PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم کارتم سوخت و از Ir-tci تبدیل شد به Ir-mci

Baltaza
20-10-2008, 13:07
با سلام
سیم کارت 0912 من سوخت و رفتم عوضش کردم ولی چرا اینطوری شد قبلا Ir-tci بود الآن شده Ir-mci یه جوری شده مثل اینکه بخ اون قبلیه عادت کرده بودم حالا میخواستم ببینم راهی داره که بخوام دوباره اون Ir-tci رو جایگزین این یکی کنم؟
ممنون وبا تشکر

lindows
20-10-2008, 13:17
نه !
اونها سيم كارتهاي قديمي هستند و وقتي تعويض ميشه Mci ميشه
همه سيم كارتهاي جديد هم Mci هستند

hessam_sz
20-10-2008, 14:35
با سلام
سیم کارت 0912 من سوخت و رفتم عوضش کردم ولی چرا اینطوری شد قبلا Ir-tci بود الآن شده Ir-mci یه جوری شده مثل اینکه بخ اون قبلیه عادت کرده بودم حالا میخواستم ببینم راهی داره که بخوام دوباره اون Ir-tci رو جایگزین این یکی کنم؟
ممنون وبا تشکر

خود مخابرات به عمد سيمكارت هاي قديمي را ميسوزونه تا همه به Ir-mci تبديل بشه.
راهي براي تغييرش نيست.ولي بستگي به گوشي داره براي بعضي گوشي ها ميشه با ترفند هايي نام اوپراتور را تغيير داد اصلا ميتوني حذفش كني يا اسم خودت يا هر چيزي كه دوست داري به جاش بنويسي.

Baltaza
20-10-2008, 19:48
خود مخابرات به عمد سيمكارت هاي قديمي را ميسوزونه تا همه به Ir-mci تبديل بشه.
راهي براي تغييرش نيست.ولي بستگي به گوشي داره براي بعضي گوشي ها ميشه با ترفند هايي نام اوپراتور را تغيير داد اصلا ميتوني حذفش كني يا اسم خودت يا هر چيزي كه دوست داري به جاش بنويسي.

آره دیگه یه جوری ده الآن با 0919 یه تیپ شده( به نوعی خز شد رفت :31: ابته شوخی میکنم)
گوشیم 5700 هستش نمیدونم آیا همچین امکانی رو داره؟
ممنون و با تشکر

Baltaza
20-10-2008, 19:48
نه !
اونها سيم كارتهاي قديمي هستند و وقتي تعويض ميشه Mci ميشه
همه سيم كارتهاي جديد هم Mci هستند

یه تیپی شده دیگه :31:

Vallio
21-10-2008, 19:53
مال منم همینطور بود یه یک ماه پیش اونا ترک سل بودند به هیچ وجه ...

aaaammmm87
21-10-2008, 20:12
خوب عيبش چيه mci نشون بده مشكلي داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hessam_sz
22-10-2008, 08:51
آره دیگه یه جوری ده الآن با 0919 یه تیپ شده( به نوعی خز شد رفت :31: ابته شوخی میکنم)
گوشیم 5700 هستش نمیدونم آیا همچین امکانی رو داره؟
ممنون و با تشکر

اگر سوني اريكسون داشتي خودم راهنماييت ميكردم ولي حالا كه نوكيا داري بايد بري كلوپ نوكيا ولي ميدونم انجام اين كار براي نوكيا خيلي آسون تر از سوني اريكسونه

seppeehr
22-10-2008, 10:51
اگر سوني اريكسون داشتي خودم راهنماييت ميكردم ولي حالا كه نوكيا داري بايد بري كلوپ نوكيا ولي ميدونم انجام اين كار براي نوكيا خيلي آسون تر از سوني اريكسونه

من سوني اريكسون دارم، همين مشكل رفيقمون پيش اومد برام. ميشه راهنمايي كني؟

REGISTERED USER
22-10-2008, 12:44
حالا Tci بشه Mci ! چه فرقی می کنه ؟ شبکه همونه و همانقدر هم داغون !

hessam_sz
22-10-2008, 13:31
من سوني اريكسون دارم، همين مشكل رفيقمون پيش اومد برام. ميشه راهنمايي كني؟

ميشه بگين گوشيتون چيه؟
من دارم ميرم مسافرت و ممكنه تا 2 روز ديگه نتونم جوابتون را بدم .اگر عجله داريد به اين تاپيك مراجعه كنيد اين كار از طريق نصب الف امكان پذيره
اگر عجله هم نداريد بذار من برگردم بهت توضيح ميدم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blackhero
25-10-2008, 13:58
ای بابا! خدا کنه از همه رو نسوزنن! من 8 سال پیش خطم رو خریدم و هنوزم سند نزدم، اصلا نمیدونم صاحبش کجاست، زنده، مرده! فقط یه قولنامه ازش دارم!اگه بسوزنن خطم رو که دیگه جدیدش رو بهم نمیدن!یک میلیون و دویست پولش رو دادم! از این گذشته حدود 200 نفر این شمارم رو دارن،چون کارم با موبایله، اگر عوض کنم باید به همشون خبر بدم! راهی وجود نداره دوستان؟!!:41:

hessam_sz
25-10-2008, 14:05
ای بابا! خدا کنه از همه رو نسوزنن! من 8 سال پیش خطم رو خریدم و هنوزم سند نزدم، اصلا نمیدونم صاحبش کجاست، زنده، مرده! فقط یه قولنامه ازش دارم!اگه بسوزنن خطم رو که دیگه جدیدش رو بهم نمیدن!یک میلیون و دویست پولش رو دادم! از این گذشته حدود 200 نفر این شمارم رو دارن،چون کارم با موبایله، اگر عوض کنم باید به همشون خبر بدم! راهی وجود نداره دوستان؟!!:41:

تا قبل از اينكه بسوزونن سعي كن طرف را پيدا كني اگر هيچ كاري نميشه كرد مگر اينكه بري شكايت كني و...ارزش نداره.
چطوري 1200000 پول دادي ولي سند نگرفتي؟پس قبضش كجا مياد؟
الان مردم سيمكارت 40000 تومني ميخرن سند ميزنن.

blackhero
25-10-2008, 19:53
تا قبل از اينكه بسوزونن سعي كن طرف را پيدا كني اگر هيچ كاري نميشه كرد مگر اينكه بري شكايت كني و...ارزش نداره.
چطوري 1200000 پول دادي ولي سند نگرفتي؟پس قبضش كجا مياد؟
الان مردم سيمكارت 40000 تومني ميخرن سند ميزنن.

والا چی بگم! آدم هر چی دردسر میکشه از همین آشناهاست! یه آشنا موبایل فروش داشتیم اینو برامون قول نامه کرد. اون اوایل با صاحب خط تماس داشتم، اما بعد از اون جا رفت(مستاجر بود)دیگه نه آدرسی ازش دارم نه شماره تماس. تو این چند سالم هر 2 ماه المثنی میگرفتم. البته این اوخر که از طریق پیامک صورتحساب میاد و پرداخت میکنم.

hessam_sz
27-10-2008, 21:01
والا چی بگم! آدم هر چی دردسر میکشه از همین آشناهاست! یه آشنا موبایل فروش داشتیم اینو برامون قول نامه کرد. اون اوایل با صاحب خط تماس داشتم، اما بعد از اون جا رفت(مستاجر بود)دیگه نه آدرسی ازش دارم نه شماره تماس. تو این چند سالم هر 2 ماه المثنی میگرفتم. البته این اوخر که از طریق پیامک صورتحساب میاد و پرداخت میکنم.

پس بايد تو روزنامه آگهي بزني پيداش كني.
البته تا اونجا كه من ميدونم با اون قولنامه ميشه سند زد به شرطي اصل سند و يك فوتو كپي از شناسنامه طرف داشته باشي كه اگر موقع قولنامه اين را هم نگرفته باشي ديگه...
الان من يه خط فروختم به مغازه يارو گفت واسه سند زدن فقط بايد يه فوتوكپي شناسنامه بدي ما خودمون سند ميزنيم نيازي به حضور شما نيست.