PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش : کادر زدن در فتوشاپ

s_r_asadiyan
04-11-2008, 18:54
سلام دوستان
می خواستم بدونم چه طور میشه تو فتوشاپ
1- یک کادر به دور تادور تصویر بدیم
2-یا یک کادر وسط تصویر بزنیم
متشکر از همهی اساتید خوب پی سی ورد:11::11:

aram_nfs
04-11-2008, 19:09
سلام

برای اینکه کادر دور تصویر ایجاد کنی راههای زیادی داری

اگه کادر رو می خوای دور یه تصویر که کل کادر اصلیت رو نگرفته می خوای ایجاد کنی می تونی توی بخش blending option (اگه روی لایه راست کلیک کنی ظاهر میشه) stork رو انتخاب کنی تا دور تا دور تصویرت کادر اضافه کنه

ولی اگه می خوای یه کادر خودت ایجاد کنی می تونی از shape هایی که توی پالت tools هست استفاده کنی و بعد stork رو دورش ایجاد کنی

شاد باشی و آرام

s_r_asadiyan
04-11-2008, 20:05
منظور من کادر زدن دور یک مثلا تکست هست مثل ورد میشه تصویری توضیح بدین strok دور تکست رنگ می پاشه من میخوام دور تادور یک تصویر ویا تکست یک کادر بزنم

s_r_asadiyan
04-11-2008, 22:02
دوست من این رو ببین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه طور با افکت STROK میشه هم چی کادری رو زد تو ی جعبه ابزار با چی میشه دقیق کادر زد یا اصلا فرمانی نیست که اتومات خود فتوشاپ دور منطقه ای که انتخاب کردیم حاشیه بزنیم مثل ایجاد خط های منحنی که با انتخاب براش و دوبار اینتر زدن خط رو اعمال می کنه
ممنون از لطفت:11:

G LADIATOR
05-11-2008, 00:50
خوب همین که رفیقمون گفتن ه درسته.

اصلا اگه اون روش برات مشکله میتونی یه مربع داخ تصویرت رسم کنی و بعد با ابزار Select وسط مربع رو انتخاب کنی و دکمه دلیت رو بزنی.

البته این یه روش فرعی هست.
بهترین روش همون روش استروک هست که رفیقمون گفتن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s_r_asadiyan
05-11-2008, 14:28
خوب همین که رفیقمون گفتن ه درسته.

اصلا اگه اون روش برات مشکله میتونی یه مربع داخ تصویرت رسم کنی و بعد با ابزار Select وسط مربع رو انتخاب کنی و دکمه دلیت رو بزنی.

البته این یه روش فرعی هست.
بهترین روش همون روش استروک هست که رفیقمون گفتن.

=============================================
ممنون دوست من ولی هرکاری کردم نتونستم با ابزار شیپ وسط تصویرم رو انتخاب کنم و بعد دور اون یک حاشیه بدم با ابزار marque tool خیلی راحت این کار رو کردم ولی با شیپ دور تادور خطوط سلکت نمی شه که استروک کنم
بازم از راهنمایی شما ممنونم:11::11: