PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربرد تا نهایت قیمت 150 تومن

moji2007
26-10-2008, 14:03
یه مادربورد می خوام تا نهایت قیمت 150 تومن نظر شما چیه ؟
نظر خودم ASUS p5Q هست چطوره ؟
بعد راستی ، درسته میگن ASUS ها خیلی بایس خال میکنن ؟

MicroSystem
26-10-2008, 14:19
asus P5Q خوبه
بله من دو تا مادبرد ايسوز داشتم
اين مشكل توشون هست
تو مادبرد قبلي كه مدلش دقيقا يادم نمياد بعضي وقتها كه سيستم رو ريست ميكرديم بايوس ميپريد و مجبور بوديم CD رو بزاريم تو درايو وروشن كنيم تا بايوس دوباره فلش بشه
تو Auss P5Q هم تا حالا 4-5 بار بايوس پريده البته نيازي به فلش نيست و تنظيمات به حالت دفالت برگشته خوبيش اينه كه OC پرويل رو ميتوني Save كني و هر وقت بايوس دفلت شدو اون رو لود كني.

Professor Massoud
26-10-2008, 14:59
یه مادربورد می خوام تا نهایت قیمت 150 تومن نظر شما چیه ؟
نظر خودم ASUS p5Q هست چطوره ؟
بعد راستی ، درسته میگن ASUS ها خیلی بایس خال میکنن ؟

به نظر من ASUS P5Q PRO بخر چون تونایی کراسفایر داره . قیمتش هم 155 تومنه .

jaber1361
29-10-2008, 11:23
asus P5Q خوبه
اين مشكل توشون هست
تو مادبرد قبلي كه مدلش دقيقا يادم نمياد بعضي وقتها كه سيستم رو ريست ميكرديم بايوس ميپريد و مجبور بوديم CD رو بزاريم تو درايو وروشن كنيم تا بايوس دوباره فلش بشه
تو Auss P5Q هم تا حالا 4-5 بار بايوس پريده البته نيازي به فلش نيست و تنظيمات به حالت دفالت برگشته خوبيش اينه كه OC پرويل رو ميتوني Save كني و هر وقت بايوس دفلت شدو اون رو لود كني.

ببخشید میشه نحوه فلش کردن رو توضیح بدید ؟(چطوری میشه که نیاز به فلش کردن پیدا میکنه؟)

Kianoosh
29-10-2008, 11:57
سلام

شما P5Q-Pro بخرید که احتمال خیلی زیاد اون مشکل رو هم نداره.

alborz_k
29-10-2008, 12:08
asus P5Q خوبه
اين مشكل توشون هست
البته p5q من هم بایوس خالی کرد. اما هر کاری کردم نتونستم درستش کنم. فرستادمش برای گارانتی و اون ها هم بعد از 3 هفته برام عوضش کردند.

MicroSystem
29-10-2008, 12:59
ببخشید میشه نحوه فلش کردن رو توضیح بدید ؟(چطوری میشه که نیاز به فلش کردن پیدا میکنه؟)
قديميها اينطوري بودن
CD رو ميزاشتي خودش فلش ميكرد.

P5Q فقط تنظيمات رو به حالت پيش فرض بر ميگردونه

akbarferdosi
29-10-2008, 19:22
5q-e بهتر نیست؟

Kianoosh
29-10-2008, 20:53
5q-e بهتر نیست؟

P5Q-E بهتر هست دوست من ولی قیمتش هم بیشتره!حدود 175 باید باشه.

:11:

vivid806
29-10-2008, 22:26
سلام

شما P5Q-Pro بخرید که احتمال خیلی زیاد اون مشکل رو هم نداره.

سلام
به نظر شما آیا این کراس فایر خیلی تاثیر در آینده داره؟ وقتی سرعت استفاده از اسلات ها به 8X میرسه؟

در اکثر فرومهایی که بزرگان رایانه هستند برای کراس فایر کردن فقط چیپهای X38,X48 رو پیشنهاد میدهند که این چیپها قیمت زیادی هم دارند

به نظر من هم اگر بحث کراس فایر وسط بیاد باید از تمام سرعت اسلاتهای گرافیک بتونید استفاده کنید نه اینکه 8X باشه
ولی برد P5Q Pro از خنک کننده بهتری نسبت به P5Q برخوردار هست که این خودش مزیت خوبی به حساب میاد:11: