PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ..:: لطفا" برنامه ارسال sms فارسي رو قرار بديد ::..

9vin
30-10-2008, 00:07
سلام به همه كاربران محترم و گرامي :

من دنبال نرم افزاري هستم كه بتون باهاش sms فارسي براي طرف مقابلم ارسال كنم؟ يه نرم افزار دارم به اسم sms sender كه فقط ميتونم sms انگليسي بفرستم اما فارسي نه. گفتم اگه نرم افزاري هست حتما قرار بديد چون من خيلي دنبالش هستم .
كار با اين نرم افزار كه الان اسمشو گفتم اينطوره كه كافيه فقط كابل موبايل رو وصل كني و از طريق برنامه اش بتوني sms ارسال كني.

لطفا" اگه برنامه اي هست كه بتونم sms فارســي ارسال كنم رو در اينجا لينكشو واسه دانلود قرار بديد .

متشكرم از شما ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

amir2011
30-10-2008, 02:32
دوست عزیز میتونی از برنامه ای که توسط همراه اول برای این کار طراحی شده استفاده کنی...
میتونی به راحتی از سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بگیریش...
موفق باشی.

9vin
30-10-2008, 09:42
دوست عزیز میتونی از برنامه ای که توسط همراه اول برای این کار طراحی شده استفاده کنی...
میتونی به راحتی از سایت

بگیریش...
موفق باشی.

دوست عزيزشما منظور منو كامل متوجه نشدي. نرم افزاري ميخوام كه روي كامپيوتر نصب بشه و از اون طريق بتونم كابل موبايل رو به موبايل وصل كنم و متن sms رو داخل اون برنامه روي كامپيوتر بنويسم اونم به صورت فارسي و انگليسي. هر دوش. دقيقا" مثل برنامه sms sender . نميدونم كار كردي يا نه؟! تصويرشو واست ميزارم ببين . يه چيزي مثل اين : اين برنامه فقط متن انگليسي ميشه داخلش نوشت نه فارسي. من دنبال برنامه فارسي اش هستم . همين...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsansv
30-10-2008, 16:31
سلام
من یه برنامه میشناسم که باهاش تونستمچند تا اس ام اس فارسی بفرستم
البته نمیدونم گوشی شما چیه(چون توی availible devices اسم مودمتون رو نوشته)
ولی من با گوشی سونی اریکسونم تونستم این کار رو بکنم
با این برنامه هم میتونین اس ام اس بفرستین هم میتونید اس ام اس دریافت کنید (یعنی گوشی شما دیگه نیازی به ذخیره اس ام اس نداره همه اس ام اس ها روی کامپیوتر ذخیره میشن
و جالب تر از همه از نوکیا و سونی پی سو سوییت هم بهتره هم طراح ام ام اس هست فایل های 3gp رو میتونی باز کنی و ............
البته این رو هم بگم که اس ام اس فارسی رو 70 کاراکتر میفرسته مثل خود گوشی
مثل برنامه بالا که مخصوص گوشییه
و حالا
میتونی از اینجا دانلودش کنی
حجمش فکر کنم 17 mb باشه

توضیحات اضافی رو میتونی از اینجا بخونی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
30-10-2008, 19:45
خود PC Suite اِ گوشیتون که همراه گوشی در داخل سی دی ضمیمه ی پکیج گوشی هست نصب کنید و استفاد ه بفرمایید ...

S.M.S.H
02-11-2008, 22:02
سلام به همه كاربران محترم و گرامي :

من دنبال نرم افزاري هستم كه بتون باهاش sms فارسي براي طرف مقابلم ارسال كنم؟ يه نرم افزار دارم به اسم sms sender كه فقط ميتونم sms انگليسي بفرستم اما فارسي نه. گفتم اگه نرم افزاري هست حتما قرار بديد چون من خيلي دنبالش هستم .
كار با اين نرم افزار كه الان اسمشو گفتم اينطوره كه كافيه فقط كابل موبايل رو وصل كني و از طريق برنامه اش بتوني sms ارسال كني.

لطفا" اگه برنامه اي هست كه بتونم sms فارســي ارسال كنم رو در اينجا لينكشو واسه دانلود قرار بديد .

متشكرم از شما ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

خوب لا اقل مدل گوشي تو بزار بدونيم !
براي گوشي ها مختلف نرم افزار هاي متفاوتي هست !!