PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبكه در يك سيستم

abde7
24-10-2008, 11:13
سلام دوستان من ميخواستم با Microsoft Virtual PC يك شبكه مجازي درست كنم تمام
كارها را انجام ميدم
اما شبكه درست نميشه نمدانم مشكل كجاست از دوستاني كه بلد هستند
ممنون ميشم اگه كمك كنند.

abde7
25-10-2008, 18:09
سلام دوستان من ميخواستم با Microsoft Virtual PC يك شبكه مجازي درست كنم تمام
كارها را انجام ميدم
اما شبكه درست نميشه نمدانم مشكل كجاست از دوستاني كه بلد هستند
ممنون ميشم اگه كمك كنند.

كسي در اين مورد چيزي نميدونه.؟دست خوش بابا/

farshif
26-10-2008, 00:20
من خیلی وقت پیش باهاش کار کرده بودم یکی دو روز بهم فرصت بدی برات پیدا می کنم . فعلا این کارها رو انجام دادی یا نه ؟
1.ip رو باید به صورت دستی بدی
2.بهتره فایروال ها رو هم خاموش کنی

abde7
27-10-2008, 13:11
من خیلی وقت پیش باهاش کار کرده بودم یکی دو روز بهم فرصت بدی برات پیدا می کنم . فعلا این کارها رو انجام دادی یا نه ؟
1.ip رو باید به صورت دستی بدی
2.بهتره فایروال ها رو هم خاموش کنی

بلي من تمام اين كارها را انجام دادم مشكل من در قسمت شبكه كردن است
زماني كه من view workgroup compiuter را كليك ميكنم تمام فايلهاي شير شده در ان سيستم عاملي كه قرار دارم را ميبينم نه فايلهاي سيستم عامل ديكر را .:20:

farshif
27-10-2008, 16:26
میتونی سیستم مقابل رو پینگ کنی؟

abde7
27-10-2008, 18:50
میتونی سیستم مقابل رو پینگ کنی؟
ببخشيد من .. منظور شما را متوجه نشدم

farshif
27-10-2008, 19:36
میگی ip هارو به صورت دستی set کردی حالا برای این که ببینی شبکت درسته یا نه تو منوی استارت ، Run رو بزن و cmd رو تایپ کن و اینتر بزن یه پنجره برات باز میشه حالا اونجا بنویس ping و جلوش ip که به کارت شبکه مجازیت وارد کردی رو بنویس ببین reply میکنه یا نه؟

visman
28-10-2008, 07:02
سلام
من با Microsoft Virtual PC كار نكردم اما شما چرا با VMware كار نمي كنيد من از خيلي از كساني كه با هر دو برنامه كار كردند پرسيدم همه گفتند كه vmware بهتره شما به راحتي مي توني داخل اين برنامه يه تيم بسازي و هر چند تا كه خواستي كارت شبكه و شبكه لن درست كني و همچنيني تنظيمات خوب و كاملي هم داره البته اگر تعدا سيستم هايي كه همزمان ران مي كني بستگي به رم داره من با 1 گيگ رم تا 5 سيستم را ران كردم
موفق باشي.