PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرهنگ دارويي رازي 2

Persian_Metal
30-10-2008, 12:21
دارو ها عواملی هستند که چنانچه دقیق و با روش درست به کار روند نجات بخش بوده و می توانند در بهبود بیماران سهم به سزایی داشته باشند و نقش پزشک و پرستار نیز در رابطه با بهره گیری بجا و مفید از این عوامل است. استفاده درست از داروها نیاز به آگاهی کامل از چگونگی اثر، موارد مصرف، عوارض جانبی دوزاژ و اثرات متقابل آنها در کاربرد توام آنها دارد از این رو بر آن شدیم تا نرم افزار مفید فرهنگ دارویی رازی را که حاصل تلاش های شبانه روزی ما می باشد را تهیه و در اختیار هموطنان گرامی قرار دهیم.
آشنایی با فرهنگ دارویی از عوارض نا خواسته و مصرف خود سرانه دارو خواهد کاست و همچنین با افزایش دانش خانواده ها و در صورت بروز عوارض احتمالی دارو ها با مراجعه به موقع به پزشک از ماندگاری عوارض و تشدید مشکلات کاسته خواهد شد.
در نسخه دوم این نرم افزار امکاناتی دیگر نیز اضافه شده است که از جمله می توان افزودن امکان جستجو بر اساس نام تجاری دارو، موارد مصرف دارو، گروه دارویی، گروه درمانی، موارد منع مصرف را نام برد و همچنین با توجه به افزوده شدن روز افزون دارو های جدید امکان به روز سازی اطلاعات دارویی از طریق وب سایت میز در نسخه دوم پیش بینی شده است و نیز اضافه کردن اطلاعات دارو به صورت جداگانه توسط کاربر نیز از جمله امکانات جدید در نسخه دوم می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار فارسی سلامت:
- قابلیت مشاهده لیست دارو ها بر اساس نام فارسی، نام لاتین و نام تجاری
- اطلاعات مهم در مورد هر دارو انند شرایط نگهداری، عوارض و..
- امکان چاپ اطلاعات هر دارو
- امکان جستجوی حرفه ای بر اساس نام دارو، گروه دارو، گروه درمانی و ...
- قابلیت اضافه نمودن اطلاعات جدید در نسخه کامل
- امکان به روز رسانی اطلاعات نرم افزار در نسخه کامل
- و ...

مي توانيد از لينک هاي زير براي دانلود برنامه استفاده کنيد يا به سايت سازنده آن برويد و دانلود کنيد.

صفحه خانگی برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود نرم افزار

کرک همراه با توضيحات

جهت استفاده کامل از نرم افزار و جلوگيري از بروز خطا حتما Readme را مطالعه نمائید.

R0NIN Cracker

symk
30-10-2008, 22:14
لینک مشکل داره .

Hossein Adeli
31-10-2008, 13:27
لینک خرابه

vahid_civil
31-10-2008, 14:19
با یکش چقدر فرق کرده ؟

H A M E D
31-10-2008, 16:06
آخه چرا محدوديت دانلود براش گذاشتن؟! ده بار كه دانلود بشه بلاك ميشه.
اگه كسي دانلود كرده و ميتونه دوباره به حالت عادي آپلودش كنه.

rezapassword
31-10-2008, 17:43
دیگه این راپید هم شورشو در اورده
اینم لینکش

alaodin1
01-11-2008, 15:11
این نرم افزار برای بروزرسانی به یوزر و پسورد احتیاج داره وگرنه کرک کردنش کاری نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dragonfire
10-11-2008, 13:16
هنگام اجرای فایل کرک(FDR.exe) پیغام خطای زیر داده میشود.در سه سیستم با ویندوز xp همین ایراد وجود دارد.لطفا راهنمایی فرمایید.باتشکر.

Failed to load control HardWarIinfo from HWInfo.ocx

علي1800
11-11-2008, 02:43
سلام
من برنامه رو نصب کردم کد هگزا هم خوندم وقتی برنامه رو واسه وارد کردن کد باز کردم فونت مشکل داشت .. مشکل فونت رو از سیستم حل کردم و سیستم ری استارت کردم حالا هر کاری میکنم تا برنامه میخواد اجرا بشه غیب مشیه :18:چند بار هم نصب کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید:41:

Ronin_unLocker
12-11-2008, 23:44
يكم عجله كردم واسه معرفي
اين برنامه Trial هست هم Demo
كه متوجه Demo ّبودن اون نبودم (قسمتي هاي از توضيحات در مورد دارو ها رو نداره !(پايگاه داده ناقص))
به هر حال محدوديت دفعات اجرا رو برداشتم كه مي تونيد از پايين دانلود كنيد
البته اگه كسي update برنامه رو داشته باشه فكر كنم مشكل حل بشه !

3 هفته پيش يه جايي در موردش بحث شد ولي باز پخش شد :41:

mahramasrar2
20-11-2008, 15:16
alaodin1 جان شما اين برنامه رو خريدي؟
يا با فوتوشاپ اون عكس رو درست كردي؟!!!!!

در صورتي كه خريداري كردي برنامه رو آپلود كن براي بقيه

Ronin_unLocker
21-11-2008, 11:25
alaodin1 جان شما اين برنامه رو خريدي؟
يا با فوتوشاپ اون عكس رو درست كردي؟!!!!!

در صورتي كه خريداري كردي برنامه رو آپلود كن براي بقيه

روش به دست آوردن سريال توضيح دادم تو فايل آموزشي
برنامه هم مي توانيد از خود سايتش دانلود كنيد اما دمو :41:

کرک کردنش کاری نداره

معما چو حل گردد آسان شود!

ir-dgm
21-11-2008, 11:55
دوستان خواهشا از یک جای دیگه به غیر از رپیدشیر و فورشیر آپلود کنید.

mahramasrar2
21-11-2008, 14:56
مرسي Ronin_unLocker جان

من لينك كرك دوم رو كه پائين صفحه قبل است داونلود كردم كه فاقد read me بود !!!

ir-dgm
21-11-2008, 21:09
سلام من این برنامه را کرک کردم اما با یک مشکل مواجعه شده ام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در قسمت یک نشون میده که برنامه با نام من ثبت شده است
و در قسمت دوم هم نشون میده دیگه منویی به نام ثبت برنامه نیست
و اما در قسمت سوم نشون میده که میگه این قسمت فقط بعد از ثبت نمایش داده میشود تکلیف چیه؟؟؟؟

hamidreza777
22-11-2008, 11:02
چه جالب اتفاقاتی رخ داده در مراحل کرکتون.
واقعا که چه مهربان کرکر های دلسوزی داریم ما ایرانیان شریف!!
خوشم میاد وقتی کرک میکنن تنهایی از گلوشون پایین نمیره و سعی میکنن همه رو از این نعمت بهره مند کنند.
همانا شمایید وعده داده شده گان به بهشت.

به یزدان گه گر ما خرد داشتیم ...

mahramasrar2
22-11-2008, 11:48
چه جالب اتفاقاتی رخ داده در مراحل کرکتون.
واقعا که چه مهربان کرکر های دلسوزی داریم ما ایرانیان شریف!!
خوشم میاد وقتی کرک میکنن تنهایی از گلوشون پایین نمیره و سعی میکنن همه رو از این نعمت بهره مند کنند.
همانا شمایید وعده داده شده گان به بهشت.

به یزدان گه گر ما خرد داشتیم ...

بهتره براي كسب درآمد دنبال راه هاي بهتري به جز توليد نرم افزار باشيد !!
دوست من سلام
با حرف شما موافقم
به يزدان كه گر ما خرد داشتيم كجا ..

اما يك سئوال از شما دارم"
ويندوز شما اوريجينال هستش و350 دلار پول دادي بالاي خريد اون؟
فوتوشاپ شما چي؟ ايا 700 دلار اون رو خريدي؟
زبان هاي برنامه نويسي رو چي ؟ ويژوال استوديو رو 2500 دلار خريدي؟ يا دنبال كركش وب رو سرچ كردي؟

جواب مشخصه دوست من كسي كه نرم افزار هاي ديگر اقوام و تمدن ها رو به رايگان استفاده مي كنه يا به زور كرك و هزار چيز ديگه نمي تونه يه برنامه اون هم با ويژوال استوديو يا دلفي كرك شده اونها بنويسه بعد بگه ببخشين استفاده رايگان از اين برنامه حرام است !!!
به زباني ساده تر نمي تونه بگه من از نرم افزار هاي غربي ها به صورت كرك شده استفاده مي كنم و عملا از اونها دزدي مي كنم ولي شما مصرف كننده داخلي لطف كن از من ندزد تا من پولدار بشم !!!

بهتره بدانيد ما همه يك خدا داريم نه چند تا خدا !! و اون خداي واحد در روز رستاخيز نخواهد گفت آفرين
چون تو پيروي اين پيغمبر بودي حق داري از پيروي اون پيغمبر بدزدي من باهات كاري ندارم !!!!
از ديد او دزدي كاريست ناثواب

در پايان كلام بايد اضافه كنم كه توليد علم مي بايست رايگان باشه اگر كسي قصد داره از راه توليد علم ميليارد بشه بهتره وارد رشته نرم افزار نشه بهتره بره به دنبال كار املاك يا خريد وفروش اتوموبيل چون سريع تر به پول مي رسه

اگر تا كنون كلمه اپن سورس به گوشتون خورده باشه متوجه مي شويد كه نرم افزار هاي قدرتمندي مانند لينوكس يا mozilla firefox و يا opera و.......همه رايگانند ولي ايا از شما پولي طلب كردند وشما رو تحت فشار گذاشتند؟؟

دنيا به سوي open source ‌پيش مي رود چه بخواهيم وچه نخواهيم
سازنده لينوكس مي توانست يك بيل گيتس ديگر باشه با ميليارد ها دلار ثروت ولي ترجيح داد علمش رو با بقيه به رايگان به اشتراك بزاره

بهتره بدونيد كساني كه به رايگان در راه ارتقاي علوم مي كوشند كم نيستند كساني كه سينه چاك اين مسئله هستند
پس فقط به قضايا از ديد مادي ننگريد وبي خود مصرف كننده رو در صورت استفاده رايگان از يك برنامه متهم به انجام يك كار حرام نكنيد بهتره به دنبال راه هاي بهتري براي كسب معاش خود باشيد

hamidreza777
22-11-2008, 15:41
ويندوز شما اوريجينال هستش و350 دلار پول دادي بالاي خريد اون؟
فوتوشاپ شما چي؟ ايا 700 دلار اون رو خريدي؟
زبان هاي برنامه نويسي رو چي ؟ ويژوال استوديو رو 2500 دلار خريدي؟ يا دنبال كركش وب رو سرچ كردي؟

1. بکارگیری غیر مجاز از نرم افزار هایی که شما نام بردید هم ,کاری غلط و غیر انسانیه ولی با توجه به اینکه برای یک ایرانی که ماهی 300 تومن حقوق میگیره عملا امکان خرید وجود نداره پس مجبور به دزدیه این نرم افزار گرون قیمته(دزدی مدرن),در ضمن خرید دلاری برای ایرانیان داخل کشور عملا کاری دشواره و اصلا خیلیا خبر ندارن که ویندوزی که روس سیدی با پاکت های زیبا میخرن غیر مجازه.(لازم به ذکره من ویندوزم اورجیناله)و 350 دلارم نخریدم و 120000 تومن در دبی خریدم)

2.شما بی گمان باش اون نرم افزار هایی که نام بردی با توجه انحصاری بودن, فروش خودشونو دارن و اگر اینچنین نبود شما هنوز داشتی با ویندوز 1.00 کار میکردی و خبری از ویندوز های جدید نبود چون همون سال اول رفته بودن پیه بساز بفروشی!!!

3. ولی وقتی یک ایرانی که میتونسته به جایه ساخت نرم افزار های سودمند , بر پایه فتوای شما بره کارهای پولسازی رو که نام بردید رو انجام بده نشسته ماه ها برنامه نویسی کرده تا منو و شما از این برنامه استفاده کنیم آیا نباید در آمدی از این وقتی که صرف کرده داشته باشه تا بتونه در جهت گسترش اون گام برداره؟آیا دزدی از اون باعث رکود تولید نرم افزار در کشور نمیشه؟آیا همین مساله باعث این نیست که نرم افزاری نظیر فتوشاپ و یا دیگر نرم افزار های خارجی الان در ایران تولید نمیشه؟

در پايان كلام بايد اضافه كنم كه توليد علم مي بايست رايگان باشه اگر كسي قصد داره از راه توليد علم ميلياردر بشه بهتره وارد رشته نرم افزار نشه بهتره بره به دنبال كار املاك يا خريد وفروش اتوموبيل چون سريع تر به پول مي رسه

پس فردیدت (منظورت) اینه که تمامی مهندسان نرم افزار به فتوای شما گوش کنن و برن پیه بساز بفروشی؟ یا اینکه به خاطر پاداش آخرت, نرم افزار رو در راه خشنودی پروردگار پیشکش همگان کنن؟
دوست عزیز ساخت نرم افزار برای نویسنده اون هزینه هایی داره و از همه مهمتر اینکه اون نویسنده حاصل چندین ماه و یا چندین سال تلاشش رو با منو شما هموطنش به اشتراک گذاشته و ما دست کم باید تا جایی که میتونیم حمایتش کنیم.

اگر تا كنون كلمه اپن سورس به گوشتون خورده باشه متوجه مي شويد كه نرم افزار هاي قدرتمندي مانند لينوكس يا mozilla firefox و يا opera و.......همه رايگانند ولي ايا از شما پولي طلب كردند وشما رو تحت فشار گذاشتند؟؟

1. این هایی که نام بردید دوست داشتند دستاوردشون رو رایگان پیشکش کنن (صلاح مملکت خویش...)و مطمئن باشید حتما سودی از جایی میبرن که این کار رو میکنن.بالاخره باید هزینه هاشون تامین بشه یا نه؟

2.یکی از همون OpenSource ها PHP که همون فرومی که داری ازش استفاده میکنی(vBulletin) پولیه.

بهتره بدونيد كساني كه به رايگان در راه ارتقاي علوم مي كوشند كم نيستند كساني كه سينه چاك اين مسئله هستند
دنيا به سوي open source ‌پيش مي رود چه بخواهيم وچه نخواهيم
سازنده لينوكس مي توانست يك بيل گيتس ديگر باشه با ميليارد ها دلار ثروت ولي ترجيح داد علمش رو با بقيه به رايگان به اشتراك بزاره
پس فقط به قضايا از ديد مادي ننگريد وبي خورد مصرف كننده رو در صورت استفاده رايگان از يك برنامه متهم به انجام يك كار حرام نكنيد بهتره به دنبال راه هاي بهتري براي كسب معاش خود باشيد

باز هم میگم هر انسانی آزاده هر طور دوست داره دستاورد خودش رو با دیگران به اشتراک بزاره و ما مجاز نیستیم که تعیین کنیم چون شماری از انسان های کاری رو رایگان انجام میدن پس همه باید اینطور باشن.( یه مورچه رو آب میبرده خیال میکرده دنیا رو داره آب میبره)

و در پایان بگزار به دوست گرامی ام که در اندیشه اش اندکی کودکی دیده میشه یاد آور بشم :
نرم افزار حاصل تلاش نویسنده و ساعت های اندیشه اونه بگذار فرصت پروار شدن اندیشه یک هم میهن رو که با شعار هایی که در تارکده جهانی دیدیم و بدون اندک تفکری اون رو همه جا میگیم از اون نگیریم.

hamidreza777
22-11-2008, 15:51
من که نتونستم این پستمو حذف کنم و چون تکراری بود متنشو پاک کردم.

Ronin_unLocker
22-11-2008, 19:38
سلام
ir-dgm جان همان طور كه گفتم پايگاه داده اين نرم افزار ناقص هست
توي پست هاي قبل بهش اشاره كردم !

فكر كنم نويسنده نرم افزار اومده مي خواد همين جا مجازات رو اعمال كنه !

چند دليل براي كرك اين نرم افزار داشتم
1- استفاده از بعضي توابع براي به هم ريختگي سيستم در صورت اشتباه بودن كد
2- مشابه بودن پايگاه داده با نسخه قبل (يك جور تغيير ظاهري فقط براي گول زدن !)
3- خراب كردن رجيستري (ساخت key ها در همه جاي آن)

دوست عزیز ساخت نرم افزار برای نویسنده اون هزینه هایی داره و از همه مهمتر اینکه اون نویسنده حاصل چندین ماه و یا چندین سال تلاشش رو با منو شما هموطنش به اشتراک گذاشته و ما دست کم باید تا جایی که میتونیم حمایتش کنیم.
فكر نكنم برنامه نويسي باشه بخواد هموطنانش رو دور بزنه ( دليل 2 )
باي

hadi_1212
22-11-2008, 20:28
این نگاه آخرت وقتی داشتی خدافظی میکردی (اون بای آخرت پستت) همه را بهت زده کرده.
به راستی چقدر تو آخرشی

فكر نكنم برنامه نويسي باشه بخواد هموطنانش رو دور بزنه ( دليل 2 )

2- مشابه بودن پايگاه داده با نسخه قبل (يك جور تغيير ظاهري فقط براي گول زدن !)

بهتره بری از خریداران نرم افزار بپرسی ببینی بعد از خرید فایل به روز سازی دریافت کردن یا نه.

ir-dgm
11-12-2008, 08:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راهی نداره که مجانی فایل های بروز رسانی را مجانی دریافت کنیم؟؟

(مثلا با نرم افزاری فایل منیجیر سایتشو نگاه کنیم شاید اونجا باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

S0R3N4
31-12-2008, 19:06
میشه لینک کرک و آموزش رو دوباره آپلود کنی؟
ممنون

saeed774
20-01-2009, 23:13
میشه لینک کرک و آموزش رو دوباره آپلود کنی؟
ممنون

بفرما دوست عزيز