PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای ساخت گالری عکس تحت صفخات وب – به صورت اچ تی ام ال

ifu
20-10-2008, 17:56
با سلام
دوستان به دنبال نرم افزاری برای تبدیل عکس هایم به صورت آلبوم عکس ، به صورت فایل های html هستم . در واقع ساخت آلبوم عکس تحت صفحات وب .
البته من به دنبال نرم افزاری هستم که آلبوم های تصاویری خیلی ساده و بدون هیچ گونه قالب اضافی بسازد و تقریبا همانند مایکروسافت فرانت پیج . این طوری باشد که تصاویر را به برنامه بدهی و برنامه هم تصاویر را به صورت فایل html دربیاورد و تصاویر مورد نظر را به اندازه دلخواه کوچک کند و در صفحه اصلی به نمایش بگذارد و با کلیک بر روی هر تصویر ، تصویر اصلی و بزرگتر به نمایش در بیاید. و اصلا بدین صورت نباشد که برنامه قالبهای فانتزی از پیش ساخته شده استفاده کند دوست دارم خیلی ساده باشد.
دوستان اگر چنین برنامه ای سراغ دارید دریغ نفرمایید .
با تشکر

huti_421
20-10-2008, 18:03
فکر کنم اینم مد نظرتون باشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ifu
20-10-2008, 18:12
فکر کنم اینم مد نظرتون باشه :

با سلام دوست من
دوست ندارم به صورت فلش باشه دوست دارم خیلی ساده باشه

huti_421
20-10-2008, 21:33
با سلام دوست من
دوست ندارم به صورت فلش باشه دوست دارم خیلی ساده باشه

نمی دونم نرم افزاری ندیدم ولی اگه کارت راه نیوفتاد یه پی ام به من بده با DreamWeaver برات درست کنم ...

noghte
22-10-2008, 10:37
سلام
اگه می خوای زیاد ساده نباشه م تونی اینکارو با فتوشاپ انجام بدی

صبر کن خودم یه بار انجامش بدم
بعدش هم براتون توضیحش میدم

noghte
22-10-2008, 10:57
خوب اگه فتوشاپو نصب کردی میری تو برنامه بعدش هم مسیر زیر:
file> Automate> Web Photo Gallery
تو قسمت sourse image بخش اولش باید مسیر عکساتون مشخص کنید و توو بخش بعدی اون باید حتما مسیر سیو اونو بازم مشخص کنید
بعدش هم تو قسمت option اون تنظیمات عمومیشو باید درست کنی مثل : صفحاتتون چطوری باشه "حالت نمایش" پسوند و اینجور چیزا
بعد هم ok

ok
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ifu
22-10-2008, 23:24
خوب اگه فتوشاپو نصب کردی میری تو برنامه بعدش هم مسیر زیر:
file> Automate> Web Photo Gallery
تو قسمت sourse image بخش اولش باید مسیر عکساتون مشخص کنید و توو بخش بعدی اون باید حتما مسیر سیو اونو بازم مشخص کنید
بعدش هم تو قسمت option اون تنظیمات عمومیشو باید درست کنی مثل : صفحاتتون چطوری باشه "حالت نمایش" پسوند و اینجور چیزا
بعد هم ok

ok
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من دستت درد نکنه خیلی ممنونم از شما بابت این راهنمایی که کردید. خیلی به کارم اومد .
( آب در کوزه ما تشنه لبان گرده جهان میگردیم!)

در ضمن برای کسایی که مشکل من رو دارند نرم افزاری کاملا "کم حجم ، رایگان و بسیار ساده " پیدا کردم به نام GalleryCreator که این نرم افزار برای اجرا احتیاج به Microsoft .NET Framework دارد

باز هم از noghte تشکر میکنم