PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك ويژه برنامه مخصوص پيدا كردن Ip Address

KING ESFANDIYAR
07-01-2006, 14:59
تاپيك ويژه برنامه مخصوص پيدا كردن Ip Address

سلام دوستان عزيز و بزرگوار

تو اين تاپيك ميخواهيم در مورد برنامه هايي كه Ip Address اكانتها و Idهاي مثلا Yahoo رو پيدا ميكنه بحث ميكنيم.

هر كدام از شما عزيزان در اين مورد اطلاعاتي داريد تو اين تاپيك قرار بديد تا دوستان بتونند از اونها استفاده كنند.

KING ESFANDIYAR
07-01-2006, 15:04
راستي من خودم هم به اين برنامه بسيار نياز دارم

صحبت مرگ و زندگي يكي از دوستانمه..........لطفا اگه چيزي مي شناسيد معرفي كنيد.بايد Ip يه فردي رو پيدا كنم.......

Mehdi_Best
07-01-2006, 15:09
دوست خوبم سلام
من يادمه دوست عزيزم Cracki يك پلاگين معرفي كرده بودند كه با نصب بر روي فايروال اوت پوست مي توانستي آي پي طرف مقابلت را در ياهو مسنجر به دست بياوري. الان يادم نيست دقيقا چي بود. در تاپيك فايروالها (اون كه قديمي بود) يك جستجو بكني پيدا مي كني.

KING ESFANDIYAR
07-01-2006, 16:15
Mehdi عزيز

كاش يه لينك دقيق ميدادي كه ديگه دوستان ديگه هم هي سرچ نكنن. متشكرم

Mehdi_Best
07-01-2006, 16:50
سلام
تاپيكش رو پيدا كردم اما چون صفحات زيادي داره يادم نيست كدوم صفحه بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم كركي جان خودش بتونه بيشتر كمك كنه كه در كدام صفحه اين تاپيك بوده.

Meisam
07-01-2006, 17:16
سلام
توی اون تاپیکی که مهدی جان لینکش رو داده من یه سرچ کردم ... اینها رو پیدا کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t98137
مهدی جان درسته؟ همین پست ها بودن؟ :)
منتظرم
ممنون

Mehdi_Best
07-01-2006, 17:28
ميثم جان سلام
متاسفانه اين دو لينك نبود. اون پلاگيني كه در اين لينك بود مربوط به اين بود كه آي پي شخصي را داشته باشي و بخواهي مشخصات ديگرش را داشته باشي. اما اين دوستمون اون پلاگيني به درد كارش مي خوره كه آي پي رو به دست بياره.

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 10:16
دوستان متشكرم
اما ميدونيد من برنامه اي ميخوام كه اگه با فرد چت كردم يا e-mailبراش زدم، IP اون رو برام پيدا كنه يا بفرسته!

اگه با ZONE ALRM كار كرده باشيد حتما ميدونيد كه شماره IP هكر يا فردي كه در حال نفوذه رو پيدا مي كنه و اعلام ميكنه.

ولي اين برنامه فقط زماني به ما IP ميده كه طرف مقابل در حال شيطنته!!

اما چيزي كه من مي خوام يه نمور خفن تره!

اگه بخوام كاملتر بگم فرض كنيد يه ID دارم و ميخوام IP اون رو پيدا كنم. مثلا ID رو به برنامه بدم خودشIP رو پيدا كنه!!!!!
چه خفن!!!!!!!!

جريان مرگ و زندگيه!!!!!!! من بايد يه هكر رو شناسايي كنم اما به راحتي نمي تونم.من فقط مي تونم با پيدا كردن IP اش (البته اگه از
از HIDE IP و امثال اون استفاده نكنه!!!) پي به يه سري اطلاعات مهم ببرم. اون هكر منو نمي شناسه!! طرف يكي از شاگردانمه و اونو بد هك كرده !حتي تونسته خيلي راحت پول از حساب عابرش برداره و يا تمام ايميلهاش رو شناسايي كنه و به اونها وارد بشه.

حتي اين هكر مكانها و تمام تلفنهاي شاگرد من رو تونسته بدت بياره!!! اين كار فقط با سناسايي IP قابل انجامه.

لطفا به من كمك كنيد تا شر اين يارو هكر رو بكنم. به همين ترتيب بايد اول از طريق IP اونرو شناسايي كنيم تا پي به محل اون ببريم.

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 21:10
سلام
تاپيكش رو پيدا كردم اما چون صفحات زيادي داره يادم نيست كدوم صفحه بود:

اميدوارم كركي جان خودش بتونه بيشتر كمك كنه كه در كدام صفحه اين تاپيك بوده.

عزيز لينك ديگه اي نداريد؟ يا برنامه خاصي نمي شناسيد؟

MaFia
09-01-2006, 17:01
در مورد ميل كه خب مثلا تو ياهو برات ميل بياد تو تنظيمات اون خيلي راحت مي توني جوري تنظيم كني كه آي پي ارسال كننده ميل هم برات نمايش داده شه
WhereIsIP هم يه گزينه براي اين كار داره كه راه بالا بهتر جواب ميده تا برنامه WhereIsIP

KING ESFANDIYAR
10-01-2006, 01:01
در مورد ميل كه خب مثلا تو ياهو برات ميل بياد تو تنظيمات اون خيلي راحت مي توني جوري تنظيم كني كه آي پي ارسال كننده ميل هم برات نمايش داده شه
WhereIsIP هم يه گزينه براي اين كار داره كه راه بالا بهتر جواب ميده تا برنامه WhereIsIP

MAFIA عزيز
امكان داره كمي بيشتر توضيح بدي و بفرمايي از كجا دقيقا مي تونيم به اين امكان دسترسي داشته باشيم؟

متشكرم. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

KING ESFANDIYAR
11-01-2006, 18:06
MAFIA عزيز
امكان داره كمي بيشتر توضيح بدي و بفرمايي از كجا دقيقا مي تونيم به اين امكان دسترسي داشته باشيم؟

متشكرم. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

MAFIA جان

عزيز پس چرا تحويل نميگيريد!!! :tongue: :tongue: :tongue:

اگه امكان داره بفرماييد كه اين امكان E-MAIL در كجاست؟

R£ɀД
11-01-2006, 18:29
KING ESFANDIYAR جان در رابطه با پيدا كردن آي پي از طريق ايميل با اجازه مافيا جان من يك توضيح كوچكي ميدم:
شما وارد ايميلت ميشي بعد وارد تنضيمات ايميلت شو (Mail Options) بعد گزينه General Preferences رو بزن. و از قسمت headers گزينه Show all headers on incoming messages رو فعال كن.از اين به بعد هركي برات ايميل بزنه آي پي اش رو مي فهمي.

KING ESFANDIYAR
11-01-2006, 22:58
KING ESFANDIYAR جان در رابطه با پيدا كردن آي پي از طريق ايميل با اجازه مافيا جان من يك توضيح كوچكي ميدم:
شما وارد ايميلت ميشي بعد وارد تنضيمات ايميلت شو (Mail Options) بعد گزينه General Preferences رو بزن. و از قسمت headers گزينه Show all headers on incoming messages رو فعال كن.از اين به بعد هركي برات ايميل بزنه آي پي اش رو مي فهمي.

دوستان واقعا عاليه.متشكرم

چه تاپيك توپي شد............خداييش ديگه! :cool: :cool: :cool:

دوست عزيز دست شما درد نكنه

mojyjoon
12-01-2006, 15:26
شما مي توني بهش لينك بدي از طريق نرم افزارهايي مانند Profile IP Spy طرز كار باهاش هم خيلي راحته به طرف لينك مي دي زماني كه لينك رو باز كنه اي پي و پورت رو برات مي فرسته من باهاش كار كردم 100% كار مي كنه

KING ESFANDIYAR
12-01-2006, 15:41
شما مي توني بهش لينك بدي از طريق نرم افزارهايي مانند Profile IP Spy طرز كار باهاش هم خيلي راحته به طرف لينك مي دي زماني كه لينك رو باز كنه اي پي و پورت رو برات مي فرسته من باهاش كار كردم 100% كار مي كنه

دوست من كاش لينكي رو براي دانلود اين برنامه معرفي ميكردي تا بتونيم ازش استفاده كنيم...

متشكرم

KING ESFANDIYAR
13-01-2006, 20:05
دوست من كاش لينكي رو براي دانلود اين برنامه معرفي ميكردي تا بتونيم ازش استفاده كنيم...

متشكرم

دوست عزيز پس لينك چي شد؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!

لا اقل اگه لينكي ازش نميشناسيد مشخصات كاملتري ازش بديد

متشكرم.............

KING ESFANDIYAR
15-01-2006, 11:42

دوستان اين تاپيك خيلي حياتيه و همه ..............خود من كه خيلي به اين گونه برناه ها نياز دارم..
لطفا كمك بفرماييد........

دوست عزيز اگه امكان داره يه لينك براي برنامه مهرفي شده قرار بديد

KING ESFANDIYAR
17-01-2006, 10:24

دوست من

من اين تنظيمات رو انجام دادم ........اما IPها مربوط به شخص مورد نطر نيست!!؟!؟!؟!؟!؟!

ميشه بفرماييد كه دقيقا اين IP ها مال چه كسي هستند؟ به نظر ميرسه مال ISP باشه نه مال خود فرد!!

KING ESFANDIYAR
18-01-2006, 13:55
كسي از دوستان درباره طريقه پيدا كردن Ip از طريق Net Meeting اطلاعاتي داره؟؟

اگه امكان داره كمك بفرماييد

KING ESFANDIYAR
19-01-2006, 18:45
ايا مي دونيد كه چهطور ميشه Ip يك سايت رو پيدا كرد؟ البته منظورم برنامه است نه راههاي متداول در Ms-dos

اگه برنامه اي ميشناسيد لطفا معرفي بفرماييد

Cracki
20-01-2006, 03:15
راه های زیادی برای این پیدا کردن آی پی آدرس وجود داره. اما برای اینکه نیاز به نصب برنامه های دیگه پیدا نکنی من 2 راه
ساده رو که همیشه قابل دسترس هستند رو میگم.

اولین راه از طریق فایروال هستش . بطور مثال شما در فایروال Outpost Pro با مراجعه کردن به این قسمتی که در پایین میبینید
میتونید تمام آی پی آدرسهای سایتهایی رو که باز کردید ببینید.

روش دوم استفاده از مرورگر Firefox هستش . به شرطی که شما پلاگین ShowIP را بر روی مرورگر خود نصب کرده باشید.
طرز کار این پلاگین به این صورته که هر سایتی رو که باز میکنید همان لحظه آی پی آن در گوشه پایین سمت چپ مرورگر نمایش
داده میشود. و با کلیک کردن بر روی آی پی میتونید به قابلیت های بیشتر برای پیدا کردن مشخصات دقیق تر دست پیدا کنید.

برای دریافت این Extension میتونید به این لینک پایین مراجعه کنید و آن را بر روی مرورگر Firefox نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

RONN!E
20-01-2006, 17:01
نوشته شده توسط mehdi_best

من يادمه دوست عزيزم Cracki يك پلاگين معرفي كرده بودند كه با نصب بر روي فايروال اوت پوست مي توانستي آي پي طرف مقابلت را در ياهو مسنجر به دست بياوري
cracki جان لطفا لینک دانلود این برنامه هم قرار بده

KING ESFANDIYAR
22-01-2006, 12:09
cracki جان و عزيز

دست گلت درد نكنه.................دوستان از اين قسمت استفاده كنيد......هم سريع دانلود ميشه و هم كار با اون راحته

KING ESFANDIYAR
24-01-2006, 14:45
راه های زیادی برای این پیدا کردن آی پی آدرس وجود داره. اما برای اینکه نیاز به نصب برنامه های دیگه پیدا نکنی من 2 راه
ساده رو که همیشه قابل دسترس هستند رو میگم.

اولین راه از طریق فایروال هستش . بطور مثال شما در فایروال Outpost Pro با مراجعه کردن به این قسمتی که در پایین میبینید
میتونید تمام آی پی آدرسهای سایتهایی رو که باز کردید ببینید.

روش دوم استفاده از مرورگر Firefox هستش . به شرطی که شما پلاگین ShowIP را بر روی مرورگر خود نصب کرده باشید.
طرز کار این پلاگین به این صورته که هر سایتی رو که باز میکنید همان لحظه آی پی آن در گوشه پایین سمت چپ مرورگر نمایش
داده میشود. و با کلیک کردن بر روی آی پی میتونید به قابلیت های بیشتر برای پیدا کردن مشخصات دقیق تر دست پیدا کنید.

برای دریافت این Extension میتونید به این لینک پایین مراجعه کنید و آن را بر روی مرورگر Firefox نصب کنید.

اقا كار باهاش خيلي راحته..................فقط كافيه FIRE FOX خودتون رو تكميل كنيدو و با استفاده از لينكي كه كركي جانم داده ميتونيد از اين امكان بهره ببريد....................

بعذ از اينكه برنامه رو گرفتيد و نصب كرديد ميبينيد كه در گوشه سمت راست STATUS BAR قسمتي اضافه ميشه كه هر وقت وارد سايت مورد نظر ميشيد ميتونيد IP ADDRESS اون سايت رو ببينيد

KING ESFANDIYAR
31-01-2006, 19:56
با سلام خدمت دوستان عزيز

با كمال عذر خواهي ميخواستم به اطلاع برسونم كه يه چند وقتي سرم شلوغه .......كلاسهام زياد شده نميرسم مقاله هاي خوبتون رو بخونم ...........................ولي ممنون از زحمات شما عزيزان

راستي يه برنامه باحال

اگه IP رو پيدا كنيين و بهش بدين اطلاعات كاملي در مورد اون ISP يا اون فرد به شما خواهد داد:

IP NET INFO
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....................FREE..FREE.......FREE DOWNLOAD

KING ESFANDIYAR
14-02-2006, 14:01
دوستان عزيز
كسي در مورد برنامه زير اطلاعاتي داره ؟
netsetman

Website:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه از شما عزيزان كسي در مكورد اين برنامه اطلاعتي داره لطفا بفرمايد تا ما هم استفاده كنيم.

KING ESFANDIYAR
02-03-2006, 14:23
برنامه اي براي يافتن تلفن و Ip در زمان چت در ياهو
سلام
يه برنامه ميخواستم كه درزمان چت در ياهو يا چت با افرادي كه در Yahoo Messenger ، Add داريم به ما تلفن، محل و Ip Address اونها رو كامل بده ..........در درجه اول Ip رو به ما بده

Cracki
04-03-2006, 06:13
دوست عزیز قبلا مهدی جان نیز اشاره کردند که در مورد پیدا کردن آی پی آدرس طرف مقابل در هنگام چت از طریق یا هو مسنجر
را توسط فایروال Outpost Pro توضیح دادم. یک جستجو بکنید شاید بتونید پیداش کنید. من خودم الان وقت ندارم بگردم شما خودتون
زحمتش رو بکشید.

در اینجا من میخوام همین شیوه را از طریق فایروال کریو براتون توضیح بدم.
شما اول به این تایپک زیر جهت آشنایی با درست کردن Rule مراجعه کنید. در این تایپک من مفصل در مورد نحوه درست کردن دستور
در فایروال کریو رو توضیح دادم.

قبل از نوشتن دستورات مورد نیاز به این نکته اشاره کنم که من از یاهو مسنجر نسخه 6 برای این کار استفاده کردم .

حالا شما این دستورات رو در فایروال کریو برای یاهو مسنجر ایجاد کنید.

1 .Yahoo! Messenger TCP Outbound Connection

Application: ypager.exe
Protocol: TCP
Remote Port: 23, 5050, 5000, 5001, 5100
Direction: Outgoing
Action: Permit

این عکس زیر طریقه وارد کردن دستور شماره یک است. بقیه را هم همینطور انجام دهید.

2.Yahoo! Messenger Conference UDP connection

Protocol : UDP
Local Port: 5000

3. Yahoo! Messenger Call Center UDP Outbound

Protocol: UDP
Remote Port: 6801

4.Yahoo! Messenger Call Center UDP inbound

Local Port: 5000, 5055
Direction: Incoming

5. Yahoo! Messenger Call Center TCP

Remote Port: Port Range 7800-7825

6. Yahoo! Messenger TCP Outgoing

Remote Port: 80
Action: DENY

7. Yahoo Messenger UDP Uotgoing 5000

Remote Port: 5000
در آخر دستورات بالا به این صورت در قسمت Packet Filter.. قرار خواهند گرفت.

بعد از انجام دادن تمامی دستورت بالا حالا برید به این قسمت و مطابق عکس زیر عمل کنید.

بعد از انجام دادن مراحل بالا کافیه که یا شما به یک نفری که آنلاین باشه پی ام بدید و یا اینکه اون بهتون پب ام بده
و ارتباط بر قرار بشه. زمانی که ارتباطی مابین شما و یک نفر دیگه بر قرار میشه یک پنجره از طرف فایروال کریو برای
شما باز میشه که در اونجا آی پی طرف رو همراه یک سری مشخصات دیگه از جمله کشور را نشون داده و از شما
در خواست میکند که آیا مایلید ارتباط شما برقرار بشه یا نه ؟ حالا ممکنه Outgoing باشه و یا Incoming ... دقیقا مثل
عکسی که در زیر میبینید.

در این عکس یک شخصی به من پی ام داده و به محض باز شدن پی ام آن طرف این پیغام برای من باز شده. که در
آنجا آی پی طرف رو همراه با کشورش فنلاند رو با مخفف fi میتونید مشاهده کنید.

در ضمن شما بعد از بدست آوردن آی پی مورد نظرتون که 100 در صد نیز از این طریق درست میباشد میتوانید
بقیه مشخصات را نیز پیدا کنید. البته آن هم راه های مخصوص خودش رو داره.

اگر توضیحاتی در مورد پورتهایی که در بالا دستوراتشون رو نوشتم خواستید یعدا میتونم براتون توضیح بدم. اما توجه
داشته باشید که من پورت 5101 را عمدا آزاد نگذاشتم تا در صورت ارتباط پی امی فایروال به شما خبر بده.

موفق باشید.

KING ESFANDIYAR
04-03-2006, 19:08
Cracki جان دستت درد نكنه

ممنون از راهنماييهاي هميشه خوبت

ايا PACKAGE يا PATCH اي هست روي YAHOO MESSENGER نصب بشه و خودش اين كارها رو انجام بده؟

ايا برنامه و يا روش بهتر و ديگه اي به غير از اين اين روش كه فرموديد ميشناسيد؟

janvarjan
14-03-2006, 04:07
Crackiجان دستت درد نكنه ولي عكساي قسمت (طریق بدست آوردن آی پی طرف در Yahoo Messenger از طریق فایروال کریوروي) كامپيوتر من باز نميشه show picture هم جواب نميده
اگه راهنمايي كني ممنون ميشم :blush: