ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در لپ تاپSony_vaio_VGN-FS840W

behnam_mobile
28-10-2008, 00:59
مشکل این لپ تاپ اینه:یه چند وقتی هست که دستگاه کلاً هر صدایی توش کش میاد تکه تکه می شه ربوتیک می شه.این صدا چند وقتی هست به وجود اومده و کارهای زیر رو انجام دادم اما درست نشده.لطفاً اگه همچین تجربه ای داشتین منم شریک کنین تا از دست این لپ تاپ عجیب غریب خلاص بشم.

1.اولش فکر کردم ویروس هست.هر آنتی ویروسی وجود داشت با کاملترین ورژن ها ،نصب کردم ویروسی تشخیص ندادند.

2.سی دی ریکاوری خودش رو گذاشتم به 3 صورت مختلف ویندوز رو عوض کردم:
-همه درایو ها پاک شد یک پارتیشن شد به نام C ویندوز هم همون جا نصب شد.
-یک بار پارتیشن بندی کردم.ویندوز نو روی C ریخت با درایو های دیگه هم کاری نداشت.
-یک بار هم فقط ویندوز روی C را ریکاور کرد.

3-کل هاردش رو پاک کردم از نو ویندوز ریختم.(ویندوز جدا گانه، نه مال خود لپ تاپ رو)

4-رفتم Ram هاشو عوض کردم بازم نشد.

5-درایور کارت صدا رو جداگانه از رو سی دی ریکاوری و همچنین اینترنت دریافت و نصب کردم.

این لپ تاپ واسه یکی از دوستانمه داده من درستش کنم.منتها یه چیزی بدتر از ایدز شده!هیچ راهی پیدا نکردم درستش کنم.(حمل بر خود ستایی نشه 9 سال هست دارم تو زمینه کامپیوتر تجربه کسب می کنم همچین چیزی نداشتم که نتونم حلش کنم)

فقط به هاردش از لحاظ سخت افزاری مشکوکم.چون چراغ هاردش زیادی روشن می مونه.البته بودجه نداشتم دیگه اونم عوض و امتحان کنم.

حالا نظر شما دوستان چیه؟کاری بوده من نکرده باشم؟؟؟:41:

REGISTERED USER
28-10-2008, 01:22
از هارد هممیتونه باشه ... اگر کند شده باشه هاردش نمی تونه همزمان فایهای صوتی هم پروسس کنه و کم میاره ... مجبوره با delay بخونه !

کاور رو باز کن و سرویسش کن ... احتمال داره از کثیفی باندها باشه

REGISTERED USER
28-10-2008, 01:22
از هارد هممیتونه باشه ... اگر کند شده باشه هاردش نمی تونه همزمان فایهای صوتی هم پروسس کنه و کم میاره ... مجبوره با delay بخونه !

کاور رو باز کن و سرویسش کن ... احتمال داره از کثیفی باندها باشه