PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور در گوگل ارث عکس بگذاریم؟

pashangparsi3
30-10-2008, 18:18
عکس هایی از مناطق گوناگون دارم. چطور می شه اونها رو در گوگل ارث گذاشت و به این کار کمک کرد؟

SALMAN_LOOLOO
30-10-2008, 21:06
سلام دوست عزیز ببین شما اول از همه به یک اینترنت پرسرعت احتیاج داری و دوم اینکه باید بری توی این سایت h-t-tp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت نام کنی و بعدش عکس که گرفتی رو آپلود می کنی و توی مرحله بعد از آپلود از شما سوال می کنه که می خوای این عکس رو MAP کنی اگه هم نه که فینیش رو می زنی و این سایت بعد از مدتی که خودم هم نمی دونم Google Earth رو آپدیت می کنه و شما می تونی عکست رو ببینی من خودم این کار رو انجام دادم ...

شما می تونی عکس های منو که داخل این سایت اپ کردم ببینی یعنی ماله همه رو می تونی ببینی.

عکس های من ....>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SALMAN_LOOLOO
30-10-2008, 21:17
شما اگه دوست داری این کار رو به صورت کامل یاد بگیری من خودم وقت نکردم بخونمش توی این قسمت خیلی کامل توضیح داده شده ...

مثل یک رفرنس (مرجع کامل) از سایت هستش ....

خوش باشی .

Why changes in the photo in Panoramio.com (title, location, deletion) are still not in Google Earth ؟

Changes are made in Panoramio.com immediately, but in Google Earth it may take some weeks until you see the position or the title of the photo updated.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Benygh
30-10-2008, 21:42
سلام
کافیه توی قسمتی که دارید عکس هاتو رو نگاه میکنید نوشته ایا میخواهید شما هم عکس بذارید ؟ بعد از سایت panara.. یا همچین چیزی عضوی میشید و می ذارید ... من از شهرم و مسافرتهام عکس گذاشتم ..