PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن

Mostafa_Amol
04-11-2008, 16:00
سلام
مشکل کامپیوترم اینه که وقتی گزینه ی Turn off یا restart می زنم سیستم مراحل خاموش شدن یا ریست کردن رو طی می کنه اما خاموش نمی شه ؛ اینطوری می شه که ، مونیتور سیاه می شه و کیس چراغ زردش روشن می مونه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

حالا من نمی دونم این یه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟!!!!
ویندوزم هم عوض کردم .... همون ویندوزی رو نصب کردم که تاحالا نصب می کردم ولی مشکل حل نشد

متشکرم
یاعلی:11:

shahramcat
04-11-2008, 17:23
یعنی میره تو standbye ? !

اول برو تو control panel بعد رو power option کلیک کن باز شه .... از اونجا برو تو advance و 2 تا گزینه پایین قسمت power button رو اولی رو بکن shut down دومی رو stand by ...

دزست نشد احتیاج به آپدیت بایوس داری یا به تازکی درایور نرم افزاری ریختی که کانفلیکت ایجاد کرده !

Mostafa_Amol
04-11-2008, 23:27
یعنی میره تو standbye ? !

اول برو تو control panel بعد رو power option کلیک کن باز شه .... از اونجا برو تو advance و 2 تا گزینه پایین قسمت power button رو اولی رو بکن shut down دومی رو stand by ...

دزست نشد احتیاج به آپدیت بایوس داری یا به تازکی درایور نرم افزاری ریختی که کانفلیکت ایجاد کرده !

سلام
ممنونم داداش که جوابمو داداین
نه استند بای نمی ره ..... هیچ ورودی به کامپیوتر کار نمی کنه در اون حالت که بگیم اگه مثل موس رو تکون بدیم دوباره کامپیوتر روشن بشه یا هر چیز دیگه ای .....

نگاه کردم ... اونی که گفتین مشکلی نداره ... همون طور که گفتین هست.:41:

یعنی چی من این خط آخرو متوجه نمی شم ..... ؟!! داریو نرم افزاری ؟ کانفلیکت؟ آپدیت بایاس؟

راستی این مشکل همیشه گی نیستا .. از وقتی که (یک هفته شایدم کمتر) این مشکل پیش اومده شاید یکی دوبارم خودش خاموش شد بدون این که دکمه ی پاور رو نگه دارم و خودم خاموشش کنم.

mhaf
05-11-2008, 11:23
مشکل از پاوره و لا غیر

Mostafa_Amol
06-11-2008, 14:22
سلام

خیلی خیلی ازتون ممنونم که به کمکم اومدین و جوابمو دادین

باید بگم این سیستمم بعضی وقتا قاتی می کنه ... نیم دونم چرا ... بعضی وقتا کارای عجیب غریب می کنه و بعدش خودش خوب می شه .... مثلا همین مشکل ... نمی دونم چی شد که خودش خوب شد ..... یا اینکه من دارم باهاش کار می کنما ... سالمه ... و من خاموشش کنم و برم کارت گرافیک یا رمشو در بیارم و دوباره جا بزنم روشن نمی شه ..... باید کلی باهاش کلنجار برم تا خوب شه ....

در هر صورت از شما ممنونم
موفق باشین
یا علی

-----------------------------------------------------------------

سلام مجدد....:41:
عجبا .... این کامپیوترم دوباره این طوری شد .... فکر کنم تا ازش تعریف می کنم ... رووش باز می شها :13: