PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با کارت تلویزیون Pinaccle

baba barghi
06-01-2006, 11:01
سلام دوستان
من یک کارت تلویزیون دارم که وقتی ویندوز نصب کردم گفت نمی شناسه این کارت تلویزیون رو و وقتی برنامه می خواد تست کنه این پیغام رو می ده و من چک کردم کارت تلویزیون سالم بود و درست نصب شده بود اگر سی دی وجود دارد که این کارت تلویزیون رو به صورت دستی یا با کلاس تر Analog نصب کنم وجود داره به من خبر بدید منظورم نه برنامه ای هست که تصویر نشون می ده چون با موی میکر هم نمیاد

ممنون
بای

Hamid110
06-01-2006, 14:40
سلام منم كارت تلويزيونم پيناكل ( pinnacle ) و همراهش يك سي دي هم بوده براي نصبش

baba barghi
06-01-2006, 16:22
سلام حمید جان
تو که وارد تر از منی که
اون سی دی برای نصب برنامه برای دیدن هست نه نصب سخت افزار یا همون hardware متوجه هستید؟؟؟

ممنون
بای

MaFia
06-01-2006, 16:27
درايور مگه درون همون سي دي نيست؟

HR
06-01-2006, 16:34
valizadeh4 ..... توی سی دی که همراه کارت تی وی بهت میدن حتما درایور کارت وجود داره ....برای نصب کارت به کنترل پنل و سیستم ، هاردور و دیوایس منیجر مراجعه کن ...... هرچی علامت تعجب هست روش راست کلیک کن و آن انیستالش کن .... بعد روی یه دکمه بالای کادر که عکس یه کامپیوتر با یه ذره بینه کلیک کن .... کادری ظاهر میشه که باید آدرس درایور کارت که توی سی دی هست بهش بدی و الی آخر
از این ساده تر میشه توضیح داد ؟

baba barghi
06-01-2006, 16:36
سلام مافیا جان
فولدری داره به نام درایور ولی چیزی به عنوان ستاپ توش نیست می دونی چیه؟؟؟
من کامپیوتر دوستم رو ویندوزش رو پاک کردم از قضا این کارت تلویزیون بعد از نصب ویندوز و برنامه ای که باعث نشان دادن تصویر هست منظورم همون سی دی کارت تلویزیون هست رو نصب کردم وقتی می خواست برنامه تست کنه نوشت که نمی شناسه من خودم کارت تلویزیون دارم ولی این رو نمی گه و می شناسه در ضمن کارت تلویزیون سالم هست و سر جاش هست 100 درصد

ممنون
بای

MaFia
06-01-2006, 17:08
خب طبق مدل از سايت خودش دانلود كن درايور رو
سايت خيلي جامع و خوبي داره

baba barghi
07-01-2006, 11:14
سلام مافيا جان
نمي دوني مشكل اينكه نه كارت صدا و نه كارت تلويزيون رو در هنگام نصب ويندوز اكس پي نصب نمي كنه چيه؟؟؟
در حالي كه من كارت صدا رو با سي دي نصب كردم ولي اين كارت تلويزيون سي دي نصب سخت افزار نداره ولي برنامه ي نشون دادن رو داره متوجه هستيد؟؟؟
مي گيد من چه كار كنم تا اگر ويندوز رو پاك كردم دوباره و نصب كنم اين دو تا رو نصب كنه يعني كارت صدا و كارت تلويزيون

ممنون
باي

Hamid110
07-01-2006, 15:10
درایور کارت رو حتما بايد نصب كني ( دقيقا مثل مودم )

baba barghi
07-01-2006, 19:29
سلام حميد جان
جيگركم
خب يه سي دي بيشتر نداره و فقط براي نصب برنامه ي پيناكل هست نه نصب سخت افزار متوجه هستيد؟؟؟
مثلا براي مودم يك سي دي هست ستاپ مي كني و خود به خود كانكشن راه ميفته ولي اين يك سي دي كه داره براي نشون دادن تصوير هست نه نصب كارت تلويزيون

ممنون
باي

HR
07-01-2006, 21:37
ای بابا !!! خوب من به شما توضیح دادم که چیکار کنی ..... ندیدی مگه ؟ پست پنجمی

baba barghi
07-01-2006, 21:47
سلام جيگر
اونم امتحان كردم ولي باز نشناخت
اگر به من بگيد كه چه كار كنم كه وقتي ويندوز عوض مي كنم اين كارت تلويزيون و كارت صدا رو نصب كنه به صورت اتوماتيك من ويندوز رو عوض مي كنم و درست مي شه و نياز به اين همه چيز ندارم

ممنون
باي

MaFia
07-01-2006, 22:16
ويندوز كه جادو نمي كنه
بايد درايور داشته باشي
حالا چه رو اين ويندوز چه رو ويندوز جديد

Hamid110
07-01-2006, 22:28
دوست عزيز شما برنامه رو كه نصب كردي سي ديش رو بزار توي سي دي رامت و بعد برو داخل كنترل پنل و بعد Add hardware
از اونجا ميتوني يه كاري كني

راستي ميشه بگي عكس رو سي ديش چه جوريه ( ميخوام ببينم با مال من يكيه )

موفق باشي

Hamid110
07-01-2006, 22:56
سلام دوست عزيز
من در اين لينك driver كارت tv رو و يك عكس از سي دي نرم افزارش كه driver هم داخلش بود گرفتم تا ببيني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي

sub-zero
07-01-2006, 23:27
سلام"

وليزاده عزيز من ميدونم مشکل شما چيه....
آقا شما 100 % از ويندز اکس پی سرويس پک 2 داری استفاده ميکنی....مگنه؟

بعضی از مدل های های Pinaccle با اين ويندوز مشکل دارن....زمين بری هوا بيايی...با اون درايوری که همراه
سخت افزار هست نميتونی اين کارت رو نصب کنی!

اما شما صبر کن من يه پچ دارم فردا ميارمش خونه برات آپلود ميکنم...
با اين پچ به راحتی ويندوز XP SP2 ميشناسدش.

majid0
07-01-2006, 23:35
سلام جيگر
اونم امتحان كردم ولي باز نشناخت
اگر به من بگيد كه چه كار كنم كه وقتي ويندوز عوض مي كنم اين كارت تلويزيون و كارت صدا رو نصب كنه به صورت اتوماتيك من ويندوز رو عوض مي كنم و درست مي شه و نياز به اين همه چيز ندارم

ممنون
باي

------------------------------------------------------
دوست عزيز شما يا سي دي آن را كپي داريد كه ناقص رايت شده است ويا حتما وكامل نصب نكرديد واين نرم افزار با
دستي دو عدد ست آپ دارد وبا ( حرف اول پيناكل P بزرگ وقرمز رنك ) مي باشد در صورت اصل سي دي نرم افزار شما در نصب كردن آن مشگل داريد وما همه سره كاريم .
موفق باشيد.

baba barghi
08-01-2006, 09:24
سلام دوستان
ممنون از پاسخ واضح و كاملتون
همون طوري كه آْقاي ساب زيرو جان گفتند مشكل من همونه يعني با سرويس پك 2 رو نصب مي كنم ولي نمي شناسه در حالي كه خودمم هم كارت تلويزيون دارم و سرويس پك 2 رو كه نصب مي كنم و خودشش مي شناسه حالا ساب زيرو جان اون ويندوز رو آپلود نكن چون سرعت اينترنتم پايينه بي زحمت بگو ببينم آيا با نصب ويندوز سرويس پك 1 صد در صد نصب مي شه؟؟؟؟

ممنون
باي

sub-zero
08-01-2006, 10:14
سلام دوستان
ممنون از پاسخ واضح و كاملتون
همون طوري كه آْقاي ساب زيرو جان گفتند مشكل من همونه يعني با سرويس پك 2 رو نصب مي كنم ولي نمي شناسه در حالي كه خودمم هم كارت تلويزيون دارم و سرويس پك 2 رو كه نصب مي كنم و خودشش مي شناسه حالا ساب زيرو جان اون ويندوز رو آپلود نكن چون سرعت اينترنتم پايينه بي زحمت بگو ببينم آيا با نصب ويندوز سرويس پك 1 صد در صد نصب مي شه؟؟؟؟

ممنون
باي
عزيز من ، من که گفتم....بعضی از مدلهای اين کارت به دليل به روز نبودن درايور برای نصب در

ويندوز XP SP2 مشکل دارن....بعدش من نگفتم که ويندوز رو ميخوام آپلود کنم!!!! :blink: :blink: :ohno: :ohno:

من گفتم يه پچ دارم که متاسفانه اينجا نيست....شب ميارم خونه برات آپلود ميکنم...

در ضمن اين پچ همش 500 کيلو بايت هست !!! :tongue:

بعدش هم اينکه نميدونم تو SP1 راحت نصب بشه يا نه....راستش تو XPSP1 تاحالا امتحان نکردم.

تا شب

baba barghi
08-01-2006, 12:31
سلام ساب زيرو جان
وقتي كه پچ رو آپلود كردي بهم بي زحمت بگو چه كار كنم

ممنون
باي

sub-zero
09-01-2006, 21:51
سلام ساب زيرو جان
وقتي كه پچ رو آپلود كردي بهم بي زحمت بگو چه كار كنم

ممنون
باي

وليزاده جان سلام....
شرمنده که دير شد....قرار بود ديشب بزارم اما ديگه امشب شد.... :blush:
آقا اين پچ يه فايل exe هست که اون رو مثل يه نرم افزار معمولی نصب کن.

موفق باشی.

Download PCTVStereo_WinXP_SP2_WHQL.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

baba barghi
09-01-2006, 22:16
سلام ساب زيرو جان
قربون محبتت حالا اين رو كه تو كامپيوتر دوستم ستاپ كردم و بعد ريستارت كردم يعني مي شناسه ديگه 100 درصد؟؟؟

ممنون
باي

sub-zero
09-01-2006, 23:16
سلام ساب زيرو جان
قربون محبتت حالا اين رو كه تو كامپيوتر دوستم ستاپ كردم و بعد ريستارت كردم يعني مي شناسه ديگه 100 درصد؟؟؟

ممنون
باي
سلام.
اول کارت TV رو با نرم افزاری که باهاش هست نصب کن....
بعدش که نصب کرديش و windows درست نشناختش اين پچ رو نصب کن....
بعدش کارت TV کامل نصب ميشه.

baba barghi
10-01-2006, 08:35
سلام ساب زير جان
منظور از برنامه ي كارت تلويزيون همون درايور هست كه بايد داخل كنترل پانل بري و نصب كني يا منظورت اينه كه همون برنامه اي كه توش تصوير نشون مي ده؟؟؟
مي گم اگر با اين نشد مي شه ويندوز سرويس پك 1 نصب كرد بعد درست مي شه؟؟؟

ممنون
باي

sub-zero
10-01-2006, 23:32
سلام ساب زير جان
منظور از برنامه ي كارت تلويزيون همون درايور هست كه بايد داخل كنترل پانل بري و نصب كني يا منظورت اينه كه همون برنامه اي كه توش تصوير نشون مي ده؟؟؟
مي گم اگر با اين نشد مي شه ويندوز سرويس پك 1 نصب كرد بعد درست مي شه؟؟؟
ممنون
باي
سلام.

آقا جون....شما اول کارت TV رو با همون درايوری که همراه کارت TV بود نصب کن.
(با همون cd هايی که همراه سخت افزار ارائه شده.)
برای نصب هم بهترين و راحت ترين راه اينه که cd رو بزاری تو دستگاه و و بعد از اين که cd آتو ران اومد
بالا درايور رو نصب کنی.از Control panel , و device manager هم ميتونی نصب کنی.

بعد وقتی درايور رو نصب کردی....اون پچ رو هم نصب کن...( فقط مثل يه نرم افزار معمولی)
همه چی خود به خود درست ميشه.

بعدش هم نميدونم با WIN SP1 مشکل داره يا نه !
ولی وقتی اين پچ رو فقط برای استفاده از WIN XP SP2 گزاشتن....يعنی اون درايور با WIN XP SP1
مشکلی نداره ديگه...

بای!