PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار جهت ساخت نصاب اتوماتیک برای نرم افزارها

ALI TT
01-11-2008, 23:29
با سلام .

میشه یه نرم افزار به من معرفی کنین که مثلا Adobe Reader و یا هر نرم افزار دیگه ای رو بش بدی و اون یه فایل نصبی براش بسازه که نرم افزار رو بصورت اتو ماتیک نصب کنه .

منظورم اینه که خودش رو Next کلیک کنه و کاربر هیچ کاری نکنه ( همه چیز اتوماتیک نصب بشه ) .

یعنی یه فایل به خروجی بده که وقتی کاربر اونو باز می کنه خودش نصب بشه .

ممنون

درضمن اگه لینک دانلود چنین نرم افزاریرو ندارین فقط اونو معرفی کنین . خیلی ممنون

یه نرم افزار خودم دارم ، ولی همه کارهارو پشت پرده انجام میده . می خوام صفحه نصب در هنگام نصب اتوماتیک معلوم باشه . اسمش هست EMCO MSI Package Builder

huti_421
02-11-2008, 21:33
فکر کنم اول باید اون رو به فایل EXE با استفاده از نرم افزار زیر تبدیل کنید :

Pdf2exe Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد با استفاده از نرم افزار های ساخت Installer مثل Install Shield برای پروسه ی نصب تعریف کنید :

InstallShield | برنامه ساخت فايلهاي نصب

هر چند جاش نبود ولی توضیح دادم ...

درخواست های مربوط به PDF :

ALI TT
03-11-2008, 05:48
نه دوست عزیز اصلا PDF رو بی خیال !!!!!!
منظورم تمام نرم افزارهایی که همه نصب می کنن روی سیستم شون ( مثل Adobe - JetAudio و ... )

در ضم منظورم ساخت نصاب نبود ...... منظورم ساخت نصاب اتوماتیک بود .... یعنی همونی که تو نصب میکنی ( روی Next و بازم Next و سپس Finish ) رو خودش اتوماتیک انجام بده .

به این نکته که Bold کردم دقت نکردید :

با سلام .

میشه یه نرم افزار به من معرفی کنین که مثلا Adobe Reader و یا هر نرم افزار دیگه ای رو بش بدی و اون یه فایل نصبی براش بسازه که نرم افزار رو بصورت اتو ماتیک نصب کنه .

ALI TT
03-11-2008, 06:08
آها بیبینید : من چنین چیزی رو اینجا دیدم . توی یه سی دی که توش پر از بازیهای فلش هستش ، وقتی سی دی رو میزاری داخل ، اوتورانش بالا میاد و شروع میکنه به نصب FlashPlayer . اینطوری نصب میکنه :

صفحه اول نصب که یادتون هست در مورد نرم افزار توضیح میده ، اون میاد ، بعدش انگاری یکی خودش رو Next کلیک میکنه ( اتوماتیک) و سپس دوباره روی Next کلیک میکنه و الا آخر .

فایلشم گذاشتم حجمش در حد 100 کیلو بایته . فقط یه چیزی قبل از باز کردن فایل یه نرم افزار FlashPlayer 7.0 که اسم فایلشم دقیقا این : flash player 7.exe باشه بزارید کنارش و بعدش بازش کنید . فلش پلیر 7 داشم حجمش برای آپلود یکم زیاد بود .

اگه کارایی رو که گفتم درست انجام بدین همون اتفاقی که گفتم روی میده .

حالا می خوام بدونم این فایلی که آپلود کردم با چه نرم افزاری درست شده ؟

یه دنیا ممنون.
بازم ممنون

ALI TT
04-11-2008, 01:09
کسی نیست مارا یاری کنید . یعنی هیچ کس نمی دونه !!!