PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود مينجر كاملا رايگان و سبك

milad_badboy
31-10-2008, 01:02
سلام به دوستان و استايد بزرگ من يه مدته با دانلود مينجرم idm مشكل دارم يعني هر چند روز بايد پاكش كنم دوباره نصب و كركش كنم لطفا يه دانلود مينجر كاملا رايگان به من معرفي كنين كه احتياجي به كرك و سريال نامبر نداشته باشه

Öracle
31-10-2008, 03:17
دوست عزیز فکر نکنم دانلود منجری رایگان باشه .
اگه هم باشه هیچوقت به کاملی برنامه های دیگه .
شما میتونی Internet Download Manager استفاده کنی .
این برنامه اصلا به سیستم شما فشار نمیاره .
فقط یه مشکلی داره اینه که کرک یا سریال میخواد که میتونی توی همین انجمن 100 تا پیدا کنی .
اگه هم نتونستی در قسمت درخواتس کرک و سریال درخواست میدی دوستان عزیز واست میزارن .
از اینجا هم میتونی آخرین ورژن این برنامه رو دانلود کنی »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
31-10-2008, 12:19
به همراه IDM جزو بهترین دانلود منیجر ها و کاملا مجانی و چیزی در حدود 10 K از مموری استفاده می کنه !!!!

FlashGet / تمامی ورژن ها دراین تاپیک

Benygh
31-10-2008, 13:24
من از این استفاده میکنم ! کرکش هم کار میکنه ! براتون آپلود کردم ... بدون مشکل فقط IDM رو Exit کنید و Patch رو اجرا کنید ...

huti_421
31-10-2008, 14:24
ممنون از بنیامین جان :-ایکس

و در تکمیل توضیحات دوستان و خصوصا بنیامین جان برای پچ کردن باید حتما نرم افزار به طور کامل بسته شده باشه

به این صورت که پس از زدن Ctrl + Alt + Del و یا Ctrl + Shift + Esc از TaskManager و تبِ Processes به شیوه ی زیر عمل می کنید که اول اسم نرم افزار ور پیدا می کنید .... روش کلیک می فرمایید و در نهایت End Process رو میزنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_badboy
31-10-2008, 22:40
مشكل اينه هر چند وقت يه بار سايت idm ين نرم افزار رو از رو سيستم چك ميكنه و اخطار ميده كه اين برنامه اكيتو نشده و بعدش هم ديگه دانلود نميكنه تنها مشكلش همينه و جديدا خيلي گير ميده تقريبا هر چند ساعت يه بار اول پيغام آپديت شدن رو ميده و بعد ديگه نميذاره برنامه بالا بياد

huti_421
01-11-2008, 16:45
دیگه بقیش بره بحث های نرم افزاری و سیستم عامل !!!

ممنون :-ایکس