PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم یکی رو بخرم ؟

arash66_2m
29-10-2008, 12:30
سلام.
من می خوام یه گوشی بخرم که نوکیا باشه و قیمتش از 150 هزار تومان یه کم هم بیشتر نباشه هاااا:31:

من خودم از این گوشی ها خوشم اومده بیشتر
5220XpressMusic
,
7310Supernova

ولی به نظرم 5220 بهتره از 7310 ... حداقل از لحاظ ظاهر

===

اگه میشه برام یه نمه نصیحت کنید که کدوم رو بخرم در ضمن در مورد کج وار بودن بالا و پایین گوشی 5220 هم اگه میشه یه چیزهایی بگین مخصوصا اونایی که دارن ...

با تشکر ...:11:

SADEGH 7
29-10-2008, 12:41
سلام.
من می خوام یه گوشی بخرم که نوکیا باشه و قیمتش از 150 هزار تومان یه کم هم بیشتر نباشه هاااا:31:

من خودم از این گوشی ها خوشم اومده بیشتر
5220XpressMusic
,
7310Supernova

ولی به نظرم 5220 بهتره از 7310 ... حداقل از لحاظ ظاهر

===

اگه میشه برام یه نمه نصیحت کنید که کدوم رو بخرم در ضمن در مورد کج وار بودن بالا و پایین گوشی 5220 هم اگه میشه یه چیزهایی بگین مخصوصا اونایی که دارن ...

با تشکر ...:11:

رفیق شما مطمئنی 5220 و 7310 قیمتشون زیر 150 تومنه؟؟؟؟؟ ابعاد صفحه ی هر جفتشون 240*320 دوربین ها هم که هر دو 2 مگاپیکسله.اگه قیمتشون زیر 150 باشه که همین ها خوبه ولی اگه بالاتر باشه،تو این رنج قیمت من 5300 رو پیشنهاد میکنم.اینم لینک مقایسه ی 3 تا گوشی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستی به قیمت هایی که تو این سایت زده زیاد توجه نکن.چون هر روز آپدیت نمی شه.
موفق باشی

arash66_2m
29-10-2008, 12:49
بله.
من قیمت کردم از نمایندگی ها و .. دقیقا 150 تومان هستش.
اگه میشه یه توضیحاتی در موردش بدین تا ببینم کدوم خوبه ...

aaaammmm87
29-10-2008, 15:02
مگه مقايسه نكردي همين لينكي كه دوستمون داده برو و مقايسه كن . به نظر من هم 5220 بهتره

arash66_2m
29-10-2008, 15:06
مگه مقايسه نكردي همين لينكي كه دوستمون داده برو و مقايسه كن . به نظر من هم 5220 بهتره

کردم.
از همه بهتر هم همون 5220 هستش.
خواستم دوستانی که دارن این گوشی رو در مورد عیبهاش و .. و در مورد کج مدلی بودن بالا و پایینش چیزی بگن.
ممنون.

vahid_civil
29-10-2008, 15:25
من جای شما باشم با 150 تومن سراغ گوشی های سونی اریکسون میرم.
'مثلا k550 '

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حداقل دوربینش اتوفوکوس و فلاش داره.
لینک مقایسه کا 550 با 5220 نوکیا:

sastwhc
29-10-2008, 23:57
سلام

راستش اول میخواستم یه تاپیک جدید بزنم ولی گفتم اول اینجا مطرح کنم اگه جواب نگرفتم تاپیک جدید بزنم.

موضوع:خرید گوشی چدود 150 تومن.
من 5 سالیه 6600دارم.الام هم ازش خسته شدم هم بنظرم سنگینه.(شایدم همون که دلم رو زده سنگینش کرده ).یه گوشی میخوام در درجه اول سبک باشه و در درجه دوم شکیل و درجه سوم بزرگ نباشه.صداش هم لااقل بد نباشه اگه عالی نیس.درجه چهارم دیکشنری جاوا روش بشه

دیروز از ولیعصر رد میشدم یه فروشنده 3120 کلاسیک نوکیا-دبیلیو 880 اریکسون-و چند تا مدل دیگرو پیشنهاد داد.فکر کردم از بچه های پی سی بپرسم بعد برم بازار از نظر قیافه بپسندم.
در ضمن قسم نخوردم 150تومن بشه ولی هرچی ارزونتر بهتر

منتظریم راهنمایی کنید
یا حق

vahid_civil
30-10-2008, 00:27
تا 150 تومن اون k550 خوبه.
مشکلی هم با هیچ کدوم از دیکشنری های جاوا نداره.
ولی بعضی از نوکیا ها بالای یک مگ رو نصب نمیکنن.
قیمت دقیقتر بدی بیشتر میتونن دوستان راهنمایی کنن.

aaaammmm87
30-10-2008, 11:51
تا 150 تومن اون k550 خوبه.
مشکلی هم با هیچ کدوم از دیکشنری های جاوا نداره.
ولی بعضی از نوکیا ها بالای یک مگ رو نصب نمیکنن.
قیمت دقیقتر بدی بیشتر میتونن دوستان راهنمایی کنن.

سلام
دوست عزيز من اصلا با خريد 550 سوني اريكسون مخالفم كيفيت دوربينش در حد 1 هم نيست !!!! :41:

vahid_civil
30-10-2008, 13:41
سلام
دوست عزيز من اصلا با خريد 550 سوني اريكسون مخالفم كيفيت دوربينش در حد 1 هم نيست !!!! :41:

شما کلا با گوشیای سونی اریکسون مشکل داری ؟!
شما اولین کسی بودین که تو زندگیم دیدم میگه سونی اریکسون باتری هاش خوب نیستن !

k550 دوربینش 2 مگاپیکسله ! فلش هم داره . چیزی که گوشیه 5220 مثلا نداره.
من که مغازه کا550 فروشی ندارم !
پیشنهاد بود فقط !:11:
:10:

استبداد
30-10-2008, 13:43
سلام
من این حرف رو قبول ندارم

دوربین 2 درست که دیگه توی این دوره ضعیف به حساب میاد

اما به نظرم جزو 2 های خوب به هست

در ضمن دوربینش فلاش , کاور , اتوفوکوس هم داره

teza
30-10-2008, 16:50
سلام

داستانهای مخالفت شما با سونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه عزیزم شما انگار با کل سونی ها مشکل داری به نظر من کا550 سونی اریکسون یکی از بهترین ها تو این رنج است

arash66_2m
30-10-2008, 18:49
سلام دوستان مثل این که تایپیک داره منحرف میشه خواهشا پست اول تایپیک رو قشنگ بخونید بعد.
من گفتم فقط نوکیا باشه.
در ضمن در مورد k550 هم باید بگم که با این که از 5220 بهتره از لحاظ امکانات و دگمه هاش خیلی بدن.

لطفا منو راهنمایی کنید تا بتونم گوشی رو که به نظرتون با حدود 150 تومان از نوکیا باشه رو بخرم و بحث کنید دربارش و در مرد معایب و مزایا ...

sastwhc
31-10-2008, 14:37
سلام

راستش اول میخواستم یه تاپیک جدید بزنم ولی گفتم اول اینجا مطرح کنم اگه جواب نگرفتم تاپیک جدید بزنم.

من 5 سالیه 6600دارم.الام هم ازش خسته شدم هم بنظرم سنگینه.(شایدم همون که دلم رو زده سنگینش کرده ).یه گوشی میخوام در درجه اول سبک باشه و در درجه دوم شکیل و درجه سوم بزرگ نباشه.صداش هم لااقل بد نباشه اگه عالی نیس.درجه چهارم دیکشنری جاوا روش بشه

دیروز از ولیعصر رد میشدم یه فروشنده 3120 کلاسیک نوکیا-دبیلیو 880 اریکسون-و چند تا مدل دیگرو پیشنهاد داد.فکر کردم از بچه های پی سی بپرسم بعد برم بازار از نظر قیافه بپسندم.
در ضمن قسم نخوردم 150تومن بشه ولی هرچی ارزونتر بهتر

منتظریم راهنمایی کنید
یا حق

منم تمایلم به نوکیا بیشتره ولی اگه موتورولا یا . .. بود یا سونی اریکسون عیبی نداره ولی لطفا اگه پیشنهادی دارید بفرمایید بیشتر کدوم مشخصه مورد نظرم را دارد؟

ارادتمندیم

vahid_civil
31-10-2008, 15:23
منم تمایلم به نوکیا بیشتره ولی اگه موتورولا یا . .. بود یا سونی اریکسون عیبی نداره ولی لطفا اگه پیشنهادی دارید بفرمایید بیشتر کدوم مشخصه مورد نظرم را دارد؟

ارادتمندیم

شما قیمت رو مشخص نکردین. ولی بین اونا من 880 رو بیشتر میپسندم.
هر چند خیلی نازکه!

sastwhc
01-11-2008, 00:35

شما قیمت رو مشخص نکردین. ولی بین اونا من 880 رو بیشتر میپسندم.
هر چند خیلی نازکه!

چرا خب یه کم مشخص کردم:5:

این ها رو هم درباره 880 دیدم گرچه کلی هم ازش درباره مدت پخش و نازکی تعریف شده بود:

تنها نقطه ضعف آن شاید فقدان رادیو باشد. طبق نظر کمپانی یک محصول نه تنها باید از نظر ظاهری جذاب باشد بلکه باید سرویس‏های متفاوتی را پشتیبانی نماید.

با وجود 40کانل صدای پلی فونیک، این گوشی در مقایسه با سایر مدل‏های سونی‏ اریکسون قابلیت خاص در پخش صدای3 mp ندارد.کیفیت صدای اسپیکرها خوب است و در خیابان صدای آن ضعیف می ‏باشد.

با بالا رفتن صدا در حالت حداکثر، کمی صدای ناموزون تولید می‏ شود. قدرت لرزش آن در حالت silent اندکی ضعیف می ‏باشد. کیفیت گیرنده‏های صدا خوب است.

این گوشی مجهز به دوربین 2 مگا پیکسل با ماتریس CMOS و بدون قابلیت -focus Auto می ‏باشد. دارای 3وضوح: 1280*960, 640*480 , 1632*1224 می ‏باشد.
از مدیریت پخش آهنگ هم تعریف شده بود.از قیافش بدم نیومد ولی خیلی هم ذوق نکردم یه کم واسه پیرمردی مثل من ژیگول طوریه.:27:
ولی خب حتما میرم قیافه اش رو از نزدیک میبینم.دیگه چه انتخاب هایی تویه این رنج هست؟

ارادتمند

vahid_civil
01-11-2008, 00:48
چرا خب یه کم مشخص کردم:5:

این ها رو هم درباره 880 دیدم گرچه کلی هم ازش درباره مدت پخش و نازکی تعریف شده بود:

از مدیریت پخش آهنگ هم تعریف شده بود.از قیافش بدم نیومد ولی خیلی هم ذوق نکردم یه کم واسه پیرمردی مثل من ژیگول طوریه.:27:
ولی خب حتما میرم قیافه اش رو از نزدیک میبینم.دیگه چه انتخاب هایی تویه این رنج هست؟

ارادتمند

اگه زیر 200 منظورتونه k770 با دوربین 3 مگ هم هست.
همون کا 550 که بالا توصیفش شد.
یا از نوکیا 6300
انتخاب زیاد دارین کلا !
880 هم الان من دستم گرفتم . با اینکه نازکه ولی دکمه هاش راحته کار کردن باهاشون. دکمه های بغلش مثل واکمن و ... اش شاید یکم کوچیک باشه .

sastwhc
01-11-2008, 10:56
اگه زیر 200 منظورتونه k770 با دوربین 3 مگ هم هست.
همون کا 550 که بالا توصیفش شد.
یا از نوکیا 6300
انتخاب زیاد دارین کلا !
880 هم الان من دستم گرفتم . با اینکه نازکه ولی دکمه هاش راحته کار کردن باهاشون. دکمه های بغلش مثل واکمن و ... اش شاید یکم کوچیک باشه .

من 5 سالیه 6600دارم.الانم هم ازش خسته شدم هم بنظرم سنگینه.(شایدم همون که دلم رو زده سنگینش کرده ).یه گوشی میخوام در درجه اول سبک باشه و در درجه دوم شکیل و درجه سوم بزرگ نباشه.صداش هم لااقل بد نباشه اگه عالی نیس.درجه چهارم دیکشنری جاوا روش بشه

770 رادیو اف ام داره وای تاکیدش بر دوربین شده بجای صدا.بهرحال قیافه ش خیلی کلاسیک بود.امیدوارم به سبکی 880 باشه:31:

منم امیدوارم انتخاب زیاد باشه ولی فروشنده ها مشخصات فنی و دقیق محصولاتشون رو نمیدونن

6300هم طراحی قشنگی داره.کوچیک اما سنگین.راستش دوستی دارم که از همین گوشی داره ولی تقریبا هم وزن گوشی خودمه.در هر حال موافقم گوشی خوبیه.اما کمی قدیمی نیس؟
بهرحال ممنون از راهنمایی.
ای گاش نظرتو راجع به 3120 هم میگفتی

یه مطلب مهم هم که باید اضافه کنم قابلیت خوندن ebookهست یعنی هم ebook پرنیان وهم فرمت fbook بتونه اجرا کنه.
البته فکر کنم یعنی یه جاوا پلت فرم جدید باعث بشه ساپرتشون کنه اما مطمئن نیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

راستش از گوشی که عکسش رو پایین میذارم از لحاظ قیافه و شیکی خوشم اومده ولی خیلی سنگینه( 140 گرمه)

vahid_civil
01-11-2008, 18:57
دیکشنری جاوا

گوشیای نوکیا بعضیاشون برای نصب برنامه جاوای سنگین اذیت میکنن!
مثلا 3110 که بابام داره اینجوریه. برنامه های بالای 1 مگ جاوا روشون نصب نمیشه!
واسه دیکشنری سونی اریکسونا خوبن ولی ...

یه مطلب مهم هم که باید اضافه کنم قابلیت خوندن ebookهست یعنی هم ebook پرنیان وهم فرمت fbook بتونه اجرا کنه.
ولی سونی اریکسونا برنامه های پرنیان رو بعضیاشون مشکل دارن باهاش.
مثلا فارسی رو برعکس نشون میده و ...
البته من 990 دارم که جون میده برای کتاب خوندن تو موبایل ! فقط گوشیش گندس.

-------
اون گوشی پایینی اگه اشتباه نکنم خیلی باید گرون باشه ها !

sastwhc
02-11-2008, 00:19
گوشیای نوکیا بعضیاشون برای نصب برنامه جاوای سنگین اذیت میکنن!
مثلا 3110 که بابام داره اینجوریه. برنامه های بالای 1 مگ جاوا روشون نصب نمیشه!
واسه دیکشنری سونی اریکسونا خوبن ولی ...

ولی سونی اریکسونا برنامه های پرنیان رو بعضیاشون مشکل دارن باهاش.
مثلا فارسی رو برعکس نشون میده و ...
البته من 990 دارم که جون میده برای کتاب خوندن تو موبایل ! فقط گوشیش گندس.

-------
اون گوشی پایینی اگه اشتباه نکنم خیلی باید گرون باشه ها !

وحید جان ممنون نظر مییدی.

الان دارم از ولیعصر میام.

880 دکمه هاش یه جوریه،نیس؟ولی خب واقعا نمیدونم.راستش هم از باریک بودنش خوشم اومد ولی از دکمه هاش و رنگش خوشم نیومد.

با دیکشنری باید چیکار کنم راستش این دو کاربرد دیکشنیری و کتاب های پرنیان و fbook واقعا برام خیلی خیلی مهمه.در حال حاض من با 6600 سه کار میکنم.1-تلفن 2-کتاب میخونم 3-از دیکشنری استفاده میکنم در حال حاضرم سه تا دیکشنری دارم یه دونه OXFORD یه دونه انگلیسی فارسیPMD(persian Mobile Dic)که 90 درصد این دو تا کارم رو راه میندازه.امایه دیکشنری دیگه NIAمال شرکت خدماتی نیاست.ماهی یه دفعه کارم بهش میوفته.خقیقت فرمت پرنیان روی 6600 ممن هنگ میکنه اما fbookبدون مشکل قابل استفاده است.البته با کمی حوصله میشه پرنیان رو دید اما نمیشه روش حساب کرد.

در مورد 770 میگفتن رنگ دکمه هاش میره.راستش چند جایی که رفتم ایراد هایی روی اون و 880 گذاشتن:
-باتری
-کیفیت دوربین
-کیفیت صدا

6120و5310و6300راپیشنهاد کردند.

چه اصراری داشتن که تنها انتخاب همین 6120 که عین ان 92 فقط دوربینش ضعیفه :41:

vahid_civil
02-11-2008, 08:42
شما دقیقا تا چقدر میخاین هزینه کنین ؟

880 جزو خیلی نازک هاست ! تو دست که میگیری میبینی کارکردن با دکمه هاش مشکل نداره. ولی شاید زیاد هم خوشگل نباشه.
بیشتر رو نازکی کار شده. قیمتش 180 تومنه.باتریش ولی جزو بهتریناست. 425 ساعت زمان آماده به کارشه. مکالمش ولی 6 ساعت و نیم.
در حالیکه 6120 باتری ضعیفتر یعنی 216 ساعت زمان اماده به کار و 3 ساعت مکالمه داره !
یا 5310 زمان آماده به کار 300 و مکالمش 5 ساعت.
یا 6300 زمان آماده به كار: 348 ساعت و زمان مكالمه مداوم: 3 ساعت و 30 دقیقه !

از نظر باتری شک نکنید که سونی اریکسون بهتره و برای اجرای دیکشنری هم مشکلی نداره.
در مورد کتاب الکترونیک هم میپرسم بهتون میگم.
مقایسه 880 و 6300 و 5310

اینم لینک مقایسه بین 6120 با w580 که نازک و کشوییه.

اگه خیلی اصرار به اجرای برنامه های office , pdf , ... دارین یه پاکت پی سی یا مثلا گوشیی مثل p1 سونی اریکسون بگیرید.

Punisher_2008
02-11-2008, 09:36
دوست عزیز هیچوقت به ارقام gsmaria و... توجه نکنید چون معمولا اشتباه هستند

در مورد گوشی ها p1 واقعا گوشی عالی هست ولی خب یکم بزرگه و خشدست نیست ولی در کل خیلی گوشی خوبیه

6120 وقعا اخرشه بطریش هم در حد متوسط به بالا هست باید بگم از این دستگاه به این کوچکی شما میتونید رم 8گیگ هم بزارید راحت کار کنه همین کوچولو سیمبین 9.2 و سی پی یو 369mzh داره که اصلا هنگ نمیکنه دوربین 2 مگاپیکسل همراه با فلش LED کوچک داره دوربین 2 یگه معلومه یعنی متوسط در ضمن ساپورت n-gage هم داره سیمبنی چیز کمی نیست!!!!!!!

5310 دوستم داره واقعا عالی به طوری کلی اکسپرس موزیک ها همنطور که از اسمشون معمولمه موزیک فون هستند برا موزیک طراحی شدند کیفیت صدای بالا دارند ال سی دی خیلی باکیفیت چندجا خوندم که نوکیا بهترین ال سی دی هاشو در سری 40 به کار میبره برایبالا بردن کلیپها با کیفیت دی وی دی مثلا 5610 نوشته بیش از 16 میلیون رنگ درکل یک گوشی باریک و جم جور هست از پلتفرم جاوا پشتیبانی میکنه محدودیت نصب جاوا رو نداره حالا دیگه جاوا مثل قدیم نیست خیلی پیشرفت کرده و روش خیلی کار شده میتونید برنامه که فایل های pdf و.. رو بخونه خیلی راحت و اسوده پیدا کنید دوربین 2 مگاپیکسل داره بدون فلش ولی کفیتش خوبه
w580 همونطور که از اسمش معلومه سری w سونی اریکسون walkman هستن و برای مکوزیک طراحی شدن این گوشی کیفیت خیلی خوبه داره همینطور در هندسفری گوشی کشویی شیک با دوربین 2 مگاپیکسل ولی کیفیتش خیلی پایین هست لنز بسیار کوچک و ساده به کار بردن چوچک بودن سنسور باعث شده که دوربین تعریفه چندانی نداشته باشد در کل خیلی شیک و خشدست و برای علاقهمندان به موزیک هست این گوشی هم جاوا هست

6300 من جای تو بودم سراغ این گوشی نمیرفتم دوربین 2مگاپیکسل از ارزانترین نوع دوربین ها بازار هست که خیلی نویز و بیکفیت هست جاوا محدودیت نصب داره بیشتر از 1 مگابایت نمیپذیره ولی صدای بلندی داره کیفتشم خوبه از استبل ساخته شده ولی خیلی راحت خش بر میداره باطری بد نیست 2 روز یکبار شارژ میخواد

arash66_2m
02-11-2008, 10:24
سلام.
من رفتم nokia 5310-5220-6300 و غیره ها رو دیدم هم گرون بودن و ظاهرشون زیاد جالب نبود پس به کلی قید اینا رو زدم
الان می خوام برم موتورولا بخرم....
Motorola L7
Motorola L7e
Motorola L6

من بیشتر میخوام L7e رو بخرم فقط نمی دونم قیمتش چنده و آیا واقعا هست یا نه در ضمن اگه کسی از تبریز هست که میدونه کجا میشه این گوشی رو خرید یا داره خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

vahid_civil
02-11-2008, 11:06
l7e اگه اینه که نیومده :
امکانات خاصی هم نداره که !

sastwhc
02-11-2008, 11:58
از Punisher_2008 خیلی تشکر میکنم.واقعا قابل استفاده بود.

در واقع حالا به انتخاب های رسیدم راستش بیشتر از بچه های فروم فروشنده ها (برای اولین بار) کمک کردند.

اما سوال فعلی سه تا انتخاب برام مطرح شده که 6120 و 3120 و E51

راستش قیافه اینا نسبت به بقیه انتخاب هام تا حالا(بجز K770) بهتر بوده اما بازم با اونی که بالا انداخته بودم کلی فرق میکنه.
بهر حال پارامتر های انتخاب من 1-سبکی2-کوچکی3-دیکشنری(بالا کاملا توضیح دادم oxford/NIA/PMD) و4-کتاب های پرنیان و fbook و6-تا حدی امکان پخش موزیک و زمان مکالمه بعنوان پارامتر فرعی برام مهمه

ارادتمند

vahid_civil
02-11-2008, 12:15
بین 6120 و 3120 اگه مقایسه کنیم با توجه به قیمت کدومشون بهترن؟چون قیافه هر دو شون برام قابله قبوله ولی هیچ کدو عالی نیستم از نظر قیافه

3120 باتری و دوربینش یکم بهتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی 6120 به جاش سیستم عامل داره.

لینک مقایسه :

Nabakhshoode
02-11-2008, 13:48
سلام.
من رفتم nokia 5310-5220-6300 و غیره ها رو دیدم هم گرون بودن و ظاهرشون زیاد جالب نبود پس به کلی قید اینا رو زدم
الان می خوام برم موتورولا بخرم....
Motorola L7
Motorola L7e
Motorola L6

من بیشتر میخوام L7e رو بخرم فقط نمی دونم قیمتش چنده و آیا واقعا هست یا نه در ضمن اگه کسی از تبریز هست که میدونه کجا میشه این گوشی رو خرید یا داره خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

راستش آرش جان به سلیقت احترام میذارم ولی کلا گوشی های موتورولا رو پیشنهاد نمیدم به دلیل : نسبتا گرون بودن به دلیل واردات کمتر نسبت به سونی و نوکیا و حتی سامسونگ + افول اساسی برند موتورولا که حتی من فکر میکنم با این روندکارش به ورشکستگی میرسه + شما اگه مشکلی داشته باشی آشنا به گوشی های سونی و نوکیا و حتی سامسونگ خیلی بیشتره تا موتورولا + گوشی های موتورولا هیچوقت نتونستن از لحاظ مولتی مدیا به گوشی های نوکیا و سونی و سامسونگ برسن + گوشی هایی که معرفی کردی نسبتا قدیمین و مثلا l6 ,l7 شاید 2 سال پیش رو بورس بودن و الان دیگه جایگاه خاصی براشون متصور نیستم و نمیدونم بتونی اصلا گوشی هایی که نام بردی رو آکبندش رو گیر بیاری یا نه + تو گوشی های سامسونگ و سونی و نوکیا انتخابایه خیلی متنوع تری داری و با رفتن به سمت موتورولا خودت رو محدود میکنی...!

اما در رده ی 150 تومن من همون 5220 رو پیشنهاد میدم... باطری خیلی خوبی داره + ظاهر زیبا ( اگه با نامتقارن بودنش کنار بیای ) + جک 3.5 که هر هدفونی رو میتونی بهش وصل کنی + کیفیت صدای مناسب + دوربین متوسط 2 مگ + ال سی دی با کیفیت + چند دقیقه یی باهاش کار کردم دکمه هاش هم تفکیک خوبی داره و واسه اس ام اس زدن بدک نیس ... در مورد نصب جاوا هم تا جایی که میدونم از ورژن 5 به بعد سری 40 دیگه مشکل نصب فایلهای بالای 1 مگ وجود نداره...

Punisher_2008
02-11-2008, 20:39
l6 من دیدم کیفیت ال سی دی افتضاح دوبین vga در کل خیل گوشی مناسبی نیست 5310 خیلی ازش سرتر هست 6120 که کارش 20 20 هست اگه سیمبین برات مهمه حتما 6120 بگیر

Punisher_2008
02-11-2008, 20:44
راستش آرش جان به سلیقت احترام میذارم ولی کلا گوشی های موتورولا رو پیشنهاد نمیدم به دلیل : نسبتا گرون بودن به دلیل واردات کمتر نسبت به سونی و نوکیا و حتی سامسونگ + افول اساسی برند موتورولا که حتی من فکر میکنم با این روندکارش به ورشکستگی میرسه + شما اگه مشکلی داشته باشی آشنا به گوشی های سونی و نوکیا و حتی سامسونگ خیلی بیشتره تا موتورولا + گوشی های موتورولا هیچوقت نتونستن از لحاظ مولتی مدیا به گوشی های نوکیا و سونی و سامسونگ برسن + گوشی هایی که معرفی کردی نسبتا قدیمین و مثلا l6 ,l7 شاید 2 سال پیش رو بورس بودن و الان دیگه جایگاه خاصی براشون متصور نیستم و نمیدونم بتونی اصلا گوشی هایی که نام بردی رو آکبندش رو گیر بیاری یا نه + تو گوشی های سامسونگ و سونی و نوکیا انتخابایه خیلی متنوع تری داری و با رفتن به سمت موتورولا خودت رو محدود میکنی...!

اما در رده ی 150 تومن من همون 5220 رو پیشنهاد میدم... باطری خیلی خوبی داره + ظاهر زیبا ( اگه با نامتقارن بودنش کنار بیای ) + جک 3.5 که هر هدفونی رو میتونی بهش وصل کنی + کیفیت صدای مناسب + دوربین متوسط 2 مگ + ال سی دی با کیفیت + چند دقیقه یی باهاش کار کردم دکمه هاش هم تفکیک خوبی داره و واسه اس ام اس زدن بدک نیس ... در مورد نصب جاوا هم تا جایی که میدونم از ورژن 5 به بعد سری 40 دیگه مشکل نصب فایلهای بالای 1 مگ وجود نداره...
ک کاملا تایید میشه 5220 از هر لحاظ نگاه کنید از این گوشی های ذکر شده از موتورولا برتر هست در ضمن همانطور که گفتند دیگه گوشی های نوکیا مثل 5610 5310 5220 3600 و گوشی های جدید دیگه ای که میان اصلا محدودیت نصب ندارند من 5220 دیدم خیلی گوشی باریک و خشدستیه رقیب سرسختی واسه 5310 هست روی روی 5310 هم حساب کم چون واقعا گوشی خوش دستیه حتما برو از نزدیک ببین 5220 هم خیلی خوبه جدیدتر هم هست البته جدید بودن ملاک نیست گوشی 2005 هم باشه ولی خوب باشه ارزش خریدن داره تازه اپدیت هم میشن

arash66_2m
02-11-2008, 22:39
سلام دوباره ...
من امروز رفتم خودم رو خلاص کردم
موتورولا L6 سیاه رنگ و با شماره سریال اصل واقعا گوشی خوبی هست.با این که نه مموری داره و دوربین قوی
ولی بهترینه !!!

dsa
02-11-2008, 22:53
بین نوکیا n81 8G و سامسونگ G810 کدومشونو پیشنهاد میکنید؟

vahid_civil
02-11-2008, 22:57
آقا مبارکه . فقط من موندم پس مشاورش چی بود!

vahid_civil
02-11-2008, 22:57
بین نوکیا n81 8G و سامسونگ G810 کدومشونو پیشنهاد میکنید؟

نوکیا n81 8G

sastwhc
03-11-2008, 18:42
راستش فکر کنم چون من هم توی تاپیک دوست عزیز آرش که توی این تاپیک با فرض پایه قیمت 150 تومن سوال پرسیده بود.سوالاتم رو مطرح کردم . . .

خب من بین 3120 از قیافش بطور نسبی خوشم میاد و میخوام بدونم آیا میتونم روش حتی یک دیکشنری جاوا نصب کنم؟ و کتاب های جاوا شده رو بخونم.آیا محدودیت جاوای 1 مگی داره؟؟
6120 با توجه به سیمبین بودن از اون جهت ها مشکلی منداره ولی داستان عمر باتری (باتری ضعیف تر و مصرف بالاتر) و دوربین بشکل مقایسه ای چطوره؟آیا Gpsداره؟
با تشکر

arash66_2m
03-11-2008, 19:09
آقا مبارکه . فقط من موندم پس مشاورش چی بود!

thx
راستش یه لحظه ی بود وقتی بود...
چه کنیم ولی هر چی باشه این سری موتورولا با این که امکاناتش کمه و گرون هم هست یه چیز دیگه هست :31::27:

sastwhc
04-11-2008, 14:45
راستش فکر کنم چون من هم توی تاپیک دوست عزیز آرش که توی این تاپیک با فرض پایه قیمت 150 تومن سوال پرسیده بود.سوالاتم رو مطرح کردم . . .

خب من بین 3120 از قیافش بطور نسبی خوشم میاد و میخوام بدونم آیا میتونم روش حتی یک دیکشنری جاوا نصب کنم؟ و کتاب های جاوا شده رو بخونم.آیا محدودیت جاوای 1 مگی داره؟؟صداش چطوره؟
6120 با توجه به سیمبین بودن از اون جهت ها مشکلی نداره ولی داستان عمر باتری (باتری ضعیف تر و مصرف بالاتر) و دوربین بشکل مقایسه ای چطوره؟آیا Gpsداره؟صداش چطوره؟
با تشکر

شاید بهتره یه تاپیک دیگه بزنم و از کسانیکه 3120 دارند بپرسم آیا کتاب الکترونیکی پرنیان و lite روی موبایلشون نصب میشه گرچه فکر نکنم موبایل بازها به تست 3120 علاقه ای نشون بدند چون واقعا سادس!

sastwhc
13-11-2008, 10:42
و یه سوال

من بالاخره برای تصمیم گیری بین 6120 کلاسیک و E51 مردد بودم.یعنی wifi و ظاهر بهتر E51 و قیمت بهتر 6120.
اما متوجه شدم در قسمت نصب کلاینت که E51 جزء گوشی های پشتیبانی نمیباشد.

آیا در این مورد اطلاعاتی دارید؟من فکر میکردم چون سیستم عامل و cpuهر دو یکی است از این لحاظ تفاوتی وجود ندارد؟!

و یه سوال دیگه اگر اینجا کسی E51 دارد بالاترین رمی که امتحان کرده چقدر است؟آیا رم micro SD است یا pro یا M2 ؟(آیا این انواع رم از لحاظ نوع پایه و شکل فیزیکی با هم فرق دارند؟ )
:

Manager_66
20-11-2008, 13:22
و یه سوال

من بالاخره برای تصمیم گیری بین 6120 کلاسیک و E51 مردد بودم.یعنی wifi و ظاهر بهتر E51 و قیمت بهتر 6120.
اما متوجه شدم در قسمت نصب کلاینت که E51 جزء گوشی های پشتیبانی نمیباشد.

آیا در این مورد اطلاعاتی دارید؟من فکر میکردم چون سیستم عامل و cpuهر دو یکی است از این لحاظ تفاوتی وجود ندارد؟!

و یه سوال دیگه اگر اینجا کسی E51 دارد بالاترین رمی که امتحان کرده چقدر است؟آیا رم micro SD است یا pro یا M2 ؟(آیا این انواع رم از لحاظ نوع پایه و شکل فیزیکی با هم فرق دارند؟ )
:

در مورد رم ها باید بگم که رم های ام 2 کوچکتر از رم های میکرو اس دی هست قیمتش هم بیشتره ...