PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Company of Heroes: Tales of Valor

صفحه ها : [1] 2

Masoud King
03-11-2008, 15:47
Company of Heroes: Tales of Valor
>>افسانه های دلیری<<

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Relic Entertainment
ناشر : THQ
سبک: Real-time strategy
پلتفورم: PC
تاریخ انتشار: Apr 13, 2009

خبری که تا قبل از این در حد شایعه بود به حقیقت پیوست, امروز THQ تائید کرد که بهار 2009 تاریخ انتشار Company of Heroes: Tales of Valor هستش, expansion جدید از سری بازیهای زیبای و تحسن شده Company of Heroes(بهترین بازی سال 2006 از نظر IGN) هستش که مسیر ابداع و کیفیت رو همچنان در این سبک( Real-time strategy) ادامه میدهد.
این بازی توسط Relic Entertainment ساخته خواهد شد. از ویژگی های Company of Heroes: Tales of حالات multiplayer جدید, واحدهاى اضافى، نقشه‌هاى جديد و یک ویژگی جدید ابداعی که Direct-Fire نام دارد که وعده داده شده که اجازه کنترل ماهرانه و تاکتیکال بیشتری رو در نبرد ها به بازیکن میده.
Company of Heroes: Tales of Valor به طور کامل همسان با Company of Heroes and Company of Heroes: Opposing Fronts هستش اما بطور مستقلو جدا بازی میشه!
خوب تا همین حد از بازی گفته شده و به محض انتشار اخبار جدید اونا رو به اطلاع شما می رسانم!

باز کردن Invasion of Normandy (نسخه اصلی یا همان Company of Heroes) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinaset
03-11-2008, 15:52
سلام دوست من ممنون فقط یک چیزی بهار 2009 یعنی کی ؟به همون خارجی بگیید تا ما بهتر متوجه بشیم...

sinaset
03-11-2008, 16:27
سلام دوستانخودم فهمیدمبازی 1 مارچ 2009 بیرون میایدو اینم یک عکس از بازی

Masoud King
20-01-2009, 15:50
تصاویری از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تریلر بازی:

Debut Trailer

HD...22MB

SD...8MB

sinaset
16-02-2009, 22:49
سایت سیمز 47 نقدی به بازی زده است

که براتان می زارم

پیش نمایش CoH : Tales of Valor

سلام به شما دوستان، مدتی بود که به روز نکرده بودیم. اما دوباره برگشتیم! امروز اتفاق ناگواری هم اتفاد، که همه می دونید چیه! امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشید.

نام کامل بازی :
company of heroes: tales of valor
سازنده: Relic
ناشر: THQ
ژانر: Real-Time Strategy - Action
تاریخ انتشار: Apr 8, 2009
پلتفورم: PC

اگر قرار باشد یک سازنده خلاق و متخصص در ژانر بازیهای استراتژیک real – time وجود داشته باشد آن شرکت Relic است. این شرکت عنوان محبوب Warhammer 40,000: Dawn of War را در کارنامه خود دارد، به علاوه نگاهی به سال 2006 می اندازیم که Relic با عرضه Heroes Company of تحسین تمام محافل و نقادان بازی ها را برافراشت، بازی از جهاتی یک جهش بزرگ به سمت جلو بود. CoH استادانه و به دقت هر چه تمام تر وقایع ، نبردها و تجهیزات و حتی احساسات سربازان نبرد نرماندی جنگ جهانی دوم را با تمام جزئیاتش شبیه سازی کرده بود. محیط تخریب پذیر با فیزیک حیرت انگیز و یک سیستم استراتژیکی تقریبا جدید و خوش دست و از همه بارزتر گرافیک فوق پیشرفته آن. خیلی ها گرافیک را برجسته ترین ویژگی این بازی میداند که تقریبا مانند یک شوتر اول شخص بود!! به گیم پلی هم که نگاهی می اندازیم در هیچ بازی انقدر شبیه سازی موفق را نمی بینیم. انجام این بازی به شما احساس حضور در یک میدان نبرد جنگ جهانی دوم بر روی دسکتاپ کامپیوترتان را می داد. همکنون Relic بعد از انتشار یک نسخه اضافه شونده به نام Opposing Fronts در سال 2007 که هرگز مانند نسخه اول ندرخشید با عنوانCompany of Heroes: Tales of Valor بازگشته است. اما اینبار با یک سری تغییرات تا بتواند موفقیت نسخه اول را تکرار کند. Tales of Valor با ترکیبی از اکشن و استراتژی real-time آمده است تا برای اولین بار در دنیای بازی ها ، خود را با این چنین سبکی به ما عرضه کند.Tales of Valor یک بازی مستقل از سری های قبل است و توسعه دهنده آنها به شمار نمی آید. شما در این بازی واحدهای خود را در تمام لحظات بازی کنترل می کنید. در حقیقت ما این بار با یک RTS کلاسیک طرف نیستیم و ساختمان های Base و اصلی که در آنها نیروهای خود را برای نبرد می ساختید در کار نیست. Tales of Valor نسبت به قبل تاکتیکی تر شده است تا جایی که شما بعضی اوقات فقط یک تانک و خدمه آن را کنترل خواهید کرد. این روند باعث می شود شما بیشتر و بیشتر خود را میان نیروهای خود احساس کنید و برای هر یک از آنها ارزش به خصوصی قائل شوید چون دیگر منابع نامحدودی که شما با آنها پس از نابودی هر واحد، نیروی جایگزین را می ساختید وجود ندارد. بنابراین وقتی که شما مجبور نباشید 12 واحد و تانک را در نقاط مختلف یک نقشه بزرگ به طور همزمان رهبری کنید می توانید بر یک واحد کوچک با دقت کافی تمرکز کنید و با انجام عملیات های تاکتیکی بیشتر و پیچیده تر در بازی پیشروی کنید.

فیزیک بازی بی نظیر است - گرافیک انقدر بالاست که به یک شوتر اول شخص می ماند!!

نبردها خونین هستند - انیمیشن ها بسیار طبیعی و زیبا اند.

کسانی که بازی های جنگ جهانی دوم را زیاد انجام داده باشند حتما با تانک های معروف و نیرومند Tiger آشنایی دارند که شاهکارهای مهندسی ارتش آلمان ها به حساب می آیند. ( در تاریخ ثبت شده است که در یکی از نبردهای نرماندی 10 تانک تایگر موفق شدند 117 تانک متفقین را ساقط کنند. ) و این خیلی جالب خواهد بود که شما با رهبری خدمه یک Tiger که تمام ابعاد و ویژگی های ان به دقت شبیه سازی شده است به سمت یک روستا که متفقین در خانه ها با آنتی تانک ها پناه گرفته اند حمله کنید. در قسمت اول این مرحله ، شما باید در کوچه ها و خیابان ها مانورهای مختلف اجرا کنید و تانک های متفقین را با توپ های قدرتمند تایگر نابود کنید. خبر بد برای شما این خواهد بود که پس از یک پیشروی طولانی تانک خود را منحدم شده ببینید! در قسمت بعدی شما باید خدمه را که تانک را رها کرده اند در داخل روستا هدایت کنید. در حالی که متفقین در همه جای هستند کار شما سخت خواهد بود. خوشبختانه نیروهای شما می توانند در مواقع لزوم از پشتیبانی توپ خانه که به فرمان شما مواضع دشمن را بمباران می کند استفاده کنند. در قسمت سوم دوباره خدمه شما یک تانک دیگر بدست می آورند و اینبار شما یک هجوم گسترده را به روستا انجام می دهید و تانک ها و نیروهای آلمانی دیگر هم شما را همراهی می کنند. هر چند که شما مستقیما کنترل آنها را بر عهده ندارید اما باید به خوبی بر روی تانک خود تمرکز کنید تا موانع دفاعی متفقین را به کمک همراهانتان درهم بکوبید.

Tiger واقعا قدرمتند است و به خوبی شبیه سازی شده - در بعضی مراحل شما باید تنها بر یک واحد تمرکز کنید.

شما در بازی باید به این نکته توجه داشته باشید که خرابی های که انجام می دهید، بر جا خواهند ماند. اگر شما در قسمت اول یک خانه را ویران کنید در قسمت های بعدی نبرد هم ساختمان به همان حالت باقی می ماند و این ممکن است در اتفاقات بعدی تاثیر بگذارد.
البته همانطور که گفتیم این فقط یکی از مراحل بازی است و در مراحل دیگر نبردها و تجهیزات زیاد دیگری را تجربه خواهید کرد. مسلما یکی از آنها تجربه تک تیراندازی و عملیات های کماندویی خواهند بود.

اینهارو !! با نفربر می خواهند تایگر بزنند!!

در کنار قسمت اصلی سازندگان یک قسمت مجزا به نام direct-fire mode را قرار داده اند که در آن به جای کنترل تانک و خدمه از بالا ، شما مستقیما و از پایین با موس خود لوله تانک را کنترل و با آن شلیک می کنید. این قسمت مانند بازی های اکشن می شود که شما تانک را به جلو می رانید. در برخی از قسمت ها شما باید با سرعت پیش روی کنید چون ممکن است تارگت شما فرار کند. هدف سازندگان از ایجاد این قسمت این بوده که شما فقط در کنار نایستید و به نیروها فرمان بدهید بلکه خود مستقیما در نبرد شرکت کنید.
در Tales of Valor مهمات و سوخت شما تمام می شود. با منهدم کردن نیروها و وسایل دشمن بازی به شما مهمات و سوخت جایزه می دهد و این شما را به اکشن بیشتر ترغیب می کند. همچنین برای تعمیر تانک یا بهبود سلامتی سربازان خود نیاز به خرج کردن امتیازهای مخصوص دارید. اما شما بیشتر اوقات می خواهید امتیازهایتان را نگه دارید نه به خاطر امتیازهایی که از دست می دهید بلکه با اجرای عملیات تعمیر تانک شما برای مدتی از حرکت بازمی ایستد و به یک هدف خوب برای دشمنان تبدیل می شوید.
هر یک از خدمه تانک هم که شما کنترل آنها را بر عهده می گرفتید می توانند یک سری قابلیت های مخصوص به خود را آزاد کنند. Litzke ( باربر ) می تواند نوبت های انفجارهای بزرگ و آتش سریع را آزاد کند. Schraf ( راننده ) می تواند قابلیت افزایش سرعت تانک و لوله توپ آن را آزاد کند. Burndt ( فرمانده ) می تواند یک تیربار را بر روی برجک بانک آزاد کند، قابلیت نارنجک های دودی و آتش توپخانه را هم همینطور. Schultz ( توپچی ) می تواند دقت تیراندازی خودش را ارتقا دهد. همه این مهارتها ماندگار هستند و اگر شما یکی از آنها را در یک مرحله آزاد کنید در تمام مراحل بعدی هم باقی می مانند.

پشتیبانی هوایی - ساختمان ها و محیط بسیار طبیعی هستند

قسمت کمپین ( Campaign ) بازی واقعا احساس مخلوطی از اکشن و استراتژیک را به طور همزمان به شما می دهد. شاید برخی این بازی را به دسپرادو یا کماندوز تشبیه کنند اما در حقیقت باید بگیم که Tales of Valor کاملا یک تجربه جدید خواهد بود. کمپین بازی از 3 قسمت که هر کدام 3 تا 4 مرحله را شامل می شوند تشکیل شده است. قسمت مولتی پلیر بازی هم نوید یک سرگرمی فوق العاده را می دهد که البته سازندگان اعلام کرده اند تغییراتی که در قسمت Single Player به وجود آمده در بخش مولتی پلیر بازی لحاظ نشده اما چند قسمت جدید به علاوه توسعه ی نسخه های قبلی به بازی اضافه شده است.

نتیجه :
به نظر Tales of Valor یک تغییر مثبت می باشد که در این سری به وجود آمده است. تمامی نقادان دنیا هم معتقدند که هنر اصلی Relic ایجاد دگرگونی در بازی هایش است. اما ما هنوز هم نبرد تکراری نورماندی و آمریکایی ها را شاهد هستیم. علاوه بر نیروهای متفق شما می توانید به عنوان آلمانی ها هم بازی کنید. باید منتظر اطلاعات بیشتر از بازی باشیم چون ما فقط با مرحله تانک ها آشنایی پیدا کردیم در حالی که مراحل متنوع و امکانات دیگری هم وجود دارد. این بازی در بهار امسال منتشر می شود.

فیزیک عالی از یک دید دیگر!!

تحلیلی بر سری بازیهای جنگ جهانی دوم ( نورماندی: سرزمین سبز ):
به نظر سازندگان بازی های جنگ جهانی دوم نمی خواهند دست از نبرد فرانسه و سال های 1943 و 1944 و آمریکایی مآبی بردارند. در حالی که در آن سوی اروپا در سال 1942 نبردی آغاز شد که عظیم ترین نبرد تاریخ لقب گرفته است. جنگ بین روسیه و آلمان که در آنجا 80 درصد نیروهای ارتش آلمان ( ورماخت ) از بین رفت و حدود 20 میلیون روسی کشته شدند بسیار عظیم تر و حماسی تر از نورماندی است. فقط کشته های شهر استالین گراد که در آن بیش از دو میلیون روسی و آلمانی همدیگر را به خاک و خون کشیدند از تعداد کل کشته های نورماندی بیشتر و نبرد این شهر بسیار اکشن تر ( !! ) از ساحل اوماها است که بازی ها روی آن خیلی مانور می دهند. نبرد کورسک که در آن هزاران تانک در یک منطقه وسیع به جان هم افتادند و بزرگترین نبرد تانکی و زرهی تاریخ را رقم زدند جای کار بسیار بیشتری دارد. شرط می بندم که بیشتر شماها حتی نام کورسک را هم نشنیده اید. در واقع این روس ها بودند که آلمان را شکست دادند و این ارتش سرخ بود که برلین را فتح و حکومت رایش سوم را ساقط کرد. آمریکایی ها و انگلیسی ها فقط کمکی برای روس ها به شمار می آمدند. 400 لشکر ارتش سرخ ( بزرگترین ارتش جهان از لحاظ تعداد نفرات ) و 160 لشکر ورماخت ( بزرگترین ارتش جهان از لحاظ تکنولوژی ، فرماندهی و تجهیزات ) نبردی بسیار سهمگین تر و مخرب تر از نورماندی داشتند. خیلی ها معتقدند دیگر جنگ جهانی دوم در عرصه بازی ها تکراری شده و باید آن را کنار گذاشت اما اگر سازندگان کمی بیشتر نسبت به جبهه شرقی هم توجه نشان دهند با بهترین بازی ها طرف خواهیم بود. البته من نمی گویم اصلا کاری در این زمینه انجام نشده ، مثلا CoD:WaW مراحل استالینگراد و برلین را تا حدی قابل قبول شبیه سازی کرده بود و مرحله استالینگراد آن یکی از بهترین مراحل در بازی به شمار می رفت که یادآور فیلم دشمن پشت دروازه ( enemy at the gate ) بود که آن فیلم هم بر اساس واقعیت ساخته شده است. در واقع قهرمان فیلم یک تک تیرانداز روسی به نام واسیلی زایستف است که تا پایان جنگ موفق به شکار 242 سرباز نازی ( !! ) شده و در آن مرحله شما با نام دیمیتری نقش این سرباز را بازی می کنید. اما چیزی که کاملا واضح بود ، لزوم کار بسیار بیشتر در زمینه است.
دلیل این عدم توجه سازندگان غربی را هم نپرسید که کاملا مشخص است! در جبهه شرقی روس های کمونیستی می جنگیدند که دشمنی سختی با غربی ها داشتند و به خاطر دشمن مشترک ( نازی ها ) برای مدت اندکی در دوران جنگ متحد شده بودند. سازندگان این بازی ها همه تحت نظارت نظام سرمایه داری هستند که بر ضد کمونیست هاست و باعث شده است حتی با وجود فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی نسبت به این نبرد بی توجه باشند و آن را کم اهمیت جلوه دهند. دقیقا بر طبق یک جمله معروف : تاریخ را قوم پیروز می نویسد.
بازی های Brothers in Arms و CoH کاملا بر اساس نورماندی و بازی های مدال افتخار و CoD هم تا بیش از 75 درصد مربوط به افریقا ، فرانسه و ژاپن هستند. در صورتی که به نظر من اگر قرار باشد انصاف رعایت شود دقیقا باید عکس این موضوع را شاهد باشیم!
البته مشکلاتی دیگری هم هست، مثل کودن فرض کردن سربازان آلمانی در تمام این بازی ها!! در صورتی که وقتی آلمان ها به طور همزمان با 21 کشور دنیا در حال جنگ بودند، چطور می توانستند احمق باشند؟

امیر حسین
منبع
sims47.mihanblog.com

sinaset
16-02-2009, 23:01
سلام دوستان
این سبک جدید بازی company شبیه به سبک بازی چون soilder وface of war . یک بازی دیگر است
البته در ببین اون بازی واقعا face of war یک بازی استراتجی اکشن فوق العاده بود که مثلش هنوز که هنوز نیومده ( واقعان فوق العاد بود)
به این گیم پلی ها به دو صورت سربازان رو کنترول می کردید یک به صورت کلیک و حمله ( که به صورت اتوماتیک پشت موانع سنگر گیر و اقدام به تیر اندازیم می کرد و گزینه دوم با گرفتن کلیک کنترول به هر زاویه که دلتان می خواست می توانید شلیک کنید و شما می توانید دوربین رو پشت سر اون سرباز به صورت نزدیک قرار بدید که تبدیل به یک اکشن بشه و همین امکان برای تانک هم بود که واقعان لذتی داشت مثلان شما با گرفتن کنترول و بردن نشانه به هر قسمت بدن دشمن یا تانک دشمن به هر قسمت که دوست دارید شلیک کنید

در نقد بالا گفته شوده که دیگر تیر ها بی نهایت نیست
که در بازی face of war , مدل دیگر هم به همین صورت بود و شما می توانید بعد از تمام کردن تیر یا توپ به تانک دشمن یا افراد مرد مراجعه و لازم انها رو بردارید و یا به جعبه ها مهمات انها مراجعه کنید

فعلان نمی شه درست نظر داد ولی این سبکه واقعان عالیست
من که خیلی خوشم میاید از سبک استراتژی اکشن
با تشکر

dr_bijan
18-02-2009, 19:03
سلام دوستان. من قبلا هزاران بار از تمامی انجمن ها کمک خواستم. مثل اینکه کسی این بازی رو LAN بازی نمیکنه !!!!
منو دوستام COH رو شبکه خیلی بازی میکنیم. تقریبا هر 2 هفته جمع میشیم. ولی Opposing Front رو نمیتونیم :LAN بازی کینم. کسی میتونه کمک کنه؟ کسی تجربه LAN بازی کردن داره؟
امیدوارم این مشکل رو در Tales of Valor نداشته باشه.

iranwebshop
12-04-2009, 21:36
من عاشق سری های کمپانی هستم من با یکی از دوستان تغریبا هر روی به مدت 6 ماه روزی چند ساعت با این بازی میکریدم من دیگه معتاد این بازی شدم

فردا بازی دستم میاد و من شدیدا انتظارشو میکشم

shahramcat
27-04-2009, 18:31
آقا چرا بازی این شکلی هست !؟ 6تا قسمت داره که 3 تاش بستس و 3 تا دیگش هم 2 تا مرحله هست هرکدومش !!!!‌

کسی اطلاع داره اون 3 تا قسمت قفل شده چطوری باز میشه ؟

ممنون

ELSIN
27-04-2009, 20:19
منم این مشکلو دارم

سلام
میخام بدونم Company of Heroes Tales of Valor برای قسمت های اصلی (عکس اول) که 3 تا هم هست چه رمزی میخاد
رمزی که روش بود که کار نمی کنه(عکس دوم و سوم) هیچ کرکی هم بازی نداره حالا اگه رمزی هست ممنون میشم

masoud93
27-04-2009, 20:33
منم این مشکل رو دارم چجوری سه کمپین قفل رو باز کنم.

Benygh
27-04-2009, 22:11
فکر کنم اون سری های قفل شده همون سری های قبل هستند !
چون تو Expansion Pack قبل هم همچین چیزی بود !
سه کمپین بود که واقعا هم زیبا بودند ... ولی کوتاه ... :(

بهترینش تانک بود که اخرش گفتند ...
he died in his tiger ...

havas_1980
27-04-2009, 22:27
باز کردن Invasion of Normandy (نسخه اصلی یا همان Company of Heroes)

- با انتخاب این بخش شماره سریال زیر را وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- بعد از وارد کردن سریال پنجره ایی با 4 گزینه ظاهر می شود:

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

- بر روی Retail Store کلیک کنید. پنجره بعدی ظاهر می شود.
- دیسک نسخه اصلی یا همان Company of Heroes را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.
- بعد از چک کردن دیسک, این بخش باز می شود.

باز کردن Liberation of Caen و Operation Market Garden (نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts) همانند روش قبل

- با انتخاب این بخش ها شماره سریال زیر را وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- بعد از وارد کردن سریال پنجره ایی با 4 گزینه ظاهر می شود:

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

- دیسک نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.
- بعد از چک کردن دیسک, این بخش ها باز می شود.

new evil
28-04-2009, 21:32
من دوتا قسمت قبل را هم بازي كردم ببينيم اي يكي چطوريه

kourosh4
28-04-2009, 21:32
دوستان من درست متوجه نشدم یعنی سری جدید این بازیه یا یه چیزی مثل پچ هست
اگه سری جدید با نیروهای متفاوت هست تا برم بخرم
اگه میشه بگید نیروهای این سری با قبلی ها تفاوت داره یا نه
ممنون میشم

Benygh
28-04-2009, 23:30
توی این سری سه تا کمپین به کمپین های قبلی اضافه میشه ! منظورم از کمپین های قبلی همون کمپین های Company of Heroes و Company of Heroes: Opposing Fronts است که البتهکمپین این دو مورد بسته است و طبق پست 14 باز میشه !
یعنی اگر شما سری این بازی رو دنبال کرده باشید نیازی نخواهد بود که کمپین های قبلی رو هم بازی کنید چون در اصل اونها همون کمپین های قبلی هستند که شما در دو نسخه قبل بازی کردید !

سه کمپین جدید واقعا زیبا هستند ...

ali_ranger22
29-04-2009, 10:37
من مرحله ی اول یعنی همون که با Tiger باید همه چی رو بترکونی !! (خدایی عجب تانکی بوده این Tiger ، قبلا که با دوستان آنلاین بازی می کردیم واسه داشتن این تانک سرو دست می شکستیم معمولا هر کی این تانکو می ساخت یه جورایی بازی رو جمع می کرد ! )
گرافیک بهتر شده واقعا مخصوصا افکت آتیش ! فیزیک هم میشه گفت تیریپ عالی میزنه خیلی حال کردم با فیزیکش
گیم پلی هم دقیقا همون قبلیه
ولی سازنده ها برای ساخت میان پرده ها معلومه تنبلی کردن یه مشت نقاشی به خورد آدم میدن !

ali_ranger22
30-04-2009, 11:06
وای خدا چقدر افکت انفجار ها قشنگه
ذرات که رو هوا پخش میشه
صدای عالیه بازی
واقعا حس اینکه یه بمب کنارت منفجر شده رو بهت القا میکنه !
مثلا اینو خودم گرفتم

mehdi_1981
30-04-2009, 20:40
من این بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا ارور میده؟
فکر کنم پچ مال من کار نمیکنه میگه ورژن بالاتر دانلود کن
اگه میشه یه نفر کمک کنه

chormang
08-05-2009, 16:08
خیلی چنگی به دل نمیزنه....من که با قبلی ها بیشتر حال کردم....یه جورایی عمیقاً گلابی شده

Sam Fisher 11
08-05-2009, 17:36
من که تازه نسخه اصلی رو بازی کردم...خیلی فاز میده... اول فکر میکردم مثل اکثر استراتژی های جدید باشه که بیشتر اکشنن تا استراتژی اما حالا دیدم فوق العاده است!
به همه این سری بازی رو پیشنهاد میکنم...

ELSIN
08-05-2009, 19:39
من که تازه نسخه اصلی رو بازی کردم...خیلی فاز میده... اول فکر میکردم مثل اکثر استراتژی های جدید باشه که بیشتر اکشنن تا استراتژی اما حالا دیدم فوق العاده است!
به همه این سری بازی رو پیشنهاد میکنم...

میگم دوست عزیز من با توجه به پست 13 همه کارارو انجام دادم اما وقتی می خاد dvd رو چک کنه این پیامو میده
که خوب حق داره حالا راهی برای پیچوندنش هست

ممنون:46:

mostafanazarytabar
11-05-2009, 15:59
دوستان من هم همین مشکلو دارم . کسی راه حلی نداره؟

sinaset
11-05-2009, 18:06
سلام
خوب بود ولی خیلی کم بود
3 کمپ داره
هر کمپ 3 مرحله داره
کلان همش روی 8 مرحله بود
در مورد باز شودن کمپ ها دیگه من نسخه قبل روز باز نکردم این نسخه رو هم نتونستم باز کنم

sinaset
12-05-2009, 17:41
سلام دوستان
اگر لطف کنند و یک راه خوب و اسان برای باز کردن 3 کمپ دیگه رو بدن خیلی خیلی ممنون می یشم

و همچنی یک سوال واقعان بازی کلان 8 مرحله بود ؟

mehdirocker
18-05-2009, 09:23
سلام

من تازه عضو شدم.

مثل اون دوستمون، وقتي كد شما رو وارد مي كنيم قبول مي كنه و لي موقع كنترل DVD مي نويسه كه Validating Data: Failed و از اون به بعد كلا بازي از كار مي افته و دائم ميره دنبال DVD .

ميشه لطفا كمك كنين؟ من تمام قسمتها رو تموم كردم فقط اين نرماندي مونده و تو كفم اساسي!!!!!

ممنون

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

- دیسک نسخه اصلی یا همان Company of Heroes را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.

باز کردن Liberation of Caen و Operation Market Garden (نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts) همانند روش قبل

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

- دیسک نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.

general_sorena
28-05-2009, 11:44
بچه ها من که مشکلم اساسی تره میگه dvd اورژینال سری قبلی رو بزار! یعنی چی؟ فکر کنم مشکل کرک داره درسته؟

eimanpaladin
31-05-2009, 11:16
ببخشید این بازی رو سیستم ما اجرا میشه :
cpu:3.4full
ram:2 gig b 800
vga:7200 gs 256 t 512
با تشکر

بی باک بی بال
31-05-2009, 11:49
من عاشق این بازی هستم حیف که سی دی شو کم کردم

sargnt
07-06-2009, 13:06
سلام دوستان در سایتهای خارجی یک سری قفل شکن برای بازی گزاشتن وقتی دانلود میکنی با فرمت خاصیه که من نمیدونم چی کار باید باهاش کرد
torrent

arman1982
09-06-2009, 01:17
دوست من براي بنده مي گه سربال داده شده معتبر نمي باشد من از نسخه سرزمين استفاده مي كنم

kourosh4
20-06-2009, 08:02
برای من عجیبه که چرا یک بازی به این خوبی چرا طرفدار نداره و تاپیک اون خالیه
من خودم هر روز حدود 3-4 ساعت بازی میکنم
حالا بگزریم میخواستم بدونم نقشه ی اضافی برای قسمت تمرینی هست
اگه وجود داره ادرس بدین تا دانلود کنم اخه تمام نقشه هاش رو 6-7 بار رفتم دیگه تکراری شده
ممنون

sinaset
20-06-2009, 11:24
برای من عجیبه که چرا یک بازی به این خوبی چرا طرفدار نداره و تاپیک اون خالیه
من خودم هر روز حدود 3-4 ساعت بازی میکنم
حالا بگزریم میخواستم بدونم نقشه ی اضافی برای قسمت تمرینی هست
اگه وجود داره ادرس بدین تا دانلود کنم اخه تمام نقشه هاش رو 6-7 بار رفتم دیگه تکراری شده
ممنون
سلام دوست من
این بازی بازی خیلی خوبی هست
کسی منکرش نیست
و این سوم نسخه این بازی هست
نسخه 1 بازی خیلی خوب بود تقریبان همه تایید می کنند
نسخه 2 بازی هم خوب بود خودم تاییدش می کنم
نسخه 3 ضعیف بود
حتا گیم اسپات هم نسبت به دو نسخه دیگه هم نمره پایین داده
مراحلش کلان 9 تا هست و زود به پایین میرسه
کلان این نسخه خیلی خلاصه شوده بود
به نظر من جای داشت بیشتر از روش کار می کرد
البته گرافیک و دمو هاش جالب بود
با تشکر

VAHID
20-06-2009, 20:58
سلام

کدهای تقلب این بازی رو میخواستم و اینکه
دیدید که صفحه اصلی این بازی 6 قسمت داره که 3 تای اونا بازن
و 3 تای دیگه قفل هستن و میزنیم روشون میده کد میخواد
کسی میدونه چه جوری باز میشن ؟

iranwebshop
06-07-2009, 14:19
کسی نقشه یا map های جدیدی برای نسخه جدید داره لطفا لینک بدین

sinaset
06-07-2009, 16:43
سلام

کدهای تقلب این بازی رو میخواستم و اینکه
دیدید که صفحه اصلی این بازی 6 قسمت داره که 3 تای اونا بازن
و 3 تای دیگه قفل هستن و میزنیم روشون میده کد میخواد
کسی میدونه چه جوری باز میشن ؟
سلام دوست من
تویه صفحه هات قبلی توضیح دادن دوستان
ولی من امتحان کردم در هر دو نسخه نشود
البته بعضی دوستان هم تونستن بازش کنند
با تشکر

DJ POLESTAR
08-07-2009, 23:22
میگم دوست عزیز من با توجه به پست 13 همه کارارو انجام دادم اما وقتی می خاد dvd رو چک کنه این پیامو میده
که خوب حق داره حالا راهی برای پیچوندنش هست

ممنون:46:
وقتی که بازی رو کرک میکنی باید تو فولدر کرک یه فولدر دیگه به نام validators باشه که اونو هم باید به محل نصب بازی کپی کنی.تمام

iranwebshop
16-07-2009, 15:52
من نقشه های زیادی رو روی نسخه tales of valor نصب کردم

برید اینجا و دانلود کنید

خوشبتخانه این نقشه ها در این نسخه جواب میده

وقتی دانولد کردین راهنمای نصب داره

فقط مشکل این نسخه tales of valor اینکه که lan نمیشه بازی کرد آیا کسی راهی برای این کار سراغ داره

kourosh4
16-07-2009, 16:40
من نقشه های زیادی رو روی نسخه tales of valor نصب کردم

برید اینجا و دانلود کنید

خوشبتخانه این نقشه ها در این نسخه جواب میده

وقتی دانولد کردین راهنمای نصب داره

فقط مشکل این نسخه tales of valor اینکه که lan نمیشه بازی کرد آیا کسی راهی برای این کار سراغ داره

سلام دوست من
چرا لن هم میشه بازی کرد من و برادرم تو خونه ی خودمون بازی میکنیم خیلی رااحت هم هست
شما برو تو قسمت مولتی مدیا و هاست گیم رو بزنم و فقط تو قسمت NAME یک حرف بزن و تو قسمت پاسورد چیزی نزن و بعد کرید گیم رو بزن
اونوقت توی کامپیوتری دیگه توی قسمت مولتی مدیا همون اسمی که وارد کردی ظاهر میشه و ردی او دبل کلیک کن تا اون هم وارد بشه بعد نقشه و نیروی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و وارد بازی بشید
هم میتونید روبه روی هم بازی کنید هم در کنار هم
واقعا کیف داره:31:
فقط مطمین باش که کامپیوتر ها به هم وصل هستند
برای جزابیت بیشتر به سایت زیر برو و چند مد و نقشه هست اونا رو بگیر مخصوصا مدها رو بگیر چون کلی نیرو و تجهیزات به بازی اضافه میشه که جزابیت بازی رو چند برابر میکنه

البته نقشه کم داره ولی 3 تا مد داره حتما بگیرش

kourosh4
16-07-2009, 16:45
دوست من سایتی که دادی همون سایتی هست که منم به شما گفتم
اما برای این سری فقط 4 تا نقشه و 3 تا مد داره شما چه چوری نقشه های سریهای قبلی رو رو این سری نصب میکنید من که هر کاری کردم نشد
راستی میدونم هم که کجا باید کپی شون کنم

Danial_4139
24-07-2009, 20:22
خوب دوستان بعد از کلی بد بختی و کلی اکتشاف موفق شدم تمام کمپین های این بازی رو آنلاک کنم .

البته نصفش رو دستمون گفت ولی اون روشی که دوستمون تو پست 13 گفتن نیاز به DVD اورجینال بازی داره که فکر نکنم کسی
بتونه تهیه کنه برای همین ما به یک روش با استفاده از برنامه Deamon Tools دی وی دی اصلی این بازی رو شبیه سازی می کنیم
تا به نوعی اون قفل مزخرف رو بپیچونیم .

ما به این فایل ها احتیاج داریم :

1 - ابتدا نیاز به برنامه Deamon Tools داریم البته ورژن آخر یا حداقل ورژن 4.30 .
2 - دانلود ایمیج بازی که حجمش فقط 80 کیلو بایت هست و شامل 3 ایمیج هست که خودم براتون آماده کردم .
3 - استفاده از 3 تا سریال نامبر مختلف برای باز کردن تمام کمپین ها .

سریال نامبر اول : 3438-FDF3-FD15-7FA6-94B7

سریال نامبر دوم : 4825-03CF-668E-1765-FD43

سریال نامبر سوم : 3333-4444-1111-2222-CE13

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی :

مراحل انجام کار :

اول برنامه Deamon Tools رو نصب کنید و بعد 3 تا درایو مجازی بسازید .

بعد نوبت وارد کردن ایمیج دی وی دی ها هست که شامل سه ایمیج میشه که با این نام ها وجود دارن :

A - OF.mds و B - TOV.mds و C - COH.mds

به ترتیب ایمیج اول که با A شروع میشه رو درون درایور مجازی اول ، B رو در درایو دوم و C را در درایو سوم قرار بدید ، حالا بازی رو
اجرا کنید و با وارد کردن سریال اول و انتخاب گزینه Retail Store کمپین اول باز میشه ، با وارد کردن سریال دوم و انتخاب Retail Store
کمپین دوم و سوم باز میشه و با وارد کردن سریال سوم سه کمپین آخر هم آنلاک میشه و تمام !

فقط توجه کنید برای اجرای بازی همیشه باید این ایمیج ها رو وارد درایو های مجازی کنید تا بتونید بازی رو اجرا کنید .

این آموزش تا الان تو هیچ سایتی قرار نگرفته و حتی شرکت ها توضیع کننده بازی هم تا الان راهی غیر از دی وی دی اورجینال
برای آنلاک کردن تمام مراحل پیدا نکردن !

موفق باشید .

رضا جنگنده
28-07-2009, 11:04
خوب دوستان بعد از کلی بد بختی و کلی اکتشاف موفق شدم تمام کمپین های این بازی رو آنلاک کنم .

البته نصفش رو دستمون گفت ولی اون روشی که دوستمون تو پست 13 گفتن نیاز به DVD اورجینال بازی داره که فکر نکنم کسی
بتونه تهیه کنه برای همین ما به یک روش با استفاده از برنامه Deamon Tools دی وی دی اصلی این بازی رو شبیه سازی می کنیم

2 - دانلود ایمیج بازی که حجمش فقط 80 کیلو بایت هست و شامل 3 ایمیج هست که خودم براتون آماده کردم .

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی : کد:
مراحل انجام کار :

بعد نوبت وارد کردن ایمیج دی وی دی ها هست که شامل سه ایمیج میشه که با این نام ها وجود دارن :

به ترتیب ایمیج اول که با A شروع میشه رو درون درایور مجازی اول ، B رو در درایو دوم و C را در درایو سوم قرار بدید ، حالا بازی رو
اجرا کنید و با وارد کردن سریال اول و انتخاب گزینه Retail Store کمپین اول باز میشه ، با وارد کردن سریال دوم و انتخاب Retail Store
کمپین دوم و سوم باز میشه و با وارد کردن سریال سوم سه کمپین آخر هم آنلاک میشه و تمام !

فقط توجه کنید برای اجرای بازی همیشه باید این ایمیج ها رو وارد درایو های مجازی کنید تا بتونید بازی رو اجرا کنید .

این آموزش تا الان تو هیچ سایتی قرار نگرفته و حتی شرکت ها توضیع کننده بازی هم تا الان راهی غیر از دی وی دی اورجینال

موفق باشید .
سلام من فقط تونستم نورماندی رو باز کنم کسی راه دیگه ای برای باز کردن دو کمپین دیگر نداره؟ این بازی کد تقلب درمورد منابع نداره؟من تو قسمت5 نورماندی گیرم.

msproject
01-08-2009, 09:28

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی :

مراحل انجام کار :

موفق باشید .

وقتی میخواهد سی دی را چک کند پیغام میده که درایو مجازی داری و باید حذف شود!!!

veyron
16-08-2009, 17:01
لطفا یه آدرس دیگه برای دانلود ایمیج ها بزارید من نتونستم از این آدرس دانلود کنم.

mahpesar
24-08-2009, 18:06
هیچکس راه حلی نمیدونه که بشه بازی کرد ...

من این بازی دو dvd اش رو دارم و همه فایلها bin. هست ..........

mosolim
27-08-2009, 21:04
سلام
من کلا نمی تونم بازی رو بازی کنم. کرک رو کپی کردم و حتی اون فایل تو پوشه رو هم کپی کردم . اما بعد از اجرا پس از عناوین اولیه یه پیغام میاد که میگه باید دی وی دی اورجینال رو در داخل دستگاه قرار بدید.

1 - ابتدا نیاز به برنامه Deamon Tools داریم البته ورژن آخر یا حداقل ورژن 4.30
من ایمیج ها رو دانلود کردم ولی میشه اونا رو با الکل بالا بیارم . ؟

iranwebshop
28-08-2009, 16:26
دوست من سایتی که دادی همون سایتی هست که منم به شما گفتم
اما برای این سری فقط 4 تا نقشه و 3 تا مد داره شما چه چوری نقشه های سریهای قبلی رو رو این سری نصب میکنید من که هر کاری کردم نشد
راستی میدونم هم که کجا باید کپی شون کنم

برای نصب نقشه ها باید برید جایی که بازی نصب شده این پوشه ها رو ایجاد کنید و فایل نفشه ها رو در اونجا بریزید

بیش از 500 نثشه وجود داره

company of heroes/ww2/data/scenarios/mp

بعدشم در دسکتوپ روی ایکون بازی کلیک کنید و پروپرتیس رو بزنید بعد به آدرس فایل exe ایسن مثدر رو با فاصله اضافه کنید -dev مانند زیر

"N:\game\company 2009\RelicCOH.exe" -dev

در مورد lan من در نسخه های قبلی تونسم بازی کنم اما این نسخه تا یم سرور ایجا میکنم و اون یکی کاربر میخواد بیاد تو سریع کاربر از سرور خارج میشه شما چه تنظیماتی رو انجام دادین

Leon-117
28-08-2009, 18:44
سلام.من نسخه اول و نسخه تكميلي همون بازي اول رو بازي كردم و واقعا خوشم اومد.يه سوال.كلا بازي چجوريه؟ارزش بازي و وقت گزاشتن داره؟

xAnAdu
11-09-2009, 13:35
برای نصب نقشه ها باید برید جایی که بازی نصب شده این پوشه ها رو ایجاد کنید و فایل نفشه ها رو در اونجا بریزید

بیش از 500 نثشه وجود داره

company of heroes/ww2/data/scenarios/mp

بعدشم در دسکتوپ روی ایکون بازی کلیک کنید و پروپرتیس رو بزنید بعد به آدرس فایل exe ایسن مثدر رو با فاصله اضافه کنید -dev مانند زیر

"N:\game\company 2009\RelicCOH.exe" -dev

در مورد lan من در نسخه های قبلی تونسم بازی کنم اما این نسخه تا یم سرور ایجا میکنم و اون یکی کاربر میخواد بیاد تو سریع کاربر از سرور خارج میشه شما چه تنظیماتی رو انجام دادین

سلام دوست عزيز
مدها رو كجا بايد كپي كنيم، توي همون پوشه نقشه ها؟

راستي از پوشه data به بعد رو خودمون بايد ايجاد كنيم

ممنون

رضا جنگنده
20-09-2009, 19:33
سلام دوستانلطفا اگه ترینر بازی رو بزارین.

clear sky
22-09-2009, 21:17
من چجوری میتونم درایو مجازی درست کنم

رضا جنگنده
24-09-2009, 19:26
من چجوری میتونم درایو مجازی درست کنم
اول باید برنامهی دمون تولز داشته باشید. دارید؟

amirardallan
02-10-2009, 19:42
این بازی ترینر نداره ؟

mehdi_yg
07-10-2009, 09:40
سلام
این بازی رو میشه دونفره با کامپیوتر بازی کرد (منو دوستم تو یه گروه باشیم و کامپیوتر در یک گروه)

mehdi_yg
10-10-2009, 13:56
سلام
این بازی رو میشه دونفره با کامپیوتر بازی کرد (منو دوستم تو یه گروه باشیم و کامپیوتر در یک گروه)

بله میشه (خودم جوابمو پیدا کردم)

siamak123
13-10-2009, 00:10
از دوستان خواهش میکنم اگه کسی مشکل اجرای بازی tales of valor رو میدونه کمکم کنه من نمیتونم وارد بشم از من دی وی دی میخواد کرک رو هم نصب کردم ولی بازم همون پیغام رو میده

mehdi_yg
21-10-2009, 09:08
از دوستان خواهش میکنم اگه کسی مشکل اجرای بازی tales of valor رو میدونه کمکم کنه من نمیتونم وارد بشم از من دی وی دی میخواد کرک رو هم نصب کردم ولی بازم همون پیغام رو میده

Dvd شما مال کدوم شرکته ؟

mojtabagolzadeh
28-10-2009, 23:55
سلام به دوستان عزیز
من هر کاری می کنم نمی تونم ایمیجها رو دانلود کنم مثل اینکه سایت 2shared مشکل پیدا کرده لطفا مسیر یا جایی دیگه برای دانلود ایمجها بگذارید اگر هم کسی اونا رو برایم میل کنه خیلی ازش ممنونم میشم mjotaba@yahoo.com
با تشکر

greena
10-11-2009, 03:08
این پست چه قدر بهم ریختس مثلا اینجا پی 30 فروم هیچ کسم نیست اینجا جواب بده؟:18:

پارسی را پاس بداریم

havas_1980
12-11-2009, 12:20
این پست چه قدر بهم ریختس مثلا اینجا پی 30 فروم هیچ کسم نیست اینجا جواب بده؟:18:

پارسی را پاس بداریم
صحبتتون خیلی مبهمه. معلوم نیست منظورتون از پست, تاپیکه یا انجمن!! مجبور شدم رجوع کنم به پست قبلیتون که قبلش باید تو این تاپیک مطرح میکردین!

سلام به همه دوستان بازی خور
من بازی Company of Heroes Tales Of Valor رو قبلا تموم کردم ولی فقط چند تا از چند قسمتش باز بود و بقیه به کد نیاز داشت لطفا منو راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو روش برای این کار معرفی میشه: مراجعه کنین به پست های 13 و 41

greena
13-11-2009, 13:00
سلام مدیر عزیز
از اینکه بلاخره جواب دادید ممنون من درکل یه سوال دیگه دارم
اول اینکه دو قسمت دیگه که بستست یعنیLiberation of Caen و Operation Market Garden مثل نرماندی مال سری های قبله یا نه جدیده بعدش اینکه من سری دوم یعنی oopsing front رو دارم اما دی وی دی رو برای باز کردن قبول نمیکنه بسیار ممنون.
پارسی را پاس بداریم

havas_1980
14-11-2009, 12:46
سلام مدیر عزیز
از اینکه بلاخره جواب دادید ممنون من درکل یه سوال دیگه دارم
اول اینکه دو قسمت دیگه که بستست یعنیLiberation of Caen و Operation Market Garden مثل نرماندی مال سری های قبله یا نه جدیده بعدش اینکه من سری دوم یعنی oopsing front رو دارم اما دی وی دی رو برای باز کردن قبول نمیکنه بسیار ممنون.
پارسی را پاس بداریم
دقیقا اون بخشهای بسته مال همون دو بازی قبلیه. چیزی اضافه تر نداره.
اگه ستاب دی وی دی های بازی های قبلی دستکاری شده باشه اونوقته که بازی دی وی دی رو قبول نمیکنه.

re0022
18-11-2009, 21:28
image جدید کسی نداره برای seven

رضا جنگنده
19-11-2009, 14:25
این بازی ترینر نداره ؟

navyss
27-11-2009, 20:45
من دو سری از بازی های افسانه ی دلیری یا همان company of heroes کردم و نسبت به تمام بازی هایی که انجام داده ام خیلی جذاب بود ولی درسته که میگن تو این سری جدید به جز نقش فرمانده هی میتوان نقش اکشن بود یا نه

re0022
28-11-2009, 18:04
تو قسمت falaise pocket مرحله سوم exodus begins باید بعد از رد شدن 181 نفر بازی تمام نمیشه باید چیکار کرد؟

greena
05-01-2010, 18:38
این بازی ترینر نداره ؟

سلام و درود
چرا این بازی ترینر داره من چند تاشو از چند تا سایت مختلف دانلود کردم اما هیچ کدوم کار نکرد !!

تو قسمت falaise pocket مرحله سوم exodus begins باید بعد از رد شدن 181 نفر بازی تمام نمیشه باید چیکار کرد؟

سلام و درود
باید اون مرحله رو دوباره از اولش بری این مشکل فکر کنم بخاطر کرک بودن بازی واجرا نشدن فایلهای سیو از روی کامپیوتره

mohammad386
10-02-2010, 13:33
سلام به همه من company of heroes tales of valor رو نصب کردم و درون دی وی دی هاش هیچ کرکی نداره و وقتی که اجراش میکنم نسخه ظاهر صفحه لود و پشت زمینه منو بازی مثل نسخه قبلی هستش ولی مراحل بازی مال company of heroes tales of valor هستش ولی تمام مراحل قفله از سریال نامبرهای زیرهم استفاده کردم ولی باز نمیشه لطفا کمک کنید.

باتشکر از همه

havas_1980
11-02-2010, 15:39
سلام به همه من company of heroes tales of valor رو نصب کردم و درون دی وی دی هاش هیچ کرکی نداره و وقتی که اجراش میکنم نسخه ظاهر صفحه لود و پشت زمینه منو بازی مثل نسخه قبلی هستش ولی مراحل بازی مال company of heroes tales of valor هستش ولی تمام مراحل قفله از سریال نامبرهای زیرهم استفاده کردم ولی باز نمیشه لطفا کمک کنید.

باتشکر از همهدو روش برای این کار معرفی میشه: مراجعه کنین به پست های 13 و 41 (تکرار صحبت خودم)

sada
29-03-2010, 19:08
سلام
من تو باز کردن اون 2تا کمپین دچار مشکل شدم.
اول اینکه من سری قبلی های این بازی رو ندارم.
اون کاری هم که تو پست 41 گفتن کردم.
درایو مجازی هم ساختم.مونت هم کردم.
ولی وقتی سریال رو می زنم میگه سریال غیر معتبر هستش.
کسی میدونه چی کار میتونم بکنم؟

SnoWall
23-08-2010, 17:19
با سلام ؛

Image این بازی رو که برای دانلود گذاشته بودید، فیلتر شده، لطفا اگر کسی میتونه یک ینک دانلود واسه ما هم بذاره.

با تشکر:11:

sam_bloo
24-08-2010, 10:23
دوست عزیز اگه منظورت image واسه کرک کردن هست که این لینکشه:

در ضمن توصیه میکنم از برنامه alcohol بجای Daemon استفاده کنید. خیلی کم دردسرتر هست.

jack426
30-08-2010, 17:41
من نتونستم این مشکل UNLOCK کردن این بازی رو حل کنم با ایمیجی که گذاشتین مشکل دارم به هیچ وجه UNLOCK نمیشه با شماره سریالها فقط شد کمپین Company of Heroes و Tales of Valor رو UNLOCK کرد کمپین این بازی Opposing Fronts موند لینک عکس رو گذاشتم
من این نرم افزارها رو استفاده کردم Daemon Toolsv 4.30.4.27 و Y.A.S.U v1.6.9040 و Alcohol 120% با هیچ کدوم نشد 2 کمپین باقی مونده رو UNLOCK کرد تمام ایمیج ها مربوط به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست که گذاشتین
مشکل از عکس هم معلومه مربوط به ایمیج Opposing Fronts هست که تو دو تای دیگه دیسک باز میشه و فایلهای صفر کلیو بایتی هم موجوده اما تو Opposing Fronts اررور میده و میگه غیرقابل خوندنه لطفا یه ایمیج سالم بزارید تا این مشکل رو حل کنیم
شماره سریالها :

3438-fdf3-fd15-7fa6-94b7
4825-03cf-668e-1765-fd43
3333-4444-1111-2222-ce13

popowoody
31-08-2010, 09:52
بازی چند DVD یا CD هست ؟؟؟

SnoWall
31-08-2010, 16:36
دوست عزیز اگه منظورت image واسه کرک کردن هست که این لینکشه:

در ضمن توصیه میکنم از برنامه alcohol بجای Daemon استفاده کنید. خیلی کم دردسرتر هست.

اول از همه با تشکر از اینکه به من کمک کردید :11::46:

ضمنا در رابطه با این مشکلی که دوستمون میگه :

شما باید ابتدا این 3 Image رو با Alchol یا هر چیز دیگری اجرا کنید، سپس به داخل بازی رفته و Serial number هر کمپین رو برای آن استفاده کنی...دیگه بقیه اش حله...ضمنا باید...Retail the Story رو انتخاب کنی اگه یادم باشه... |:

jack426
01-09-2010, 23:29
اول از همه با تشکر از اینکه به من کمک کردید :11::46:

ضمنا در رابطه با این مشکلی که دوستمون میگه :

شما باید ابتدا این 3 Image رو با Alchol یا هر چیز دیگری اجرا کنید، سپس به داخل بازی رفته و Serial number هر کمپین رو برای آن استفاده کنی...دیگه بقیه اش حله...ضمنا باید...Retail the Story رو انتخاب کنی اگه یادم باشه... |:

سلام

منظورت از ایمیجه سومی کدومه
اینه C - COH.mds
شما تونستی هر سه رو unlock کنی ؟ جدا تونستی
لطفا ترتیبش رو بهم میگی از همون شماره سریالها استفاده کردی که تو پست 13 و 43 گذاشتن ؟

jack426
07-09-2010, 02:12
ای بابا کسی جواب ما رو نیمیده :19:
یه چند لحظه بی خیال اون مافیا 2 بشید یه جواب هم به من بدید

sam_bloo
07-09-2010, 15:19
ای بابا کسی جواب ما رو نیمیده :19:
یه چند لحظه بی خیال اون مافیا 2 بشید یه جواب هم به من بدید
مشکل شما همون Daemon هست. اولا که ورژنش قدیمی هست و بازی اونو detect میکنه. از Alcohol استفاده کن. منظور اون دوستمون هم سه تا ایمیج هست و نه image 3.
اون error که عکسشو گذاشتین هم عادی هست یعنی واسه همه اینطوریه. یکه از ایمیج ها همینطوری فابریکی!!

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

ورژن های جدیدتر Daemon هم موجوده ولی من که نتونستم کرکشو پیدا کنم. فقط میشه از 20 روز trial استفاده کرد.

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

راستی برنامه alcohol که من دارم ورژن 2.0.0 هست (build 1331) اگه بگردی تو اینترنت با کرک میتونی دانلود کنی.

اگه سوال دیگه هست در خدمتم

رضا جنگنده
14-09-2010, 20:54
سلام
من يه زماني اين بازي رو اون 3 كمپش رو با همون سريال نامبر باز كرده بودم اما حالا نمي شه.
سريال نامبر ديگه اي براي باز كردن اونا نيست؟

gfgffg
29-01-2011, 21:14
ببخشید این کمپینهای 2و3 رو نمیتونم باز کنم اگه میشه یه راه حل کامل وقدم به قدم به من یاد بدید:20:

arash1592
06-02-2011, 14:55
سلام خدمت دوستان
در اول باید بگم که شماره سریال ها اولشون با عدد شروع میشه به این دقت کنید من دیدم در شماره سریال ها که گفته شده ارقام در آخر سریال قرار گرفته که دوستان میزنند و جواب نمی گیرند.منظورم این است که شماره سریال با چهار تا عدد شروع میشه و بعد حروف به آن اضافه می شود .

دوم اینکه کسی از دوستان ایمیج ها رو داره دوباره بزاره که ما هم استفاده کنیم چون لینکش پاک شده هم راپیدشر و هم توشر
دمه همگی گرم

arreh
15-03-2011, 00:43

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

با سلام و تشکر
لطفا به این سوال جواب بدید که وقتی کسی فقط دی وی دی tales of valor رو داره چطور می تونه برای باز کردن 3 کمپین لاک شده از دی وی دی های قبلی که نداره استفاده کنه؟!

لطفا برای این مسئله هم یک راهنمایی بفرمایید.

البته یکی از دوستان راهنمایی کرده و چندتا ايميج گذاشته بود كه متاسفانه لينكش كار نمي كنه لطفا اگه لينك ديگه اي داره بذاريد

ممنون

arreh
16-03-2011, 09:07
البته یکی از دوستان راهنمایی کرده و چندتا ايميج گذاشته بود كه متاسفانه لينكش كار نمي كنه لطفا اگه لينك ديگه اي داره بذاريد

ممنون

خودم جواب خودمو پيدا كردم

بايد بريد با سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و اونجا ايميجهاي مربوطه رو تو قسمت tales of valor پيدا مي كنيد. بقيه كار همونيه كه قبلا دوستان تو پست 41 گفتن

فقط يادتون باشه كه حتما بايد از daemon tools ورژن 3 به بالا استفاده كنيد نرم افزارهاي ديگه مثل الكل جواب نمي دن

arreh
16-03-2011, 09:54
نكته اي كه در مورد اين بازي براي من خيلي عجيب به نظر ميرسه تعداد كم كمپين ها و خيلي زود تموم شدن بازيه كل يادگيري و انجام بازي (3 كمپين) حداكثر يه هفته طول كشيد البته به ازاي روزي مثلا 2 ساعت يعني دركل شايد من 15 ساعت هم اين بازي رو بازي نكردم در حاليكه يك بازي استراتژيك كه مطرح است و نوآوري هم داره بايد بيش از اينها طولاني باشه

جالبتر اينكه مي بينم اولين نسخه بازي فقط يه كمپين داشته اونم نورماندي و نسخه دوم 2 كمپين!
اصلا نمي تونم بفهمم كه يه شركتي اينهمه وقت ميذاره و چنين بازي رو ارائه ميده ولي اينقدر كوتاه

مثل اينكه اين بازي نسخه جديدتري هم داره به نام East Fronts كسي اين بازي رو انجام داده؟

jack426
16-03-2011, 12:12
نكته اي كه در مورد اين بازي براي من خيلي عجيب به نظر ميرسه تعداد كم كمپين ها و خيلي زود تموم شدن بازيه كل يادگيري و انجام بازي (3 كمپين) حداكثر يه هفته طول كشيد البته به ازاي روزي مثلا 2 ساعت يعني دركل شايد من 15 ساعت هم اين بازي رو بازي نكردم در حاليكه يك بازي استراتژيك كه مطرح است و نوآوري هم داره بايد بيش از اينها طولاني باشه

جالبتر اينكه مي بينم اولين نسخه بازي فقط يه كمپين داشته اونم نورماندي و نسخه دوم 2 كمپين!
اصلا نمي تونم بفهمم كه يه شركتي اينهمه وقت ميذاره و چنين بازي رو ارائه ميده ولي اينقدر كوتاه

مثل اينكه اين بازي نسخه جديدتري هم داره به نام East Fronts كسي اين بازي رو انجام داده؟

خوب خودتون بهتر میدونید بازیهای استراتژیک بیشتر مولتی پلیرشون و skirmish مهمه این بازی تو skirmish شما می تونی یه قهرمان (hero)انتخاب کنی و بعد با اون قهرمان به همراه یه ارتش که کمکت مکنن باید دشمنت رو از بین ببری این هم یه جورایی یه کمپین به حساب می یاد البته باز هم داره نگاه کنی معلومه
این نسخه اخری رو من دارم دانلودش می کنم اما تورنت هست و یه خورده ای طول میکشه
نظرتون درباره بازی چیه ؟
به تعداد صفحه های تاپیک نگاه کنی می بینی چقدر طرفدار داره ... تا الان 9 صفحه

arreh
19-03-2011, 14:18
خوب خودتون بهتر میدونید بازیهای استراتژیک بیشتر مولتی پلیرشون و skirmish مهمه این بازی تو skirmish شما می تونی یه قهرمان (hero)انتخاب کنی و بعد با اون قهرمان به همراه یه ارتش که کمکت مکنن باید دشمنت رو از بین ببری این هم یه جورایی یه کمپین به حساب می یاد البته باز هم داره نگاه کنی معلومه
این نسخه اخری رو من دارم دانلودش می کنم اما تورنت هست و یه خورده ای طول میکشه
نظرتون درباره بازی چیه ؟
به تعداد صفحه های تاپیک نگاه کنی می بینی چقدر طرفدار داره ... تا الان 9 صفحه

بله قبول دارم كه الان روي قسمت آنلاين خيلي سرمايه گذاري مي كنن كه متاسفانه تو ايران تقريبا اين قسمت غير قابل استفاده س. اما يادمه بازي Frontline Attack رو كه چند سال پيش بازي مي كردم كلي ماموريتهاي طولاني و متفاوت كه سخت و اسون قاطي بود داشت يا از بازيهاي اخير بازي زيباي world in conflict هم همينگونه است اما اينجا به نظر مي رسه به قول شما همه توانشونو روي موالتي پلير و skirmish گذاشتن كه به من خيلي نمي چسبه

در مورد بازي به نظرم بازي جذاب و با نوآوري بوده كه من بعضي چيزاشو تا حالا كمتر ديده بودم اما خوب كمي سخت هم طراحي شده. دركل اگه كمپيناي بيشتري داشت بهتر بود.

trafick
19-03-2011, 21:53
سلام.بازی company of heroes tales of valor خیلی توپیه.فقط یه مشکل هست اونم اینکه سه تا از مراحلش باز نیستن!!!
کدهاشو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟/

jack426
20-03-2011, 01:39
بله قبول دارم كه الان روي قسمت آنلاين خيلي سرمايه گذاري مي كنن كه متاسفانه تو ايران تقريبا اين قسمت غير قابل استفاده س. اما يادمه بازي Frontline Attack رو كه چند سال پيش بازي مي كردم كلي ماموريتهاي طولاني و متفاوت كه سخت و اسون قاطي بود داشت يا از بازيهاي اخير بازي زيباي world in conflict هم همينگونه است اما اينجا به نظر مي رسه به قول شما همه توانشونو روي موالتي پلير و skirmish گذاشتن كه به من خيلي نمي چسبه

در مورد بازي به نظرم بازي جذاب و با نوآوري بوده كه من بعضي چيزاشو تا حالا كمتر ديده بودم اما خوب كمي سخت هم طراحي شده. دركل اگه كمپيناي بيشتري داشت بهتر بود.

شما تونستی هر سه مرحله رو انلاک کنی با همون کدهای پست 41 و ایمجهای gamecopyworld

trafick
23-03-2011, 02:51
سلام
من این بازی (company of hereos) رو دارم.شاید باید اعتراف کنم یه طورایییییی موتاد این بازی شدم.روزی نیست که این بازی رو کامپیوتر من اجرا نشه!!!!!
البته باید بگم که من تا قبل از این بازی زیاد سراغ game نمی رفتم اما این بازی واقعا معرکه است.چون هیچ چیزی تو این بازی قابل پیش بینی نیست.
تنها مشکلی که وجود داره اینه که سه تا از مراحلش قفل هستن.
این کدها رو هم وارد کردم اما بازم اجرا نشد!!ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

behzad_h_P
29-03-2011, 08:07
آقا کسی هست که این روش کرک رو تست کرده باشه

arreh
03-04-2011, 10:24
شما تونستی هر سه مرحله رو انلاک کنی با همون کدهای پست 41 و ایمجهای gamecopyworld
با سلام وعرض تبريك سال نو
ببخشيد كه فرصت نكردم تو اين مدت بيام و الان دارم با اين تاخير جواب سوال شما رو ميدم
بله من تونستم كرك كنم و همه مراحل رو آنلاك كردم بعلاوه اينكه از شر سي دي هم خلاص شدم. شما هم اگه از همين روش (پست 41 و ايميجهاي كپي ورلد استفاده كنيد حله)

راستي يه چيزي
تو عيدي داشتم نورماندي رو بازي مي كردم خيلي بيشتر از tales of valor باهاش حال كردم البته به يك اشتباهم در مورد اين بازي پي بردم من همه مراحل tales of valor رو تكميل نكرده ام چون در پاياين هر ميشن به جاي اينكه كانتينيو بزنم مين منو مي زدم حالا بعدا بر مي گردم و يه بار ديگه امتحان مي كنم ببينم ميشنهاي بيشتري هم داره يا نه

jack426
03-04-2011, 12:05
با سلام وعرض تبريك سال نو
ببخشيد كه فرصت نكردم تو اين مدت بيام و الان دارم با اين تاخير جواب سوال شما رو ميدم
بله من تونستم كرك كنم و همه مراحل رو آنلاك كردم بعلاوه اينكه از شر سي دي هم خلاص شدم. شما هم اگه از همين روش (پست 41 و ايميجهاي كپي ورلد استفاده كنيد حله)

راستي يه چيزي
تو عيدي داشتم نورماندي رو بازي مي كردم خيلي بيشتر از tales of valor باهاش حال كردم البته به يك اشتباهم در مورد اين بازي پي بردم من همه مراحل tales of valor رو تكميل نكرده ام چون در پاياين هر ميشن به جاي اينكه كانتينيو بزنم مين منو مي زدم حالا بعدا بر مي گردم و يه بار ديگه امتحان مي كنم ببينم ميشنهاي بيشتري هم داره يا نه

پس چرا من نتونستم هنوز :angry:

coh of انلاک نیست ورژن daemon هم اینه

همین طور که از اسم فایلها معلومه برای من coh of آنلاک نشد
من ایمجهای تو فایلهای تورنت رو هم که گذاشته بودن رو هم تست کردم اما باز همین طوریه

arreh
03-04-2011, 15:25
پس چرا من نتونستم هنوز :angry:

يه جاي كار رو درست انجام نمي دي بايد دقت كني. من از همين روشهاي گفته شده يعني سريالهايي كه براي هر قسمت داده بودن بعلاوه ايميجهاي گيم كپي ورلد تونستم آنلاك كنم. در كپي ورلد چندين ايميج گفته شده كه شما بايد دقت كني و مورد درست رو انتخاب كني.

حالا دقيقا شما بگو كجاي كار گير مي كني و چه پيامي دريافت مي كني شايد كمكي بتونيم بكنيم

حالا دقيقا شما بگو كجاي كار گير مي كني و چه پيامي دريافت مي كني شايد كمكي بتونيم بكنيم

الان ايميجهايي كه گذاشته بودينو نگاه كردم فكر كنم بدونم مشكل شما كجاست

اولا: در پيكچري كه گذاشته بودين معلوم بود كه قسمت كمپاني آف هيروز (نورماندي) آنلاك شده پس اين نشون ميده كه شما 50 درصد كار رو انجام دادي فقط قسمت opposing fronts مونده.

ببينيد مشكل ديتكت شدن ايمولاتور فكر كنم به اين دليله: شما اول ميري تو بازي بعد از شما سي دي مي خواد شما كانتينيو مي كني بعد اتوماتيك بازي مينيمايز ميشه و پيام ميده كه سي دي پيدا نشد شما هم ريتراي مي كني و بعد پيام ديتكت شدن ايمولاتر رو ميده. اولا: در كپي ورلد نرم افزاري براي هايد شدن درايوهاي مجازي هست به نام Yasu كه مي توني ازش استفاده كني. ثانيا: شما قبل از اينكه وارد بازي بشي ايميجهاي نورماندي و opposing fronts رو وارد درايوهاي مجازي كن و هنگام اجراي بازي خودش بايد قاعدتا آنلاك كنه اگه دوباره مينيمايز شد و پيغام داد كه نمي تونه شما نياد ريتراي كني كنسل كن و مراحل رو دوباره چك كن.

يه كم سعي كني به نظرم نبايد مشكلي باشه اگه بازم مشكلي بود به نظرم اشكال از ايميجي هست كه انتخاب كردي

jack426
07-04-2011, 00:46
يه جاي كار رو درست انجام نمي دي بايد دقت كني. من از همين روشهاي گفته شده يعني سريالهايي كه براي هر قسمت داده بودن بعلاوه ايميجهاي گيم كپي ورلد تونستم آنلاك كنم. در كپي ورلد چندين ايميج گفته شده كه شما بايد دقت كني و مورد درست رو انتخاب كني.

الان ايميجهايي كه گذاشته بودينو نگاه كردم فكر كنم بدونم مشكل شما كجاست

اولا: در پيكچري كه گذاشته بودين معلوم بود كه قسمت كمپاني آف هيروز (نورماندي) آنلاك شده پس اين نشون ميده كه شما 50 درصد كار رو انجام دادي فقط قسمت opposing fronts مونده.

ببينيد مشكل ديتكت شدن ايمولاتور فكر كنم به اين دليله: شما اول ميري تو بازي بعد از شما سي دي مي خواد شما كانتينيو مي كني بعد اتوماتيك بازي مينيمايز ميشه و پيام ميده كه سي دي پيدا نشد شما هم ريتراي مي كني و بعد پيام ديتكت شدن ايمولاتر رو ميده. اولا: در كپي ورلد نرم افزاري براي هايد شدن درايوهاي مجازي هست به نام Yasu كه مي توني ازش استفاده كني. ثانيا: شما قبل از اينكه وارد بازي بشي ايميجهاي نورماندي و opposing fronts رو وارد درايوهاي مجازي كن و هنگام اجراي بازي خودش بايد قاعدتا آنلاك كنه اگه دوباره مينيمايز شد و پيغام داد كه نمي تونه شما نياد ريتراي كني كنسل كن و مراحل رو دوباره چك كن.

يه كم سعي كني به نظرم نبايد مشكلي باشه اگه بازم مشكلي بود به نظرم اشكال از ايميجي هست كه انتخاب كردي

امروز بازی رو تو ویندوز 7 نصب کردم و تمام مراحلش انلاک شد قبلا هم این مشکل رو با ویندوز xp که اپگرید نصب شده بود داشتم برای بازی Command & Conquer 3 Kane's Wrath . فکر کنم مشکل از ویندوز اپگرید شده ست

arreh
11-04-2011, 08:38
امروز بازی رو تو ویندوز 7 نصب کردم و تمام مراحلش انلاک شد قبلا هم این مشکل رو با ویندوز xp که اپگرید نصب شده بود داشتم برای بازی Command & Conquer 3 Kane's Wrath . فکر کنم مشکل از ویندوز اپگرید شده ست

خوشحالم كه مشكل شما هم حل شد:)

arreh
11-04-2011, 08:50
آقا يه سوال
من الان دارم قسمت اول اين بازي يعني حمله به نرماندي رو انجام ميدم و مراحل زيادي رو هم رفتم يعني تا مرحله شهر St. Lo . اما نمي دونم چرا تو اين مراحل تماما تانك M10 كه سوپرتانك هستش غير فعال هست يعني فقط بايد از تانك انگليسي شرمن استفاده كرد. كسي مي دونه علتش چيه و آيا بالاخره اين تانك فعال ميشه يا نه؟

jack426
14-04-2011, 19:21
آقا يه سوال
من الان دارم قسمت اول اين بازي يعني حمله به نرماندي رو انجام ميدم و مراحل زيادي رو هم رفتم يعني تا مرحله شهر St. Lo . اما نمي دونم چرا تو اين مراحل تماما تانك M10 كه سوپرتانك هستش غير فعال هست يعني فقط بايد از تانك انگليسي شرمن استفاده كرد. كسي مي دونه علتش چيه و آيا بالاخره اين تانك فعال ميشه يا نه؟

تا اونجایی که یادمه نیازی به انلاک شدن نداشت ولی من اولCompany of Heroes: Tales of Valor رو رفتم بعد بقیه رو . فقط TIGER TANK 205 باید کمپینش رو تا اخر بری تا انلاک بشه. بقیه انلاک بودن
اینم یه عکس از انلاک بودنش.

arreh
18-04-2011, 08:56
تا اونجایی که یادمه نیازی به انلاک شدن نداشت ولی من اولCompany of Heroes: Tales of Valor رو رفتم بعد بقیه رو . فقط TIGER TANK 205 باید کمپینش رو تا اخر بری تا انلاک بشه. بقیه انلاک بودن
اینم یه عکس از انلاک بودنش.

الان تقريبا فقط يك مرحله مونده تا نرماندي رو تمام كنم يعني مرحله closing falaise pocket. از دو يا سه مرحله پيش بود كه ديگه اجازه استفاده از M10 رو داد. البته پرشينگ در اين مراحل تنها اگر در كامند پوينتها بتوني فعالش كني يك عدد بهت ميده و در مرحله قبل آخر هم خودش ابتداي ماموريت بهت ميده چون بايد با تايگر بجنگه. احساس مي كنم كه نرماندي قشنگتر از tales of valor هست نمي دونم نظر شما چيه.

ايراد اين بازي هم اينه كه اجازه نميده ارتش بزرگي رو جمع و جور كني يعني دستتو بسته و منم از محدوديت خوشم نمياد. البته ياد ميگيري كه از منابع محدودت در برابر منابع نا محدود دشمن به خوبي استفاده كني.

سختترين مرحله اي هم كه تا حالا گذروندم گرفتن تپه ... بود كه براي اينكه بتوني مدالو بگيري بايد در عرض 40 دقيقه اينكارو ميكردي كه واقعا كار سختي بود. مسير طولاني، نيروهاي زياد آلماني، موشك اندازها كه بلاي جونت ميشدن، تسلط آلمانيها كه براحتي مي تونستن از آرتيلري دقيق استفاده كنن و .... باعث شد پس از چندبار سعي كردن فكر كنم نميشه مدال اين بازي رو گرفت (البته من روي مد هارد بازي مي كنم) اما بعد با استفاده از تاكتيكهايي بالاخره تونستم اين مرحله سختو با انجام همه ماموريتهاي ممكن پشت سر بگذارم. رمزش هم استفاده از راكت لانچر و يكي هم آف مپ آرتيلري هست.

به نظرم ايراد ديگه بازي اينه كه مد هاردش خوب طراحي نشده و به طرز مسخره اي بازي سخت ميشه مثلا يه دسته اينفانتري 6 نفره خودي در برخورد با دسته مشابه آلماني براحتي با شليك چند گلوله تلف ميشن اما برعكس با استفاده از تانك و ام جي 42 و ... پدرت درمياد تا يه اينفانتري آلماني رو بكشي. تانكش هم همينطور تانكهاي تو خيلي راحت و تانكهاي مقابل به سختي از بين ميرن. اينهم كمي آزار دهنده است.

دركل بازي جذابيه و آدمو پاي خودش مي كشونه

jack426
23-04-2011, 13:13
الان تقريبا فقط يك مرحله مونده تا نرماندي رو تمام كنم يعني مرحله closing falaise pocket. از دو يا سه مرحله پيش بود كه ديگه اجازه استفاده از M10 رو داد. البته پرشينگ در اين مراحل تنها اگر در كامند پوينتها بتوني فعالش كني يك عدد بهت ميده و در مرحله قبل آخر هم خودش ابتداي ماموريت بهت ميده چون بايد با تايگر بجنگه. احساس مي كنم كه نرماندي قشنگتر از tales of valor هست نمي دونم نظر شما چيه.

ايراد اين بازي هم اينه كه اجازه نميده ارتش بزرگي رو جمع و جور كني يعني دستتو بسته و منم از محدوديت خوشم نمياد. البته ياد ميگيري كه از منابع محدودت در برابر منابع نا محدود دشمن به خوبي استفاده كني.

سختترين مرحله اي هم كه تا حالا گذروندم گرفتن تپه ... بود كه براي اينكه بتوني مدالو بگيري بايد در عرض 40 دقيقه اينكارو ميكردي كه واقعا كار سختي بود. مسير طولاني، نيروهاي زياد آلماني، موشك اندازها كه بلاي جونت ميشدن، تسلط آلمانيها كه براحتي مي تونستن از آرتيلري دقيق استفاده كنن و .... باعث شد پس از چندبار سعي كردن فكر كنم نميشه مدال اين بازي رو گرفت (البته من روي مد هارد بازي مي كنم) اما بعد با استفاده از تاكتيكهايي بالاخره تونستم اين مرحله سختو با انجام همه ماموريتهاي ممكن پشت سر بگذارم. رمزش هم استفاده از راكت لانچر و يكي هم آف مپ آرتيلري هست.
60mm mortar
به نظرم ايراد ديگه بازي اينه كه مد هاردش خوب طراحي نشده و به طرز مسخره اي بازي سخت ميشه مثلا يه دسته اينفانتري 6 نفره خودي در برخورد با دسته مشابه آلماني براحتي با شليك چند گلوله تلف ميشن اما برعكس با استفاده از تانك و ام جي 42 و ... پدرت درمياد تا يه اينفانتري آلماني رو بكشي. تانكش هم همينطور تانكهاي تو خيلي راحت و تانكهاي مقابل به سختي از بين ميرن. اينهم كمي آزار دهنده است.

دركل بازي جذابيه و آدمو پاي خودش مي كشونه

در مورد اینکه تانکهات چرا راحت از بین میرن خوب باید بگم یه یونیت هست به اسم at -tank که از اون می تونی استفاده کنی درست پشت تانکها بزار . اونها تو از بین بردن تانکها عالی عمل می کنن ولی در برابر sniper ضعیفن . اما در مورد MG42 المانیها خیلی عالی اند تنها راه حل فرار یونیتهاست .البته ارتش امریکا هم همچین یونیتی داره اما یه مشکل داره نسبت به MG42 المانیها ضعیفه و در مورد 60mm mortar اگه منظورت همون راکت لانچرها هست بله یونیت عالی هستند راز موفقیت از بین بردن یونیتهای المانیها مخصوصا پیاده نظام همین 60mm mortar هستند تانکها المانی armor بالایی دارن و قوی هم هستند اما تعداد باقی مانده population cap شما رو شدید پایین می یارن

تا به الان کدوم یونیت رو قدرتمند و ارزون دیدید ؟

tf-ghost
09-05-2011, 02:21
کمک...کمک....کمک...کمک...اقا هر کی میتونه دو تا فایل ارجینال(کرک نشده ی)reliccoh.exe وudro.dll رو بزاره خیلی ممنون میشم اخه میخوام patch 2.501 رو نصب کنم.........شدیدا لازم دارم.....

tf-ghost
19-05-2011, 12:14
کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

general_sorena
27-05-2011, 16:58
سلام دوستان من یه مشکل بزرگ پیدا کردم! راستش من بعد از مدتها ویندوزم رو عوض کردم چون کامپیوتر رو اساسی ارتقا دادم. ویندوز 7 اونهم 64 بیت نصب کردم. حالا وقتی می خوام دوباره company of heroes رو نصب کنم اولش یه نوار لودینگ میاره و تا آخر میره و بعدش هیچی نمیشه! آیا ربطی به ویندوز داره؟ یا خود DVD مشکل داره؟ در ضمن

jack426
28-05-2011, 18:47
کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم تا نسخه 2.601 اپدیت کردم و نمی تونم برات اپ کنم و فکر نکنم کس دیگه ای اینجا بازیش کنه

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ پیدا کردم! راستش من بعد از مدتها ویندوزم رو عوض کردم چون کامپیوتر رو اساسی ارتقا دادم. ویندوز 7 اونهم 64 بیت نصب کردم. حالا وقتی می خوام دوباره company of heroes رو نصب کنم اولش یه نوار لودینگ میاره و تا آخر میره و بعدش هیچی نمیشه! آیا ربطی به ویندوز داره؟ یا خود DVD مشکل داره؟ در ضمن
کل تمام محتویات دو DVD رو تو یه پوشه کپی کن و دوباره بازی رو نصب کن

yosofweb
31-05-2011, 22:37
با سلام
اینجانب نیز به فایل های reliccoh.exe و udro.dll ارجیتال نیاز دارم جهت آپدیت بازی و نصب پچ ها.
حتی حاظر هستم به کسی که این دو فایل را به اینجانب می دهد مبلغ 10،000 تومان بدهم.
با تشکر

yosofweb
01-06-2011, 13:21
ورژت الان من 2.500.0 می باشد.
البته باید بگویم که تغییراتی در رجیستری دادم، چون قبلا error 10242 رو می دیدم ولی با راهتمایی های لینک زیر الا error جدید عکس زیر را میبینم.

طبق بررسی های انجام شده اینجانب نیاز به فایل reliclCOH.exe ارجینال جهت برطرف شدن Error بالا می باشم.
با تشکر

jack426
01-06-2011, 17:17
این هم اون دو تا فایل

فقط لازم به ذکره موقع نصب اپدیتها حتما باید درایوی که بازی رو نصب کردید به انداره 10 گیگ فضای خالی داشته باشید

yosofweb
01-06-2011, 22:14
این هم اون دو تا فایل

فقط لازم به ذکره موقع نصب اپدیتها حتما باید درایوی که بازی رو نصب کردید به انداره 10 گیگ فضای خالی داشته باشید
درود
مشکل با فایل شما حل شد.
واقاً ممنون عزیزم، من چند سالی هست که کلا با آپدیت این بازی مشکل داشتم. چون می خواستم آنلاین این بازی رو انجام بدم، می بایست با آخرین پچ آپدیت می کردن و امروز این تلسم چند ساله شکسه شد.

hani147174
12-06-2011, 22:15
هر کاری کردم نشد که نشد می گه کد قدیمیه حالا چی کار کنم

jack426
14-06-2011, 02:26
هر کاری کردم نشد که نشد می گه کد قدیمیه حالا چی کار کنم

یه شات ازش بزار یا بنویس کدوم شماره سریال رو نوشتی

razgura
20-06-2011, 12:46
آقا لطفا یه نفر ایمیج جدید بزاره همه ایمیجهای قبلی پاک شده

dgdavsha@yahoo.com
20-06-2011, 21:27
رفع مشکل بازی company of heroes tales of valor

روش اول که کوتاه و سریع است.
فقط کافی است این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کم حجم را دانلود کنید و آنرا اجرا کنید تا برروی رجیستری شما نصب شود بعد بازی را اجرا کنید.
دانلود این فایل کمتر از 10 ثانیه طول میکشد.

روش دوم که طولانی و کامل است.
این بازی هیچگونه کرکی ندارد ولی ممکن است که بر روی برخی از سیستم عاملها اجرا نشود که برای رفع این مشکل میتوانید مراحل زیر را انجام دهید.
اگر بعد از نصب بازی برای بازی شدن مراحل بازی از شما سریال نامبر میخواهد مراحل زیر را انجام دهید.

1. ابتدا نیاز به برنامه Deamon Tools داریم که اگر آنرا ندارید میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید
پسورد فایل:
2. دانلود ایمیج بازی که حجمش فقط 80 کیلو بایت هست و شامل 3 ایمیج هست که میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.
(البته اینج بازی را از حالت فشرده خارج کنید)
3. استفاده از 3 تا سریال نامبر مختلف برای باز کردن تمام کمپین ها .
3438-fdf3-fd15-7fa6-94b7

4825-03CF-668E-1765-FD43

3333-4444-1111-2222-CE13
مراحل انجام کار
:
بعد نوبت وارد کردن ایمیج بازی است هست که شامل سه ایمیج میشه که با این نام ها وجود دارن :

به ترتیب ایمیج اول که با A شروع میشه رو درون درایور مجازی اول ،B رو در درایو دوم و C را در درایو سوم قرار بدید ،
حالا بازی رو اجرا کنید و با وارد کردن سریال اول و انتخاب گزینه Retail Store کمپین اول باز میشه ، با وارد کردن سریال دوم و انتخاب Retail Store کمپین دوم و سوم باز میشه و با وارد کردن سریال سوم سه کمپین آخر هم آنلاک میشه و تمام !(البته ممکن لازم باشه جای سریال دوم و سوم رو عوض کنید)

فقط توجه کنید برای اجرای بازی همیشه باید این ایمیج ها رو وارد درایو های مجازی کنید تا بتونید بازی رو اجرا کنید.
موفق باشید .

mahdidownload
05-07-2011, 12:09
سلام
میشه چندتا نقشه و مد نسبتا کم حجم هم بزارین . لینک مستقیم داشته باشه خیلی بهرته !

nima sohrabi
06-08-2011, 17:05
این هم اون دو تا فایل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط لازم به ذکره موقع نصب اپدیتها حتما باید درایوی که بازی رو نصب کردید به انداره 10 گیگ فضای خالی داشته باشید

دوست عزیز این فایل ها از رو سرور پاک شده
لطف کن دوباره آپلود کن
این بار هم روی سایت و هم روی چندین سرور بگذارشون
علت این درخواستم اینه که اینا خیلی مهم هستن و هیچکجا پیدا نمیشن
مرسی
:11:

jack426
07-08-2011, 13:36
دوست عزیز این فایل ها از رو سرور پاک شده
لطف کن دوباره آپلود کن
این بار هم روی سایت و هم روی چندین سرور بگذارشون
علت این درخواستم اینه که اینا خیلی مهم هستن و هیچکجا پیدا نمیشن
مرسی
این دو فایل اورجینال بازی که برای آپدیت بازی لازم هست

این لینک آخری مربوط به پرشین گیگ هست و دیگه پاک هم نمیشه:31:
اینم شماره سریالها:

اینم ایمیجها:

موفق باشید

nima sohrabi
09-08-2011, 13:56
این دو فایل اورجینال بازی که برای آپدیت بازی لازم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک آخری مربوط به پرشین گیگ هست و دیگه پاک هم نمیشه:31:
اینم شماره سریالها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ایمیجها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

اقا مرسی از لطفت و جواب سریعی که به درخواست من دادی
من خیلی بابت این فایل اورجینال دردسر کشیدم
همون روز چون اراده کرده بودم پیداش کنم پیداش کردم
کارم راه افتاد اما دم شما هم گرم که کار رو واسه خیلی از بچه ها در آینده ساده کردی که مثل من اینهمه دردسر نکشن
تمام چند ساعتی که صرف کردم بابت بازی کردن انلاین بود که جوابم گرفتم. (البته با استفاده از برنامه Tunngle ، سو تفاهم نشود.)
من از این بازی لذت می برم و امیدوارم بقیه دوستانم ازش لذت ببرند.
آرزوی بهترین ها برای همه دوستان

67ali67
12-08-2011, 15:00
آقایون واسه من هر شش مرحله قفله من چیکار کنم؟...
تو رو خدایکی به من کمک کنه من حتی یک مرحله باز هم ندارم

jack426
12-08-2011, 16:31
آقایون واسه من هر شش مرحله قفله من چیکار کنم؟...
تو رو خدایکی به من کمک کنه من حتی یک مرحله باز هم ندارم
این پست کامل توضیح داده

تو این پست خودم ایمیجها و شماره سریالها هست

enimonte
19-08-2011, 18:18
سلام.دیروز که دوباره بازی رو نصب کردم یکم که بازی میکنم از بازی میپره بیرون و این ارور رو میده.کسی میدونه ایراد از چیه؟

jack426
20-08-2011, 13:39
سلام.دیروز که دوباره بازی رو نصب کردم یکم که بازی میکنم از بازی میپره بیرون و این ارور رو میده.کسی میدونه ایراد از چیه؟
سیو گیم بازی رو پاک کنید ببینید مشکل حل میشه
این مشکل تو کدوم کمپین هست ؟
تو بعضی از نقشه این مشکل هست
اگر بازی رو آپدیت نکردید آپدیت کنید

nima sohrabi
20-08-2011, 13:54

سلام
دوست عزیز این مسئله می تواند دلایل زیادی داشته باشد
من هم این ارور را دریافت می کنم اما به ندرت
علتش برای من هم این هست که در اکثر مواقع در حین بازی سیستم من درگیر انجام کارهای دیگری هم هست که این مسئله باعث میشه موتور یازی کم بیاره
اگر شما زیاد این ارور را می گیری توصیه من به شما این هست که بازی را کاملا از سیستم پاک کن.
با استفاده از نرم افزاری همانند CCleaner سیستم خودت را بهینه سازی کن.
آخرین درایور کارت گرافیکت را نصب کن
بازی را نصب و حدالامکان آپدیت ها را نیز نصب کن.(2.602)
در حین بازی هیچ برنامه دیگری در حال اجرا نباشد.
اگر تمام این کارها را انجام دادی و باز هم نتیجه نداد، ایراد از ویندوز یا دی وی دی بازی شما هست.
موفق باشی:11:

enimonte
20-08-2011, 18:53
توی هر 3 قسمت این بازی گیر میکنه.الان دارم اپدیت کارت گرافیک رو دانلود میکنم مشکل رفع نشد بازی رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم.یک سوال؟چه جوری بازی اپدیت میشه؟؟

ممنون از کمک هر دو نفرتون:11::11:

jack426
20-08-2011, 21:06
توی هر 3 قسمت این بازی گیر میکنه.الان دارم اپدیت کارت گرافیک رو دانلود میکنم مشکل رفع نشد بازی رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم.یک سوال؟چه جوری بازی اپدیت میشه؟؟

ممنون از کمک هر دو نفرتون:11::11:

آپدیت های بازی به صورت بیت تورنت :

sada
13-09-2011, 20:23
سلام دوستان.
می خواستم ببینم من آخرین پچ رو دانلود کردم که تو این سایت تورنت معرفی کردید.حالا برای اپدیت باید چه کارهایی کنم؟

jack426
14-09-2011, 11:18
سلام دوستان.
می خواستم ببینم من آخرین پچ رو دانلود کردم که تو این سایت تورنت معرفی کردید.حالا برای اپدیت باید چه کارهایی کنم؟
سلام
اول از همه برای آپدیت بازی تمام پچهای از ورژن 2.500 رو به بعد باید نصب کنید (اگر قبلیها رو نصب کردید که هیچی)
بعد بازی رو کرک نکنید طبق این پست عمل کنید

و ایمیجها و شماره سریالها و فایل اورجینال بازی (در صورتی که بازی رو قبلا کرک کردید بهش نیاز دارید) در این پست هست

لینکهای hipfile و persiangig سالم هست

sada
14-09-2011, 14:02
سلام
اول از همه برای آپدیت بازی تمام پچهای از ورژن 2.500 رو به بعد باید نصب کنید (اگر قبلیها رو نصب کردید که هیچی)
بعد بازی رو کرک نکنید طبق این پست عمل کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ایمیجها و شماره سریالها و فایل اورجینال بازی (در صورتی که بازی رو قبلا کرک کردید بهش نیاز دارید) در این پست هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینکهای hipfile و persiangig سالم هست

ممنون.
ولی ببخشید من درست متوجه نشدم.الام من فقط EN_2601_2602_Patch این ورژن پچ رو دانلود کردم.و قبلانم اصلا نه پچ کردم.ولی الان فقط بازی رو نصب کردم و با استفاده از اون سریال ها و امیج ها اون 3 مرحله رو باز کردم.
پس اون پچ های قبلی رو هم دانلود کنم؟ اون فایل اورجینال فقط یدونه هست یا دوتا؟ اخه اون لینک هایی که گذاشیتید یدونه است ولی بالاشون نوشتید این 2تا فایل .
ممنون بازم از راهنماییتون

jack426
14-09-2011, 15:48
ممنون.
ولی ببخشید من درست متوجه نشدم.الام من فقط EN_2601_2602_Patch این ورژن پچ رو دانلود کردم.و قبلانم اصلا نه پچ کردم.ولی الان فقط بازی رو نصب کردم و با استفاده از اون سریال ها و امیج ها اون 3 مرحله رو باز کردم.
پس اون پچ های قبلی رو هم دانلود کنم؟ اون فایل اورجینال فقط یدونه هست یا دوتا؟ اخه اون لینک هایی که گذاشیتید یدونه است ولی بالاشون نوشتید این 2تا فایل .
ممنون بازم از راهنماییتون
خوب پچهای قبلی رو هم دانلود کنید به ترتیب :
EN_2500_2501_Patch.exe
EN_2501_2502_Patch.exe
EN_2502_2600_Patch.exe
EN_2600_2601_Patch.exe
اون فایل اورجینال برای افرادی هست که dvd ها رو ندارن که شما دارید
داخل خود dvd هاتون رو هم بگردید بد نیست یکی یا دو پچ اولی شاید باشه
الان فقط شما باید پچهای بالا رو به ترتیب دانلود و نصب کنید و تمام:46:

sada
14-09-2011, 19:15
این ارور رو میده:
a complete,valid company of heroes installation could not be located .please reinstall company of heroes and try again(error code 10242)
sاون فایل thq هم که گذاشته بودید دانلود کردم اکسترکت کردم ریختم تو پوشه بازی ولی نشد.

nima sohrabi
15-09-2011, 11:01
این ارور رو میده:
a complete,valid company of heroes installation could not be located .please reinstall company of heroes and try again(error code 10242)
sاون فایل thq هم که گذاشته بودید دانلود کردم اکسترکت کردم ریختم تو پوشه بازی ولی نشد.

سلام دوست عزیز
اول یک حواهش می خواهم بکنم
لطفا واضح بگو مشکل کار شما از کجا هست، به خاطر این می پرسم که از پست هایی که دادی نشان می ده که تنها در نصب آپدیت ها با مشکل روبرویی اما در نامه خصوصی که برایم فرستادی اشاره به داشتن مشکل در نصب بازی داشتی. در هر حال اگر مشکلت را واضح توضیح بدهی ما هم راحت تر کمکت خواهیم کرد.
بگذار با چند سوال کار را برایت راحت تر کنم:
1. دی وی دی بازی شما متعلق یه کدام شرکت است؟
2. آیا بعد از نصب به صورت دستی کرکش کردی؟
3. ورژن فعلی بازی چند هست؟
...
و بسیاری دیگر از اطلاعات که نیاز خواهد شد.
موفق باشی

sada
15-09-2011, 12:07
سلام دوست عزیز
اول یک حواهش می خواهم بکنم
لطفا واضح بگو مشکل کار شما از کجا هست، به خاطر این می پرسم که از پست هایی که دادی نشان می ده که تنها در نصب آپدیت ها با مشکل روبرویی اما در نامه خصوصی که برایم فرستادی اشاره به داشتن مشکل در نصب بازی داشتی. در هر حال اگر مشکلت را واضح توضیح بدهی ما هم راحت تر کمکت خواهیم کرد.
بگذار با چند سوال کار را برایت راحت تر کنم:
1. دی وی دی بازی شما متعلق یه کدام شرکت است؟
2. آیا بعد از نصب به صورت دستی کرکش کردی؟
3. ورژن فعلی بازی چند هست؟
...
و بسیاری دیگر از اطلاعات که نیاز خواهد شد.
موفق باشی

اهان خوب باشه چشم من این دفعه واضح تر می گم :11:

اول اینکه شرکتش معلوم نیست دی وی دی رایت هست.
حالا از اول کارای که کردم:
1-اول بازیو نصب کردم ولی احتیاجی به کرک کردن نداشت بازی میومد بالا.(2تا دی وی دی همون قسمت سومش tales of valor)
2- بعد اومدم با استفاده از اون 3تا امیج کم حجم هستا که a b cداره و اون سریال ها اون 3 قسمت لاک شده رو باز کردم.
3- بعد حالا که خواستم بازیو اپدیت کنم اون ارروری که گفتم رو میده.همه ی اپدیت ها رو دانلود کردم و به ترتیب که خواستم اعمال کنم جواب نمی داد اون ارورو میداد.
همین دیگه.نسخه ی بازی رو هم نیمیدونم که چند هست .

jack426
15-09-2011, 13:16
وقتی وارد بازی شدی اون پایین نوشته که چه ورژنی نصب هست (منوی اصلی بازی)
اما اینکه نوشتی :

1-اول بازیو نصب کردم ولی احتیاجی به کرک کردن نداشت بازی میومد بالا.(2تا دی وی دی همون قسمت سومش tales of valor)
این نشون میده بازیه ستاپ اصلی نیست و توسط شرکت دستکاری شده و معمولا هم آپدیتها براش نصب نمیشه

sada
15-09-2011, 15:25
ممنون بازم دوستان.حالا یا دانلود می کنم نسخه اصلیشو که بعد درسش کنم.یا برم از یه شرکت دیگه بگیرم.کدوم شرکت بگیرم خوبه؟ یا اینکه نسخه منتشر شده توسط کیو دانلود کنم؟

nima sohrabi
16-09-2011, 14:29
اهان خوب باشه چشم من این دفعه واضح تر می گم :11:

اول اینکه شرکتش معلوم نیست دی وی دی رایت هست.
حالا از اول کارای که کردم:
2- بعد اومدم با استفاده از اون 3تا امیج کم حجم هستا که a b cداره و اون سریال ها اون 3 قسمت لاک شده رو باز کردم.
3- بعد حالا که خواستم بازیو اپدیت کنم اون ارروری که گفتم رو میده.همه ی اپدیت ها رو دانلود کردم و به ترتیب که خواستم اعمال کنم جواب نمی داد اون ارورو میداد.
همین دیگه.نسخه ی بازی رو هم نیمیدونم که چند هست .

سلام دوباره
اگر بازی را نصب کردی و بعد اجرا، همانطور که دوستمان گفتند دی وی دی اصلی نیست که خوب الیته طبیعی هست چرا که کسی در بازار ایران دی وی دی اصلی با دردسر کرک کردن دست مشتری نمی ده. (بماند که بعدها مشتری چقدر دردسر بطور فرض برای یک آپدیت کردن خواهد داشت)
نسخه ای که من اطلاع دارم در بازار با این مشخصات هست نسخه شرکت Takin هست.
در هر حال فکر می کنم با اطلاعاتی که دادی بتوانم مشکلت را حل کنم.
البته آپدیت کردن با روشی که خواهم گفت کمی وقت گیر هست اما از نظر من بهتر از دانلود کل بازی است.
اول بگذار کل موضوع را برایت روشن کنم که بدانی مشکلت از کجاست.
نسخه بازی شما دستکاری شده هست و بازی به صورت استاندارد شرکت سازنده نصب نمی شود، پس بسیاری از آدرس ها در سیستم شما متفاوت با ان چیزی است که شرکت سازنده تعیین کرده است و توقع دیدنش را دارد. به همین دلیل شما قادر به آپدیت کردن نیستید چرا که فایل پچ مسیر های درست بازی را شناسایی نمی کند.
اصلی ترین این مسیرها رجیستری هست.
در پست بعدی تماما مراحل کار را توضیح خواهم داد.
موفق باشی:11:

nima sohrabi
16-09-2011, 15:12
- علت پدید آمدن این مشکل و ارور:
نسخه بازی شما دستکاری شده هست و بازی به صورت استاندارد شرکت سازنده نصب نمی شود، پس بسیاری از آدرس ها در سیستم شما متفاوت با ان چیزی است که شرکت سازنده تعیین کرده است و توقع دیدنش را دارد. به همین دلیل شما قادر به آپدیت کردن نیستید چرا که فایل پچ مسیر های درست بازی را شناسایی نمی کند.
برای حل کردن این مشکل یک فایل کم حجم را در ادامه می گذارم که مسیر گفته شده را در رجیستری ایجاد می کند اما باز هم خود شما باید تغییری با دست در رجیستری ایجاد کنی.
مراحل کار به ترتیب:
1. فایل regfix را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده اجرا کنید. (با توجه به نوع وبندوز 32 یا 64 بیتی روی گزینه درست کلیک کنید.)
صفحه ای باز خواهد شد که شما بایستی در آن صفحه به محل نصب بازی رفته و بر روی فایل اجرایی Uninstall_English دوبار کلیک کنید.
2. شما مسیر صحیح را در رجیستری ایجاد کردی و حال باید به مسیر ایجاد شده بروید.
دکمه استارت ویندوز را زده و کلمه" regedit" را در ان تایپ کنید. بر روی آن کلیک کرده و به رجیستری ویندوز وارد شوید و مسیر زیر را پیدا کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company of Heroes

وقتی به مسیر بالا در رجیستری بروید مقداری اطلاعات از بازی در آنجا هست که دو کمیت ان برای ما اینجا مهم هست.

DisplayVersion
و
InstallLocation

3. شما بعد از اینکه از فایل Regfix استفاده کردی DisplayVersion شما با عدد 2.301.0 ایجاد شده است که شما با دوبار کلیک روی این کمیت باید این مقدار را به ورژن بازی که نصب بر روی سیستم شما هست تبدیل کنی.(به طور مثال 2.500.0)
4. بعد از انجام مرحله بالا بایستی بر روی InstallLocation دوبار کلیک کرده و مسیری که بازی را در ان نصب کرده اید به آن بدهید.( به طور مثال F:\Company of Heroes می تواند مسیر شما باشد)
5. مرحله اخر فایل اورجینال بازی را متناسب با ورژنی که در اختیار دارید دانلود کرده و در محل نصب دوباره نویسی یا به عبارتی دیگر جایگزین کنید.
6. پچ ها را یکی پس از دیگری نصب کنید.
7. در پایان کرک مناسب ورژن خود را دریافت و در مسیر بازی بازنویسی کنید.
8. خسته نباشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم این پست کارآمد برای تمام دوستانی باشد که با مشکل مشابه برای آپدیت بازی مواجه هستند.
به امید دیدار شما در قسمت مولتی پلیر بازی
اگر مفید بود با مشتی از تشکر خود مارا کبود کنید. (هیئت مشت خوران پی سی ورلد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- لینک دانلود فایل Regfix در آپلود سنترهای متفاوت:
مدیا فایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکوی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپلودباز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فایل ( Original (2.500.0 :
مدیافایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فایل ( Original (2.501.0 :
مدیافایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فابل ( Crack (2.602.0 :
مدیافایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد تمامی فایل ها :
p30world.com

sada
17-09-2011, 13:40
همینو بگو اقا اصلا من نمیدونم چرا دستکاریش می کنن بگو اخه بازی که ماله تو نیست ارث بابات که نیست که دس می بری توش اخه یه کرک کپی کردن که همه می تونن.من امروز رفتم همه شیرازو گشتم ماشالا همه می گن خوبه که دیگه نمی خواد کرک کپی کنی دردسر بکشی.گفتم من می خوام دردسر بکشم.اصلانا ادم می مونه خدا وکیلی.گند می زنن تو بازی میره
================================================== ====
ممنون از توضیحاتتون
حالا 2 تا سوال:
فایل اورجینال بازی رو از کجا دانلود کنم؟
بعد اینکه اصلا بازی من کرکی نداره که بخوام بعد از اینکه اپدیت کردم بریزم تو مسیر بازی.

nima sohrabi
17-09-2011, 14:19
همینو بگو اقا اصلا من نمیدونم چرا دستکاریش می کنن بگو اخه بازی که ماله تو نیست ارث بابات که نیست که دس می بری توش اخه یه کرک کپی کردن که همه می تونن.من امروز رفتم همه شیرازو گشتم ماشالا همه می گن خوبه که دیگه نمی خواد کرک کپی کنی دردسر بکشی.گفتم من می خوام دردسر بکشم.اصلانا ادم می مونه خدا وکیلی.گند می زنن تو بازی میره
================================================== ====
ممنون از توضیحاتتون
حالا 2 تا سوال:
فایل اورجینال بازی رو از کجا دانلود کنم؟
بعد اینکه اصلا بازی من کرکی نداره که بخوام بعد از اینکه اپدیت کردم بریزم تو مسیر بازی.

دوست عزیز
حقیقتش من پست بالا را نتوانستم دیروز تکمیل کنم چرا که از بخت بد، اینترنت اینجانب به سرعت 5 کیلوبایت در ثانیه تنزل فرموده است.
پس از برگشت سرعت به حال عادی چند فایل دیگر که از آنها در پست یاد شده است به آن اضافه خواهد شد تا پست کامل و بی نقص باشد.
اما در حال حاضر شما می توانید به پست های قبلی که توسط دوستان قرار داده شده مراجعه کنی و فایل اورجینال ورژن بازی را دانلود کنی. (این جواب سوال اول)
در جواب سوال دوم باید بگویم که: "مومن، متن را با دقت بخوان"
همانند آن مثل است که می گویند شخصی در آخر شاهنامه پرسید شیرین مرد بود یا زن :31:
آخر، بازی شما که بدون کرک نصب می شود و ورژن آن هم بر فرض مثال 2.500.0 هست، چرا بایستی کرک در دی وی دی آن باشد! آن هم چه ؟! کرک ورژن بالاتر بازی !
شما دو دلیل برای نقض حرف خود دارید.
شما پچ های بازی را برای آپدیت بازی دانلود کردید، حال نیاز دارید فایل کرک جدید متناسب با ورژنی که آپدیت کردی هم دانلود کنید.
موفق باشی

sada
17-09-2011, 14:30
از شما کمال تشکر را دارا می باشم.بله درست می فرمایید شرمنده :31:
انشاالله که سرعت اینترنت شما اضاف شود که بنده را مورد مرحمت فایل های خود قرار دهید با تشکر.
ان ورژنی که مال من نصب می شود همان 2.500.0 است و بقیه ی اپدیت ها را از 2.500.0 به 2.501 و الی اخر دانلود کرده ایم.
فقط میماند فایل اصلی برای اخرین نسخه رو باید دانلود کنم.شما دارید یا ادرس بدید که من دانودش کنم.
و بعد هم فایل کرک که باز هم شما دارید؟ یا خودم دانلود کنم ادرس اگه دارید.
باز هم متشکرم

jack426
17-09-2011, 14:40
از شما کمال تشکر را دارا می باشم.بله درست می فرمایید شرمنده :31:
انشاالله که سرعت اینترنت شما اضاف شود که بنده را مورد مرحمت فایل های خود قرار دهید با تشکر.
ان ورژنی که مال من نصب می شود همان 2.500.0 است و بقیه ی اپدیت ها را از 2.500.0 به 2.501 و الی اخر دانلود کرده ایم.
فقط میماند فایل اصلی برای اخرین نسخه رو باید دانلود کنم.شما دارید یا ادرس بدید که من دانودش کنم.
و بعد هم فایل کرک که باز هم شما دارید؟ یا خودم دانلود کنم ادرس اگه دارید.
باز هم متشکرم
این دو تا فایل اورجینال تو صفحه قبل بود ها:31:

اینها همون دو تا فایلی اند که دانلود کردید تو این پست گذاشتم

sada
17-09-2011, 14:44
خوب این از فایل های اورجینال.فقط می مونه فایل کرک متناسب با ورژن که می شه همون اخرین ورزن پچ که اومده(البته اگه اشتباه نکنم.)

sada
17-09-2011, 15:05
. فایل regfix را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده اجرا کنید. (با توجه به نوع وبندوز 32 یا 64 بیتی روی گزینه درست کلیک کنید.)
دکمه استارت ویندوز را زده و کلمه" regedit" را در ان تایپ کنید. بر روی آن کلیک کرده و به رجیستری ویندوز وارد شوید و مسیر زیر را پیدا کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company of Heroes

وقتی به مسیر بالا در رجیستری بروید مقداری اطلاعات از بازی در آنجا هست که دو کمیت ان برای ما اینجا مهم هست.
DisplayVersion
و
InstallLocation

اقا من این فایل رو که اجرا کردم و 64 رو زدم یه پنجره باز شد که یه فایلی رو انتخاب کنم.چه فایلی رو باید انتخاب کنم؟

nima sohrabi
17-09-2011, 15:37
اقا من این فایل رو که اجرا کردم و 64 رو زدم یه پنجره باز شد که یه فایلی رو انتخاب کنم.چه فایلی رو باید انتخاب کنم؟

به مسیر بازی برو و فایل Uninstall_English را باهاش باز کن و بعد اجازه بده که در رجیستری تغییر را ایجاد کند. ( به پست بالا اضافه خواهد شد.)
در مورد فایل کرک هم باید بگویم که متاسفانه چندین بار تلاش کردم اما با سرعتی که در حال حاضر دارم امکان ناپذیر هست آپلود فایل کرک.
انشالله در آینده نه چندان دور پست بالا را کامل خواهم کرد.
موفق باشی

sada
17-09-2011, 15:53
به مسیر بازی برو و فایل Uninstall_English را باهاش باز کن و بعد اجازه بده که در رجیستری تغییر را ایجاد کند. ( به پست بالا اضافه خواهد شد.)
در مورد فایل کرک هم باید بگویم که متاسفانه چندین بار تلاش کردم اما با سرعتی که در حال حاضر دارم امکان ناپذیر هست آپلود فایل کرک.
انشالله در آینده نه چندان دور پست بالا را کامل خواهم کرد.
موفق باشی
ادیت:
اقا یجورایی درست شد اخه شما ادرس ریجستری رو یه جا دیگه تو اون فایل رجادیت داده بودی انجا یچی دیگه نوشتی:

حالا فقط مونده فایل کرک نسخه اخر پچ.اگه ادرس جایی رو می دونید بگو که برم دانلود کنم
===========
اهان انشاالله حالا بعد که درست شد ایشالا اینترنتتون.

nima sohrabi
17-09-2011, 21:43
ادیت:
اقا یجورایی درست شد اخه شما ادرس ریجستری رو یه جا دیگه تو اون فایل رجادیت داده بودی انجا یچی دیگه نوشتی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا فقط مونده فایل کرک نسخه اخر پچ.اگه ادرس جایی رو می دونید بگو که برم دانلود کنم
===========
اهان انشاالله حالا بعد که درست شد ایشالا اینترنتتون.

سلام
لینک ها به پست اضافه شد.
دلیل متفاوت بودن آدرس رجیستری ویندوز 64 بیتی شما بوده.
موفق باشی

xAnAdu
24-09-2011, 21:12
سلام خسته نباشید

من بازی رو نصب کردم و تمام مراحل ریجستری پست 133 نیما جان رو هم رفتم
نسخه بازی 2.500.0 هست و هیچ کرکی یا پچی رو هم نصب نکردم همین الان بازی رو نصب کردم البته اون فایل اورجینال بازی رو هم از پست 133 گرفتم و جایگزین کردم
ویندوزم 7 و 64-bit هست که مسیری که sada جان گفته بودن رو رفتم توی ریجستری

حالا مشکل اینجاست که میخوام پچ ها رو نصب کنم خطا میده اولین پچ رو هم خطا میده یعنی EN_2500_2501_Patch
اینم عکس خطا

ممنون میشم راهنماییم کنید

nima sohrabi
25-09-2011, 06:10
سلام خسته نباشید

من بازی رو نصب کردم و تمام مراحل ریجستری پست 133 نیما جان رو هم رفتم
نسخه بازی 2.500.0 هست و هیچ کرکی یا پچی رو هم نصب نکردم همین الان بازی رو نصب کردم البته اون فایل اورجینال بازی رو هم از پست 133 گرفتم و جایگزین کردم
ویندوزم 7 و 64-bit هست که مسیری که sada جان گفته بودن رو رفتم توی ریجستری

حالا مشکل اینجاست که میخوام پچ ها رو نصب کنم خطا میده اولین پچ رو هم خطا میده یعنی EN_2500_2501_Patch
اینم عکس خطا

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
از اروری که قرار دادی تنها پیشنهادم می تواند دوباره دانلود کردن فایل پچ باشد.
چون اگر آنطور که گفتی تمام مراحل پست 133 را انجام داده ای پس دیگر علتی نیست برای ارور.
امیدوارم مشکل حل بشه.

jack426
28-09-2011, 16:35
تو نت داشتم دنبال مدهای بازی C&C GENERAL ZH: ShockWave بودم که چشم به این مد خورد. تو این مد ارتش شوروی(RED ARMY) +کمپین های اون اضافه شده
دو تا عکس از یونیت های جدید (عکسها زیاد بود ) و لودینگ بازی

برای عکسهای بیشتر و ویدیو بازی میتونید از سایتmoddb استفاده کنید

طریقه نصب این مد طبق گفته های این لینک زیر :1- شما باید آخرین پچ EN_2601_2602 مربوط به خود بازی رو نصب کنید و 2- پچ 1.5.0.1FULL که حجم اون یک گیگ :18:هست و 3- پچ آخری 1.5.1.0 که حدود 8 مگ هست رو نصب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1.5.1.0).exe

لینک سایت توسعه دهنده بازی:

nima sohrabi
06-10-2011, 18:36
سلام
تشکر از بابت مدی که قرار دادید.
دانلود شد و تست
مد بدی نیست اما خوب چند نکته وجود داشت که ضعف محسوب می شد.
از جمله اون ها میشه به کیفیت صدا و افکت ها اشاره کرد یا نامحدود کردن تعداد نیرو ها.
در کل به این نتیجه رسیدم که خود بازی کاملا بی نقص و عالی هست.
تعجب من از یک نکته هست.:18:
این بازی تعداد زیادی طرفدار روی تانگل داره و میشه گفت قسمت آنلاین (شبکه) بازی واقعا عالی از اب در اومده.
چرا ما از ایران در بین بازی کن های تانگل کسی رو نداریم و من بهش بر نمی خورم متعجبم کرده.
انصافا هنوز بازی در بخش استراتژیک مثل این بازی ندیدم و این حرف من را تعداد بازی کن های آنلاین این بازی در تانگل (پس از گذشتن بیش از سه سال از تاریخ انتشار این بازی) ثایت میکند.
امیدوارم استراتژیک بازان ایران را بزودی در بین طرفداران رویت کنم.
موفق باشید

kourosh4
07-10-2011, 01:25
تو نت داشتم دنبال مدهای بازی C&C GENERAL ZH: ShockWave بودم که چشم به این مد خورد. تو این مد ارتش شوروی(RED ARMY) +کمپین های اون اضافه شده
دو تا عکس از یونیت های جدید (عکسها زیاد بود ) و لودینگ بازی

برای عکسهای بیشتر و ویدیو بازی میتونید از سایتmoddb استفاده کنید

طریقه نصب این مد طبق گفته های این لینک زیر :1- شما باید آخرین پچ EN_2601_2602 مربوط به خود بازی رو نصب کنید و 2- پچ 1.5.0.1FULL که حجم اون یک گیگ :18:هست و 3- پچ آخری 1.5.1.0 که حدود 8 مگ هست رو نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1.5.1.0).exe

لینک سایت توسعه دهنده بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

مرسی داداش
من عاشق این بازیم الان دارم دان میکنم
اینم لینک پچ اول که شما نزاشتید برای دوستانی که میخان دان کنن

titaniva
13-11-2011, 11:00
برای حل کردن این مشکل یک فایل کم حجم را در ادامه می گذارم که مسیر گفته شده را در رجیستری ایجاد می کند اما باز هم خود شما باید تغییری با دست در رجیستری ایجاد کنی.
مراحل کار به ترتیب:
1. فایل regfix را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده اجرا کنید. (با توجه به نوع وبندوز 32 یا 64 بیتی روی گزینه درست کلیک کنید.)
صفحه ای باز خواهد شد که شما بایستی در آن صفحه به محل نصب بازی رفته و بر روی فایل اجرایی Uninstall_English دوبار کلیک کنید.

DisplayVersion
و
InstallLocation

3. شما بعد از اینکه از فایل Regfix استفاده کردی DisplayVersion شما با عدد 2.301.0 ایجاد شده است که شما با دوبار کلیک روی این کمیت باید این مقدار را به ورژن بازی که نصب بر روی سیستم شما هست تبدیل کنی.(به طور مثال 2.500.0)
4. بعد از انجام مرحله بالا بایستی بر روی InstallLocation دوبار کلیک کرده و مسیری که بازی را در ان نصب کرده اید به آن بدهید.( به طور مثال F:\Company of Heroes می تواند مسیر شما باشد)
5. مرحله اخر فایل اورجینال بازی را متناسب با ورژنی که در اختیار دارید دانلود کرده و در محل نصب دوباره نویسی یا به عبارتی دیگر جایگزین کنید.
8. خسته نباشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم این پست کارآمد برای تمام دوستانی باشد که با مشکل مشابه برای آپدیت بازی مواجه هستند.
اگر مفید بود با مشتی از تشکر خود مارا کبود کنید. (هیئت مشت خوران پی سی ورلد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مولتی آپلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهیپ فایل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فایل ( Original (2.500.0 :
مولتی آپلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدیافایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فابل ( Crack (2.602.0 :
مولتی آپلود:

P30World.com
سلام
دوست گرامی اون پسوردی که گذاشتین جواب نمی ده p30world.com

nima sohrabi
13-11-2011, 18:24
سلام
دوست گرامی اون پسوردی که گذاشتین جواب نمی ده p30world.com

سلام به شما
پسورد به درستی قرار داده شده است
تنها مسئله ای که هست شما باید برای فایل کرک حروف P و W را بزرگ تایپ کنید. ( برای فایل اوریجینال تنها حرف P )
علت این مسئله حساسیت به اندازه حروف در ورژن جدید نرم افزاری که برای فشرده سازی استفاده کرده ام، است و ناخواسته پبش آمده.
به امید خدا تصحیحشان خواهم کرد.
موفق باشی

titaniva
19-11-2011, 17:01
سلام به شما
پسورد به درستی قرار داده شده است
تنها مسئله ای که هست شما باید برای فایل کرک حروف P و W را بزرگ تایپ کنید. ( برای فایل اوریجینال تنها حرف P )
علت این مسئله حساسیت به اندازه حروف در ورژن جدید نرم افزاری که برای فشرده سازی استفاده کرده ام، است و ناخواسته پبش آمده.
به امید خدا تصحیحشان خواهم کرد.
موفق باشی

خیلی ممنون از پاسختون
دوست گرامی من از ترینرهایی که تو اینترنت هست استفاده کردم اما هیچ کدام کار نمی کنه در صورتی که قبلا من تو ویندوز XP استفاده می کردم کار می کرد برای این ورژن 2.602 چیزی هست؟ در ضمن ویندوز من سون هستش.

nima sohrabi
22-11-2011, 01:13
خیلی ممنون از پاسختون
دوست گرامی من از ترینرهایی که تو اینترنت هست استفاده کردم اما هیچ کدام کار نمی کنه در صورتی که قبلا من تو ویندوز XP استفاده می کردم کار می کرد برای این ورژن 2.602 چیزی هست؟ در ضمن ویندوز من سون هستش.
سلام دوباره
برای این ورژن به شخصه یک ترینر بیشتر نمی شناسم که اونم بدون اینترنت کار نمی کند.
اگر امکانش را داری که قبل از استفاده به اینترنت متصل بشی من آدرسش را برایت بگذارم.
موفق باشی

titaniva
22-11-2011, 12:06
سلام دوباره
برای این ورژن به شخصه یک ترینر بیشتر نمی شناسم که اونم بدون اینترنت کار نمی کند.
اگر امکانش را داری که قبل از استفاده به اینترنت متصل بشی من آدرسش را برایت بگذارم.
موفق باشی

بله ممنون می شوم ایا همونی که باید یوزر و پسورد داشته باشی؟

nima sohrabi
22-11-2011, 13:28
بله ممنون می شوم ایا همونی که باید یوزر و پسورد داشته باشی؟
شما می بایست اول به سایتی که آدرسش را در زیر قرار داده ام رفته و ثبت نام کنی.
بعد از اینکه ثبت نام کردی ترینر بازی را ازش دانلود کن
در آخر هم اگر به صفحه اکانت خودت در سایت سر بزنی قسمتی وجود داره با نام :
Download Trainer Key
یک فایل کم حجم هست که دانلود می کنید و در کنار ترینر خودتون قرار می دید. برای اجرا ترینر به اینترنت کانت می شی، اکانت خودت که در سایت ایجاد کردی وارد می کنی و تمام.
از این اکانت می تونی برای تمام ترینرهای سایت مذکور استفاده کنی.
موفق باشی

dr_bijan
05-12-2011, 05:07
دوستان در مورد انلاین بازی کردن کسی اطلاعی داره و امتحان کرده ؟
ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

nima sohrabi
05-12-2011, 15:38
دوستان در مورد انلاین بازی کردن کسی اطلاعی داره و امتحان کرده ؟
ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

سلام
دوست عزیز شما برای آنلاین بازی کردن به اینترنت با سرعت مناسب نباز داری. (به خصوص آپلود بالا)
برای این کار شما دو راه در پیش داری:
1. خرید بازی با سریال اصلی
2. استفاده از برنامه Tunngle
من خودم از گزینه دوم استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
موفق باشی

majifff
09-12-2011, 17:07
سلام
کسی میتونه فایل اصلی نسخه 2.501 رو برا من اپلود کنه؟

1940R
16-01-2012, 13:55
دوستان میخواستم بدونم که نسخه ی Eastern Front شما هم فقط دو گروه آلمان دارد چون من در سایت Eastern Front سه گروه آلمان را دیدم ...

unheart
05-02-2012, 20:49
مراحل کار به ترتیب:

DisplayVersion
و
InstallLocation

مولتی آپلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهیپ فایل:

مولتی آپلود:

مولتی آپلود:

P30World.com
__________________________________________________ ______________________________---

سلام اگر میشه به من کمک کنید من بازی company of heroes tale of valor رو خریدم از اول نسخه 2.501 بود من سعی کردم با پچ به 2.502 ارتقاش بدم ولی نشد و بعد خواستم رجیستری رو تغییر بدم ولی بجز سریال ها و مینی امیج ها بقیه link ها دیگه وجود نداره خواهش میکنم regfixe و فایل ارجینال بازی رو برام دوباره قرار بدین با تشکر .

راستی این رجیستری هست که بعد از نصب بوجود امده بود

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\{DCA875F4-7AF2-43A1-A1C1-5DE140EFB298}]
"AuthorizedCDFPrefix"=""
"Comments"=""
"Contact"=""
"DisplayVersion"="1.00.0000"
"HelpLink"=""
"HelpTelephone"=""
"InstallDate"="20120205"
"InstallLocation"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\"
"InstallSource"="G:\\"
"ModifyPath"=hex(2):4d,00,73,00,69,00,45,00,78,00,65,00,63,00, 2e,00,65,00,78,\
00,65,00,20,00,2f,00,49,00,7b,00,44,00,43,00,41,00 ,38,00,37,00,35,00,46,00,\
34,00,2d,00,37,00,41,00,46,00,32,00,2d,00,34,00,33 ,00,41,00,31,00,2d,00,41,\
00,31,00,43,00,31,00,2d,00,35,00,44,00,45,00,31,00 ,34,00,30,00,45,00,46,00,\
42,00,32,00,39,00,38,00,7d,00,00,00
"Publisher"="PardisGame"
"Readme"=""
"Size"=""
"EstimatedSize"=dword:00900ad1a
"UninstallString"=hex(2):4d,00,73,00,69,00,45,00,78,00,65,00,63,00, 2e,00,65,00,\
78,00,65,00,20,00,2f,00,49,00,7b,00,44,00,43,00,41 ,00,38,00,37,00,35,00,46,\
00,34,00,2d,00,37,00,41,00,46,00,32,00,2d,00,34,00 ,33,00,41,00,31,00,2d,00,\
41,00,31,00,43,00,31,00,2d,00,35,00,44,00,45,00,31 ,00,34,00,30,00,45,00,46,\
00,42,00,32,00,39,00,38,00,7d,00,00,00
"URLInfoAbout"="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
"URLUpdateInfo"=""
"VersionMajor"=dword:00000001
"VersionMinor"=dword:00000000
"WindowsInstaller"=dword:00000001
"Version"=dword:01000000
"Language"=dword:00000409
"DisplayName"="Company Of Heroes Tales Of Valor"

__________________________________________________ _______________________________________
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و این هم بعد از تغیرات اینجانب :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company Of Heroes]
"AuthorizedCDFPrefix"=""
"Comments"=""
"Contact"=""
"DisplayVersion"="2.501.0"
"HelpLink"=""
"HelpTelephone"=""
"InstallDate"="20120205"
"InstallLocation"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor"
"Publisher"="THQ Inc."
"Readme"=""
"Size"=""
"EstimatedSize"=dword:00900ad1
"UninstallString"=hex(2):45,00,3a,00,5c,00,43,00,6f,00,6d,00,70,00, 61,00,6e,00,\
79,00,20,00,4f,00,66,00,20,00,48,00,65,00,72,00,6f ,00,65,00,73,00,20,00,54,\
00,61,00,6c,00,65,00,73,00,20,00,4f,00,66,00,20,00 ,56,00,61,00,6c,00,6f,00,\
72,00,5c,00,43,00,6f,00,6d,00,70,00,61,00,6e,00,79 ,00,20,00,4f,00,66,00,20,\
00,48,00,65,00,72,00,6f,00,65,00,73,00,20,00,54,00 ,61,00,6c,00,65,00,73,00,\
20,00,4f,00,66,00,20,00,56,00,61,00,6c,00,6f,00,72 ,00,5c,00,55,00,6e,00,69,\
00,6e,00,73,00,74,00,61,00,6c,00,6c,00,5f,00,45,00 ,6e,00,67,00,6c,00,69,00,\
73,00,68,00,2e,00,65,00,78,00,65,00,00,00
"URLInfoAbout"="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
"URLUpdateInfo"=""
"DisplayName"="Company Of Heroes "
"DisplayIcon"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\Uninstall_English.exe"

jack426
06-02-2012, 14:13
__________________________________________________ ______________________________---

سلام اگر میشه به من کمک کنید من بازی company of heroes tale of valor رو خریدم از اول نسخه 2.501 بود من سعی کردم با پچ به 2.502 ارتقاش بدم ولی نشد و بعد خواستم رجیستری رو تغییر بدم ولی بجز سریال ها و مینی امیج ها بقیه link ها دیگه وجود نداره خواهش میکنم regfixe و فایل ارجینال بازی رو برام دوباره قرار بدین با تشکر .

راستی این رجیستری هست که بعد از نصب بوجود امده بود

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\{DCA875F4-7AF2-43A1-A1C1-5DE140EFB298}]
"AuthorizedCDFPrefix"=""
"Comments"=""
"Contact"=""
"DisplayVersion"="1.00.0000"
"HelpLink"=""
"HelpTelephone"=""
"InstallDate"="20120205"
"InstallLocation"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\"
"Publisher"="PardisGame"
"Readme"=""
"Size"=""
"EstimatedSize"=dword:00900ad1a
"UninstallString"=hex(2):4d,00,73,00,69,00,45,00,78,00,65,00,63,00, 2e,00,65,00,\
78,00,65,00,20,00,2f,00,49,00,7b,00,44,00,43,00,41 ,00,38,00,37,00,35,00,46,\
00,34,00,2d,00,37,00,41,00,46,00,32,00,2d,00,34,00 ,33,00,41,00,31,00,2d,00,\
41,00,31,00,43,00,31,00,2d,00,35,00,44,00,45,00,31 ,00,34,00,30,00,45,00,46,\
00,42,00,32,00,39,00,38,00,7d,00,00,00
"URLUpdateInfo"=""
"DisplayName"="Company Of Heroes Tales Of Valor"

__________________________________________________ _______________________________________
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و این هم بعد از تغیرات اینجانب :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company Of Heroes]
"AuthorizedCDFPrefix"=""
"Comments"=""
"Contact"=""
"DisplayVersion"="2.501.0"
"HelpLink"=""
"HelpTelephone"=""
"InstallDate"="20120205"
"InstallLocation"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor"
"Publisher"="THQ Inc."
"Readme"=""
"Size"=""
"EstimatedSize"=dword:00900ad1
"UninstallString"=hex(2):45,00,3a,00,5c,00,43,00,6f,00,6d,00,70,00, 61,00,6e,00,\
79,00,20,00,4f,00,66,00,20,00,48,00,65,00,72,00,6f ,00,65,00,73,00,20,00,54,\
00,61,00,6c,00,65,00,73,00,20,00,4f,00,66,00,20,00 ,56,00,61,00,6c,00,6f,00,\
72,00,5c,00,43,00,6f,00,6d,00,70,00,61,00,6e,00,79 ,00,20,00,4f,00,66,00,20,\
00,48,00,65,00,72,00,6f,00,65,00,73,00,20,00,54,00 ,61,00,6c,00,65,00,73,00,\
20,00,4f,00,66,00,20,00,56,00,61,00,6c,00,6f,00,72 ,00,5c,00,55,00,6e,00,69,\
00,6e,00,73,00,74,00,61,00,6c,00,6c,00,5f,00,45,00 ,6e,00,67,00,6c,00,69,00,\
73,00,68,00,2e,00,65,00,78,00,65,00,00,00
"URLUpdateInfo"=""
"DisplayName"="Company Of Heroes "
"DisplayIcon"="E:\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\Company Of Heroes Tales Of Valor\\Uninstall_English.exe"
فایل اورجینال بازی 2.501.0 رو ندارم:13:

nima sohrabi
06-02-2012, 21:18
سلام
برای دوستانی که مشکل با لینک ها داشتند و آن هایی که درخواست فایل اصلی ورژن 501 را داشتند، پست شماره 133 را با تلاش زیاد بروز کردم.
امیدوارم مورد استفاده دوستان باشد.
موفق باشید

unheart
06-02-2012, 22:25
سلام ممنون از کمکتون من تمام مراحلو به دقت تا مرحله ی کپی کردن کرک 205.0
انجام دادم وبعد به اپدیت اقدام کردم که شد این پیام:

ضمنن پس از استفاده ی من ار رج ادیت و ویرایش اون نتیجه این شد :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company of Heroes]
"DisplayName"="Company of Heroes"
"InstallLocation"="E:\\Company of Heroes Tales of Valor"
"Publisher"="THQ Inc."
"DisplayVersion"="2.500.0"

nima sohrabi
07-02-2012, 10:18
سلام ممنون از کمکتون من تمام مراحلو به دقت تا مرحله ی کپی کردن کرک 205.0
انجام دادم وبعد به اپدیت اقدام کردم که شد این پیام:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ryuno79%2Faa.JPG)

ضمنن پس از استفاده ی من ار رج ادیت و ویرایش اون نتیجه این شد :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Company of Heroes]
"DisplayName"="Company of Heroes"
"InstallLocation"="E:\\Company of Heroes Tales of Valor"
"Publisher"="THQ Inc."
"DisplayVersion"="2.500.0"

سلام
اولا ورژن 205.0 نداریم!!!؟؟؟؟
دوما شما برای طی مراحل آپدیت، کرک را نباید کپی کنی بلکه یابد فایل اوریجینال یا همون اصلی را داشته باشی. شما گفتی ورژن 2.501 با کرک در ستاپ بازی شما گنجانده شده و نصب میشه. پس شما تنها فایل اصلی 2.501 را دانلود کن و جایگزین کن با فایل بازی در محل نصب، پس از اون تا ورژن 2.602 بدون هیچ کار اضافی آپدیت کن. در آخر هم کرک 2.602 را دانلود کن و جایگزین کن. تمام
ارور بالا هم می گوید:
فایل اصلی شما وجود ندارد یا توسط برنامه ای دیگر مورد استفاده قرار دارد. به همین دلیل قادر به آپدیت کردنش نیست.
موفق باشی

unheart
07-02-2012, 15:08
ببخشید متوجه منظورتان نمی شوم اگر منظور از فایل ارجینال بازی RelicCOH.exe که در این پست(158) با نام فایل ارجینال بازی(2.500) و با این لینکقرار دادین نیست ؟! اگر نیست پس ای فایل ارجینال اصلا چی هست و کجا هست با تشکر فراوان از وقتی که گذاشتید و ملتمسانه اگر باز هم بزارید :46:

nima sohrabi
07-02-2012, 20:46
ببخشید متوجه منظورتان نمی شوم اگر منظور از فایل ارجینال بازی RelicCOH.exe که در این پست(158) با نام فایل ارجینال بازی(2.500) و با این لینکقرار دادین نیست ؟! اگر نیست پس ای فایل ارجینال اصلا چی هست و کجا هست با تشکر فراوان از وقتی که گذاشتید و ملتمسانه اگر باز هم بزارید :46:

سلام
دوست عزیز شما متاسفانه اصلا توجه نمی کنید. لطف کن و پست شماره 133 را کامل و با دقت بخوان. اگر هدف شما آپدیت کردن بازی هست، پست شماره 133 بصورت کامل نیاز شما را برطرف میکنه.
بازی شما بعد از نصب طبق گفته خودتان ورژن 2.501 بوده است. پس فایل اوریجینال 2.501 را دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کنید. بعد شروع به آپدبت بازی از 2.501 به 2.502 کنید الی آخر که 2.602 باشد. بعد از اتمام نصب آپدیت ها، کرک 2.602 را در محل نصب کپی کنید. تمام
پست شماره 133
موفق باشی

unheart
07-02-2012, 21:59
با تشکر از پاسختون ولی من جوابمو نگرفتم (اون 2.501 رو فراموش کنید لطفا ) الان ورژن من 2.500 است و تمام کارها را انجام دادم و ان پیام را مشاهده کردم اخر این فایل اصلی اگر کرک نیست پس چه هست اصلا این فایل که اینجا است را من در مسیر بازی replace کردم
1

: این کرک است یا بقول شما فایل اصلی؟

2

: حالا هر چی که هست در مورد 2.500 فقط همین یک مورد اینجا هست!

اگر من شماره ی عینکم بالا رفته کمکم کنید و لینک فایل اصلی ای بازی را برایم بگزارید یا اگر هست نشانم دهید. ممنون از زحمات بی دریغ تان و از حوصله ای که گذاشتید

unheart
07-02-2012, 22:14
درست شد . و ; هممممممممم عالیه ; ممنون از نکاتی که گذاشتید و جواب هایتان و دیگر هیچ

our next meeting

in

hot land

حالا میفهمم چرا .................

nima sohrabi
15-04-2012, 15:16
سلام به تمام دوستان
اخیرا سایت خوب میهن دانلود در یک حرکت بی نظیر مجموعه بازی های Company of Heroes را برای دانلود گذاشته است.
این نسخه ها بدون دستکاری و تمیز هستند.
پیشنهاد من این است که نسخه Tales of Valor را دانلود کنید و به جمع چند هزار نفری بازیکنان آنلاین آن ملحق بشید.
این بازی بی شک بهترین در بین بازی های استراتژی هست.
امتحانش حرف مرا به شما ثابت می کند.
این فرصت را از دست ندهید.
موفق باشید

(در جای خالی میهن دانلود بنویسید.)

mohammad_dj96
21-04-2012, 08:53
سلام به دوستان...
من این بازیو گرفتم و نصب کردم ولی موقع بازی بد از 10 یا 20 دقیقه بازی کردن میپره بیرون و ارور میده !!
چیکارش کنم ؟[:13:

Zaghan_13
21-04-2012, 11:59
سلام به دوستان...
من این بازیو گرفتم و نصب کردم ولی موقع بازی بد از 10 یا 20 دقیقه بازی کردن میپره بیرون و ارور میده !!

معمولا این گونه مشکلات از کرکـه.
شما کرکت رو عوض کن ببین درست میشه

nima sohrabi
21-04-2012, 12:06
سلام به دوستان...

سلام
شما باری را از کجا گرفتی؟
از لینکی که دادم دانلود کردید یا خریدید؟

mohamad.hejazi
21-04-2012, 17:57
سلام به تمام دوستان
اخیرا سایت خوب میهن دانلود در یک حرکت بی نظیر مجموعه بازی های Company of Heroes را برای دانلود گذاشته است.
این نسخه ها بدون دستکاری و تمیز هستند.
پیشنهاد من این است که نسخه Tales of Valor را دانلود کنید و به جمع چند هزار نفری بازیکنان آنلاین آن ملحق بشید.
این بازی بی شک بهترین در بین بازی های استراتژی هست.
امتحانش حرف مرا به شما ثابت می کند.
این فرصت را از دست ندهید.
موفق باشید

(در جای خالی میهن دانلود بنویسید.)

سلام
دوست من یعنی با همین نسخه ی دانلودی میشه آنلاین بازی کرد؟

mohammad_dj96
21-04-2012, 19:56
سلام
شما باری را از کجا گرفتی؟
از لینکی که دادم دانلود کردید یا خریدید؟

من بازی رو از یکی از دوستام گرفتم.دانلود نکردم دوست گل :11:

nima sohrabi
21-04-2012, 22:34
سلام
دوست من یعنی با همین نسخه ی دانلودی میشه آنلاین بازی کرد؟
سلام
بله البته که می تونید
شما با استفاده از نرم افزار Tunggle به راحتی می تونید آنلاین بازی کنید. با بیشتر از 150 بازیکن هر شب
فقط نسخه تمیز بازی مثل لینکی که دادم را داشته باشید و به نسخه 2.602 آپدیتش کنید.
موفق باشی

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

من بازی رو از یکی از دوستام گرفتم.دانلود نکردم دوست گل :11:
خوب مشکل شما دلایل زیادی می تونه داشته باشه
من یک کرک بیشتر برای این بازی ندیدم واسه همین گردن کرک نمی ذارم
درایور کارت گرافیک و خیلی های دیگه می تونه باشه اما توصیه من اینه که نسخه بدون دستکاری رو بگیرید که خیال از بابت بازی جمع باشه تا به جای دیگه پرداخته بشه.
موفق باشی

saeedblack
22-04-2012, 12:17
معمولا این گونه مشکلات از کرکـه.
شما کرکت رو عوض کن ببین درست میشه
منم همین مشکلو دارم ارور wrong disk میده نمیدونم چکار کنم لینک کرک سالمشو داید بذارید؟ممنون.

Zaghan_13
22-04-2012, 13:01
منم همین مشکلو دارم ارور wrong disk میده نمیدونم چکار کنم لینک کرک سالمشو داید بذارید؟ممنون.

اینجا درخواست بدین زودتر بررسی میشه:

مهم : معرفی سریال، کرک و پچ بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

nima sohrabi
22-04-2012, 16:38
سلام
ورژ ن بازی شما چیست؟
به پست شماره 133 همین تاپیک مراجعه کنید مطمئنا مفید خواهد بود.
موفق باشید

saeedblack
22-04-2012, 19:54
سلام
ورژ ن بازی شما چیست؟
به پست شماره 133 همین تاپیک مراجعه کنید مطمئنا مفید خواهد بود.
موفق باشید
ورژن .2052 اونجا رفتم اون کارها رو هم کردم ولی درست نشد همون ارور میده.

nima sohrabi
22-04-2012, 20:22
ورژن .2052 اونجا رفتم اون کارها رو هم کردم ولی درست نشد همون ارور میده.
دوست عزیز شما طبق پست 133 وژن بازی را به 2.602 ارتقا بده
بعد کرک 2.602 رو هم از همونجا بگیر و کپی کن
مشکلت باید حل بشه
موفق باشی

mohammad_dj96
22-04-2012, 21:05
ّرای انلاین بازی کردن به چه ورژنی نیاز داریم؟2.5 یا بالاتر؟

nima sohrabi
22-04-2012, 21:17
ّرای انلاین بازی کردن به چه ورژنی نیاز داریم؟2.5 یا بالاتر؟
شما باید به آخرین ورژن آپدیت کنید
2.602
در پست 133 کرک را هم پیدا می کنید.
موفق باشی

parvaz12369
02-05-2012, 11:20
سلام-درویندوز 7 پچ بازی نصب نمیشود من پچ برای دانلود میخوام لینک بزار فیلتر نباشد

nima sohrabi
04-05-2012, 13:22
سلام-درویندوز 7 پچ بازی نصب نمیشود من پچ برای دانلود میخوام لینک بزار فیلتر نباشد

سلام
در ویندوز 7 مشکلی با بازی و پچ ها وجود نداره
شما می تونی به سایت خود بازی یا سایت زیر بری برای پچ ها

موفق باشی

parvaz12369
11-05-2012, 22:43
سلام خو شکله پچ نصب نمی شود سایت فیلتر است

nima sohrabi
14-05-2012, 17:25
سلام خو شکله پچ نصب نمی شود سایت فیلتر است

سلام
تنها راه شما سایت اصلی هست.
حجم فایل ها کمی زیاد هست و امکان آپلود وجود نداره
موفق باشی

parvaz12369
29-05-2012, 10:09
سلام من 2تا دانلود کردم پچ نصب نصب نمی شود

error 10242)حل مشکل آپدیت نشدن بازیشما این راه حل کوفتد ولی نشود خیلی ساده تر تو ضیح دهد خیلی ساده

مراحل کار به ترتیب:

DisplayVersion
و
InstallLocation

parvaz12369
29-05-2012, 10:11
سلام پچ از سایت سازنده کرفتم
EN_2500_2501_Patch error 10242

EN_2501_2502_Patch error 10242

parvaz12369
29-05-2012, 10:14
سلام :. مرحله اخر فایل اورجینال بازی را متناسب با ورژنی که در اختیار دارید دانلود کرده و در محل نصب دوباره نویسی یا به عبارتی دیگر جایگزین کنید. پج یانه توضیح دهد کامل ساده

parvaz12369
29-05-2012, 10:17
سلام:مسیر بازی:"G:\Program Files (x86)\BOYSTEAMPC\Company of Heroes Tales of Valor\boysteampc\Company of Heroes\"

. در پایان کرک مناسب ورژن خود را دریافت و در مسیر بازی بازنویسی کنید. سلام: کرک چه برام بزار
ویندوز 7 64bit است

parvaz12369
29-05-2012, 10:37
سلام بازی
Company of Heroes: Eastern Frontبازی جدد است یانه

parvaz12369
29-05-2012, 10:51
سلام پچ در رجستر ادرس بدم یانه توضی دهد منون

Spook
04-06-2012, 09:04
این لینک دانلود فایل اورجینال 2.501.0 همش پاک شده.....میتونی دوباره تو مدیافایر آپ کنی؟؟ خیلی ممنون میشم

Spook
04-06-2012, 21:33
هیچ جا پیدا نکردم فایل اورجینال 2.501.0....با یک اسم دیگه آپ کن که سرور ها پاکش نکن به خاطر قانون کپی رایت....واقعا لطف میکنی.

nima sohrabi
06-06-2012, 09:20
هیچ جا پیدا نکردم فایل اورجینال 2.501.0....با یک اسم دیگه آپ کن که سرور ها پاکش نکن به خاطر قانون کپی رایت....واقعا لطف میکنی.

سلام دوست عزیز
من برای شما فابل را دوباره آپلود کردم
دلیل پاک شدن فایل هم اسمش یا قانون کپی رایت نیست. فایلی که دانلود نمی شه از روی سرور این سایت ها به طور اتوماتیک حذف میشه.
موفق باشی

لینک:

Spook
06-06-2012, 16:18
خیلی ممنون دوست عزیز....همه چی کامل نصب شد.
فقط یه سوال در مورد Eastern Front
من پچ 2.602 نصب کردم ، پچ 1.5.0.1FULL هم نصب کردم،پچ آخری 1.5.1.0 هم نصب کردم....آدرس هم آدرس نسخه tales of valor بش دادم...وقتی گزینه play میزنم اتفاقی نمیوفته....مشکل از کجاست؟

parvaz12369
07-06-2012, 09:20
this patch updates company of heroes version 2.500.0 but you appear to have version2.301.0 installed already to download the latest run companyof heroes and log in to Relic Online . Error code 10244
سلام این ارور مدهد

nima sohrabi
10-06-2012, 11:30
من پچ 2.602 نصب کردم ، پچ 1.5.0.1FULL هم نصب کردم،پچ آخری 1.5.1.0 هم نصب کردم....آدرس هم آدرس نسخه tales of valor بش دادم...وقتی گزینه play میزنم اتفاقی نمیوفته....مشکل از کجاست؟

سلام
خوشحالم که مشکلتان حل شد.
در مورد DLC هایی همچون Eastern Front باید بگم که زیاد جالب نیستند و بازی را با مشکلات زیادی مواجه می کنند. از نظر من خود بازی واقعا کامل هست.
من به شخصه یک بار چند تا از این هارو امتحان کردم اما خوشم نیومد ، اطلاعات زیادی هم در موردشون ندارم که شمارو راهنمایی کنم.
موفق باشی

jack426
11-06-2012, 01:15
ورژن 1.5.1.0 قدیمی هست و ورژن جدید 1.6.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب بفرمایید

this patch updates company of heroes version 2.500.0 but you appear to have version2.301.0 installed already to download the latest run companyof heroes and log in to Relic Online . Error code 10244
سلام این ارور مدهد
ورژن بازی شما 2.301.0 هست شما لازم پچCompany of Heroes 2.301 - 2.400.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و پچ Company of Heroes 2.400 - 2.500.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم نصب کنید

parvaz12369
11-06-2012, 22:17
سلام :ورژن بازی شما 2.301.0 هست شما لازم پچCompany of Heroes 2.301 - 2.400.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و پچ Company of Heroes 2.400 - 2.500.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم نصب کنید برای بازیCompany of Heroes Tales of Valor نصب میشود

parvaz12369
12-06-2012, 10:29
سلام :پچ دانلود کردم این ارورداد:Acomplete validcompany of heroes insstallation could not be lcated pleasereinstall company of Heroes and try again .Errorl 0262

parvaz12369
12-06-2012, 10:30
Company of Heroes 2.301 - 2.400.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام :پچ دانلود کردم این ارورداد:Acomplete validcompany of heroes insstallation could not be lcated pleasereinstall company of Heroes and try again .Errorl 0262

jack426
13-06-2012, 00:46
Company of Heroes 2.301 - 2.400.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام :پچ دانلود کردم این ارورداد:Acomplete validcompany of heroes insstallation could not be lcated pleasereinstall company of Heroes and try again .Errorl 0262
خوب طبق پست خودتون که نوشتید بازی ورژن 2.301.0 هست

سلام این ارور مدهد
پس بازی شما طبق این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه Company of Heroes: Opposing Fronts
و باید پچهای بازی همونطور که بالا گفتم نصب بشه و بعد کرک بازی

مشکل شما جای دیگه هست به احتمال زیاد شما بازی setup اصلی رو نخریدید و نمی تونید پچهای بازی رو نصب کنید

parvaz12369
13-06-2012, 10:02
بازی setup اصلی بخرم

jack426
13-06-2012, 14:25
بازی setup اصلی بخرم
اگر میتونید دانلود کنید
می تونید از این قسمت از فروم پی سی ورلد استفاده کنید
دانلود بازی های کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا این تاپیک
Company Of Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

titaniva
17-06-2012, 20:40
مراحل کار به ترتیب:

DisplayVersion
و
InstallLocation

مدیا فایر:

مدیافایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- لینک دانلود فایل ( Original (2.501.0 :
مدیافایر:

مدیافایر:

p30world.com

سلام
لطفا لینکها رو چک کنید

nima sohrabi
20-06-2012, 10:11
سلام
لطفا لینکها رو چک کنید

سلام
شما بفرمایید کدام یک را نیاز دارید تا برای شما آپلود کنم
متاسفانه فرصت آپلود دوباره تمام موارد برایم وجود ندارد
موفق باشید

parvaz12369
24-06-2012, 12:55
سلام فایل جا پیدا نکردم فایل اورجینال2.602.0.... فایل ارجنال پست 20

nima sohrabi
05-07-2012, 14:59
سلام به تمام رفقای گلم و طرفداران بازی مهیج Company of Heroes
امروز می خوام روش آنلاین بازی کردن را به شما آموزش بدم. روشی که خودم دو سالی است که استفاده میکنم و واقعا لذتش قابل مقایسه با بازی با هوش مصنوعی کامپیوتر (آفلاین) نیست.
در ابتدا باید بازی خودتون رو آپدیت کنید به ورژن 2.602
اگر به مشکل در آپدیت کردن برخورد کردید به پست شماره 133 در همین تاپیک مراجعه کنید.
بعد از آپدیت کردن شما نیاز دارید به سایت برنامه Tunngle برید. ثبت نام کنید و برنامه را دانلود و نصب کنید. سیستم را ریستارت کنید.
آدرس سایت برنامه :

در آخر تنها به اینترنت ADSL نیاز دارید و بس
برنامه Tunngle را اجرا کنید.
Username و Password خودتون رو وارد کنید. وارد برنامه که شدید از منوی سمت چپ بازی های Strategic را انتخاب کنید. به صفحه سوم (76-100) که در مرکز برنامه هست برید و بر روی نام Company Of Heroes : Tales Of Valor دوبار کلیک کنید. صبر کنید تا به سرور متصل بشید. حالا وارد بازی بشید و در قسمت MultiPlayer با بازیکنای دیگر شروع به بازی آنلاین کنید.
امیدوار شما را در بازی ببینم.
موفق و پیروز باشید

pershing666
09-07-2012, 12:49
مراحل کار به ترتیب:

DisplayVersion
و
InstallLocation

مدیا فایر:

مدیافایر:

مدیافایر:

مدیافایر:

p30world.com

mishe lotfam file orginale 2.501.0 ro dobare bezarin?delete shode

nima sohrabi
10-07-2012, 20:23
لینک دانلود فایل اصلی ورژن 2.501

nima sohrabi
06-08-2012, 21:52
سلام دوستان عزیز
اگر از شما دوستان و طرفداران بازی کسی سریال اصلی بازی را می خواهد کافی هست یک پیغام خصوصی برای من ارسال کند.
سرورهای بازی همیشه برقرار هست و مابین 4000 تا 8000 بازیکن دائمی دارد
موفق و پیروز باشید

alolo
13-08-2012, 15:50
مراحل کار به ترتیب:

DisplayVersion
و
InstallLocation

مدیا فایر:

مدیافایر:

مدیافایر:

مدیافایر:

p30world.com

داداش من الان چند هفته هست گیره اینم........آپدیت نمیشه....
لینک های برنامه regfix هاتون پاک شده...نمیدونم کدوم برنامس.......
تو نت سرچ میکنم 1000تا برنامه میاره همشونم scan all فقط دارن....
اگه مشه کمکم کنید که خیلی گیرم..... یا با team viwer برام درستش کنید والا دیگه اعصاب برام نمونده.....

nima sohrabi
16-08-2012, 14:03
سلام دوست عزیز
اگر تنها مشکل شما فایل Regfix بود خوب چرا زودتر نگفتید
من این فایل رو برای شما آپلود کردم
شما کافی هست مراحلی که قبلا اشاره کردم را با دقت انجام بدید
اگر مشکلی بود بفرمائید
موفق باشید

لینک دانلود فایل Regfix :

alolo
17-08-2012, 23:12
سلام دوست عزیز
اگر تنها مشکل شما فایل Regfix بود خوب چرا زودتر نگفتید
من این فایل رو برای شما آپلود کردم
شما کافی هست مراحلی که قبلا اشاره کردم را با دقت انجام بدید
اگر مشکلی بود بفرمائید
موفق باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

لینک دانلود فایل Regfix :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون داداش.......
فایلتون password میخواست.......
و اینکه من ویندوز ام 7 هست 64 و بازی در فایل programm files 86 نصب شده....
با این حساب وقتی Regfix رو اجرا میکنم باید رو 32 کلیک کنم و unistall_english و بزنم یا 64 ؟!
ممنون الان 2 هفتست که منتظر درست شدن اینم......

nima sohrabi
18-08-2012, 13:48
ممنون داداش.......
فایلتون password میخواست.......
و اینکه من ویندوز ام 7 هست 64 و بازی در فایل programm files 86 نصب شده....
با این حساب وقتی Regfix رو اجرا میکنم باید رو 32 کلیک کنم و unistall_english و بزنم یا 64 ؟!
ممنون الان 2 هفتست که منتظر درست شدن اینم......

سلام
پسورد تمام فایل های فشرده p30world.com هست
اگر ویندوز شما 64 بیتی هست باید گزینه 64 را انتخاب کنید.
وقتی برای اعمال تغییرات طبق پست 133 به رجیستری می روید به علت اینکه ویندوز شما 64 هست کمی مسیر فرق می کند که پیدا کردن مسیر صحیح به عهده خودتان هست.
موفق باشید

vanish
23-08-2012, 23:59
سلام
من بازی company of heroes رو دارم(همون اولی) به آخرین patch که آپدیت کردم حالا میگه باید آنلاین اکتیو شه! میخواستم ببینم راه حلی داره؟

nima sohrabi
24-08-2012, 17:11
سلام دوست عزیز
من اطلاعات زیادی در مورد شماره اول بازی ندارم
این تاپیک مربوط به نسخه Tales Of Valor هست
اما اگر شما پچ نصب کردید خوب طبیعتا کرک هم باید بکنید و دیگر نیازی به ثبت آنلاین نخواهد بود
پیشنهاد من اینه که شما همین نسخه را امتحان کنید و از بازی کردن آنلاینش لذت ببرید
موفق باشید

jack426
25-08-2012, 00:23
سلاممن بازی company of heroes رو دارم(همون اولی) به آخرین patch که آپدیت کردم حالا میگه باید آنلاین اکتیو شه! میخواستم ببینم راه حلی داره؟properties فایل RelicCOH.exe نگاه کنید ببینید تو قسمت ورژن 2.602.0.199 نوشته یا نهبعد اگر نوشته بود کرک Company of Heroes: Tales of Valor آخرین ورژن 2.602 رو براش بریزد

vanish
25-08-2012, 00:31
خب مشکل همینه که هیچ کرک و کیجنی براش پیدا نمیکنم!

vanish
25-08-2012, 00:35
از اینجا به ورژن 2.010 آپدیت کردم!

jack426
25-08-2012, 03:05
از اینجا به ورژن 2.010 آپدیت کردم!
برید به سایتgamecopyworld و تا ورژنی که کرک داره آپدیت کنید یا از درایو مجازی fixed image استفاده کنید
اگر آپدیت رو تا ورژن 2.602 ادامه بدید 14 عدد آپدیت ناقابل دارید:31:

titaniva
25-08-2012, 19:25
سلام
از دوستان کسی می تونه راهنمایی بکنه که نقشه های اضافی رو تو کدوم مسیر باید کپی کنیم تا به منوی بازی اضافه بشه

nima sohrabi
25-08-2012, 20:58
برید به سایتgamecopyworld و تا ورژنی که کرک داره آپدیت کنید یا از درایو مجازی fixed image استفاده کنید
اگر آپدیت رو تا ورژن 2.602 ادامه بدید 14 عدد آپدیت ناقابل دارید:31:

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط به مخاطب میدید؟
من نمی دونم چرا اینجا هیچ کس هیچ چیز رو رعایت نمی کنه
یعنی افزایش تعداد پست اینقدر مهمه ؟
این دوست ما داره در مورد نسخه اول بازی صحبت میکنه
آخه .... به شقیقه چه ارتباطی داره ؟
خسته نباشی واقعا پروفشنال

jack426
26-08-2012, 02:35
سلام
از دوستان کسی می تونه راهنمایی بکنه که نقشه های اضافی رو تو کدوم مسیر باید کپی کنیم تا به منوی بازی اضافه بشه
تو ویندوز 7 یا ویستا :
x:\Users\Jack426\Documents\My Games\Company of Heroes\ww2\scenarios
ویندوز xp :
x:\Documents and Settings\Jack426\My Documents\My Games\Company of Heroes\ww2\scenarios

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط به مخاطب میدید؟
من نمی دونم چرا اینجا هیچ کس هیچ چیز رو رعایت نمی کنه
یعنی افزایش تعداد پست اینقدر مهمه ؟
این دوست ما داره در مورد نسخه اول بازی صحبت میکنه
آخه .... به شقیقه چه ارتباطی داره ؟
خسته نباشی واقعا پروفشنال
خیلی بی ادبی:20::41::31::2::31:
شما برو ببین expansion pack چی هست بعد بیا صوهبط:31: کن و ...
و
آخرین پچهای coh
تا الان من به هیچ پستی که توش توهین یا مسخره کردن بوده جواب ندادم و نمیدم
الان هم فقط به خاطر جواب این دوستمون titaniva بود ولاغیر

metallica4
15-09-2012, 01:02

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

Retail Store
Steam
Direct2Drive
Cancel

دمت گرم خدا خیرت بده

dannak77
25-09-2012, 19:38
چرا کسی جواب گو نیست ما به بازی علاقه داریم و دوست داریم تو اون لول بگیریم اما میگن باید نسخه ی اصل رو داشت یا برنامه ی CD-KEY یاKEY GEN یابرنامه ی LAN Games project+36 bytsrh پس چی کار باید کونیم این راه حل هم که جواب نمی ده کاری کونید که sing up بالای company درست بشه لطفا جواب بدید:31::31::5::31::31:

dannak77
26-09-2012, 13:28
جوا ب بدید

nima sohrabi
02-10-2012, 22:32
جوا ب بدید

پیغام خصوصی برای شما ارسال شد

dannak77
08-10-2012, 12:51
سلام من تونستم مرحله Invasion of Normandy رو باز کنم ام نتونستم 2تا دیگه رو باز کنم ومستقیم میره سره CONTUE یا EXIT TO WINDOWS لطفا راهنمایی کنید باتشکر

dannak77
08-10-2012, 19:04
لطفا سریع جواب بدید

dannak77
08-10-2012, 19:14
بااین روش که شما دادید فقط مرحله ی normandy باز می شه و sing up هم قلف هست روش رو تصحیح کنید یا یک روش مناسب بزارید
:sq_3:با تشکر از سایت خوبتون

nima sohrabi
22-10-2012, 21:30
شما اگر تمام مراحل را همانطور که ذکر شده انجام بدید مشکلی نخواهید داشت
دوستان زیادی همین روش را اعمال کردن و جواب گرفتن
در مورد Sign Up شما و نه هیچ کس دیگه ای نمی تونه بازش کنه
شما برای Sign Up نیاز به کد اصلی دارید
شما اگر کد اصلی را خرید کنید علاوه بر اینکه می تونید Sign Up را داشته باشید، می تونید آنلاین با هشت هزار بازیکن دیگه همیشه بازی کنید و لذت ببرید.
موفق باشید

AF-Y
04-11-2012, 20:19
سلام
من مود eastern front رو برای COH گرفتمولی soviet قفله.توبعضی سایتا گفته بودن باید به 2.602 آپدیت کنیم . من وقتی پچا رو گرفتم ارور زیر رومیده:
this patch updates company of heroes version 2.501.0,but yuo appear to have version UNKOWN installed already. todownload the lastest patches, run Company of Heroes and log in to Relic Online .(Error code 10244)a

حالا چیکار باید کنم راهنمایی کنید

nima sohrabi
04-11-2012, 21:27
سلام
من مود eastern front رو برای COH گرفتمولی soviet قفله.توبعضی سایتا گفته بودن باید به 2.602 آپدیت کنیم . من وقتی پچا رو گرفتم ارور زیر رومیده:
this patch updates company of heroes version 2.501.0,but yuo appear to have version UNKOWN installed already. todownload the lastest patches, run Company of Heroes and log in to Relic Online .(Error code 10244)a

حالا چیکار باید کنم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
خوب پچ نمی تونه ورژن حال حاضر بازی شمارو بشناسه
بهترین راهی که می تونم پیشنهاد بدم پاک کردن بازی و نصب بازی از اول هست
چون اینکار دردسرت رو خیلی کم میکنه
شما بازی رو نصب کن، بعد شروع به نصب پچ ها بکن، بعد از اتمام نصب پچ ها می تونی به آسانی مود مورد نظرت رو هم نصب کنی
امیدوارم مشکلت حل بشه و به زودی در جمع آنلاین بازها ببینمت
موفق باشی

AF-Y
05-11-2012, 14:35
سلام دوست عزیز
خوب پچ نمی تونه ورژن حال حاضر بازی شمارو بشناسه
بهترین راهی که می تونم پیشنهاد بدم پاک کردن بازی و نصب بازی از اول هست
چون اینکار دردسرت رو خیلی کم میکنه
شما بازی رو نصب کن، بعد شروع به نصب پچ ها بکن، بعد از اتمام نصب پچ ها می تونی به آسانی مود مورد نظرت رو هم نصب کنی
امیدوارم مشکلت حل بشه و به زودی در جمع آنلاین بازها ببینمت
موفق باشی
ممنون.
الان دارم دوباره نصبش میکنم.
خب من بازیم کرک شدس. میشه پچارو رو ورژن کرک شده نصب کرد؟یک سوال دیگه ام دشتم: میشه اینو LAN با wi-fi بازی کرد و چجوری باید انلاین بازی کنم؟

AF-Y
05-11-2012, 16:59
دوباره نصبش کردم ولی ارور میده میگه بازی رو پیدا نمیکنه.
چکار کنم؟

nima sohrabi
05-11-2012, 17:20
دوباره نصبش کردم ولی ارور میده میگه بازی رو پیدا نمیکنه.
چکار کنم؟

سلام دوباره
با این تفاسیر دوست عزیز شما نیاز دارید برای نصب پچ ها مطابق پست 133 همین تاپیک پیش برید
انشاا.. بعد از رفع مشکل نصب پچ ها در خدمت شما برای توضیح چگونه آنلاین بازی کردن هستم
موفق باشی

AF-Y
05-11-2012, 18:23
regfix فیلتره

AF-Y
05-11-2012, 19:20
از جای دیگه فایلاشو گرفتم دستت درد نکنه

nima sohrabi
05-11-2012, 21:26
خواهش میکنم دوست عزیز
اگر باز هم جایی مشکل داشتی بگو
من سه سال هست که با این بازی زندگی میکنم
زیر و روش رو میشناسم
موفق باشی

AF-Y
05-11-2012, 22:02
چجوری باید LAN و Online بازی کرد؟

nima sohrabi
07-11-2012, 11:07
چجوری باید LAN و Online بازی کرد؟

سلام
شما برای Lan نیاز به یک یا چند کامپیوتر دیگر دارید که بایکدیگر شبکه باشند.
اما برای آنلاین بازی کردن شما دو راه خواهید داشت:
اولین راه این است که از نرم افزار Tunggle استفاده کنید
این نرم افزار برای شما یک شبکه مجازی طراحی و شما را در قالب یک شبکه به بازیکن های دیگر متصل میکند.
معایب این مورد عبارتست از: 1.قطعی مداوم 2.تعداد کم بازیکن های حاضر(100 نفر میانگین) 3.نیاز به اینترنت با سرعت حداقل 1 مگابایت (با حداکثر آپلود)
دومین راه خرید سریال بازی هست
این مورد بهترین و راحتترین گزینه است.
1. سرور های بازی قطعی ندارند 2.تعداد بازیکن ها میانگین 5000 نفر است 3.با سرعت اینترنت 128 هم می توان بازی کرد 4.تجربه بازی با بازیکن های حرفه ای لذتش چند برابر است 5.تنوع و گستره ای که در انواع سبک بازی تجربه میکنید 6.امکاناتی که بازی در اختیار شما قرار می دهد بسیار بالاست
-اگر راه اول را می پسندید کافیست نام برنامه را در گوگل جستجو و آنرا دانلود و نصب کنید.
-و اگر خواهان راه دوم بودید کافیست برای من در همین جا پیغام خصوصی ارسال کنید تا در سریعترین زمان پیگیری شود
موفق باشید

AF-Y
07-11-2012, 15:40
سلام
من tungle رو دان کردم ولی تو نصبش یک پکیج دانلود میکنه که وسط دانلود قطع میشه اگه میشه تو اینجا لینکشو بذارین

nima sohrabi
07-11-2012, 21:19
سلام
من tungle رو دان کردم ولی تو نصبش یک پکیج دانلود میکنه که وسط دانلود قطع میشه اگه میشه تو اینجا لینکشو بذارین

راهی جز دانلود اون پکیج نیست
باید چند بار تلاش کنید
موفق باشی

AF-Y
08-11-2012, 19:01
راهی جز دانلود اون پکیج نیست
باید چند بار تلاش کنید
موفق باشی
چند بار تلاش کردم نشد.می تونین لینکشو بذارین که خودم دانلود کنم؟

nima sohrabi
09-11-2012, 15:57
چند بار تلاش کردم نشد.می تونین لینکشو بذارین که خودم دانلود کنم؟

نه لینکی وجود داره که شما بتونید دانلود کنید و نه راهی هست
اکثر برنامه ها امروزه بصورت دانلود از سرور طراحی میشن تا از دستکاری در ستاپ برنامشون جلوگیری کنند
راستی پیام خصوصی من در مورد سریال را دریافت کردید؟

AF-Y
10-11-2012, 22:44
نه لینکی وجود داره که شما بتونید دانلود کنید و نه راهی هست
اکثر برنامه ها امروزه بصورت دانلود از سرور طراحی میشن تا از دستکاری در ستاپ برنامشون جلوگیری کنند
راستی پیام خصوصی من در مورد سریال را دریافت کردید؟

بله در یافت کردم.حالا باید فک کنم ببینم چی میشه.الان که فعلا درس داریم و نمیشه بازی کرد:sq_19: فقط بعضی وقتا میام فروم دلم نگیره! :sq_8:

jafar jafar
10-12-2012, 08:18
سلام کرک 2.602 میخاستم.

jafar jafar
10-12-2012, 08:28
سلام.من به کار های که در مورد بازی company of heroes tales of valor گفتید انجام دادم. و یک فایل 1.37 مگابایتی رو خود بازی دانلود کرد بعد خودش همی patch هارو دانلود کرد الان میره تو صفحه login و نمیشه بازی کرد الان باید چی کار کنم؟

nima sohrabi
10-12-2012, 10:13
سلام.من به کار های که در مورد بازی company of heroes tales of valor گفتید انجام دادم. و یک فایل 1.37 مگابایتی رو خود بازی دانلود کرد بعد خودش همی patch هارو دانلود کرد الان میره تو صفحه login و نمیشه بازی کرد الان باید چی کار کنم؟

سلام
دوست عزیز
شما بازی خودت رو به چه ورژنی آپدیت کردی؟
آیا کرک مناسب را استفاده کرده اید؟

jafar jafar
12-12-2012, 17:36
سلام
دوست عزیز
شما بازی خودت رو به چه ورژنی آپدیت کردی؟
آیا کرک مناسب را استفاده کرده اید؟

سلام.patch هایی که گزاشتیدو نتونستم دانلود کنم مدتش تموم شده بود.اگه بتونید دوباره اپدیت کنید ممنونتون میشم.فکر کونم مشکل از اونه.راستی کرک نتونستم پیدا کنم.2.602 اپدیت شد.راستی خودش اپدیت شد.