PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيچ و مهره موبايل را باز كنيد

nelahe
04-11-2008, 22:58
اين تايپيك منبعي براي سوالات موبايلي نه ترفند

سلام دوستان من در حال حاضر گوشي ام N73 كه واقعا عاشقشم اما يه مشكلي كه دارم بعضي اوقات احساس ميكنم در از قابليت هاش هيچي نميدونم ، خيلي در اينترنت گشتم اما نتونستم سوالاتي را كه دارم جوابش را پيدا كنم

1-مشخصات مموري داخلي گوشي ام (phone memory) به صورت زير است:

memory in use 35 mb
free memory 9921 kb
calender 17 kb
contacts 31 kb
messeges 201 kb
image 30 kb
documents 6 kb
apllications 9325 KB

مهمترین سوال :چطور بفهم این 35 مگابایت در حال استفاده در كجا داره استفاده میشه و چطور كمش كنم؟؟؟؟؟؟

ب_چطور تشخیص بدهم كه فضای مورد استفادهتوسط APLLICATIONS كدام برنامه ها در حال استفاده است؟؟؟

2-وقتي ميخواهم از طريق گالري، ويدئويي را تماشا كنم ميگويد
"مموري پر است برنامه ها را ببنديد" _البته انگليسي مينويسد_
من وقتي اين پيغام را ميدهد با زدن دكمه منو از اين محيط خارج ميشم سپس دكمه منو را چند ثانيه نگه ميدارم اما برنامه اي جز "stand by" در حال اجرا نيست

3-آیا برنامه ای برای ان 73 میشناسید كه تصویر زمینه را چند ثانیه یك بار عوض كند؟؟؟؟؟؟
4-برنامه اي كه بشود براي ساعت چند زمان آلارم تعيين كنيم؟؟؟
5-برنامه اي كه سايز تصوير را به سايز ان 73(320×240) تبديل كند؟؟
6-برنامه اي كه
7-چطور با ان 73 از یك منبع نورانی عكس خوب بگیریم؟؟ مثلا میخوام از یك شمع عكس بگیرم خیلی بد میگیره و نور شعله شمع خیلی نورانی می افته؟؟؟؟؟؟؟؟

ب-من با عكس گرفتن در شب ها مشكل دارم و عكس هايم با اين كه دوربين گوشي ام بسيار عالي است اما عكس هايم تيره هستند و متاسفانه اگر در خارج از من بخواهم عكس بندازم افتضاح ميشود

ج- در ان 73 هر بار كه عكس میگیرم یك پوشه ایجاد میكند آیا راهی وجود دارد كه تمام عكس های گرفته را شده و فقط برایش یك پوشه ایجاد كند؟؟؟؟

nelahe
05-11-2008, 04:38
دو تا سوال ديگه

1- برنامه اي كه بشه به اين گوشي چراغ قوه افزود
2- چطور صداي عكس برداري آن را قطع كنيم