PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک از افرادی که از اینتر نت پر سر عت استفاده می کنن

Master
07-01-2006, 11:55
لطف کنید اگه براتون مقدوره یکی این( pc-cillin 2006 (64 MB رو برام دنلود کنه . چو ن این لینکش قابلیت resum شدن نیست نمی تونم از flashget و امثالهم استفاده کنم . با ور کنید تا الان 5 بار سعی کردم دنلودش کنم . و هر بار یا acount اینتر نتم تمام می شد یا مادر عزیزم . ما رو بی نصیب نمی زاشت حتی 3 بار هم هجبور شدم ساعت 3 صبح بیدار بشم تا بتونم دنلودش کنم ولی نشد که نشد . خواهش می کنم یکی منو در یابه . ادرس من : بابل . شهرک طالقانی . ولی عصر 1 . حجت 3 . منزل حسن پور . خودمم که معرف حضورتون هستم . سید حسین حسن پور می باشم
کد پستی:35858-47186 اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FX64 Dual Core
07-01-2006, 12:07
با سلام

Master جان شرمنده, من خودم DL كردم ولي كامل نشد 100% كه شد Erorr داد كه نمي تونه فايل رو ببنده و كامل كنه
( اينم بگم كه من با برنامه DAP 7 همون لينك شما رو DL كردم اونم با resum !! )

Master
07-01-2006, 12:13
با سلام

Master جان شرمنده, من خودم DL كردم ولي كامل نشد 100% كه شد Erorr داد كه نمي تونه فايل رو ببنده و كامل كنه
( اينم بگم كه من با برنامه DAP 7 همون لينك شما رو DL كردم اونم با resum !! )

ولی من هم با IDM هم با Flashget هم با getright سعی کردم همشونم باتفاق عدم resum رو تایید کردن .شما واقعا با Download Accelerator Plus 7 اونو دنلو د کردید . فکر کنم یه جای کار اشکال داره اگه می شه یه بار دیگه تست کنید ببینید سالمه یا نه؟

FX64 Dual Core
07-01-2006, 12:24
بله , الان داشتم نصب مي كردم كه هيچ مشكلي نداشت :blush: (فقط چون مي خواست كه نسخه 2002 اي كه نصب كردم با اون همهUpdate رو حذف كنه پشيمون شدم :) ) يه Backp مي گيرم و بعد نصب ميكنم تا بعدازظهر هم جوابشو ميدم.

tohave
07-01-2006, 12:44
سلام

آقا سید حسن من اونرو داونلود کردم ولی نمیدونم حالا باید یه جایی آپلود کنم یا برات بفرستم؟ آخه من ایران نیستم. حالا میگی چیکار کنم؟

قسمتش کنم به چند فایل ؟ زیپش کنم؟ چی میگی؟

*Batman*
07-01-2006, 16:23
سلام.
برنامه از سرور خود Trend Micro دانلود ميشه.بنابراين بعيده كه سايت مرجع خاصيت Resume رو از Download Manager ها بگيره.من با IDM5 امتحان كردم.خيلي راحت Resumeميشه.من 8 بار قطع و وصل كردم.مشكلي نداشت.

FX64 Dual Core
07-01-2006, 18:38
شرمنده كه يه كم دير شد ولي فايلي كه من DL كردم مشكلي نداره و نصبش كردم , الان دارم تنظيماتشو چك ميكنم .
فقط يه مشكل داره كه بايد Update بشه كه با Dialup يك ساعت و نيم وقت مشخص كرده.(هنوز تموم نشده ولي اگه شد همين پست رو ويرايش ميكنم و بقيه مشخصاتش رو ميگم.

موفق باشيد.

Master
07-01-2006, 21:22
سلام

آقا سید حسن من اونرو داونلود کردم ولی نمیدونم حالا باید یه جایی آپلود کنم یا برات بفرستم؟ آخه من ایران نیستم. حالا میگی چیکار کنم؟

قسمتش کنم به چند فایل ؟ زیپش کنم؟ چی میگی؟

سلام ممنونم . من حسینم . ا
بچه ها از همتون ممنونم . مخصوصا شما Dual 64 core جان کمک بزر گی بهم کردی الانم دارم با DAP7 دنلود می کنم . قابلیت resume ریزامشم بر گشته . الان در پوست خودم نمی گنجم همی . ! !!
بازم از همتون ممنونم .