PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزارحسابداري

mehdi_7070
05-01-2006, 11:58
با عرض سلام
من يك نرم افزار حسابداري مي خواهم . يك نرم افزار حسابداري كه در عين سادگي ، قدرتمند هم باشد .
خلاصه امكاناتي كه من از اين نرم افزار مي خواهم :
ثبت اعضا ( مشتري ها ) و امكانات بدهكار و بستانكار - دخل و خرج - گزارش گيري - جستجو - چك و بانك - خريد و فروش - ايجاد سند حسابداري - امكان چاپ و ...
هر كسي سراغ داره به من معرفي كنه .
منتهي اگر نسخه رايگان ( يا كرك شده ) نرم افزار را سراغ نداريد ، لطفا سايت شركت را به من معرفي كنيد تا آن را بخرم . منتهي چون مي خوام يك نرم افزار ساه باشه ، ترجيحا قيمت ارزان و مناسبي داشته باشه .
البته من بيشتر نرم افزارهاي حسابداري را مي شناسم . دنبال نسخه اي مجاني هستم .
اين نكته هم بگم كه برنامه اي كه معرفي مي كنيد ، حسابدار xp نباشه !!؟
نكته آخر اين كه نرم افزار نسخه آزمايشي نباشه .
ضمنا من به بهترين نرم افزاري كه توسط شما معرفي بشه ، جايزه مي دهم . جايزه اش اينه كه 100تا دعوتنامه gmail مجاني به برنده مي دهم !

Ali
05-01-2006, 14:46
مهدی جان نرم افزار AceMoney معرفی شده در سایت نیازهای ابتدایی رو در این زمینه رفع می کنه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
05-01-2006, 15:02
علي آقا خيلي صفا اورديد
البته من اين نرم افزار را قبلا ديده بودم . مي دانيد كه نرم افزار حسابداري كه ما مي خواهيم باهاش كار كنيم بايد فارسي باشه . در هر صورت از شما هم تشكر مي كنم كه يادآوري فرموديد .

mehdi_7070
11-01-2006, 11:22
با سلام
يعني بابا اين همه آدم درست و حسابي كه از اين تاپيك ديدن كردند ، يه نرم افزار حسابداري نمي شناسند .
بابا ايول ....

Amirsat
12-01-2006, 01:11
حسابدار Xp اوکسین سافت رو امتحان کن

mehdi_7070
12-01-2006, 15:25
خيلي خيلي متشكرم !!!!!!!!!
شما اين تيكه از پست اول را نديديد ، پيشنهاد مي كنم دوباره بخونيد :
------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------

Ali
12-01-2006, 16:54
نرم افزار Account Xpress هم گزینه ی کوچک و مناسبیست .
خوب اگه اینا نیازتونو رفع نمیکنه میریم سره اصل کاریا ;)
نرم افزار قدرتمند شرکت مایکروسافت با نام MICROSOFT MONEY 2006 DELUXE و
دیگری هم Peachtree Premium Accounting 2006 هستش .

arash_irani
13-01-2006, 00:32
با عرض سلام
من يك نرم افزار حسابداري مي خواهم . يك نرم افزار حسابداري كه در عين سادگي ، قدرتمند هم باشد .
خلاصه امكاناتي كه من از اين نرم افزار مي خواهم :
ثبت اعضا ( مشتري ها ) و امكانات بدهكار و بستانكار - دخل و خرج - گزارش گيري - جستجو - چك و بانك - خريد و فروش - ايجاد سند حسابداري - امكان چاپ و ...
هر كسي سراغ داره به من معرفي كنه .
منتهي اگر نسخه رايگان ( يا كرك شده ) نرم افزار را سراغ نداريد ، لطفا سايت شركت را به من معرفي كنيد تا آن را بخرم . منتهي چون مي خوام يك نرم افزار ساه باشه ، ترجيحا قيمت ارزان و مناسبي داشته باشه .
البته من بيشتر نرم افزارهاي حسابداري را مي شناسم . دنبال نسخه اي مجاني هستم .
نكته آخر اين كه نرم افزار نسخه آزمايشي نباشه .
ضمنا من به بهترين نرم افزاري كه توسط شما معرفي بشه ، جايزه مي دهم . جايزه اش اينه كه 100تا دعوتنامه gmail مجاني به برنده مي دهم !
سلام
دستت درد نكنه عزيز >>>> بابت جايزه ناراحت نشو
ولي جيميل ديگه ارزشش رو نداره كه ادم براش نرم افزار معرفي كنه ولي دوستي و صميميت و ايراني بودن ما چرا ارزشش خيلي بالاتر از اين حرفاست ;)
راستی حداقل کم میگفتی که کدوم ها رو میشناسی چون خودت گفتی که چند تا رو میشناسی ولی به کارت نمیاد
ولی نوسا تحت XP نیست و تحت میلینیوم و یا 98 کار میکنه
حسابداری سورن هم هست که تحت XP هستش چون دیدم که کرکش کرده بودند
در کل عزیز باید برای حسابداری نرم افزار بخری چون تو این یکی دیگه نمیشه شوخی کرد
فردا هر اتفاقی خدای ناخواسته بیفته باید دستت به یه جا بند باشه
چون خود این شرکت ها خدمات پس از فروش هم دارند که اگر از تو اینترنت گیر بیاری و بعد هم کرکش کنی (که خیلی مشکل هست چون قفلهای سخت افزاری داره ) فردا شرکت نه تنها جوابگو نیست تازه یقه ات رو هم میچسبه
البته من دیدم شما نوشته بودید که نرم افزار ارزان باشه مثلا تا چقدر ؟؟؟
نوسا که خیلی چیز خوبیه و خدماتشم خیلی خوبه و دفتر یکی از دوستام هم دارند حدود فکر کنم 300000 تومان
سورن 110000 تومان و...
ببخشید امیدوارم که ناراحت نشده باشی
موفق باشید
یا حق

dalahooco
13-01-2006, 00:32
سلام دوست عزيز به زودي نرم افزار توليدي خودم رو مي تونيد تو بازار گير بياريد...
تنها نرم افزار حسابداري موجود هستش كه كاربر خودش صفحات حسابداري تو طراحي ميكنه بدون داشتن حتي يه خط برنامه نويسي...متناسب با هر نوع شغل و زمينه كاري مي تونيد نرم افزار را سفارشي كنيد...منتظر باشيد ...

mehdi_7070
13-01-2006, 09:03
از همه پست هايي كه داده شده بود متشكرم . از همه شما كه من را كمك مي كنيد خيلي متشكرم .

علي آقا خوشحالم كه باز شما را اينجا را مي بينم . اما يه مشكلي وجود داره . توي پست هاي قبلي هم گفتم : من نمي تونم از نرم افزار حسابداري خارجي استفاده كنم . به عبارت ديگه ترجيحا نرم افزار حسابداري فارسي باشه .
از بابت نرم افزارهايي هم كه معرفي كرديد خيلي متشكرم .

آرش جان ! از شما هم ممنون .
البته اينكه جي ميل ارزش نداره بحثي جدا هست . خوب شما فكر مي كنيد من چه جايزه اي بذارم . من هم مي دونم كه دليل اينكه شما داريد به من كمك مي كنيد ‏، جايزه نيست .از اينكه به ارزش هاي ذكر شده هم احترام مي ذاريد واقعا خوشحالم

من درباره نرم افزارهاي حسابداري خيلي تحقيق كردم . روي اين حساب تقريبا اونها كه معروفند را مي شناسم . دقيقا اسمشون يادم نيست ، ولي اگه بخوام خوب هاش را بگم ، فارسيكام خيلي خوب بود . اما دو تا مشكل هست : يا نرم افزار خوبه اما قيمتش خيلي بالا هست يا نرم افزار قيمتش پايينه اما قوي نيست .

شما اگه امكانش هست ‏، يه لينك يا توضيحي از برنامه نوسا و سورن را به من بده . من اين دو تا تا حالا نديدم . اگه لينك دانلود سورن هم داري به من بده .

من خودم مي دونم كه نرم افزار حسابداري شوخي نيست . به اعتقاد من اگه نرم افزار حسابداري خوب هست كه قفل سخت افزاري هم داشته باشه . پشتيباني و ... هم داشته باشه . من با علم به اين جور چيزا دنبال نرم افزار مجاني هستم !!!!!!!

هر چي ارزون تر بهتر . البته براي اين كار پول زيادي ندارم .
آقا اينها كه شما گفتيد همه اش بالا 100 تومنه . اون يكي كه 300 تومنه . نه منظورم يه چيز زير 20 تومنه . راستش پول زيادي ندارم .
پول ندارم ، چيز بدردبخور هم مي خوام !!!!

dalahooco جان !
شما يعني برنامه نويس حسابداري هستي . ( اين مهم هست حتما بگو چون باهات كار دارم )
اين نرم افزار توليدي شما حرف نداره . راستي قيمتش چنده . كي عرضه ميشه . اين بايد چيز توپي باشه . يعني فكر كنم واقعا تك هست . به ما تخفيف بده تا بخريمش . خواهش مي كنم بيشتر اين نرم افزار را معرفي كن .

mehdi_7070
17-01-2006, 14:08
آقا نبود .... پس چی شد ...

arash_irani
17-01-2006, 22:47
آقا نبود .... پس چی شد ...
سلام مهدي جان
والله من در حال حاضر لينكي براي برنامه حسابداري ندارم ولي نوسا رو كه گفتم تحت ME هست و من چند نفر رو میشناسم که دارند باهاش کار میکنند ولی خودم به شخصه چون تحت Xp نیست و پرینتر رو غیر از سوزنی قبول نمیکنه قبولش ندارم وگرنه امکاناتش خیلی خوبه
سورن هم تو یکی از کامپیوترهای دوستانم دیدم خیلی چیز خوبی به نظر میرسید چون دیدم که امکانات زیادی داره و تحتXP هم هست
برنامه دیگری برای حسابداری برنامه حسابداری شرکت نسل جوان هست که با 4000 یا 5000 تو مان میتونی بخری ولی خودم تا حالا باهاش هیچ کاری نکردم اتفاقا دو تا برنامه هم داره یکیش رو اینجور که یادمه حسابداری بازاریان هست( برای کارهای آزاد با آموزش )و دیگری حسابدار کامپیوتر که قیمت این یکی 18800 تومان هستش و این یکی مخصوص فروشگاهای کامپیوتری و ویدیو کلوپ ها ساخته شده
دیگه چیز خاصی به نظرم نمیرسه
موفق باشید
یا حق

mehdi_7070
18-01-2006, 20:53
با عرض سلام
البته خوب توضیحات شما در مورد دو نرم افزار اول که من درست نمی شناختم خیلی در حد ساده بود .
مثلا کاش سایتش را معرفی می کردی .
من خودم نرم افزار حسابداری بازاریان را دیدم . البته توی خود سایت نسل جوان . اما راستش فکر نکنم کارم را راه بیندازه .
در هر صورت از توجه شما ممنون .
خواهشا کمک کنید شاید یه چیز دیگه به نظرتون برسه .
با تشکر

dalahooco
29-01-2006, 01:41
سلام مهدی جان ...
منتظر باشید بهتون خبر می دم چون برناممون داره مراحل ثبت و تولید نهائی رو میگذرونه ...........
از کار کردن با این برنامه لذت خواهید برد...چون تو ایران تکه...................
حتما بهتون خبر میدم

mehdi_7070
29-01-2006, 14:12
ما منتظريم عزيز !

shubtt
01-02-2006, 15:05
اوکسین کارش خیلی خوب هست . من که راضیم ازش و کرک اش هم از اینجا بگیرید . فقط قبل از نصب کرک حتما توضیح رو بخونید . حتما نرم افزار اوکسین باید در درایو سی باشه :blush:

mehdi_7070
01-02-2006, 15:45
جناب shubtt عزیز !
متشکرم ، اما من توی همون پست اول ذکر کردم که برنامه ای که معرفی می کنید ، حسابدار xp نباشه .
در هر حال از شما متشکرم !!!!

mehdi_7070
01-02-2006, 15:53
راستی این کرک مال کدوم ورژن هست ...
و در ضمن لینک کرک هم خراب هست ...
لطفا تصحیح بفرمایید و به اون سوال اول هم جواب بدید ..

shubtt
02-02-2006, 10:38
عزیز لینک کاملا درست هست
و اوکسین فقط یه نسخه داره شاید هم بیشتر اما من ندیدم . شما امتحان کن اگه نشد بگو من نسخه جدید رو بگیرم تا کرک کنیم

mehdi_7070
02-02-2006, 20:43
جناب shubtt !
یه کرک برای این برنامه حسابداری هست ، این نرم افزار هم آپدیت شده و نسخه قدیمی توی سایت نیست .
این کرک برای نسخه جدید جواب نمی ده ...
البته من نسخه قبلی اش را به همراه کرک دارم ... اما نمی خوام این حسابدار را ...

shubtt
03-02-2006, 18:59
عزیز اگه این نرم افزار ورژن جدیدش کرک رو میخوای بگو دانلود کنم و کرک .

mehdi_7070
04-02-2006, 14:27
من که گفتم نرم افزار حسابدار xp را نمی خوام ... فقط برای اطلاعات خودم پرسیدم ...
نسخه جدیدش را می تونی از سایتش دانلود کنی .

alibh3444
06-02-2006, 01:20
دوست عزيز سلام . رشته من حسابداريه . من خودم توي شركت از نرم افزار ((مالي ))استفاده ميكنم .چون هميشه.تراز آزمايشي وحتي تراز تفضيلي رو هم ميگيره .راحتي اين نرم افزلر اينكه وقت كمي ميگيره و از تايپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اضافي جلو گيري ميكنه.در ضمن يه قفل سخت افزاري داره كه به چاپكر متصل ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
06-02-2006, 15:46
جناب alibh3444 !
ميشه قيمت و سايت و يه نمونه از صفحه برنامه را به من بديد .
با تشكر

mehdi_7070
13-02-2006, 14:21
چي شد پس ؟
راستي نظر دوستان درباره هلـو چي هست ؟
منتظرم

mahboob toraby
14-02-2006, 13:05
حاج مهدي من با هلو كار كردم

برنامه هلو خيلي قدرتمند و گزارشاتشم ميشه گفت متنع و جالبه اما چند تا مورد خاص داره
اول اينكه كار باهاش حوصله و وقت مي خواد و نمي توني كاراتو با هاش با سرعت انجاتم بدي
دم اينكه اين نرم افزار داراي يه قفل سخت افزاريه كه بعد از حدود يكسال و نيم تا دوسال سوخته ميشه و بايد از نمايندگيش يكي ديگه بخري كه بابت پشتيباني سالانه يك مبلغي گرفته ميشه و در صورت پرداخت نكردن مبلغ بايد قيد برنامه تو بزني ( مبلغش بستگي به نوع نرم افزارش داره )
يكي ديگه از ايراداش اينه اگه بخواي يه تغيير كوچيك و سفارشيب تو برنامه بدي بايد اندازه يه برنامه سفارش بزرگ پول خرج كني
ايراد بعديشم اينه كه اين نرم افزار نسخه آزمايشي نداره
و خلاصه كلي ايراد تخصصي ديگه از جمله اين نرم افزار در شبكه بيش 4 كامپيوتر را قبول نميكنه .
من حدود 4 سال با اين نرم افزار كار كردم ولي فقط 30 درصد كارامو باهاش انجام مي دادم از وقتي كه يه نرم افزار حسابداريه ديگه گرفتم با اون برنامه الان 85 درصد كارامو به خاطر داشتن سرعت بالا و راحتي برنامه انجام مي دم . ولي باز دنبال يه برنامه قوي تر هستم . و مبلغش اصلا برام مهم نيست . نرم افزار آخري رو حدود 900 هزار تومان خريدم .

منتظر نظرات دوستان هستم .

mehdi_7070
14-02-2006, 15:49
شما می تونی من را توی خرید یه برنامه کمک کنید ؟!
خیلی ممنون

DJ_NANSI
19-02-2006, 02:03
سلام دوست عزيز
يه نرم افزار هست به نام بلريان خيلي خوبه هم فارسي هم نيمه كامل قيمتش 4500 تومان
اگر بتوني تو بازار رضا ميتوني كپي اونو 1500 بخري

mehdi_7070
20-02-2006, 14:10
Dj_nansi جان !
ممنون ... اين نرم افزار زياد به كارم نمياد .
قبلا ديدمش ...

با تشكر

sonia_nana2003
25-02-2006, 05:16
حسابداري پژواک 48000 تومان هستش قفل شکسته 6000 خواصین بگین

sonia_nana2003@yahoo.com

mehdi_7070
25-02-2006, 16:20
لطفا خصوصيات اون را معرفي كنيد

sirad
28-02-2006, 11:17
دوست عزيز
يك نرم افزار حسابداري با امكانات خوب كاملا مجاني آماده دانلود
دانلود كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر خواستي جايزه بدي پست بده

mehdi_7070
28-02-2006, 17:46
sirad جان!
اين را هم امتحان كردم ...
دانلود هم كردم . ولي خوب مي دونيد كه نسخه trial هست و من هم زیاد ازش خوشم نیومد ...

امشب برای کلیه کسانی که من را راهنمایی کردند ، جایزه را از طریق pm ارسال می کنم .
یه تعداد دعوت نامه هم همین جا می ذارم ...

با تشکر

sirad
01-03-2006, 09:57
مهدي عزيز
من خودم حسابدارم و با نرم افزارهاي زيادي هم كار كردم شما بفرماييد كه نرم افزار ي كه مي خواي چه خصوصياتي داشته باشه
اين موضوعات را با من درميان بذار يا به من يه پيغام خصوص بده شايد بتونم كمكت كنم

mehdi parsafar
03-03-2006, 16:44
دوست من فکر کنم حسابرس 78 یا 80 به دردت بخوره

mehdi_7070
05-03-2006, 20:55
سلام
من حسابرس 78 را ديدم ... به دردم نمي خوره !

mehdi_7070
06-03-2006, 14:23
راستي هزينه طراحي يه برنامه حسابداري چقدره ؟
بعد اينكه كه چه شركت هايي را براي اين كار مي شناسيد ؟

IVAN
10-03-2006, 08:28
با سلام
به اين تاپيك مراجعه كنيد
اگه خوب بود جايزه ما يادتون نره :happy: :biggrin:
قربان شما

FGIT
16-03-2006, 20:14
يه سر به سايت ما بزن
قيمتها خيلي خيلي مناسب هست
اگر هم نسخه نمايشي خواستي تو سايت پيغام بذار واسه ات ميفرستن

hos097
16-03-2006, 22:34
mehdi jan agar khasty hamchin narmafzary bekhary man mitonam zire geymate bazar iran ono barat benevisam agar dost dashty ba man tamas begir dostare to Hos097@yahoo.com

mehdi_7070
17-03-2006, 20:53
ايول آقايون با معرفت !

خيلي ممنون !

حتما با شما تماس مي گيرم !

hos097 جان !

برات email بزنم يا pm همين سايت ؟!

javad_best
18-03-2006, 19:28
بهترين نرم افزار حسابداري كه ديدم حسابرس است از خريد اين نرم افزار پشيمون نميشي! :rolleye:

mehdi_7070
19-03-2006, 11:59
javad_best جان !
من نسخه 2006 کرک شده ( با تشکر از آنریل ) را دارم !
زیاد ازش خوشم نیومد !
شما هم همین را می گی دیگه ؟!

mohammad_h
26-03-2006, 22:41
سلام
من نمیدونم اینو کسی معرفی کرده یا نه
من دو تا سیدی دارم.یکی رافع 6 و اون یکی حسابرس.
اگه خاستین پی ام بدید تا با پستی چیزی براتون بفرستم. من خودم رشتم حسابداریه.برنامش هم هرچی بخاین داره

mohammad_h
26-03-2006, 22:42
راستی اینو یادم رفت بگم
برنامش کاملا فارسیه

mehdi_7070
29-03-2006, 17:16
محمد جان !
من رافع 6 را دارم ، حسابرس 2006 را دارم . نمي تونم باهاشون كار كنم . يعني باب ميل من نيست ...

راستي شما هلو را داري ؟!

mehdikavianirad
10-04-2006, 15:06
اقا سلام
من تازه بعد از خيلي مدت يه سر زدم به اينجا و اين پست رو تصادفي ديدم

دوستان نرم افزارهاي حسابداري كه من تا قيمتهاي 500 تومن حتي ديدم ميشه گفت هيچ كدوم حسابداري واقعي نيستن

و اكثرا دفتر چه يادداشت هستن دوستان اگه كسي برنامه سراغ داره به طور هوشمند بتونه دفاتر حسابداري و تراز ازمايشي د ر سطوح مختلف حسابداري و صورت حساب سود و زيان در اره رو كنه

من يه برنامه خريدم اينها رو داره

درضمن عقل سالم ميگه نرم افزار حسابداري بايد اصل باشه همچنين اوني كه من خريدم بر اي اولين بار در ايران تا 10 سال ضمانت ارتقا رايگان و حتي تعويض نوع شغل خاص رو داره

خيلي ساده هست با دو فرم ورودي ميديد
از چند جا خروجي ميگيريد

در اين برنامه از هوش مصنوعي قدرتمندي استفاده شده
داره بهش امكان باركد خواني اضافه ميشه
محيط نرم افزار تا چند مدت ديگه اسكين گذاري خواهد شد
.......و

يه سر يه اين سايت بزنيد

اين شركت حتي جزو معدود شركتهايي هست كه توانايي برگزاري ازمونهاي چهار گزينه اي داره

mehdi_7070
10-04-2006, 22:01
mehdikavianirad جان !
خيلي ممنون ... اين را نديده بودم و از بابت معرفي اش ممنون !
خوب اين را هم به ليستم اضافه كردم !

mehdikavianirad
12-04-2006, 11:47
دوست عزيز از دوستان حسابدار ما كه فوق ليسانس دارن كارشون خيلي خوبه كه حتي حسابرسي چند سال اخيرشهرداري شهرمون رو كار مي كنن مي گفت كه اين امكانات دفاتر حسابداري رو تو برنامه اي به نام محاسب كه در شهرداري استفاده ميشه ديدن به قيمت 12 ميليون و اين امكانات تو هيچ برنامه 400 تا500 تومني نديدن و از اين برنامه خيلي خوشش اومد و حتي پيشنهاد خريد اين برنامه رو به من داد
راستي كسي چيز ديگه اي تو اين مايه ها با قيمت زير 500 هزار تومن سراغ داره
معرفي كنه !!!
باي

IVAN
24-06-2006, 16:00
دوست عزبز به اين صفحه هم يه سري بزن:

sameh_sameh
24-12-2008, 07:12
سلام :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار نوسا بسیار بسیار قوییه البته من نمیدونم کارتون چیه ولی این نرم افزار مال شرکتهای بزرگ هست و قیمتش هم کم نیست ولی کاراییش فوق العاده است . ( قیمتش از 1 میلیون به بالاست )

amineng
22-01-2009, 20:02
سلام
کسی نرم افزار حسابداری فارسی با سرعت بالا برای نمایشگاه کتاب چند روزه سراغ نداره؟
سرعت برام مهمه

amineng
31-01-2009, 10:52
سلام
کسی نرم افزار حسابداری فارسی با سرعت بالا برای نمایشگاه کتاب چند روزه سراغ نداره؟
سرعت برام مهمه
در ضمن حجمش هم کم باشه
کسی نبود

Ship Storm
31-01-2009, 12:17
سلام
سرعت برام مهمه

در ضمن حجمش هم کم باشه
کسی نبود

تاپیک های مرتبط:

نرم افزار جامع و پیشرفته حسابداری Accounting 2007 با قابلیت های ویژه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار جامع حسابداری طلا و جواهر

نرم افزار حسابداری رافع بازرگانی