتا پست بالا بهتون گفتم, میتونید خیلی از جزئیات رو روی High بزارید.

نه نمیشه.اگه رمت 2 گیگ بود میشد خیلی از جزئیات رو روی High بزاری.

korokodil_avareh
04-02-2009, 05:25
شکیل پرتاباش توی این بازی ضعیفه در صورتی که پرتاباش در واقعیت عالیه.

راستی از کجا میشه سیستم تنظیم کرد که توی بازی اجراش کنی؟
خدا خیرت بده کجای پرتابهای شکیل تو واقعیت خوبه میدونی رکورددار خراب کردن free throw یا همون پنالتی هست با از دست دادن 5000 پرتاب
راستی یه سوال دارم
بعضی مواقع دیدید که یه بازیکن توپ رو به حالت پاس پرتاب میکنه بالای سبد و بازیکنه دیگه میپره و رو هوا توپ رو وارد سبد میکنه
هرکاری کردم نفهمیدم چجوری اگر کسی میدونه بگه لطفا

bleu2u4u
05-02-2009, 02:56
یکی از عزیزان بهترین چیدمان دکمه ها برای اینکه بخوام با دسته انالوگ دار بازی کنم رو بگه
راستی چجوری میشه دو نفره بازی کرد؟

bleu2u4u
07-02-2009, 12:14
یکی نیست اینجا مارو راهنمایی کنه؟

bleu2u4u
18-02-2009, 03:15
یکی نیست اینجا مارو راهنمایی کنه؟؟

yekleh
30-04-2009, 21:40
vga:9600 gt
ram:2 G
cpu:3 ghz dual core
فرمش رو گرافيك متوسط كنده............................
مشكل از كجاست