PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدومو بخرم I-phone یا I900؟؟؟؟

meha
25-10-2008, 15:23
سلام
میدونم این سوال خیلی جاها مطرح شده ولی من توش گیر کردم
صد در صد امکانات I900 از آیفون بالاتر هست ولی از کیفیت صفحه نمایش و زیبایی آیفون نمیتونم بگذرم!!!
کسی اینجا I900 داشته؟
حالا دوستان شماها کدومو پیشنهاد میکنید؟
در ضمن اگه برنامه های آیفون بیاد چی؟یعنی تمام برنامه هاش!!!

rozy_1500
25-10-2008, 15:58
اگه از لحاظ امکانات بگی که من 100% آیفون رو قبول دارم
چون نمیتونم از سیستم عامل مک با اینترفیس خوشکلش بگذرم و اینکه به سی پی یو ی عالی آیفون هم فکر کنید
البته امکانات که خیلی داره که من اگه بخوام بگم یه طومار میشه

meha
25-10-2008, 16:20
خب اگه امکاناتشو که بگید ممنونتون میشم در ضمن معایبهایی که توی مجلات و بعضی سایتها نوشتن با برنامه حل شده و میشه مثلا:
فاقد امکان فلیم براداری که برنامش اومده
زنگ گوشی را نمیتوان تغییر داد یعنی فقط میتوان از رینگتونهای مخصوص خود گوشی استفاده کرد که بازم برنامه آن آمده
سیستم ویرایش و خواندن فایلهای PDF و آفیس را ندارد که یکی از دوستانم گفت برنامه مخصوص این کار اومده!
در ضمن برنامه ای که بتوان روی آیفون تم یا Skin ریخت؟

aaaammmm87
25-10-2008, 17:20
دوست عزيز سلام
بزار يه مطلب رو واست روشن كنم وقتي كه خوشت از يه گوشي مياد و اونو نخري مطمئن باش اگه يه روز از عمرت گذشته باشه ميري و اون گوشي رو ميخري پس برو همين ايفون رو بخر
موفق باشي

mamad6280
25-10-2008, 18:32
بزار يه مطلب رو واست روشن كنم وقتي كه خوشت از يه گوشي مياد و اونو نخري مطمئن باش اگه يه روز از عمرت گذشته باشه ميري و اون گوشي رو ميخري پس برو همين ايفون رو بخر

این یه حرفو واقعا قشنگ گفت آیفون دلبره حالا که دلتو برده شک نکن

برنامه هم براش زیاد هست منتها آیفون قفل و بست زیاد داره باید یه ذره باهاش ور بری تا دستت بیاد آموزشاش هم زیاده فقط سر سوزن ذوقی میخواد تا باهاش کلی حال کنی

حالا اگه همه چی رو حاضر و آماده و روتین میخوای امنیا هم چیزی کم نداره اما واست آیفون نمیشه

aref.moradi
25-10-2008, 19:06
والا منم خیلی میخوامش البته الانn95‎ ‎8gbدارم ولی ایفون یه چیز دیگس تو شهر ما پیدا نمیشه که گوشیمو باهاش عوض کنم فقط تونستم کره ایش رو پیداکنم که اونم اصلا قابل مقایسه با اصلش نیست

meha
25-10-2008, 20:29
مرسی دوستان ولی خب نگاه کنید خیلی ها آیفون رو میشناسن و هیچ کس I900 رو نمیشناسه یک سری افراد تعریف آیفون را شنیدن مثلا اینکه برای زوم کردن در عکس دو انگشت را از هم دور میکنیم و با این جمله خیلی خوشحال میشن و میرن میخرن بعد میبینن اولا هیچ امکانات خاصی نداره و نمیتونن باهاش کار کنن منم خز نبودن و بودن برام خیلی مهم هست باور کنید طرف نان شب نداره ولی میره آیفون میخره!
در ضمن توی پلیر کدومشون بهترن؟

نگاه کنید پلیر بعضی گوشیهای ساده هست یا مثلا هیچ چیز خاصی نداره یا گرافیک خوبی نداره و طرف اول که از آهنگ گوش کردن لذت نمیبره!ولی یک گوشی هست که پلیرش خوبه و گرافیک خوبی هم داره و ادم خیلی خوشحال میشه که باهاش کار کنه حالا کدومشون پلیرش در وضعیت دوم هست؟

در ضمن برنامه ای برای آیفون اومده که تنظیمات بیشتری در اختیار دوربینش بزاره؟

ببخشید از چند نفر شنیدم که اگه برنامه های آیفون بیاد از خیلی گوشی ها سرتر هست از جمله I900
برنامه های جالبی که برای آیفون هست رو میتونید بگید؟

ravani_13
25-10-2008, 20:54
سلام

حرفی که میزنم نظر شخصی من هست :

1. ادم به خاطر یه انترفیس جذاب تر بیاد پول بسیار بیشتر بده جای دستگاهی مثل اومنیا که امکانات بسیار بیشتری داره کمی غیر عاقلانه هست .

2. من تا 2 روز پیش که با ایفون 3g کار نکرده بودم میتونستم این رو قبول کنم ولی وقتی 10 دقیقه باهاش کار کردم اون ایفونی که تو ذهن من توپ بود فقط یه گوشی خوب بود فقط همین . از طراحی پشتش هم بدم اومد چون شیب داره و انگار زیر کاسه رو گرفتی به شدت هم جای دست روش میمونه .

اگه ایفون اونی بود که همه تو ذهنشون تصور میکنن اره ارزش زدن قید ... و ... و ... رو داشت ولی در عمل ایفون یه گوشی هست که زیادی روش تبلیغ شده . نه اینکه خوب نباشه ولی اون چیزی هم که فکر میکنین هم نیست .

mamad6280
25-10-2008, 21:52
مرسی دوستان ولی خب نگاه کنید خیلی ها آیفون رو میشناسن و هیچ کس I900 رو نمیشناسه

حتما شوخی میکنی اصلا تعداد آی 900 دارها با آیفون دارها قابل مقایسه نیست آی 900 یک ماه نیست اومده ببین دست چند نفر هست دلیلش هم البته قیمت معقول تر و گارانتی مایکروتل و کیفیت و .......

یک سری افراد تعریف آیفون را شنیدن مثلا اینکه برای زوم کردن در عکس دو انگشت را از هم دور میکنیم و با این جمله خیلی خوشحال میشن و میرن میخرن

درسته مثل خیلیا که تعریف خیلی چیزا رو میشنون و لذت میبرن و میخرن

بعد میبینن اولا هیچ امکانات خاصی نداره
منظور شما از امکانات خاص اگه روشن بشه همه چی معلوم میشه، شما چی میخوای؟

نمیتونن باهاش کار کنن
دقیقا خیلیا نمیتونن با آیفون کار کنن چون با ویندوز و سیمبین بزرگ شدن

منم خز نبودن و بودن برام خیلی مهم هست
آیفون تو ایران و با این قیمتا و با این مشخصات(نداشتن فیلمبرداری و بلوتوث) خز بشو نیست

باور کنید طرف نان شب نداره ولی میره آیفون میخره!

باور نمیکنم

در ضمن توی پلیر کدومشون بهترن؟
من میگم آیفون

نگاه کنید پلیر بعضی گوشیهای ساده هست یا مثلا هیچ چیز خاصی نداره یا گرافیک خوبی نداره و طرف اول که از آهنگ گوش کردن لذت نمیبره!ولی یک گوشی هست که پلیرش خوبه و گرافیک خوبی هم داره و ادم خیلی خوشحال میشه که باهاش کار کنه حالا کدومشون پلیرش در وضعیت دوم هست؟
تو برتر بودن گرافیک آیفون نسبت به هر گوشی دیگه که هیچ شکی نیست بعد دو سال هنوز هیچ کوشی نتونسته محیط گرافیکی آیفون رو به همون خوبی و زیبایی شبیه سازی کنه نزدیک ترین رقیبش تاچ فلو هم نصف زیبایی آیفون رو نداره

دوربین آیفون فقط برای رفع حاجته خیلی روش حساب نکن

ببخشید از چند نفر شنیدم که اگه برنامه های آیفون بیاد از خیلی گوشی ها سرتر هست از جمله I900

بعید میدونم حالا حالا ها به این پیشرفتی برسه اما خوب پتانسیلش رو داره برای سالهای آینده

برنامه های جالبی که برای آیفون هست رو میتونید بگید؟
بازی ها و برنامه های خوبی داره اما به پای ویندوز نمیرسه باید خودت یه خورده بگردی اما داره پیشرفت میکنه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. ادم به خاطر یه انترفیس جذاب تر بیاد پول بسیار بیشتر بده جای دستگاهی مثل اومنیا که امکانات بسیار بیشتری داره کمی غیر عاقلانه هست .

چه امکانات بیشتر مد نظر شما هست ؟

از طراحی پشتش هم بدم اومد چون شیب داره و انگار زیر کاسه رو گرفتی
اون شیب برای این هست که راحت تر تو دست جا بگیره نمیدونم شاید با قوس دست شما سازگار نبوده

ولی در عمل ایفون یه گوشی هست که زیادی روش تبلیغ شده . نه اینکه خوب نباشه ولی اون چیزی هم که فکر میکنین هم نیست
اگه فک میکنین با خریدن آیفون ، صاحب تلویزیون و رادیو و سیدی پلیر و یخچال و استخر و ....... میشین در اشتباهین
آیفون فقط یه گوشیه، همین و دیگر هیچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، یک گوشی که تو بعضی زمینه ها چند سال از رقباش جلوتره ولی امکانات جانبی دیگه ای نداره

ravani_13
25-10-2008, 22:00
چه امکانات بیشتر مد نظر شما هست ؟

دوربین و صدا و .... افتضاح این گوشی به کنار

انحصار طلبی و منزوی بودن اپل و محصولاتش از جمله ایفون به کنار

اخه چرا دستگاهی که 800.000 پولش رو دادم باید واسه یه سری کارهای عادی که موبایل های 100.000 هم انجام میدن خودم رو اذیت کنم .

ما داریم گوشی زییبایی مثل اومنیا رو با ایفون مقایسه میکنیم و ایفون جز اینترفیس و ظاهر کمی بهتر هیچی در مقابل اومنیا نداره .

amirtaker
25-10-2008, 22:12
منم امنیا رو پیشنهاد میکنم.

Majid393
25-10-2008, 22:20
I900 بهتره ....

ninja3000sh
25-10-2008, 22:26
دوست عزیز در کل i900 بهتره.

ali...
25-10-2008, 22:41
امنیا بهتره

mamad6280
25-10-2008, 22:42
دوربین و صدا و .... افتضاح این گوشی به کنار

نه ، چرا به کنار اتفاقا به وسط ، وقتی یه چیزی ضعیفه چرا میذاریش کنار ؟

انحصار طلبی

کاملا درسته ، این انحصار به مشتری مربوط نمیشه ، شرایط تجاری و بازار هست و محدودیتهاش هم دلایل خاص خودش رو داره

منزوی بودن اپل و محصولاتش

کاملا نادرسته، نمونش آیپاد که معروفترین پلیر جهانه بی هیچ شکی ،اما اگرم درست بود بازم ربطی به فرآیند انتخاب ما نداره

اخه چرا دستگاهی که 800.000 پولش رو دادم باید واسه یه سری کارهای عادی که موبایل های 100.000 هم انجام میدن خودم رو اذیت کنم .

این سوال منم هست ، واقعا چرا؟ آیا کسی ما رو مجبور کرده ؟ هر کسی در انتخاب آزاده ...........

S@nti@go_s&k
25-10-2008, 22:47
صد در صد امنیا شک نکن
حیف نیست فقط به خاطر صفحه نمایش امنیا رو ول کنی آیفون بخری ( اونم تازه زیر نور آفتاب ) خوب تو آفتاب از گوشی استفاده نکن:دی

Legend
25-10-2008, 22:53
من آيفون رو ترجيح ميدم...:20:
دليل خاصي هم نداره...شايد چون به دوربين احتياجي ندارم...
چيزايي داره كه هيچ گوشي نداره و چيزايي نداره كه همه دارند...و همين چيزاش بعضي ها رو مجذوب ميكنه.. به نظرم آيفون واسه هر كسي نيست... :13:

شاد باشيد:40:

mamad6280
25-10-2008, 23:01
من آيفون رو ترجيح ميدم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دليل خاصي هم نداره...شايد چون به دوربين احتياجي ندارم...
چيزايي داره كه هيچ گوشي نداره و چيزايي نداره كه همه دارند...و همين چيزاش بعضي ها رو مجذوب ميكنه.. به نظرم آيفون واسه هر كسي نيست... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مختصر و مفید یعنی این ، یه مقاله رو چکیده کردی تو دو تا جمله ، ایول

چيزايي داره كه هيچ گوشي نداره و چيزايي نداره كه همه دارند

این جمله رو باید طلا گرفت

ninja3000sh
26-10-2008, 02:26
دوست عزیز حقیقت اینه که سامسونگ i900 نسبت به ایفون برتره. ایفون گوشی خوبیه دیگه نا با این قیمت چزایی .الان ایفون 3g با توجه به مشخصات رم تو ایران با قیمتی معادل 900 الی 1.130 به فروش میرسه که مثلا به خاطر چه چیزش باید این همه پول پرداخت کنی؟ایفون نه دوربینش رو تو مدل 3g درست کرد (حداقل میتونست یک auto focus روش بزاره که نذاشت) نه صداشو درست کرد نه به هدفون بلوتوسش فکری کرد و...الان سامسونگ i900 با گارانتی مایکروتل اون هم 16gb با قیمت 715 تومن فروخته میشه که میشه گفت با این امکانات در مقابل ایفون مفته.همین شما یه سری به سایت gsmarena بزن و به اون رای هایی که هم به ایفون داده اند نگاه کن وهم به رای هایی که به سامسونگ i900 داده اند.تو ریویو هم معایب ایفون نزدیکه از مزایاش بیشتر باشه ولی در i900 برعکسه که نشان میده i900 زیر زمین تا اسمان با ایفون فرق داره.یه چیزی رو هم یاد اوری کنم که بازار فروش دست دوم ایفون خیلی ضعیفه یعنی شما گوشی ایفون رو بگیری 900 تومن همونو یک هفته دیگه ازت 500 تومن نمیخرن یا شاید بعضی مغازه ها بگن که ایفون دست دومش رو نمیخریم ولی i900 اینطوری نیست بازار دست دومش بهتره.در ضمن سیستم عامل ویندوز موبایل تو ایران جا افتاده تر از Mac هستش.در مورد خز شدن هم شما فکر نکن که چون ایفون تو دستها کمه پس خز نشده و مثلا چون سامسونگ بیشتره پس خز شده.الان دیگه بحث خز شدن کوپنش سوخته.چون با 120 تومن میتونی یه گوشی چینی بخری که تاچ اسکرینه و ...که جایی برای پز دادن و خز شدن نمیمونه.شما مطمئن باش که چون i900 بهترینه تو دستها زیاده.چون این جور گوشیها رو کسانی میخرند که حداقل دو سه هفته در موردش تحقیق میکنند.در کل به نظر من برای شما همون i900 بهترین گزینه باشه.موفق باشی.

saman65
26-10-2008, 02:44
خب اگه امکاناتشو که بگید ممنونتون میشم در ضمن معایبهایی که توی مجلات و بعضی سایتها نوشتن با برنامه حل شده و میشه مثلا:
فاقد امکان فلیم براداری که برنامش اومده
زنگ گوشی را نمیتوان تغییر داد یعنی فقط میتوان از رینگتونهای مخصوص خود گوشی استفاده کرد که بازم برنامه آن آمده
سیستم ویرایش و خواندن فایلهای PDF و آفیس را ندارد که یکی از دوستانم گفت برنامه مخصوص این کار اومده!
در ضمن برنامه ای که بتوان روی آیفون تم یا Skin ریخت؟

نه.هیچ کدوم از اینها حل نشده+بلوتوس....(Ring Tone

در مورد بازی من بیلیارد و باهاش بازی کردم با کراش.البته با آیفون 3g که سنسور داره.محشر بود...
راستش من اگه پول داشتم یه آیفون 3G میگرفتم با یه دوربین دیجیتال.ولی خب زیاد پام آب میخوره.واسه همین منتظر KC910 ام.
دوست عزیز اگه نمیخوای با گوشیت وب گردی کنی آیفون رو نگیر
چون 50% لذت آیفون به وب گردیشه

ولی اگه میخوای از WI FI ش استفاده کنی و دوربین و بلوتوس روهم فراموش کنی هیچی مثل آیفون نمیشه

ravani_13
26-10-2008, 16:44
کاملا درسته ، این انحصار به مشتری مربوط نمیشه ، شرایط تجاری و بازار هست و محدودیتهاش هم دلایل خاص خودش رو داره

سلام

این انحصار طلبی که شما واسه یه بلوتوث باید خودت رو .... به مشتری ربطی نداره ؟

اینکه شما حق انتخاب زنگ دلخواهت رو نداری به مشتری ربط نداره ؟

و.....

در ضمن اگه به سیستم عامل مکینتاش و ایفون اپل نشه گفت منزوی دیگه نمی دونم باید به چی یا به کی گفت انحصار طلب و منزوی .

ولی دمش گرم که فقط واسه یه طراحی خوب تونست میلیون ها دلار تو پاچه ی ملت بکنه فقط واسه اینکه کار با اینترنت در این دستگاه جذاب تر هست و اینترفیس خوبی داره .

mamad6280
26-10-2008, 16:47
@ ravani_13

به پست 17 رجوع كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ravani_13
26-10-2008, 16:51
اون که درست من خواستم بهت بگم که اینکه شما میگی انحصار طلبی اپل واسه کاربراش تاثیر نداره کاملا اشتباه هست .

به هر حال نهایت حرف سلیقه هست که من ایفون رو نسبت یه اومنیا نمی پسندم .

موفق .....

mamad6280
26-10-2008, 17:02
فقط يه نكته رو بگم درباره بلوتوث

آيا گوگل هم انحصار طلب و منزويه؟

فكر نكنم اينطور باشه

اما گوشيش نه بلوتوث داره و نه فيلمبرداري البته داره اما مثل آيفون ترجيح داده ديسيبلش كنه

واقعا فكر ميكنين چرا با اين كار فروش خودشون رو پايين ميارن؟(همه ميدونن كه براي فروش بيشتر بايد دوربين خوب گذاشت، چون نصف ملت تو كفشن)

مطمئن باشين اونها چيزاي ديگه اي رو هم در نظر ميگيرن

حتي همون محدوديت انتخاب زنگ گوشي هم دلايلي داره كه تو مملكتي كه كپي رايت بي معنيه قابل درك نيست اپل سياستهاش بر مبناي جو و نمايل بازار نيست و اين به نظر من يك ارزش و امتياز بزرگه

امنيا گوشي خوبيه و انتخاب اول خيلياست ، اصلا دوست ندارم اين دو تا رو با هم مقايسه كنم...........

meha
26-10-2008, 17:17
نه.هیچ کدوم از اینها حل نشده+بلوتوس....(Ring Tone

در مورد بازی من بیلیارد و باهاش بازی کردم با کراش.البته با آیفون 3g که سنسور داره.محشر بود...
راستش من اگه پول داشتم یه آیفون 3G میگرفتم با یه دوربین دیجیتال.ولی خب زیاد پام آب میخوره.واسه همین منتظر KC910 ام.
دوست عزیز اگه نمیخوای با گوشیت وب گردی کنی آیفون رو نگیر
چون 50% لذت آیفون به وب گردیشه

ولی اگه میخوای از WI FI ش استفاده کنی و دوربین و بلوتوس روهم فراموش کنی هیچی مثل آیفون نمیشه

ببخشید دوست عزیز ولی من برنامه برای فیلمبرداری و زنگ گوشی دیدم!
در ضمن از تمامی دوستان خواهشی دارم که مزایای i900 رو نسبت به آیفون بگن....(تاکید میکنم از تمامی دوستان نه یک یا دو کاربر)

mamad6280
26-10-2008, 17:20
pdf رو هم مثل مرد ميخونه اگه خواستين لينك پي دي اف خوندنش رو بذارم تا كف همه ببره آفيسم كه واسش بچه بازيه

حتي فيلمبرداريش هم قابل قبوله در حد متوسط 320*240 راحت با 15 فريم ميگيره لينكش تو همين فروم خودمون هم هست تو تاپيك آيفون

Ali_BlueBoy
26-10-2008, 18:52
به نظر من واسه ما ها که توی ایران زندگی می کنیم امنیا بهتره چون می تونیم از امکانتش بیشتر استفاده کنیم ولی ایفون اصلا

واسه ایران ساخته نشده وبه نظر من خریدش واسه ماها به صرف نیست.....

S A M S U N G
26-10-2008, 19:06
من فقط یه نکته رو بگم که اپل اومد راه رو واسه گوشیهای کاملا تاچ باز کزد یعنی اپل استارت اینکارو زد ولی این استارت زدن دلیل بر بهتر بودن نیست .

اپلی که با سیاست تمام اومد iPhone رو با اسم iPhone 3G وارد بازار کرد ولی به خودش زحمت نداد حالا که اسم 3G رو گذاشته روی گوشیش یه دوربین مکالمه هم بذاره .

خلاصه بگم سیاستی که این شرکتها دارن اصلا به فکر منو و شما هم نمیرسه ، اونها گوشیهای 6 ماه بعد هم آماده میکنن ولی میزارن تا بازار خودشو واسه گوشیهای جدید آماده کنه .

در هر حال تمام این باگهای آیفون میتونه در آیفون 3 حل بشه و همه بگن آفرین بر اپل !

مخلصیم .

mamad6280
26-10-2008, 20:09
دوستان خوبم علی و امیر نکات خوبی گفتن که من استفاده کردم و درسته

من خودم به نظر و سلیقه همه دوستانم احترام میذارم (اینو از ته دل گفتم)

موفق باشید

mehraboon_mh
26-10-2008, 20:43
من با هر دو کار کردم...و الان آی فون دارم !!!!
چون مجبور بودم واسه کار با آی فون اطلا عات کا مپیوتریم رو با لا ببرم و این منو تشویق به خریدش کرد....
اگه بلوتوث نداشتن اذیتت نمی کنه آی فون رو بخر...
موفق باشی:11:

meha
26-10-2008, 22:07
خب من و برادرم میخوایم بگیریم یعنی اگه من آیفون گرفتم اونم میگیره میخوام بدونم آیفون مثل G900 قسمت Note داره چون برادرم سر کلاس مطالب مهم رو میخواد توی موبایل بنویسه و این note یک جور نقاشی هم هست!

S a f a 6 4
26-10-2008, 23:09
من با جفتشون کار کردم

به نظره من اگه بتونی با کیفیت تصویر پایین تر ( نکته: کفیتش پایین نیست ,فقط پایینتر از آی فونه) و منوی خشک تره ویندوز موبایل کنار

بیای به نظره من امنیا صد در صد بهتره

آی فون فقط یه جذابیت و لذت موقت برای سیستم عاملش داره که به مروره زمان برات عادی میشه

ولی در طول زمان وقتی میبینی گوشیت بعضی از امکانات گوشی های 150 تومنی و هم نداره اعصابت خورد میشه

اینکه نمیتونی بولوتوس بازی کنی واقعا رو اعصابت راه میره

آی فون گوشی خدایی هستش به شرط اینکه تو جیبت 200-300 تومن پول اضافه برای برنامه هاش داشته باشی

mehraboon_mh
27-10-2008, 00:26
بله.آی فون note هم داره...مطمئن باش از خریدنش پشیمون نمی شی....
آی فون یه سر وگردن بالاتر از i900 یا هر گوشیه لمسی دیگست .شک نکن.یه مثال سادش :همینکه واسه دیدن یه عکس معطلت نمی کنه یک دنیا ارزش داره..( مثلا nokia یا sumsung واسه دیدن یک عکس معطل می کنن تا عکس به اصطلاح load بشه. هر چند خیلی کوتاه ولی آی فون این وقفه ی کوتاه رو به خاطر سیستم عامل قویش نداره ):40: و کلی مزیت داره که وقتی کار کنی می فهمی... فقط فعلا تنها مشکل که نه ولی تنها نکته منفی از دید خیلی ها بلوتوث هست که چون واسه من مهم نبود آی فون رو خریدم.
منظوره دوستمون 30 -40 هزار تومان برای بر نامه هاش بود نه 300-400 :18:بعد از چند ماه کلنجار رفتن با آی فون و استفاده از مطالب مفید این سایت دیگه همون 30 -40 تومن هم خرج نمی کنی...
چون خودت خدای آی فون می شی.. برنامه میریزی و پاک می کنی و....
:11:

R@R#M@N
27-10-2008, 00:31
بنظرمن آي900 خيلي بهتره
دقيقآ آيفون يه ال سي دي هست كه فقط ا ال سي ديش ميشه ور رفت
ولي امنيا علاوه بر ال سي دي دوربين 5 با تشخيص صورت و چشمك و لبخند داره !‌ويندوزموبايل 6.1 داره و بلوتوث :دي و...
آيفون فقط و فقط از ديد من يه ال سي دي هست كه عكسها رو بدون هيچ وقفه اي نشون ميده !!‌بقيه چيزاش رو ....

s-a-l-i-m
27-10-2008, 00:58
من هم بین این دو مونده بودم ولی من ترجیح میدم پولم رو دور نریزم و امنیا بگیرم..............چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برا اینکه تا 1 نفر می بینتت میگه چند خریدی میگی فلان قدر میگه دوربینش چنده میگی..............این اهنگ رو بلوتوث کن که نمی کنی و حال میده بهت............دی
برنامه هایه متنوعی برای ویندوز هست ............

saman65
27-10-2008, 03:27
ببخشید دوست عزیز ولی من برنامه برای فیلمبرداری و زنگ گوشی دیدم!
در ضمن از تمامی دوستان خواهشی دارم که مزایای i900 رو نسبت به آیفون بگن....(تاکید میکنم از تمامی دوستان نه یک یا دو کاربر)

خوبه.من بازم میگم اگه نمیخوای با مرورگرش کار کنی.یعنی باهاش آنلاین شی نگیرش

در کل منم با I900 موافقم.مخصوصا این تم های جدیدی که واسش اومده دست کمی از محیط آیفون نداره...

در هر حال تمام این باگهای آیفون میتونه در آیفون 3 حل بشه و همه بگن آفرین بر اپل !

مخلصیم .

منم منتظر همونم:31:

ravani_13
27-10-2008, 03:37
عد از چند ماه کلنجار رفتن با آی فون و استفاده از مطالب مفید این سایت دیگه همون 30 -40 تومن هم خرج نمی کنی...

چند ماااااااااه ؟ اصلا چرا ادم خودش رو اینقدر اذیت بکنه و اخرم بگه خوبه اطلاعات کامپیوتریم پیشرفت کرد !!! خودت رو هم گول میزنی ؟

من که دوست ندارم اهنگی رو که دوستم رو گوشیش داره رو از دست بدم چون یه گوشی 800.000 هزاری خریدم که خاصصصصصصصصصه .

من که دوست ندارم صدای گوشیم اونقدر کم باشه که توی ترن صداشو نشنوم .

من که دوست ندارم گوشی بخرم با قیمت زیاد و دوربینش را بشه با کلمه ی افتضاح صرف کرد .

و ...

از اون طرف چی دارم ؟

دیگه لازم نیست 0.0000000005 ثانیه صبر کنی تا عکس بیاد بالا .

ظاهر و اینتفریسش هم کمی بهتره .

واین سلیقه ی منه شاید اگه پول زیادی داشتم اگه ایفون 2 ملیون هم بود واسم مهم نبود که دارم پول زیادی بابت یه گوشی با قابلیت های عادی و گاه افتضاح میدم .

بگذریم ...

چون هر کسی یه سلیقه ی خاصه خودش - یه انتظاره خاصه خودش و یه بودجه ی خاصه خودش واسه خرید داره .
.
.
.

mamad6280
27-10-2008, 08:48
@ meha

خوب دوست عزيز همونطور كه تو اين تاپيك هم ميبيني آيفون خز بشو نيست فقط بايد دعا كنيم كه اين لمسي هاي نوكيا هم هر چه زودتر از راه برسه كه ديگه كلا خيالمون راحت بشه

كارآييهاشم كه فك كنم واست روشن شد ديگه ،مطمئن باش كمبود هاي نرمافزاريش اگه الان رفع نشده باشه در آينده اي نزديك حل

ميشه (من كه كمبود نرم افزاري نميبينم و واسه كارايي كه باهاش دارم زيادم هست)

برنامه و بازيم براش زياد هست يه سر به آيتونز استور بزن كلي بازي و برنامه رايگان به اضافه كلي برنامه كرك شده به اندازه چند تا دي وي دي براش وجود داره كه فك نكنم حالا حالا ها بتوني تمومشون كني

دوربينشم اگه نميخواي عكاس مجالس عروسي بشي يا واسه مجلات ورزشي يا مد عكاسي كني كارتو راه ميندازه

پيشاپيش مباركه ، خريدي بيا تو تاپيك آيفون ازش تعريف كن

راستي اميدوارم مديريت زودتر به بعضي پستها رسيدگي كنه

meha
27-10-2008, 11:21
خب من که هنوز راضی راضی نشدم
دوستان من اهل بلوتوث زیاد و بازی با بلوتوث و اینا نیستم
ولی یک لطف کنید بگید کدومشون سرگرمی زیادی داره و میتونه داشته باشه؟؟؟؟؟
در ضمن امنیا قیمتش نسبت به امکاناتش کم هست البته کم که نه ولی نسبت به پاکت پی سی های دیگه کم هست حتما دلیل خاصی داره کسی دلیلش رو میدونه؟

mehraboon_mh
27-10-2008, 16:05
دوست من...اگه می خوای از گوشیت خسته نشی و همیشه واست جذاب بمونه در خرید ای فون شک نکن...مخصوصا که می گی بلوتوث واست مهم نیست:20:
من هر 2 ماه گوشیمو عوص می کردم.....
ولی الن حدود 7 ماه هست که آی فون خریدم و دارم ازش لذت می برم...
عزیزم به نظر من شما یک آی فون 2 جی کار کرده در حد آک بخر..می تونی با 500 تا 550 گیر بیاری...
واسه ما که در ایران هستیم 3جی تفاوت چشمگیری با 2جی نداره...
یه 2جی در حد آک 550 بخر و حالشو ببر...همون lcd آی فون به همه i900 شرف داره:46:

Legend
27-10-2008, 16:23
ولی یک لطف کنید بگید کدومشون سرگرمی زیادی داره و میتونه داشته باشه؟؟؟؟؟

فقط جميعا" بچه ها اين كليپ رو ببينيد...دندوناتون ميريزه...:31:

بازي يعني اين...

H M R 0 0 7
27-10-2008, 19:53
والا طبق معمول زیاد نظر ندارم ولی به نظرم سیستم عامل گوشی خیلی مهمه حتی مهمتر از ظاهر گوشی!
همین چیزی که گوشی های خوشگل ، زیبا و خفن چینی (بلوتوث، ان ای سی و ...) رو از بقیه جدا میکنه سیستم عامل نداشتشونه!
و ویندوز موبایل 6.1 از سر ترین سیستم عاملهاست.

Stream
27-10-2008, 20:10
انتخاب بین این دو تا خیلی سخت نیست...
اگه دنبال راحتی استفاده، اینترفیس جالب، ظاهر زیبا، اینترنت، کار با Apple TV، صفحه و Touch عالی و یک تجربه جدید هستی برو سمت iPhone.

اگه دنبال Bluetooth، برنامه نصب کردن، ضبط صدا، فیلمبرداری و کلا امکانات جانبی هستی برو سمت i900.

meha
27-10-2008, 20:13
ببخشید توی امکانات آیفون دیدم نوشته رادیو نداره نمیشه روش نصب کرد؟
در ضمن روی i900 میشه یک برنامه ریخت که رادیو Am هم بگیره؟

mamad6280
27-10-2008, 20:40
اگه دنبال راحتی استفاده، اینترفیس جالب، ظاهر زیبا، اینترنت، کار با Apple TV، صفحه و Touch عالی و یک تجربه جدید هستی برو سمت iPhone.

اگه دنبال Bluetooth، برنامه نصب کردن، ضبط صدا، فیلمبرداری و کلا امکانات جانبی هستی برو سمت i900.

اینو کسی میگه که رو تجربه و نظرش میشه حساب کرد چون من خودم ایشون رو خیلی قبول دارم و حرفش هم کاملا درسته

انتخاب بین این دو تا خیلی سخت نیست

بازم از اون حرفای قشنگ که خوشبختانه تو این تاپیک کم نیست

و واقعا اگه بدونی که دنبال چی هستی انتخاب خیلی راحته چون اصلا دو تیپ متفاوت مخاطب این دوتان

مرسی استریم

ravani_13
27-10-2008, 20:57
من واسم امکانات جانبی - ضبط صدا و دوربین و بلوتوث مهم تر هست پس میگم I900 :

حذف شد ! ///

mamad6280
27-10-2008, 22:08
@ HMROO7

والا طبق معمول زیاد نظر ندارم

به نظر نمیرسید ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، فک کنم یه نظراتی داشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، امنیا دیگه ، این که تعارف نداره خوب هر کی یه نظری داره دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ meha

ببخشید توی امکانات آیفون دیدم نوشته رادیو نداره نمیشه روش نصب کرد؟

فک نکنم 'گیرنده موج اف ام رو داشته باشه(اف ام تونر) اما رادیوهای اینترنتی رو میشه بوسیله تری جی یا شبکه وای فای گرفت (احتمالا)

s-a-l-i-m
28-10-2008, 00:18
والا طبق معمول زیاد نظر ندارم ولی به نظرم سیستم عامل گوشی خیلی مهمه حتی مهمتر از ظاهر گوشی!
همین چیزی که گوشی های خوشگل ، زیبا و خفن چینی (بلوتوث، ان ای سی و ...) رو از بقیه جدا میکنه سیستم عامل نداشتشونه!
و ویندوز موبایل 6.1 از سر ترین سیستم عاملهاست.
من هم کاملا موافقم...............

من هم وقتی فکر می کنم می بینم نیازی ندارم ولی بلاخره به کارت میاد بلوتوث.........
راستی ایفون در سوعد{ببخشید این طوری نوشتم چون بلد نیستم} تحت پوشش vodafone هست؟؟؟.........

saman65
28-10-2008, 02:16
دوست من...اگه می خوای از گوشیت خسته نشی و همیشه واست جذاب بمونه در خرید ای فون شک نکن...مخصوصا که می گی بلوتوث واست مهم نیست:20:
من هر 2 ماه گوشیمو عوص می کردم.....
ولی الن حدود 7 ماه هست که آی فون خریدم و دارم ازش لذت می برم...
عزیزم به نظر من شما یک آی فون 2 جی کار کرده در حد آک بخر..می تونی با 500 تا 550 گیر بیاری...
واسه ما که در ایران هستیم 3جی تفاوت چشمگیری با 2جی نداره...
یه 2جی در حد آک 550 بخر و حالشو ببر...همون lcd آی فون به همه i900 شرف داره:46:

بسوزه پدر بی پولی وگرنه من اینجا 3G رو میتونم 550 نو بگیرم.:31:

فقط جميعا" بچه ها اين كليپ رو ببينيد...دندوناتون ميريزه...:31:

بازي يعني اين...

این بازیه احتمالا پولیه.من Crash رو روش بازی کردم.در حد این نبود ولی انقده جذاب بود که آدم دلش نمیومد گوشی رو زمین بزاره:31:
بیلیاردش که دیگه نگم بهتره...
نوکیا هم میشینه به Ngage ش مینازه:27:

Legend
28-10-2008, 10:30
این بازیه احتمالا پولیه.من Crash رو روش بازی کردم.در حد این نبود ولی انقده جذاب بود که آدم دلش نمیومد گوشی رو زمین بزاره:31:
بیلیاردش که دیگه نگم بهتره...
نوکیا هم میشینه به Ngage ش مینازه:27:

سامان جان عمده ترين دليلش استفاده از چيپ OpenGL يا همون گرافيكي هست كه تو iPhone تعبيه شده به اضافه سنسور شتابسنج كه با هم ديگه هيچي جلودارشون نيست...:5:
نوكيا هم اين چيپ رو 4 نوع گوشي داره ،بايد منتظر بازي ONE بموني و گرافيكش رو ببيني...:46:

meha
28-10-2008, 16:29
خب من تصمیمم عوض شد فعلا i900 میخرم بعد صبر میکنم اول ببینم برنامه های آیفون میاد یا اپل آیفون دیگری ارائه میده بعد میرم آیفون میخرم!خب بازم درسته امکانات i900 از آیفون بیشتره و این شاید به نظر بعضیها چیز خیلی مهمی نیاد ولی بعضی امکانات مثل رادیو یا Forward کردن اس ام اس و دوربینی که به قول یکی از دوستان برای رفع حاجت و چند چیز دیگه که نداره رو نمیشه نادیده گرفت!
i900 رو میگرم درسته کیفیت و قشنگی و چند چیز دیگه آیفون رو نداره ولی در اون صورت کمتر محدود هستم!

mamad6280
28-10-2008, 17:10
تصميم درستي گرفتي
مباركه

Saeed_TnT
28-10-2008, 18:26
Forward کردن اس ام اس
پچ برطرف کردن این مشکل هم هست
این مشکلاتی که میگید به غیر از کیفیت دوربین اغلب نرافزاریه که با سیستم عامل قوی و منعطفی مه آیفون داره به راحتی میتونه برطرف شه ، بلوتوث هم به خاطر قانون کپی رایت و این چیزاست که اینطوریه
شاید ما بگیم چه دلیل مسخره ای ولی واقعیتیه که ما واسه رسیدن بش کلی راه داریم!!!!
من آیپاد تاچ دیدم ، همون آیفونه فقط موبایل نیست و دوربین نداره
PDF ریدر داره ، آفیس ادیتور ، انواع و اقسام دیکشنری ، یه بازی هم داره در حد worldcup 2002 که واسه یه گوشی خیلی خوبه
کلی برنامه داره مخصوصا اگه بتونی با wifi به اینترنت متصل باشی که دیگه همه چی حله

mehraboon_mh
28-10-2008, 18:35
به سلا متی ... مبارک باشه...:11:
ولی اگه بعد از یک ماه از گوشیت خسته شدی و دیدی ال سی دیش بی قواره است نگی چرا آی فون نخریدمااااااااا:46::46::46::46:

svaghefi
28-10-2008, 20:32
سلام، هميدوارم همگي خوب باشيد. من يه گ.شي i900 هديه گرفتم، اما برنامه جالبي براش ندارم كسي هست بتونه كمكم كنه؟ ممنون ميشم.

meha
28-10-2008, 21:12
خب یعنی چون کیفیت صفحه نمایش آیفون خیلی بالاست آدم هیچ وقت ازش خسته نمیشه؟
اگه برنامه زیادی براش باشه خسته نمیشه!

S A M S U N G
28-10-2008, 22:05
ولی اگه بعد از یک ماه از گوشیت خسته شدی و دیدی ال سی دیش بی قواره است نگی چرا آی فون نخریدمااااااااا:46::46::46::46:
شما چند بار با این گوشی کار کردی که در مورد LCD اینطوری میگی عزیز ؟

meha عزیز تنها ایراد LCD این گوشی ناخوانا بودن زیر نور مستقیم آفتاب هستش . نگران مشکل دیگه نباش چون مشکلی نداره .

مخلصیم .

s-a-l-i-m
28-10-2008, 22:56
من فکر می کنم هیچ وقت کسی از امنیا خسته نمیشه..............زیرا با داشتن برنامه هایه مختلف و سرعت بالا و خواندن فرمت هایه مختلف.........معلومه که خسته نمیشی..........بخصوص این کسی که این تاپیک رو زده فکر نکنم از این گوشی خسته شه و از نظر من {بر نخوره به زننده تاپیک} چون یک فرد عادی هست تا 1 سال هر چی می گرده برنامه جدیدی می بینه و تنظیمات جدیدی در امنیا.......................

mehraboon_mh
29-10-2008, 00:05
من که عرض کردم با هر دو گوشی کار کردم و آی فون رو انتخاب کردم!!!!!
و این انتخاب کاملا شخصیه:20:چون کلنجار رفتن با گوشی واسم شیرینه...:46:

ولی وقته دیدن یه کلیپ به این حرف من پی می برین که نسبت طول به عرض ال سی دی نا متناسبه!!!! یه جورایی رزولیشن ال سی دیش استاندارد نیست
اینو من هم خودم دیدم هم خیلی جاها خوندم:46::11:
این دو تا گوشی اصلا در یک رده نیستن که مقایسه بشن...
i900 باید با htc مقایسه بشه...چون pcket pc هستن:11:

meha
29-10-2008, 20:29
ببخشید اگه بازم از موضوع یکم خارج شدم ولی از بین i900 و Htc Diamond کدوم بهتر هست؟
نگاه کنید من دوست ندارم دوربین گوشیم اصلا 8 باشه ولی بعد از مدتی یا همون اول نسبت به گوشی دیگه هی هنگ کنه که مجبور بشم ریست کنم یا اصلا خاموش کنم!
دوربین و حافظه کمتر دایاموند رو به هنگ نکردن و کیفیت بهتر ترجیح میدم به نظرتون حالا کدوم بهتره؟
در ضمن یک جا خوندم که نوشته بود USB گوشی I900 غیر استاندارد هست یعنی چی؟؟!!!؟؟
در ضمن کسانی که دایاموند دارن یا داشتن یک لطف کنن معایبش رو بگن اگه مزایا رو هم بگن که ممنون میشم!

GiggleClub
29-10-2008, 21:08
چرا اینقدر میگید آیفون برنامه نداره؟!

هزاران هزار برنامه و بازی الان موجوده..........

meha
29-10-2008, 21:29
خب میتونید چندتا برنامه هاشو که محدودیت هاشو برطرف کرده یا اصلا اسم و کار چند برنامه جالب رو بگید یا فقط کارایی هاشونو؟

mehraboon_mh
29-10-2008, 21:56
خب میتونید چندتا برنامه هاشو که محدودیت هاشو برطرف کرده یا اصلا اسم و کار چند برنامه جالب رو بگید یا فقط کارایی هاشونو؟

iphone video recorder: رفع مشکل فیلمبرداری:10:
isim: خوندن شماره های داخل سیم کارت:27:
ilog:ویرایش کلیه تماس ها:46:
camera pro: فراهم کردن زوم در هنگام عکس برداری:18:
1shoot : گرفتن عکس اتوماتیک:5:
pdf viewer: که ممعلومه !:20:
isms: فوروارد کردن sms و فراهم کردن شکلک ها مثل این:20:
.
.
.
.
خیلی برنامه دیگه که اینجا مجال نیست
بما ند که چقدر بازی هم هست مثل isolitaire , tris , mines ,labyrinth, izoo , pool , icave:27::27:
پسر.... آی فون بخر:27::11::11:

meha
29-10-2008, 22:21
وای منو گیج کردید!!!!!
اصلا یک نظرخواهی توی همین تاپیک میزارم ببنیم چی میشه!
بازم کمکم کنید!
مشکل بلوتوث حل میشه؟

mehraboon_mh
30-10-2008, 00:22
بلوتوث از سیاست های اپل هست.. می گن واسه حمایت از قانون کپی رایت این کار رو کرده... آی فون بلوتوث داره ولی نه برلی تبادل اطلاعات...فقط واسه هندز فری بلوتوث .....
می گن مثل این همه برنامه که واسه آی فون ساختن شاید واسه بلوتوث هم یه کاری بشه...
ولی فعلا اصلا روی بلوتوث حساب باز نکن...
اصلا نباید گیج بشی...ما فقط می خوایم کمکت کنیم که بهترین تصمیمو بگیری...
همه نظر ها رو بشنو...سبک و سنگین کن...هر کدوم که نکات مثبت و مورد علاقت رو تامین می کنه بخر
:11:

rozy_1500
30-10-2008, 15:37
با توجه به نرم افزار ها برای من فقط این دو مورد مشکل ساز هستند
1- بلوتوث
2- جدانشدن باطری از گوشی
دیگه ایراد خاصی نداره یه سری چیز های جزئی مثل نداشتن اسلات مموری کارت و... هستش که زیاد هم مهم نیستن

Maziar_69
31-10-2008, 00:36
ببین دوست من این که گیج شدن نداره.
شما اگه ریویو های منو خونده باشی متوجه میشی که نیازهات با امنیا برآورده میشه یا نه.

تا اونجا هم که من میدونم شما زیاد کار حرفه ای نمیخوای بکنی که هرکدوم از این دوتا بخوان کم بیارن.
CPU امنیا فوق العاده قویه. 624 مگاهرتز...

اگه از اینترفیس آیفون هم خیییلیییی خوشت میاد با همون برنامه ای که بهت معرفی کردم میتونی تم آیفون بسازی با آیکون های امنیا و ساعت Diamond و کلا همه چی رو باهم ترکیب کنی که خیلی تم های دیدنی ساخته میشه.

در کل من نظرم رو امنیاست...
هرچی باشه ویندوز رو همه میشناسن و انعطاف بسیار بسیار بیشتر از مک داره !!!

meha
31-10-2008, 10:30
یکی از دوستان پسر عموم که خارج هست میگفت که سی پی یوی آیفون خیلی بالاست میخواد ببینه میشه ویندوز روی آیفون نصب کنه یا نه یعنی هکش کنه از لحاظ سخت افزاری هم میخواد یک تغییراتی ایجاد کنه آیا این کار امکان پذیر هست؟

s-a-l-i-m
31-10-2008, 11:05
این امکانش رو هنوز من ندیدم که رو ایفون بشه ویندوز ریخت.......................مشکل واسش پیش میاد..........
1=خیلی پایین میاد سرعت .....سرعت بالای ایفون برای اینه که سیستم عاملش سبک هست............
2=مشکل رم و رام واسش پیش میاد....................
....................................
راستی امنیا اصلا قابل مقایسه با دایموند نیست.................چون دایموند به جز قیافه چیز دیگه ای نداره.............

meha
31-10-2008, 19:16
چرا دایاموند چیزهای دیگه ای هم داره!
اول کیفیت صفحه نمایشش از امنیا بیشتر هست
دوم تاچ فلو
سوم Usb استاندارد داره!

mehraboon_mh
31-10-2008, 19:40
بله..امکان ریختن ویندوز روی آی فون هست....
سرعتش هم نسبت به مک پایین میاد که با این اوصاف ویندوزش سریعتر از omina و پاکت پی سی های دیگه است :18:

meha
31-10-2008, 20:31
خب یعنی کسی بلد هست؟توی همین سایت یا...؟
اینجا میشه اینکارو کرد؟
مطمئنید؟

mehraboon_mh
31-10-2008, 23:16
من تهران که بودم تویه پایتخت دیدم این کار انجام شده بود....:20:
تحقیق کردم و دیدم درسته...
از چند نفر دیگه هم پرسیدم اونا هم تایید کردن..
البته تویه این سایت هم حتما به این موضوع اشاره شده ولی من در جریان نیستم

meha
03-11-2008, 17:00
خب من i900 رو انتخاب کردم از شنبه توی شیراز به دنبالشم ولی اصلا هیچ جا نه با گارانتی نه بدون گارانتی و نه 8 گیگ و نه 16 گیگ نداره دیگه بعد از اینکه همه جا رو گشتم آخر رفتم نمایندگی مایکروتل گفت نداریم!!!:41:
بعد تازه بیانه دادم که تا آخر هفته برام بیاره!!!!!!!!!!

pinkishmilad
03-11-2008, 22:43
سلام. به دوستان پیشنهاد میکنم حتما این مقایسه را ببینن (همه را مقایسه کرده): :20:
iPhone 3g v HTC Touch Diamond v Samsung Omnia

من شخصا هنوز تصمیم نگرفتم smart phone بگیرم یا camera phone. تا اونجا که می دونم به هر دو نیاز دارم. چون هم زیاد عکس میگیره هم زیاد باید با office کار کنم. اگر خواستم Smart phone بگیرم حتما omnia می خرم. camera phone هم یا INNOV8 یا C905.
کسی می دونه میشه روی INNOV8 آفیس نصب کرد یا یه چیزی که شبیه سازش باشه (با توجه به اینکه linux based هستش). اگر نشه حتما omnia رو می خرم.

حال کردین چه طوری همه چیز رو با هم قاطی کردم؟ :31:

peace

Saeed_TnT
03-11-2008, 23:48
سرعتش هم نسبت به مک پایین میاد که با این اوصاف ویندوزش سریعتر از omina و پاکت پی سی های دیگه است
ویندوز؟؟!!!!!
من اولین بار شنیدم ، یکم بعید به نظر میرسه، بیشتر دربارش تحقیق کن، ولی فکر کنم نشه!!

s-a-l-i-m
04-11-2008, 00:36
سرعتش هم نسبت به مک پایین میاد که با این اوصاف ویندوزش سریعتر از omina و پاکت پی سی های دیگه است :18:
من حاظرم سر این حرفم شرط ببندم که اگه ویندوز ریخته بشه که نمیشه............سرعتش به.....بند میشه

mamad6280
04-11-2008, 11:57
من حاظرم سر این حرفم شرط ببندم که اگه ویندوز ریخته بشه که نمیشه............سرعتش به.....بند میشه

سي پي يو و رم آيفون و امنيا عين همه و در حقيقت امنيا يك كپي سخت افزاري خفيف از روي آيفونه
اونوقت چطور شما ميگي كه آيفون كم مياره؟ منظورم اينه كه دليل تخصصي خودتون رو بگيد تا منم بدونم، من منتظر مستندات شما هستم

يه چيز جالبم كه البته ارتباط مستقيمي به بحث نداره اما كمك ميكنه اين كه سرعت اجراي ويندوز ويستا و كاركردش روي كامپيوترهاي مك از عملكردش روي پي سي بهتر بوده...... و معمولا محصولات اپل تو سخت افزار كم نمياره

ولي در اينكه ويندوز تا حالا روي آيفون نصب نشده منم موافقم ، اما در آينده هنوز چيزي معلوم نيست و البته اميدوارم نشه......

s-a-l-i-m
04-11-2008, 15:53
روی امنیا ویندوز کار شده و اگر کسی بخواد ویندوز بریزه روش مطمعا باش نمی تونه به خوبیه خود شرکت باشه حتی اگه ویندوزش هم اصل باشه..................
در ظمن.........اگه اینه می تونستند ویندوز توش بریزند یعنی بلوتوثش رو هم می تونند درست کنند پس چرا نمی کنه کسی این کار رو...................دی
پس بیخیال...........

mamad6280
04-11-2008, 17:45
همه حرف من روی اون قسمت از صحبتتونه که میگین:

اگه ویندوز ریخته بشه که نمیشه............سرعتش به.....بند میشه

درباره بلوتوث اگه مثلا فرستنده و گیرنده بلوتوث امنیا رو وردارین یا اصلا بسوزه دیگه ویندوز و گوشی از کار میفته؟ معلومه که نه ، بلوتوث یه ابزار جانبیه و اینکه به خاطر مشکل بلوتوث آیفون نشه روش ویندوز نصب کرد قابل قبول نیست
اگرم منظورت اینه که چرا برای جل مشکل بلوتوث روی آیفون تا حالا ویندوز به کار نبردن خوب جواب معلومه چون نتونستن سخت افزار آیفون رو با ویندوز ست کنن
البته فکر کنم اگه کسی انرژی و زمان بذاره میتونه به یه نتایجی برسه
اما به هر حال ساختار مک با پی سی اساسا متفاوت هست همونطور که بعد از این همه تلاش هنوز نشده مک رو روی پی سی به درستی نصب کرد(اگر چه ویندوز رو روی سیستمهای مک خیلی خوب و بهتر از پی سی جواب داده ،اینو بنچمارک ها و کارآیی برنامه ها در دو محیط نشون داده)

اما اینکه بعد از نصب احتمالی ویندوز روی آیفون سرعتش به دلایل غیر نرم افزاری به .... بند بشه باید یه دلیلی داشته باشین دیگه که این حرفو زدین

اصلا بیخیال..........

GiggleClub
05-11-2008, 09:36
به هبچ وجه wm روی آیفون نصب نمیشه..........!

meha
10-11-2008, 15:44
مرسی از دوستان که تا اینجا منو کمک کردند
هیچ کدام را نگرفتم.
من HTC Touch Pro را خریدم.
دلیل:
اول یک هفته مایکروتل معتل کرد مثل اینکه نداشته سفارش داد بعد که اومد گفتم مشکی میخوام گفت برو فردا بیا رفتم گفتند مشکی خیلی کم هست بعد رفتم گفتند موسش خراب هست باید آپدیت کنیم گوشی را گرفتم ولی دوباره رفتم بهشون تحویل دادم بعد یکی از دوستان که امنیا داره و توی همین سایت هست بهم گفت اصلا ربطی نداره کلا موسش خاموش هست باید روشنش کنی!
دیگه دیوونه شدم رفتم Touch pro خریدم.

s-a-l-i-m
10-11-2008, 15:48
باریکلا.........این همه دعوا کردیم اخر ............

rozy_1500
10-11-2008, 17:11
بهترین کار ممکن رو کردی و بهترین گوشی رو خریدی
حالا چقدر خریدی ؟!

meha
10-11-2008, 20:30
مرسی
با گارانتی یاس جهان:
850000 تومام

teza
11-11-2008, 16:38
مرسی از دوستان که تا اینجا منو کمک کردند
هیچ کدام را نگرفتم.
من HTC Touch Pro را خریدم.
دلیل:
اول یک هفته مایکروتل معتل کرد مثل اینکه نداشته سفارش داد بعد که اومد گفتم مشکی میخوام گفت برو فردا بیا رفتم گفتند مشکی خیلی کم هست بعد رفتم گفتند موسش خراب هست باید آپدیت کنیم گوشی را گرفتم ولی دوباره رفتم بهشون تحویل دادم بعد یکی از دوستان که امنیا داره و توی همین سایت هست بهم گفت اصلا ربطی نداره کلا موسش خاموش هست باید روشنش کنی!
دیگه دیوونه شدم رفتم Touch pro خریدم.

مبارک باشه ولی خستگی رو از تن همه بیرون کردی ملت این همه این جا کل کل کردن اون وقت رفتی HTC Touch Pro حداقل تو گزینه هات میزاشتی

motorola_g10
11-11-2008, 22:27
من امروز اي900 خريدم :)

قيمت مايكروتل 645

قيمت كارانتي معمولي كه من خريدم : 570

خيلي فرق داره

p30netman
15-11-2008, 21:10
من امروز اي900 خريدم :)

قيمت مايكروتل 645

قيمت كارانتي معمولي كه من خريدم : 570

خيلي فرق داره

دوست عزیز کیفیت آی 900 چطوره؟ راضی هستی ازش؟ شارژ چقدر نگه میداره؟...

motorola_g10
16-11-2008, 01:11
من از اي900 خيلي راضيم .......

خيلي خوش ام امد از امنيا ....

شارژش هم يك روز و نيم ميمونه

Raptor 2009
18-11-2008, 02:52
مبارک باشه.
8 گیگه یا 16 گیگ؟

ali...
18-11-2008, 11:27
من از اي900 خيلي راضيم .......

خيلي خوش ام امد از امنيا ....

شارژش هم يك روز و نيم ميمونه

مبارک باشه

motorola_g10
18-11-2008, 20:35
مبارک باشه.
8 گیگه یا 16 گیگ؟

16 گیگ

thanks alot

platinium03
19-11-2008, 21:00
سلام من تازه واردم
امروز یه امنیا خریدم .خیلی توپه
16 گیگ 560 مشکی
امکانات و استیلش روانی کنندس
اینقدر سنگ آیفون به دل نزنید همه مدل هاشوداشتم
خوب بوده اما امنیا شاخ ppc هاست .
امیدوارم برنامه های خفن واسش باشه
راستی کابل tv شو از توش دزدیدن نیست
یا حق
(برو تو آیفون فیلم بریز با هزار بدبختی برو مسافرت تو گوشی بشین ببین تا چشت در بیاد):2:
:8::10: