PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك ................ يكي نيست به داد ما برسه ؟

shahbazirad
23-10-2008, 12:17
با سلام ................................

چند وقتي است كه يك مشكلي براي سيستمم پيش آمد و من را كلافه كرده است . از دوستاني كه مي توانند در حل رفع اين مشكل ياري كنند خواهشمندم مرا راهنمايي كنيد .

روي سيستم خانگي من ويندوز xp نصب است كه چند روزي موقع كار با آن كاملاً هنگ مي كند جالب اينجاست كه وقتي رسيت مي كنم (با كليد روي كيس) رسيت نمي شود و بايد برق را كاملاً از سيستم قطع كنم و دوباره سيستم را راه اندازي كنم . وقتي سيستم به صورت نرمال راه اندازي مي شود حتي موقعي كه لوگوي ويندوز هم دارد لود مي شود هنگ مي كند ولي وقتي سيستم را در حال Safe Modeراه اندازي مي كنم سيستم به راحتي لود مي شود و چند ساعتي كه با آن كار مي كنم هيچ مشكلي پيش نمي آيد و هنگ نمي كند .

اول فكر كردام ويندوز خراب است ، و آن را از دوباره نصب كردام ولي مشكل آن رفع نشد .
دوم فكر كردام سيستم ويروسي است و آن را با چند نوع آنتي ويروس چك كردام ولي چيزي پيدا نكرداند.
سوم فكر كردام مشكل سخت افزاري دارم و سخت افزار سيستمم را با سيستم دوستانم تعويض كردام ولي مشكلم هم چنان ادامه دارم .

لطفاً راه هاي حل اين مشكل را براي من توضيح دهيد
با تشكر فراوان

hosseingrami
23-10-2008, 13:30
بهترين راه نرم افزاري و سخت افزاري اگه اطلاعات خاصي نداريد پارتيشن بندي دوباره هست!

mhaf
23-10-2008, 15:29
چند مشکل میتونه باشه
اول ممکنه هاردت بد سکتور داشته باشه
اما از اون بزرگتر میتونه پاورت خراب باشه.

Amir312
24-10-2008, 01:33
اگر شما کارت گرافیک را عوض نکردید و هنوز هم سیستم توی حالت safe mode درست کار میکنه ، اون را عوض کن و یا اصلا دراورش را به روز کن ، اگر مادر برد قدیمی داری سعی من بایوس اپدیت برد را پیدا کنی ، ببین اگه قبل از این که درایور های سیستم را نصب میکنی ویندوز خوب میاد بالا به درایور ها شک کن و نسخه های جدید تر درایور ها را نصب کن

golmohammadi
15-11-2008, 19:47
سيستم تحت هر سرايطي بايد بصورت دستي با اون دكمه روي كيس ريستارت بشه
اگه نشه اشكال يا از برد هست و يا از پاور
اين دو را چك كن