PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال

armin_software
29-10-2008, 17:45
سلام.من می خواهم با شبکه ی lan به کامپیوترها نفوذ کنم امنیت خوبی هم وجود ندارد.لطفا به من بگویید که چه جوری می تونم کارهای متعددی از جمله shot down.restart.و... بتونم به صورت یک هکر حرفهای انجام دهم.

farshif
29-10-2008, 18:33
تو cmd دستور shutdown رو اجرا کن خودش help رو میاره با این دستور میتونی یه کامپیوتر رو به صورت local یا remote ، ریستارت یا shutdown کنی

armin_software
12-11-2008, 14:44
cmd کجاست؟

visman
12-11-2008, 15:38
سلام
اول براي shutdown كردن يا كلا هك يك سيستم شما بايد ip ها و پورت هاي باز سيستم را پيدا كني و براي اين كار برنامه هاي مثل پورت اسكن يا اپي اسكن هست كه اين كار را انجام مي ده وقتي ip يك سيستم را بلد باشي و اون سيستم هم امنيت نداشته باشه كه خاموش كردنش كاري نداره

ADuser
12-11-2008, 21:55
می بخشیدها که اینطوری میگم ولی

این کارها خوب نیست ، دستورالعمل ها رو یاد بگیرید فقط برای بالا رفتن علم نه برای تخریب و هک کردن

سرور رو خاموش کردن یا ریست کردن اون هیچ نفعی برا کننده کار نداره

SALMAN_LOOLOO
13-11-2008, 00:04
این کاری که در پیش گرفتی خیلی جالب نیست سعی کن بی خیال شی ..... (-:

در ثانی کامپیوتر سرور خاموش نمیشه اگه سرور نداری با همون دستور Shutdown می تونی تفریح کنی ......

دوستان مهندس عزیز من به شخصه این قسمت رو جایی نمی گم ولی دلم می خواد این مدیرای شبکه که توی ایران هستند حواسشون باشه ... همیشه این Shutdown و Restart رو واسه یه یوزر خاص بزارید نه واسه administrator این کار جلوی این بچه مچه ها رو می گیره و کلی مسائل دیگه که با این کار جلوشون گرفته میشه .....

یا حق .

visman
13-11-2008, 08:13
سلام
توي سوال اين دوستمون اصلا حرفي از خاموش كردن سرور به ميان نيومده ضمنا به نظر من هم اينكار ها هم بي فايده است هم وقت تلف كني اما يه گروهي هست به اسم اتيكال هكر يا هكر هاي قانونمند كه از طريق عيب و حفره هاي يك شبكه به اون نفوذ مي كنند تا عيب و ايراد شبكه را به مديران شبكه نشون بدن