PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد تبدیل چند dvd

D o l f i n
23-10-2008, 10:28
سلام من
من 3 تا dvd دارم که می خوام همش رو رو یک dvd رایت کنم چون حجمشون پایینه و بعضی قسمتها رو از هر dvd حذف کنم حالا که این کار رو کردم و ترکهای مورد نیاز رو رو هارد کپی کردم بعد رایت کردن تو هیچ دستگاه خانگی نشون نمیده در ضمن بگم این dvdها فیلم و کلیپ تبلیغاتی هستش
(من این تایپیک رو تو همین تالار زدم که قفل شد و آدرس دادن به آرشیو بحثهای مهم الان یه هفتس هیچکی جواب نداده مجبور شدم دوباره همینجا تایپیک بزنم اگه ممکنه همکارها و مدیرهای محترم این یکی رزو نبندن ممنون میشم)

nw_nk
23-10-2008, 14:05
سلام من
من 3 تا dvd دارم که می خوام همش رو رو یک dvd رایت کنم چون حجمشون پایینه و بعضی قسمتها رو از هر dvd حذف کنم حالا که این کار رو کردم و ترکهای مورد نیاز رو رو هارد کپی کردم بعد رایت کردن تو هیچ دستگاه خانگی نشون نمیده در ضمن بگم این dvdها فیلم و کلیپ تبلیغاتی هستش
(من این تایپیک رو تو همین تالار زدم که قفل شد و آدرس دادن به آرشیو بحثهای مهم الان یه هفتس هیچکی جواب نداده مجبور شدم دوباره همینجا تایپیک بزنم اگه ممکنه همکارها و مدیرهای محترم این یکی رزو نبندن ممنون میشم)

سلام

DVD های فیلم رو نمیشه اینجوری دستکاری و ایجاد کرد. چون بر مبنای استاندارد خاصی تولید میشن که روی پلیرهای خانگی قابل پخش باشه. اگر به فایلهای درونش مثل .ifo و ... دقت کنید متوجه میشید.

باید از ابزار های ویرایش و ایجاد DVD مولتی مدیا استفاده کنید. مثل:

TMPGEnc DVD Author
InterVideo WinDVD Creator
و ...

با برنامه های فوق می تونید ترک های دلخواهتون رو وارد DVD کنید و حتی منو و دیگر امکانات DVD رو ایجاد کنید.

golmohammadi
25-10-2008, 00:18
البته عدهاي از دي وي دي پليرها ميتونند همون فرمت DAT يا VCDPAL را هم بخونند
همچنين بعضيهاشون ميتونند كدك Divix از فرمت AVI را هم بخونند
اين دومي را يه تستي بكن

D o l f i n
25-10-2008, 09:00
من می خوام کیفیتش پایین نیاد این کلیپها تبلیغات شرکت سونی هستش واسه نمایش در lcd ها

golmohammadi
25-10-2008, 12:59
من می خوام کیفیتش پایین نیاد این کلیپها تبلیغات شرکت سونی هستش واسه نمایش در lcd ها

اهان پس بايد همون فرمت دي وي دي باشه
اگه يه دي وي دي ري رايت داشتي ميتونستي انواع راهها را تست كني
منم تو رايت كردن دي وي دي مشكل دارم
از رسيور فيلم دي وي دي كپچر ميكنم
بعد هر كاري ميكنم در قسمت DVD Video اد نميكنه

D o l f i n
27-10-2008, 09:11
الان من چیکار کنم راهی رو نمیشه پیشنهاد کنید