PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این دیگه چه ویروسی ؟

ESTEGHLAL 67
30-10-2008, 12:16
دوستان چند وقت پیش من یه مموری به کامپیوتر وصل کردم و یه ویروس عجیب گرفت که این مشکلات رو برای من
به وجود اورده.
1- از کار انداختن task manager
2- از کار انداختن Registry
3-از کار انداختن انتی ویروس
4-افت شدید سرعت سیستم

تا حالا هر انتی ویروسی رو که فکرش رو بکنید ریختم چند روز پیش کاسپر رو اپدیت کردم و یه ویروس به نام win sallity پیدا کرد و پاک کرد من هم خیال کردم که مشکل حل شده اما به محض اینکه وارد درایوهای دیگم شدم باز
اون مشکلات برام به وجود اومد و کاسپر رو از کار انداخت حتی وقتی میخوام انتی ویروس های دیگه رو نصب کنم
در بین نصب خود به خود نصب از کار می افته و صفحه اون ناپدید میشه .هیچ مشکلی هم با hidden فایل ها نداره
تا الان بیشتر از 6 بار ویندوز عوض کردم ولی مشکل حل نشده.
وقتی میخوام این task manager رو باز کنم با پیغام task manager has been disable by your administrator رو برو میشم.
این دوتا کد رو هم که توی run تایپ میکنم مشکل حل میشه ولی به محض اینکه وارد درایو هام میشه همون اشو همون کاسه

کدها:
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f

حالا از دوستانی که قبلا با این مشکل روبرو بودن و حالا مشکلشون حل شده درخواست دارم راه حلی به من ارائه کنن

rassool
30-10-2008, 12:55
با انتی ویروس avast 4.8 به احتمال 99% مشکلت حل میشه .سایتشم avast.com هست دانلود کن بگرد خبرشو بده .میدونم حل میشه.

p_s_m
30-10-2008, 16:40
شما میتونی آنتی ویروس رو از control pannel----add/remove programs دوباره repair کنی و تنظیمات انتی ویروس

رو طوری قرار بدی که بصورت اتوماتیک ویروسها رو remove کنه ( تاپیک بهترین تنظیمات kaspersky رو ببینید ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه اجازه repair یا نصب آنتی ویروس رو نداد این کار رو انجام بدین :

AM 241
10-11-2008, 09:56
دوستان چند وقت پیش من یه مموری به کامپیوتر وصل کردم و یه ویروس عجیب گرفت که این مشکلات رو برای من
به وجود اورده.
1- از کار انداختن task manager
2- از کار انداختن Registry
3-از کار انداختن انتی ویروس
4-افت شدید سرعت سیستم

تا حالا هر انتی ویروسی رو که فکرش رو بکنید ریختم چند روز پیش کاسپر رو اپدیت کردم و یه ویروس به نام win sallity پیدا کرد و پاک کرد من هم خیال کردم که مشکل حل شده اما به محض اینکه وارد درایوهای دیگم شدم باز
اون مشکلات برام به وجود اومد و کاسپر رو از کار انداخت حتی وقتی میخوام انتی ویروس های دیگه رو نصب کنم
در بین نصب خود به خود نصب از کار می افته و صفحه اون ناپدید میشه .هیچ مشکلی هم با hidden فایل ها نداره
تا الان بیشتر از 6 بار ویندوز عوض کردم ولی مشکل حل نشده.
وقتی میخوام این task manager رو باز کنم با پیغام task manager has been disable by your administrator رو برو میشم.
این دوتا کد رو هم که توی run تایپ میکنم مشکل حل میشه ولی به محض اینکه وارد درایو هام میشه همون اشو همون کاسه

کدها:
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f

حالا از دوستانی که قبلا با این مشکل روبرو بودن و حالا مشکلشون حل شده درخواست دارم راه حلی به من ارائه کنن

منم باهات همدردم :21::41:اگه راه حلي پيدا كردي به منم خبر بده :10:

amin_bas
10-11-2008, 11:13
من هم با این مشکل روبرو هستم
از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
panda و avira و nod 32 هم ویروس رو نمیشناسن.

sus2
10-11-2008, 12:58
سلام

شما به ویروس اتوران مبتلا شدید برای حل مشکلتون به این تاپیک مراجعه کنید: