PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست معرفی گوشی چینی 2 سیم کارت

nemesis
21-10-2008, 13:39
من دنبال گوشی چینی 2 سیم کارت هستم !

چطور می تونم مدلهای مختلف رو با عکسشون ببینم !

من دنبال کوچیکترین مدل هستم !

aaaammmm87
21-10-2008, 18:34
سلام
اين گوشي هاي چيني فكر نكنم كوچيك داشته باشن يا اگه هم داشته باشن توي نت نمي توني اماري ازشون بگيري برو توي پاساژ ها خيلي سريعتر به جواب مي رسي

BLACK-BLACK
21-10-2008, 19:16
من دنبال گوشی چینی 2 سیم کارت هستم !

چطور می تونم مدلهای مختلف رو با عکسشون ببینم !

من دنبال کوچیکترین مدل هستم !

چقدر پول داری؟

Terova
21-10-2008, 23:10
میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم نروم یک تاپیک دیگه بزنم..

خواستم ببینم این گوشی های چینی ارزش خرید داره یا نه ..؟ و فقط پولتو دور میریزی..؟

thelastblack
23-10-2008, 12:41
ارزش خریدن داره ولی گارانتی نداره. مثلا یکی از آشناها یکی خرید جاوا داشت دوربین 3 با اون صدای زیاد و tv و صفحه لمسی 130 تومن. خوبه ولی گارانتی نداره تازه بعضیاشونم کیفیت خوبی ندارن. زود از کار میفتن. اگرم خراب بشن قیمت وسیله هاشون گرونه...

BLACK-BLACK
23-10-2008, 16:29
میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم نروم یک تاپیک دیگه بزنم..

خواستم ببینم این گوشی های چینی ارزش خرید داره یا نه ..؟ و فقط پولتو دور میریزی..؟

ببین اگه واقعا میخای بدونی که ارزش داره یانه من بهت میگم ارزش نداره.نه که فکر کنی من بر اساس غرض ورزی میگم ها چون سیستم عاملش بدرد نخوره ومنعطف با نیاز کاربر نیست و همچنین چون هیچگونه استاندارد خاص مخابراتی رو پشتیبانی نمیکنه (مارکهای معروف فرکانس مورد پشتیبانی رو اعلام میکنن) بنا بر این میتونه برای سلامتی انسان مضر باشه بعد از یه مدت یا صفحش خراب میشه یا بلندگوهاش خراب میشه وکلا ارزش خریدن نداره

به قول اون ضرب المثا انگلیسی که الان همه میدونن : "اونقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون (اشغال) بخریم.

Terova
23-10-2008, 22:04
ببین اگه واقعا میخای بدونی که ارزش داره یانه من بهت میگم ارزش نداره.نه که فکر کنی من بر اساس غرض ورزی میگم ها چون سیستم عاملش بدرد نخوره ومنعطف با نیاز کاربر نیست و همچنین چون هیچگونه استاندارد خاص مخابراتی رو پشتیبانی نمیکنه (مارکهای معروف فرکانس مورد پشتیبانی رو اعلام میکنن) بنا بر این میتونه برای سلامتی انسان مضر باشه بعد از یه مدت یا صفحش خراب میشه یا بلندگوهاش خراب میشه وکلا ارزش خریدن نداره

به قول اون ضرب المثا انگلیسی که الان همه میدونن : "اونقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون (اشغال) بخریم.

میدونم بدرد نمی خوره .. من بیشتر خاطر دیدن شبکه های تلویزیون میگم .. چون یکی از دوستام یکی داره امکاناتش خیلی خوبه ..

rozy_1500
24-10-2008, 11:29
اگه دنبال کوچکترین مدل میگردی که من یه نمونشونو دیدم که طرح n95 رو برداشتن و تا جایی که تونستن کوچیکش کردن
الان به اندازه یه پاک کن کوچولوهه
تو اینترنت هم نتونستم عکسشو پیدا کنم چون این گوشی ها هیچ جا حتی تو نت اهمیتی ندارن

BLACK-BLACK
24-10-2008, 11:43
میدونم بدرد نمی خوره .. من بیشتر خاطر دیدن شبکه های تلویزیون میگم .. چون یکی از دوستام یکی داره امکاناتش خیلی خوبه ..

n92-n77-n96 هم تلوزیونو میگیرن + یه مدل گوشی از برند i-teq هم تلوزیونو میگیره(نمیدونم x-Band بود یا laser)

Terova
24-10-2008, 14:40
n92-n77-n96 هم تلوزیونو میگیرن + یه مدل گوشی از برند i-teq هم تلوزیونو میگیره(نمیدونم x-Band بود یا laser)

فکر کنم یک 300 - 400 تومنی با این مدل چینی فرق کنند..!!!!