PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوختن يا نسوختن هارد ديسك

abde7
27-10-2008, 19:17
سلام دوسان:من يك هارد ديسك 160sataدارم ميخواستم با Norton PartitionMagic 8.0 پارتيشنبندي كنم
اين پيغام را ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد ريست ميكنم خطاي زير را نشان ميده.
error 4 whil executing batch
error 4 bad argument/parametr
whil now reboot
ريست ميكنم دوباره همه چي ازنوع شروع ميشه.
با هارد ديگه هم راه اندازي ميكنم در يك صفحه سياه باقي ميمونه تا اينكه ريست كنم
شما بگيد كه چه بلاي بر سر هارد ديسك آمده. متشكرم

abde7
28-10-2008, 17:17
سلام دوسان:من يك هارد ديسك 160sataدارم ميخواستم با Norton PartitionMagic 8.0 پارتيشنبندي كنم
اين پيغام را ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد ريست ميكنم خطاي زير را نشان ميده.
error 4 whil executing batch
error 4 bad argument/parametr
whil now reboot
ريست ميكنم دوباره همه چي ازنوع شروع ميشه.
با هارد ديگه هم راه اندازي ميكنم در يك صفحه سياه باقي ميمونه تا اينكه ريست كنم
شما بگيد كه چه بلاي بر سر هارد ديسك آمده. متشكرم

كسي نميتونه يا جوابي نداره.:27:

farshad9
29-10-2008, 04:37
توی محیط داس هم با همین برنامه امتحان کنید شاید جواب بده شما دو تا دیسکت لازم داری یکی بوت یکی برنامه که از طریق همین برنامه میتونید بسازید

Balrog
29-10-2008, 05:00
شما اگه با یه هارد دیگه سیستم رو بیاری بالا و موقع پارتیشن‍بندی هم هارد ثانویه درگیر نباشه (مثلا به دلیل فعال بودن آنتی‍وایرس و ...)، نیازی به Reboot نیست.
دوباره امتحان کن (طوری که نخوای Reboot کنی).

abde7
29-10-2008, 09:51
توی محیط داس هم با همین برنامه امتحان کنید شاید جواب بده شما دو تا دیسکت لازم داری یکی بوت یکی برنامه که از طریق همین برنامه میتونید بسازید

ميشه بيشتر توضيح بديد:20:

abde7
29-10-2008, 10:33
شما اگه با یه هارد دیگه سیستم رو بیاری بالا و موقع پارتیشن‍بندی هم هارد ثانویه درگیر نباشه (مثلا به دلیل فعال بودن آنتی‍وایرس و ...)، نیازی به Reboot نیست.
دوباره امتحان کن (طوری که نخوای Reboot کنی).

هم آنتي ويروس وهم firewallرا خاموش كردم اما باز پيغامي مبني بر
there is no active partion.are you sure you want to appiy changes
بعد ازقبول كردن ميخواهد كه ريست شود.
و اگه قبول نكنم همه چي از نوع شروع ميشه.
به نضر شما من چه كار كنم ؟:41:

farshad9
29-10-2008, 12:59
ميشه بيشتر توضيح بديد:20:
از منوی tools برنامه Partition Magic گزینه Creat Rescue Disk رو انتخاب کن فلاپی رو تو دستگاه بزار تا دیسکت بوت رو بسازه بعد فلاپی دوم رو بزار تا فایلهای برنامه رو کپی کنه سیستم رو ریست کن فلاپی بوت رو توی سیستم بزار و سیستم رو از طریق فلاپی بیار بالا
وقتی سیستم کامل توی داس لود شد دیسکت دوم رو بزار و اگه اشتباه نکنم باید Partitionmagic رو تایپ کنی بعد اینتر کن تا وارد محیط برنامه بشی من چون الان فلاپی درایو ندارم نمیتونم با اطمینان بگم شما توی محیط ویندوز دیسکت دوم رو امتحان کن ببینید فایل اصلی برنامه اسمش دقیقا چیه اونو باید تایپ کنی

Balrog
29-10-2008, 15:20
شما دقیقا می‍خوای چه کنی؟

abde7
29-10-2008, 19:19
از منوی tools برنامه Partition Magic گزینه Creat Rescue Disk رو انتخاب کن فلاپی رو تو دستگاه بزار تا دیسکت بوت رو بسازه بعد فلاپی دوم رو بزار تا فایلهای برنامه رو کپی کنه سیستم رو ریست کن فلاپی بوت رو توی سیستم بزار و سیستم رو از طریق فلاپی بیار بالا
وقتی سیستم کامل توی داس لود شد دیسکت دوم رو بزار و اگه اشتباه نکنم باید Partitionmagic رو تایپ کنی بعد اینتر کن تا وارد محیط برنامه بشی من چون الان فلاپی درایو ندارم نمیتونم با اطمینان بگم شما توی محیط ویندوز دیسکت دوم رو امتحان کن ببینید فایل اصلی برنامه اسمش دقیقا چیه اونو باید تایپ کنی

قربانه مرامت داداش.اما من فلاپی از كجا بيارم .مكه تو سيستمهاي امرورزي فلاپی پيدا ميشه.:31:

abde7
29-10-2008, 19:24
شما دقیقا می‍خوای چه کنی؟

من ميخواهم بدانم كه هارد من سوخته يا نه.:41: اكر نسوخته جه جوري ميتونم أن را فرمت كنم همين:13:
واستفاده كنم.

farshad9
30-10-2008, 00:37
ویرایش شد (پست اشتباه)

farshad9
30-10-2008, 01:56
اگه میخوای فرمت کنی با سی دی یا دی وی دی بوتیبل اکس پی و ویستا هم میشه این کارو کرد
در مورد اون پیغامی که پست اول گفتید اکثرا وقتی برنامه این پیغام رو میده که شما بخوای پارتیشنی که ویندوز توش نصب هستش رو تغییر (فرمت - حذف- ...) بدید و باید خارج محیط ویندوز این کارو بکنید

abde7
30-10-2008, 10:39
اگه میخوای فرمت کنی با سی دی یا دی وی دی بوتیبل اکس پی و ویستا هم میشه این کارو کرد
در مورد اون پیغامی که پست اول گفتید اکثرا وقتی برنامه این پیغام رو میده که شما بخوای پارتیشنی که ویندوز توش نصب هستش رو تغییر (فرمت - حذف- ...) بدید و باید خارج محیط ویندوز این کارو بکنید

مثل اينكه شما مطالب پست ها را نميخواني من كفتم با هارد معيوب نميشه سيستم را بالا اورد.:13:

Balrog
30-10-2008, 15:49
جه جوري ميتونم أن را فرمت كنم همين:13:
واستفاده كنم.
گام اول: همه‍‍ی پارتیشن‍ها رو حذف کن (علی‍الاصول نیاز به Reboot نیست).
ببین می‍شه یا نه.

farshad9
30-10-2008, 17:32
مثل اينكه شما مطالب پست ها را نميخواني من كفتم با هارد معيوب نميشه سيستم را بالا اورد.:13:
کجای حرفم گفتم سیستم رو بالا بیارید گفتم که با سی دی بوت ویندوز این کارو بکنید

abde7
30-10-2008, 17:38
گام اول: همه‍‍ی پارتیشن‍ها رو حذف کن (علی‍الاصول نیاز به Reboot نیست).
ببین می‍شه یا نه.

نه نميشه آن هم boot مي خواهد بعدش (يعني بعدboot)هم همه چي از نوع شروع ميشه.