PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد Pioneer DVR-S16FXB؟

jeyran65
04-11-2008, 03:42
دوستان من تازگی این dvd Writer رو خریدم Pioneer DVR-S16FXB. ولی یه موضوعی نظرم رو جلب کرده و اینه که موقعی که هیچ دیسکی داخلش نیست چراغش بصورت نیمه روشن(خیلی کم رنگ , کاملا خاموش نمی شه) هستش می خواستم از دوستانی که این مدل رو دارند بپرسم آیا مال اونا هم به این شکل هستش یا نه؟

ممکنه از نظر برقی مشکل داشته باشه(چه خودش یا کابل برق یا هر چیز دیگه ای)؟

ممنونم می شم منو راهنمایی کنید.

jeyran65
04-11-2008, 17:44
دوستان کسی اطلاعی از این موضوع نداره؟

SADEGH 7
04-11-2008, 17:50
دوستان من تازگی این dvd Writer رو خریدم Pioneer DVR-S16FXB. ولی یه موضوعی نظرم رو جلب کرده و اینه که موقعی که هیچ دیسکی داخلش نیست چراغش بصورت نیمه روشن(خیلی کم رنگ , کاملا خاموش نمی شه) هستش می خواستم از دوستانی که این مدل رو دارند بپرسم آیا مال اونا هم به این شکل هستش یا نه؟

رفیق به چه چیزایی توجه می کنیا!!!!!!!!:46:
منم DVD Writer Pioneer dvr-216 دارم.چراغش همینجوریه.ولی فکر نمی کنم مشکلی برای سیستم به وجود بیاره.
موفق باشی

jeyran65
05-11-2008, 14:03
بعضی وقتا ریز بینی و نکته سنجی خیلی بدرد آدم می خوره.

iraniran2
31-12-2008, 17:08
دوستان من تازگی این dvd writer رو خریدم pioneer dvr-s16fxb. ولی یه موضوعی نظرم رو جلب کرده و اینه که موقعی که هیچ دیسکی داخلش نیست چراغش بصورت نیمه روشن(خیلی کم رنگ , کاملا خاموش نمی شه) هستش می خواستم از دوستانی که این مدل رو دارند بپرسم آیا مال اونا هم به این شکل هستش یا نه؟

با سلام،
عزيز جون چراغ دي وي دي رايتر كه ميگي روشن نيست، اون براي رنگ خود چراغه كه حالت شب‌رنگي داره و فكر ميكني روشنه. اگه دقت كرده باشي وفتي هم كه دو شاخه كامپيوتر رو از برق بكشي بازم همينطوره. (اون موقع كه ديگه توش برقي نيست ديگه!)