PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون درباره اولین سایت من چیه ؟

as13851365
30-10-2008, 17:39
:40: دوستان امیدوارم که خوب باشید :40:

از انجایی که دوماه می شه من در این قسمت ( طراحی سایت و ... ) فعالیت می کنم بلخره موفق شدم یک سایت ایجاد کنم !

این سایت تک کاربره است
می تونید پست بدید و کنترلش کنید
نظرات دیگران رو درباره پست ها مدیریت کنید
قسمت تنظیمات برای سایت وجود داره
قسمت لینکدونی براش گذاشتم
سازگاری با مرورگرها ( تا اونجایی که تونستم . )

خلاصه اولین کار من است و بعد از دوماه که تو این انجمن بودم این شده نتیجه کار من !

اگه نظری - پیشنهادی - قیمتی - شکایتی - *.* داشتید خوشحال می شم بگید! :10:

این هم آدرس سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نام کاربری : khaterat
پسورد : khaterat

دوستان خواهشان پسورد رو تغییر ندهید :11:

در آخر از دوستانی که به بنده در این مورد ( نحویه ایجاد سایت و ... ) کمک کردند تشکر می کنم و امیدوارم که همیشه پیروز باشند

Bill Gates
30-10-2008, 17:51
:31:
سلام
خیلی عالی شده واسه اولین کارت خیلی...:31:
مشکلاتی واسه اولین کار دیده نمیشه ولی خوب واسه کارای بعدیت به گرافیک و استایل ظاهری (فونت و ...) بیشتر برس:31:

DaRiOuShJh
30-10-2008, 18:02
آفرین خیلی جالب شده

یه مقدار هم درباره ی سیستم محتواش و همینطور کارهایی که کردی توضیح بدی خیلی خوبه

David.Jn
30-10-2008, 20:08
خوبه
خسته نباشي
ولي فكر ميكنم دومين كارت باشه :10:

مگه اين سايت فقط يه نويسنده مطلب نداره؟پس چرا واسه خودت هم تاييد مطلب گذاشتي؟(^_^)
تو قسمت ثبت نظرات هم يه Error داري.

يه توضيح در مورد اين قسمت ميدي؟

برای تبادل لینک کافیست که لینک سایت ما رو در سایت و یا وبلاگ خودتان قرار دهید و فرم زیر رو پر کنید در صورت مشاهده شدن لینک این سایت در سایت شما لینک شما در این قسمت قرار خواهد گرفت
چه جوري ميفهمي كه لينكتو گزاشته تو سايتش؟؟

shamabady
31-10-2008, 01:44
خوب تابلو دیگه آدرس سایت طرف ثبت میشه بعد این دوستمون میره سایت طرفو میبینه لینک گذاشته یا نه

as13851365
31-10-2008, 08:45
مشکلاتی واسه اولین کار دیده نمیشه ولی خوب واسه کارای بعدیت به گرافیک و استایل ظاهری (فونت و ...) بیشتر برس
ممنون از بابت راهنمایی .
درباره گرافیک حق با شماست ( من که نمی تونم مانند داریوش خان گرافیک کار کنم !!! )
ولی حالا مثلا برای فونت از چه فونتی استفاده کنم ؟ (arial - tahoma-....)

یه مقدار هم درباره ی سیستم محتواش و همینطور کارهایی که کردی توضیح بدی خیلی خوبه
ممنون بابت نظری که دادی.
میشه دقیقا بگید منظورتون از سیستم محتواش کجاست ( من کلمات تخصصی زیاد بلد نیستم ! )

ولي فكر ميكنم دومين كارت باشه
نکنه زیر زره بینیم و خبر نداریم !!!
ولی نه من فقط یک وبلاگ دارم و یک زمانی هم مطالب همین وبلاگ رو به صورت استاتیک توی یک هاستی قرار داده بودم

ولی در کل این اولین کار من است ( به صورت داینامیک )
اگه لینکی از کار اولم داشتی خوشحال می شم بگی ( شاید من دارم خودم رو به کوچه فرعی می زنم !! )

مگه اين سايت فقط يه نويسنده مطلب نداره؟پس چرا واسه خودت هم تاييد مطلب گذاشتي؟(^_^)
من منتظر شما بودم که همانگونه که کار دیگران رو بررسی می کنی کار ما رو هم بررسی کنی خیلی بامرامی . دستت درد نکنه

این کار بیشتر برای زمانی است که می خواهید لینک ها به صورت مستقیم در سایت نباشه و در قسمت آرشیو مطالب قرار نگیره ! یعنی مثلا شما سه پست ایجاد می کنید و نمی خواهید پست شماره 2 رو همه به صورت مستقیم ببینند یعنی یه جورایی کار ادامه مطلب رو انجام می ده ولی با کمی تغییر!

تو قسمت ثبت نظرات هم يه Error داري.
از این که این خطا رو گوش زد کردی خیلی ممنون
من فایلی رو در این صفحه پیوست کردم بعد در داخل فایل از تابع header استفاده کردم ولی تو فایل اصلی این تغییرات رو اعمال نکردم برای بقیه صفحه ها درست کار می کنه ولی تو این صفحه چون صفحه به صورت جدا اجرا می شه و نمی تونه از تابع header استفاده کنه برای همین این پیغام رو می ده
به زودی این مشکل رو حل می کنم .

چه جوري ميفهمي كه لينكتو گزاشته تو سايتش؟؟

ممنون که خیلی ریز بینی .
خوب همانطور که دوست عزیز shamabady جان گفتند تنها راهش این است که برم و سایت طرف رو ببینم !
ولی برای این قسمت یه فکرهایی دارم یعنی می خوام سایت به صورت اتومات لینک ها رو نمایش بده یعنی تا زمانی که از سایت شما به سایت ما نیومدند سایت لینک شما رو نمایش نده ....

اگر باز دوستان نظری پیشنهادی تهدیدی قیمتی و خلاصه ( *.* ) داشتند خوشحال می شم که مطرح کنند

David.Jn
31-10-2008, 11:02
خوب تابلو دیگه آدرس سایت طرف ثبت میشه بعد این دوستمون میره سایت طرفو میبینه لینک گذاشته یا نه
من خودم حدس ميزدم كه ايشون اينجوري ميخوان بفهمن كه آيا واقعآ تبادل لينك كرده يا نه ولي اصلآ به صرفه نيست.
ولي گفتم شايد هم يه كدي نوشتن كه ميفهمن طرف حتمآ لينكشو گزاشته يا نه
ولي هر چي فكر ميكنم با كدنويسي نميشه اينو فهميد مگه اينكه به ديتابيس طرف(البته اگه دايناميك باشه)دسترسي داشته باشي و پس از درخواست يه جستجو تو ديتابيس(از تو سايت خودت) بكني ....
كه اينم شدني نيست چون طرف نميزاره
كلآ يه جور گرو كشيه:10:

ولی برای این قسمت یه فکرهایی دارم یعنی می خوام سایت به صورت اتومات لینک ها رو نمایش بده یعنی تا زمانی که از سایت شما به سایت ما نیومدند سایت لینک شما رو نمایش نده ....
منظورت اينه كه هر كسي بازديد كرد بتونه لينكشو بزاره
اينجا چه جوري ميخواي بفهمي كه طرف واقعآ لينكتو گزاشته يا نه...

نکنه زیر زره بینیم و خبر نداریم !!!
ولی نه من فقط یک وبلاگ دارم و یک زمانی هم مطالب همین وبلاگ رو به صورت استاتیک توی یک هاستی قرار داده بودم

زير ذره بين كه نه!!!
ولي يادت مياد ميگفتي سشن هاي من هم كار نميكنه و ....

در كل يه وقت سوء تفاهمي نشه قصد جسارت نداشتم:46:

as13851365
31-10-2008, 11:51
منظورت اينه كه هر كسي بازديد كرد بتونه لينكشو بزاره
اينجا چه جوري ميخواي بفهمي كه طرف واقعآ لينكتو گزاشته يا نه...

ببینید من می خوام در قسمت لینک ها یک آماری رو قرار بدم یعنی در این قسمت مشخص می کنم که از سایت ما چند بار به سایت طرف رفتن و برعکس از سایت طرف چند بار به سایت ما آمدند! و براساس این عدد ها می تونیم بفهمیم که طرف ما رو اد کرده یا نه !
به فرض که اد کرده ولی بعد حذف کرده باشه خوب امتیازش در سایت ما می ره پایین تا این که اگر در مدت زمان یک ماه از سایت طرف مقابل کسی وارد سایت ما نشد لینکش مخفی بشه و اگر بعد از مثلا سه ماه باز کسی وارد سایت ما نشد ( از سایت طرف مقابل ) لینک طرف مقابل رو حذف می کنیم و ادامش رو فکر کنم همه گرفته باشن .

فکر کنم که خیلی هم جالب باشه مگه این طور نیست ؟

زير ذره بين كه نه!!!
ولي يادت مياد ميگفتي سشن هاي من هم كار نميكنه و ....

آره ولی نه !
اون زمانی که من اون سوال رو مطرح کردم بیشتر برای تمرین کردن بود و چون داشتم برای اون سایت استاتیکی که گفتم یه لوگین می ساختم که هاست های (gigfa , mygigm parsehgig و .... ) سیشن رو قبول نمی کردن و یا برای استفاده از سیشن باید یه کارهایی رو می کردی که من وقتی این موضوع رو با کاربران و مدیران هاست ها مطرح کردم هیچ کدام جوابی ندادند و ... بگذریم.

برای همین به کمک یکی از دوستان من بلخره تونستم با مقدمات کارکردن با هاست freehostia آشنا بشم و این شد که در این هاست اولین سایت خودم رو ایجاد کردم .

در كل يه وقت سوء تفاهمي نشه قصد جسارت نداشتم
نه بابا این چه حرفی . من خیلی هم خوشحال هستم که دوستی مثل شما ( اگر ما رو لایق دوستی خود بدونید ) دارم که کارهای دیگران رو با کمی حوصله دنبال می کنه

Bill Gates
31-10-2008, 12:01
ممنون از بابت راهنمایی .
درباره گرافیک حق با شماست ( من که نمی تونم مانند داریوش خان گرافیک کار کنم !!! )
ولی حالا مثلا برای فونت از چه فونتی استفاده کنم ؟ (arial - tahoma-....)

نظر من tahoma 8pt یا 9pt هستش :31: ولی arial هم واسه تیتر ها خوبه :31:

David.Jn
31-10-2008, 12:20
فکر کنم که خیلی هم جالب باشه مگه این طور نیست ؟
جالب بودنش كه بدك نيست.
ولي فكر كن طرف بازديدكننده كمي داشته باشه يا بازديدكننده ها حوصله كليك كردن رو لينكدوني را نداشته باشن اونوقت كه طرف ضدحال ميخوره بعد از چند وقت مياد تو سايت شما ميبينه لينكش حذف شده.

به نظرم اگه مطالب سايت جالب باشن هيچ نيازي به اين گروكشيا نيست
يعني طرف خودش مياد لينك شما رو ميزاره تو سايتش

اينو كلي دارم مي گم ميدونم سايتت آزمايشيه و نميخواي باهاش فعلآ كار كني

من خیلی هم خوشحال هستم که دوستی مثل شما ( اگر ما رو لایق دوستی خود بدونید ) دارم که کارهای دیگران رو با کمی حوصله دنبال می کنه
اختيار دارين
شما بزرگواري ما كوچكتر از اين حرفاييم كه كسي را لايق بدونيم يا نه
دوستان مارو بايد لايق دوستي با خودشون بدونن

as13851365
01-11-2008, 11:22
ممنون از توجه دوستان گرامی .

حالا می خوام برای سایت یک قالب ایجاد کنم ولی یه سوال :
کدهای قالب رو توی یک فایل ذخیره کنم بهتره یه توی یک فیلد از جدول ؟

در ضمن می خوام این سایت رو به صورت آژاکس تبدیل کنم یعنی می خوام روی این سایت کار کنم تا با آژاکس هم آشنا بشم برای شروع هم می خوام اول قسمت لینک دونی رو که دیدید رو به صورت آژاکس بنویسم به نظر شما می شه روی این سایت کار کنم یا نه باید دوباره باید از اول سایت رو بنویسم ؟

در حالت کلی من تا حالا با آژاکس کار نکردم ولی حالا می خوام کارکنم برای همین نمی دونم برای تغییر نحویه کار سایت به صورت آژاکس چقدر باید در این سایت تغییر ایجاد کنم ؟

حالا به نظر شما من
اول برای این سایت یک قالب مانند بلاگفا ایجاد کنم ( که هر کسی بتونه برای این سایت قالب بنویسه )
یا
سایت رو به صورت آژاکس تبدیل کنم ؟

BIZIMT
01-11-2008, 11:46
:18: ؟ !!!!

ببینم دوست عزیز من الان از تعجب خشکم زده یعنی فقط این رو به من بگید که شما خودتون ، تنهایی ، بدون کمک ، با دلفی یک سیستم مدیریت محتوا نوشتید ؟؟؟؟؟؟ :18::18: :41:
اگر این طور باشه من در مقابل شما تعظیم می کنم.

من خودم توبرنامه نویسی چندان بد نیستم ولی سایت رو با برنامه های cms مختلف مثل نیوک و مامبو و وردپرس و .... طراحی می کنم که محشرن و گرافیکم هم عالیه ولی تا حالا خودم نتونستم این کار رو تانجام بدم یعنی خودم ، وای خدا ، سیستم مدیریت محتوا بنویسم .

اگراز من میشنوی تو محشری و اینده روشنی خواهی داشت . ای وای ببین من چقدر خواب بودم که تا حالا ذهنمنیومده که خودم این کار رو بکنم.
واقعا افرین . افرین ؟؟؟؟؟

فقط میخوام توضیح بدی از مراحل کار و با چه زیان و برنامه هایی فقط از خودت می خوام بشنوم منتظرم ها ؟؟ :40::40::40:

as13851365
01-11-2008, 13:03
ببینم دوست عزیز من الان از تعجب خشکم زده یعنی فقط این رو به من بگید که شما خودتون ، تنهایی ، بدون کمک ، با دلفی یک سیستم مدیریت محتوا نوشتید ؟

با دلفی یعنی چی ؟ من برای ساخت این سایت کلا از php استفاده کردم منطور شما رو از این که گفتید با دلفی .... نمی دونم . من بادلفی هم برنامه نویسی می کنم ولی این سایت رو با php نوشتم .

من خودم توبرنامه نویسی چندان بد نیستم ولی سایت رو با برنامه های cms مختلف مثل نیوک و مامبو و وردپرس و .... طراحی می کنم که محشرن و گرافیکم هم عالیه ولی تا حالا خودم نتونستم این کار رو تانجام بدم یعنی خودم ، وای خدا ، سیستم مدیریت محتوا بنویسم .
من که برای اولین بارم چنین سایتی رو نوشتم و نمی دونم کجای کار سخته که شما این حرف رو می زنید !

ببین من چقدر خواب بودم که تا حالا ذهنمنیومده که خودم این کار رو بکنم.
این هم حرفی است .

فقط میخوام توضیح بدی از مراحل کار و با چه زیان و برنامه هایی فقط از خودت می خوام بشنوم منتظرم ها ؟؟

چی می خواهی بدونی ؟
در حالت کلی من فقط کمی php و html و javascript و css می دونم و بس.
و از ادیتور Macromedia Dreamweaver 8 استفاده می کنم .

چوخ چتین دویور فقط اگر اوزون ایستون الیبیلرسن هر ایشی که ایستین گورسن

من منتظر جواب سوالات مطرح کرده خودم در پست 11 هستم امیدوارم که دوستان راهنمایی کنند

David.Jn
01-11-2008, 13:25
فقط میخوام توضیح بدی از مراحل کار و با چه زیان و برنامه هایی فقط از خودت می خوام بشنوم منتظرم ها ؟؟ ما اجازه نداريم بگيم(^_^)
حالا به نظر شما من اول برای این سایت یک قالب مانند بلاگفا ایجاد کنم ( که هر کسی بتونه برای این سایت قالب بنویسه ) یا سایت رو به صورت آژاکس تبدیل کنم ؟ به نظرم اول برو اي جكس رو ياد بگير و تمام سايت رو با اي جكس بنويس چون اگه وارد كردن قالب رو هم بتوني با اي جكس بنويسي بهتره چيزه خوبي از آب در مياد در مورد تغييزات كه 100% بايد تغيير كنه اونم زياد

Bill Gates
01-11-2008, 13:26
کدهای قالب رو توی یک فایل ذخیره کنم بهتره یه توی یک فیلد از جدول ؟

به نظرم مثل سیستم های مدیریت محتوای دیگه تو فولدر :31::#1:

David.Jn
01-11-2008, 13:30
چوخ چتین دویور فقط اگر اوزون ایستون الیبیلرسن هر ایشی که ایستین گورسن
هاراليسان؟

as13851365
01-11-2008, 14:39
ما اجازه نداريم بگيم(^_^)

شما اختیار دارید .

به نظرم اول برو اي جكس رو ياد بگير و تمام سايت رو با اي جكس بنويس چون اگه وارد كردن قالب رو هم بتوني با اي جكس بنويسي بهتره چيزه خوبي از آب در مياد در مورد تغييزات كه 100% بايد تغيير كنه اونم زياد

ممنون بابت راهنماییت

به نظرم مثل سیستم های مدیریت محتوای دیگه تو فولدر
خدا وکیلی این یکی رو نفهمیدم .
تو فولدر ؟ چی داری می گی !

داداش بیل گیتس اگه امکانش هست یکیمی واضحتر راهنمایی کنید

ولی من فایل رو بهتر می دونم نظر شما دوستان چیه ؟ ( برام مهمه ها )

هاراليسان؟
به به باخ سنی الله گور نه گوریم .
من بچه اردبیل هستم . شما چی ؟

David.Jn
01-11-2008, 15:12
ببينم شما ميخواي يه چيز شبيه به بلاگفا بزاري كه كاربر براي صفحات خودش قالب شخصي بزاره؟
اگه اينجوريه دو تا راه داره كه يا با فايل كاركني يا با يه تيبل تو ديتابيس(كه من تيبل را پيشنهاد ميكنم)

behzadbusiness
09-11-2008, 00:20
آقا بهت بگم برای اولین کار بد نیست حالا تو بگو نظرت راجع به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیه؟

pouya92
09-11-2008, 00:38
کارت درسته دمت گرم
ولی حیفه که این همه داری رو برنامه نویسی کار میکنی رو گرافیک کم کاری کنی
یک کمی گرافیکو ببری بالا
دیگه تمومه
______\|------\|________________________________
...
شاد باشی