PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به نرم افزار براي پارتيشن بندي هارد ساتا

mahdi_o
29-10-2008, 13:03
سلام
دوستان عزيز نرم افزار خوب و قوي "پارتيشن مجيك" رو كه همه ميشناسيد ولي خوب من آخرين نسخه هاي اين نرم افزار رو هم گرفته ام
ولي اين نرم افزار براي هارد هاي ساتا نمي تونه عمل كنه و فقط روي هارد هاي Ide مي تونه كار انجام بده

الان من نياز دارم كه كمي درايو هامو تغيير بدم و يك درايو جديد بسازم
چون اطلاعات زيادي هم روي هاردم دارم ، به همين خاطر نمي خوام اطلاعاتي رو از دست بدم و به همين خاطر نياز به نرم افزاري مشابه پارتيشن مجيك دارم
كه بتونم روي هارد ساتا درايو هامو تغيير بدم
ميشه كمك كنيد؟

p_s_m
29-10-2008, 13:36
1. پارتیشن مجیک هارد ساتا رو هم پارتیشن بندی می کنه

2. در ضمن شما اگه می خوای ویندوز نصب کنی با سی دی بوت ویندوز هم میشه پارتیشن بندی کرد.

3. با فلاپی بوت ویندوز 98 یا ویندوز me هم میتونی با دستور fdisk پارتیشن بندی کنی

4. اگر هم می خوای از برنامه دیگه ای استفاده کنی میتونی از acronis disk director

( که محیطش هم برای کاربرهای تازه کار مناسب هست و هم برای کاربرای حرفه ای ) استفاده کنی.

نرم افزار برای پارتیشن بندی زیاده

huti_421
29-10-2008, 14:29
من بازم دارم این توصیه رو می کنم با این Partition magic و manager و امثالهم اگه PC هستید کار نکنید ولی لپتاپ مورد نداره ( در صورتی که شارژ داشته باشه )

SADEGH 7
29-10-2008, 14:39
سلام
دوستان عزيز نرم افزار خوب و قوي "پارتيشن مجيك" رو كه همه ميشناسيد ولي خوب من آخرين نسخه هاي اين نرم افزار رو هم گرفته ام
ولي اين نرم افزار براي هارد هاي ساتا نمي تونه عمل كنه و فقط روي هارد هاي Ide مي تونه كار انجام بده

چون اطلاعات زيادي هم روي هاردم دارم ، به همين خاطر نمي خوام اطلاعاتي رو از دست بدم و به همين خاطر نياز به نرم افزاري مشابه پارتيشن مجيك دارم
ميشه كمك كنيد؟

پارتیشن مجیک خیلی خوب روی هارد های ساتا جواب می ده.اگه رو سیستم شما جواب نمی ده دلیل بر این نمی شه که کلا روی هارد های ساتا جواب نده.:46:
شما اگه win xp یا vista داری، برنامه ای روی خود ویندوز هست. روی my computer کلیک راست کنید از منوی بازشو گزینه ی manage رو انتخاب کنید و از پنجره ای که باز می شه گزینه ی disk management رو انتخاب کنید.محیطش هم خیلی محیط ساده و کاربر پسندیه.
موفق باشی

mahdi_o
29-10-2008, 15:12
ممنون از همه شما عزيزان

1. پارتیشن مجیک هارد ساتا رو هم پارتیشن بندی می کنه
2. در ضمن شما اگه می خوای ویندوز نصب کنی با سی دی بوت ویندوز هم میشه پارتیشن بندی کرد.
3. با فلاپی بوت ویندوز 98 یا ویندوز me هم میتونی با دستور fdisk پارتیشن بندی کنی
4. اگر هم می خوای از برنامه دیگه ای استفاده کنی میتونی از acronis disk director
( که محیطش هم برای کاربرهای تازه کار مناسب هست و هم برای کاربرای حرفه ای ) استفاده کنی.
نرم افزار برای پارتیشن بندی زیاده

1- آخه مشكل اين هست كه وقتي پارتيشن مجيك رو نصب مي كردم اصلا درايو هاي هارد ساتاي من رو شناسايي نمي كرد
و فقط يك اروري داده بود كل هارد رو اگه اشتباه نكنم به رنگ زرد نشون مي داد
ديروز اين مشكل رو ، روي لپ تاپ يكي از دوستانم هم ديدم
2و3- مي دونم اين موراد رو ولي من نيم خوام اطلاعتم رو از دست بدم و مي خوام از فضاي خالي درايو هاي دگه ام براي اين كار استفاده كنم و به همين خاطر نياز به اين برنامه داشتم!!!
4- از بابت معرفي اين برنامه ممنون
راستي acronis disk director مطئمن هست؟ نزنه اطلاعات درايو هامو پاك كنه؟!؟!

من بازم دارم این توصیه رو می کنم با این Partition magic و manager و امثالهم اگه PC هستید کار نکنید ولی لپتاپ مورد نداره ( در صورتی که شارژ داشته باشه )

ميشه علت اين رو بپرسم؟

ارتیشن مجیک خیلی خوب روی هارد های ساتا جواب می ده.اگه رو سیستم شما جواب نمی ده دلیل بر این نمی شه که کلا روی هارد های ساتا جواب نده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه win xp یا vista داری، برنامه ای روی خود ویندوز هست. روی my computer کلیک راست کنید از منوی بازشو گزینه ی manage رو انتخاب کنید و از پنجره ای که باز می شه گزینه ی disk management رو انتخاب کنید.محیطش هم خیلی محیط ساده و کاربر پسندیه.
موفق باشی
دوست عزيز
اين مورد manage ، تا اونجايي كه يادم بود در خود ويستا قابليت تغيير در پارتيشن ها رو داشت!!
ولي در XP اينكار رو نمي تونه بكنه!(يعني اينكه مقداري از فضاي يك پارتيشن رو بردارم ، بدون اينكه پارتيشن رو حذف كنم!!)

ممنون از همه

huti_421
29-10-2008, 15:32
به این دلیل :

چند ماه پیش داشتم پارتیشن هامو ادیت می کردم یهو برقا رفت !!!!

160 گیگ پارتیشنم UnLocated شد منم کلی توش اطلاعات داشتم و بک آپ هم نداشتم خودم ترسیدم کاریش کنم گفتم اشتباهی میزنم فرمت می کنم :-اس

خلاصه دادم به یکی از آشناها گفتم اگه درست کرد که هیچ اگه نکردم میرم ازش خسارت می گیرم

30 تومن گرفت تونست از 100 گیگ اطلاعات 60-70 گیگش رو برگردونه

از هیچی بهتر بود !!!

در ضمن تو XP نمیشه !!!! ( با این یارو Free Space Manager )

mahdi_o
29-10-2008, 15:43
از اين نظر حق رو به شما

ولي حالا كسي نمي دونه چرا اين نرم افزار داره براي اين هارد من بازي در مياره؟

usfelme
30-10-2008, 19:27
تو انجمن بحث مشکلتون رو مطرح کنید!!

p_s_m
31-10-2008, 07:58

ببخشید دلیلتون ؟؟

p_s_m
31-10-2008, 08:00
راستي acronis disk director مطئمن هست؟ نزنه اطلاعات درايو هامو پاك كنه؟!؟!

دوست من !

نرم افزارهای شرکت َAcronis جزو بهترین نرم افزارهایی هستند که من تا حالا دیدم ...

huti_421
31-10-2008, 12:17
ببخشید دلیلتون ؟؟

دلیلم رو تو پست #6 ذکر کردم ...

mahdi_o
02-11-2008, 00:26
ممنون از همه شما عزيزان
اين نرم افزار رو دانلود كردم و به خوبي جواب داد
Paragon Partition Manager 9.1

zeus7610
02-11-2008, 12:16
سلام

ميشه كمك كنيد؟

سلام. نرم افزار Acronis Disk Director عالیه. و هر کاری بخوای برات انجام میده (فقط قهوه درست نمیکنه)
در ضمن نرم افزار پارتیشن مجیک 2 مدله
یکی مال شرکت PowerQuest که اصلش هم همینه و بهتر از اون یکیه و شما اینو تهیه کن. یکی از مال شرکت Symantec یا همون نورتن که یه کپی از نرم افزار اصلیه که یه کم قاط می زنه. ولی از همون Acronis استفاده کن. در ضمن از لحاظ Logical هارد لپ تاپ فرقی با هارد pc نداره. سیستم برای پارتیشن بندی به هر دو یه جور نگاه می کنه.
هوتی جان شما با همین Acronis می تونستی درایوهاتو Recover کنی و 100%Data رو برگردونی. شما استادی. نمی دونم تست کردی یا نه ؟ فقط باید هاردتSlave باشه یعنی با یه سیستم دیگه بوت شی