PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برنامه نویسی

پاسکال
30-10-2008, 20:39
سلام
من همین امروز عضو شدم.واقعا اینجا سطح معلومات بالاست.من دانشجوی ترم سوم کامپیوترم و واقعا70-80درصد مباحث برام تازه هستن واین باعث میشه ازخودم ناامید شم!!!:41:امیدوارم با کمک شما ها منم مثل خودتون شم.

من باید یه پروژه برای درس ساختمان داده ارایه کنم .میخواستم از شماها راهنمایی بگیرم:

باید یه ارایه 8 خونه ای بسازم.توی هر خونه باید نود هایی بسازم که شامل اطلاعات دانشجوها باشه تعداد دانشجوها محدوده ولی باید جوری طراحی بشه که قابلیت وارد کردن دانشجوی جدید رو داشته باشه. دانشجوها رو براساس سه رقم اخر شماره دانشجوییشون باید سرچ کرد. یعنی اول توی همه خونه های ارایه رو یکجاسرچ کنم ببینم کدوم یکیشونه و بعد نود های توش رو که بهم لینک دادم تا ته برم تا پیداش کنم یا اینکه باید برم دونه دونه تو هر خونه و نودهاشو بگردم؟ وای دارم خنگ میشم
اطلاعات دانشجو:
نام _نام خانوادگی _نام پدر _ شماره دانشجویی
نمیتونم بگم جبران میکنم اخه من خیلی وارد نیستم مثل شماها ولی دعا میکنم روز به روز موفق تر باشین.
ممنون میشم اگه کمکم کنین

Morteza_SOS
31-10-2008, 11:52
اول از همه خوش آمد مي گم ....
دوم خواهش مي كنم قوانين را مطالعه كنيد قبل از هرگونه فعاليتي .
سوم آخه دوست عزيز جاش اينجاست .
شما هر گونه سوالي در مورد برنامه نويسي داريد بايد در تاپيك مربوطه اعلام كنيد در ضمن به پروژه هاي دانشجويي فقط پاسخ داده مي شه سورس ارائه نمي شه .

در ضمن زبان برنامه نويسي مورد نظرتون را هم معرفي كنيد .

نمیتونم بگم جبران میکنم اخه من خیلی وارد نیستم مثل شماها ولی دعا میکنم روز به روز موفق تر باشین.
اميدوارم فقط جنبه ي ابراز احساسات باشه نه چيز ديگه !!! (-:

hakhamanesh
01-11-2008, 00:56
به بخش برنامه نويسي منتقل شد...