PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کانکت و دیس کانکت کردن به صورت اتوماتیک در زمان مشخص شده ...

mr_err00r
25-10-2008, 13:03
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید گرامی ...

دوستان من نرم افزار ی می خوام که بتونه کانکشن من رو به صورت هر 10 دقیقه یک بار دیسکانکت و کانکت کنه ...

فکر کنم مفهوم رو رسونده باشم نرم افزاری که هر 10 دقیقه یک بار کانکشن رو دیسکانکت و مجددا کانکت کنه همون لحضه یا 10 ثانیه بعد ...

x_2007
25-10-2008, 15:34
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید گرامی ...

دوستان من نرم افزار ی می خوام که بتونه کانکشن من رو به صورت هر 10 دقیقه یک بار دیسکانکت و کانکت کنه ...

فکر کنم مفهوم رو رسونده باشم نرم افزاری که هر 10 دقیقه یک بار کانکشن رو دیسکانکت و مجددا کانکت کنه همون لحضه یا 10 ثانیه بعد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_err00r
26-10-2008, 11:51
با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست گرامی ...

بابت جوابتون ممنون همستم که وقتتون را گذاشتید ...

دوست عزیز فکر می کنم مشکل از بنده بوده که نتونستم منظورم خودم رو برسونم .....

بنده پروگرامی می خوام که هر 10 دقیقه یکبار منو دیسکانکت کنه و مجددا کانکت کنه این کار را برای تغییر Ip می خوام انجام بدم ....

هر 10 دقیقه یکمرتبه دیسکانکت و کانکت کنه ....

huti_421
26-10-2008, 18:58
خیلی درخواست شده شما یه سرچ تو انجمن بفرمایید نظیر درخواست شما فراوونه ...

mr_err00r
01-11-2008, 01:42
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان گرامی ...

با تشکر فزاوان از huti_421 دوست عزیز ...

بنده سرچ را انجام دادم و به نتیجه نرسیدم به همین خاطر تاپیک زدم ...

ممنون می شوم دوستان اگر کمکی می توانند دریغ نفرمایند ...

huti_421
01-11-2008, 17:05
بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_err00r
02-11-2008, 03:34
با عرض سلام و خسته نباشید ..

اول از دوست عزیز huti_421 واقعا ممنون و متشکرم ...

ولی ای کاش دوست عزیز اول پست بنده رو می خواندید بعد زحمت سرچ را می کشیدید که کمکی به بنده کرده باشید ...

این تاپیک که مربوط به دانلود می شود در حالی که بنده هیچ صحبتی مبنی بر دانلود نکرده ام ...

در مورد این پروگرام باید بگم که بنده در حال حاضر از همین پروگرام استفاده می کنم ولی متاسفانه وقت گیر و چنین حالتی را ندارد که وقت مشخص کرد و به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهد به طور مثال هر 5 دقیقه یک بار DC و Connect کند این پروگرام گزینه ای دارد مبنی بر اینکه وقتی به حالت خاب سیستم در امد این کار را انجام دهد یعنی بنده باید بشینم کنار و به سیستم دست نزنم که پروگرام شروع به کار کند و اگر دست به PC بزنم از کار می افتد ... پس این هم باطل است و غیر قابل قبول ...

این تاپیکم که گویا برای خنده است ... بی پاسخ ...

اینجا هم که مجددا در مورد دانلود صحبت شده ... و هیچ ربطی به درخواست بنده ندارد ....

به شما دوست عزیز توسیه می کنم که اول از همه چییز اگر قصد کمک دارید بهتر است مفهوم را بگییرید بعد به دنبال پاسخ بگردید در مجمع و انجمنهای بزرگ این پست شما به عنوان یک هرزنامه و SPam در نظر گرفته می شود بنابراین بیشتر دقت کنید ....

و در اخر ممنون از زحماتی که کشیدید و وقتی که گذاشتید ...

منتظر کمک های شما همچنان هستم ....

mr_err00r
02-11-2008, 03:35
با عرض سلام و خسته نباشید ..

اول از دوست عزیز huti_421 واقعا ممنون و متشکرم ...

ولی ای کاش دوست عزیز اول پست بنده رو می خواندید بعد زحمت سرچ را می کشیدید که کمکی به بنده کرده باشید ...

این تاپیک که مربوط به دانلود می شود در حالی که بنده هیچ صحبتی مبنی بر دانلود نکرده ام ...

در مورد این پروگرام باید بگم که بنده در حال حاضر از همین پروگرام استفاده می کنم ولی متاسفانه وقت گیر و چنین حالتی را ندارد که وقت مشخص کرد و به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهد به طور مثال هر 5 دقیقه یک بار DC و Connect کند این پروگرام گزینه ای دارد مبنی بر اینکه وقتی به حالت خاب سیستم در امد این کار را انجام دهد یعنی بنده باید بشینم کنار و به سیستم دست نزنم که پروگرام شروع به کار کند و اگر دست به PC بزنم از کار می افتد ... پس این هم باطل است و غیر قابل قبول ...

این تاپیکم که گویا برای خنده است ... بی پاسخ ...

اینجا هم که مجددا در مورد دانلود صحبت شده ... و هیچ ربطی به درخواست بنده ندارد ....

به شما دوست عزیز توسیه می کنم که اول از همه چییز اگر قصد کمک دارید بهتر است مفهوم را بگییرید بعد به دنبال پاسخ بگردید در مجمع و انجمنهای بزرگ این پست شما به عنوان یک هرزنامه و SPam در نظر گرفته می شود بنابراین بیشتر دقت کنید ....

و در اخر ممنون از زحماتی که کشیدید و وقتی که گذاشتید ...

منتظر کمک های شما همچنان هستم ....

با عرض پوزش این اتفاق فقط به علت سرعت پایین اینترنت اتفاق افتاده و مدیران با صلاح دید این پست را پاک کننند .....

mr_err00r
03-11-2008, 23:42
با عرض سلام و خسته نباشید ....

پست را ابدیت کردم تا ببینم جوابی برای درخواست بنده داده می شود یا خیر ...