PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميخوام صفحات وب رو داخل يه كامپيوتر ديگه پرينت بگيرم چيكار كنم خراب نشه؟!!!

mrmostafa
21-10-2008, 19:50
سلام و خسته نباشيد
من در منزل پرينتر ندارم ميخوام صفحات وب رو كه اخبار هستن ببرم اداره پرينت بگيرم براي همين save as ميكنيم بهم ميريزه. ميخواستم ببينم بهترين راه چيه كه اونجا هم بار بشه و پرينت بگيره؟؟؟
البته من روي صفحه گزينه پرينت رو زدم و گزينه microsoft XPS document writer رو انتخاب كردم و فايل رو با اين پسوند ذخيره كردم بازش كردم درست بودش حالا داخل كامپيتور ديكه هم همينطوري باز ميشه؟؟؟

huti_421
21-10-2008, 22:05
دریافت کامل یک سایت با MetaProducts Offline Explorer Enterprise /تمامی ورژنها در این تایپک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شیدا
21-10-2008, 22:08
سلام و خسته نباشيد
من در منزل پرينتر ندارم ميخوام صفحات وب رو كه اخبار هستن ببرم اداره پرينت بگيرم براي همين save as ميكنيم بهم ميريزه. ميخواستم ببينم بهترين راه چيه كه اونجا هم بار بشه و پرينت بگيره؟؟؟
البته من روي صفحه گزينه پرينت رو زدم و گزينه microsoft XPS document writer رو انتخاب كردم و فايل رو با اين پسوند ذخيره كردم بازش كردم درست بودش حالا داخل كامپيتور ديكه هم همينطوري باز ميشه؟؟؟

با سلام
منم قبلا پرینتر نداشتم و از برنامه های SnagIt و Foxit pdf استفاده می کردم

huti_421
21-10-2008, 22:45
با سلام
منم قبلا پرینتر نداشتم و از برنامه های SnagIt و Foxit pdf استفاده می کردم

اونا فقط از Screen یه Capture می کنن که باید حتما Scroll کنید تا همه ی صفحه ( فرضا طولانی ) رو بگیره ... خوب این نرم افزار کل صفحه رو ذخیره می کنه و شما میتونید به راحتی از اون پرینت بگیرید ...

usfelme
22-10-2008, 10:27
میشه pdf اشون کرد ولی همین راهی که هومن جان گفته سریعترو راحتتره

hadi_balaa
22-10-2008, 13:22
همه روشهای گفته شده فقط کار شما رو سخت تر میکنن . شما بایستی اون صفحه وب رو به صورت complete ذخیره کنی . :
save as ===> web page complete همین .
وقتی شما یه فایل وب سالم رو تو یه سیستم دیگه بهم ریخته میبینی اینکارو انجام بده ( در هنگام باز بودن فایل و ناخوانا بودن ) :
view ===>character encoding ===> unicode(UTF-8) end

mrmostafa
22-10-2008, 21:57
از همگي ممنونم من پك نرم افزارهاي lord رو داشتم داخلش pdf tools داشتش و من برنامه doPdf v5 رو ريختم بعد رو هر سايتي ctrl+p ميزمنم خودش پي دي اف ميكنه ميده خيلي تميز.
در كل از همگي ممنونم