PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم از حالت هندزفری در نمیاد!!!!!

bof
30-10-2008, 21:54
سلام دوستان لطفا کمکم کنید 2,3 روزه گوشیم رفته رو حالت هندزفری و از این حالت خارج نمیشه و عکس هدفون رو صفحه اول گوشیمم نمیره,رادیو رو swich off کردم سیمکارت و باتری رو درآوردم گوشیرو ریستارت به تنظیمات اولیه کارخانه کردم بازم درست نشد.لطفا بگید اشکال از چیه چون مجبورم همش با هندزفری مکالماتمو جواب بدم.در ضمن گوشیه من 6280 هست.ممنون

total_overdose
31-10-2008, 21:00
سلام
دوست عزیز شما گوشیتونو فرمت کردید؟
اگه با فرمت درست شد که شد و اگه نشد باید فلش بشه.
گوشیتو خاموش کن بعد سه تا دکمه ی (3 و ستاره و دکمه تماس یا همون سبزه) را با هم بگیر و به یه نفر بگو گوشیتو روشن کنه.
این سه تا رو همین جور بگیر و ول نکن تا منوی تنظیمات تاریخ و ساعت بیاد .بعد ولش کن.

bof
31-10-2008, 21:23
سلام
دوست عزیز شما گوشیتونو فرمت کردید؟
اگه با فرمت درست شد که شد و اگه نشد باید فلش بشه.
گوشیتو خاموش کن بعد سه تا دکمه ی (3 و ستاره و دکمه تماس یا همون سبزه) را با هم بگیر و به یه نفر بگو گوشیتو روشن کنه.
این سه تا رو همین جور بگیر و ول نکن تا منوی تنظیمات تاریخ و ساعت بیاد .بعد ولش کن.

منظورت از فرمت گوشی چیه؟فرمت رمشه؟من گوشی رو به حالت استاندارد اولیه کارخانه هم درآوردم درست نشد.

total_overdose
31-10-2008, 21:26
منظورت از فرمت گوشی چیه؟فرمت رمشه؟من گوشی رو به حالت استاندارد اولیه کارخانه هم درآوردم درست نشد.
دوست عزیز شما اینکارو بکنید ممکنه درست بشه.
اگه با اینکار و فلش درست نشد مشکلش سخت افزاریه.

bof
31-10-2008, 21:29
این دستور العمل 3 دگمه رو هم که گفتی انجام دادم ولی منوی تنظیمات و تاریخ نمیومد و درست هم نشد.

total_overdose
31-10-2008, 21:33
این دستور العمل 3 دگمه رو هم که گفتی انجام دادم ولی منوی تنظیمات و تاریخ نمیومد و درست هم نشد.
دوست عزیز اگه درست انجام داده باشین حتما میاد.منظورم اینه که محاله که نیاد.

bof
01-11-2008, 01:47
دوست عزیز اگه درست انجام داده باشین حتما میاد.منظورم اینه که محاله که نیاد.

گوشی من 6280 هست مطمئنی اینجوری فلش میشه؟