PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل بزرگ با تب امنیت در تنظیمات درایوها

helex8800
24-10-2008, 13:01
سلام به دوستای عزیز
من چند مدت پیش یه شبکه بین 2 کامپیوتر از خط تلفن راه اندازی کردم _کامپیوتر خودم و دوستم
وبعد در تنضیمات security درایوهای سخت هارد خودم تعغیراتی دادم برای اجازه دسترسی کاربران به اطلاعات ولی حالا به خودم که ادمین هستم گیر میده نمیزاره با اطلاعاتم کار کنم و باید هر دفعه که ویندوز را نصب میکنم به این تب رفته و اجازه دسترسی رو بدم که اخیرا" دیگه این راه هم نمیتونه فایها قدیمییم را ازاد بکنه و اجازه کار با اونها رو به من نمیده باید چه کار بکنم برای از بین رفتن این تنظیمات با عوض کردن ویندوز هم درست نمیشود در داخل تب Security چند user رو نشان میده یا پیغام حساب ناشناخته :Account Unknown

MeHrDaD_MeNaY
28-10-2008, 01:34
در تبsecurity برید به advance همه یوزرهارو پاک کنید و در owner هم خودتون رو انتخاب کنید و take ownership کنید
دقت کنید که یوزر شما باید در گروه administrator باشه

Pedy.Spider
28-10-2008, 04:36
باید تو همون تب security گزینه Advanced رو بزنی، بعد تو تب Owner یوزر فعلی خودت رو به انتخاب کنی!
Replace Owner to Subcontainers and Object رو هم همونجا تیک بزن!!!

Pedy.Spider
28-10-2008, 04:41
اااااااااااا
من این صفحه رو خیلی وقت پیش باز کردم الان پست دادم،فکر نکنید حرف مهرداد رو تکرار کردم!!!

ببخشید

helex8800
28-10-2008, 14:15
دستتون درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلم حل شد ولی چرا هر وقت ویندوز رو عوض میکنم باز هم همون ایراد را میگیره میشه تنظیماتشو را ریست کرد ؟

helex8800
30-10-2008, 16:09
سلام خدمت دوستان عزیز
اقا باز هم همان مشکل قبل را دارد این راهها که شما گفتید امتحان کردم قبلا امتحان کردم خودم ولی ویندوز را که عوض میکنم دباره همین اشه و همین کاسه و چند تا یوزر جدید خودش درست میکنه

reza_026
31-12-2013, 11:21
سلام مال من درست نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟