PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مجموعه آموزش مبانی و آشنایی با کامپیوتر

lahij_web
21-10-2008, 22:42
سلام و خسته نباشید .
دو تا خواهش دارم ازتون :
جایی از من خواسته که برای آشنایی افراد تازه کار با سیستم و کامپیوتر و ... یه جزوه درسی براشون تهیه کنم .
دروغ چا . وقتش رو نداشتم که بخوام چیزایی که داشتم و از تو نت پیدا میکنم و ... رو کنار هم بچینم و چک کنم و ...
اگر لطف کنین و یه مجموعه E-Book یا HTML از آشنایی با کامپیوتر ( برای دانش آموزان رشته های غیر کامپیوتر میخوان ) معرفی کنین که پرینت بگیرم و بهشون بدم کمک بزرگی به من کردین .
دومی هم جزوه آموزشی نرم افزار Camtasia ست . که اگه برخورد کردین لینکش رو معرفی کنین لطفا .

ممنونم .:10:

***Spring***
22-10-2008, 01:14
آموزش و توضیح کلیه قطعات کامپیوتر به همراه طریقۀ اسمبل کردن آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصول کامپیوتر 1 ( فارسی +کتاب درسی دانشگاه پیام نور‌ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجموعه مقالات و كتابهای رشته كامپیوتر دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کامپیوتری که میبینیم ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتابهای فارسی It ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

116 كتاب رايگان كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

lahij_web
25-10-2008, 09:12
مقاله آموزشی Camtasia رو پیدا کردم اما خیلی خیلی خلاصه ست ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میشه راهنمایی کنین ؟!