PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط صدا

samaneh87
19-10-2008, 22:56
سلام
من دارم یه سی دی اموزشی درست میکنم و میخوام صدای ضبط شده روی فیلم کیفیت عالی داشته باشه با نرم افزار کامتاسیا ضبط صدا رو انجام میدم ولی نمیدونم چرا صدا هوا داره و احساس میکنم یه طوفانی توی صدا میپیچه لطفا برای حل مشکل منو راهنمایی کنید.
مرسی

hamidbn
20-10-2008, 08:19
سلام
من دارم یه سی دی اموزشی درست میکنم و میخوام صدای ضبط شده روی فیلم کیفیت عالی داشته باشه با نرم افزار کامتاسیا ضبط صدا رو انجام میدم ولی نمیدونم چرا صدا هوا داره و احساس میکنم یه طوفانی توی صدا میپیچه لطفا برای حل مشکل منو راهنمایی کنید.
مرسی
سلام سمانه خانم
شما میکروفونت چی کیفیتی داره ؟؟
کارت صدا آنبرد هست ؟؟؟
با برنامه های دیگه ضبط کن صداتو و تست کن ( می تونی با برنامه ویندوز تست کنی )

samaneh87
20-10-2008, 09:22
سلام سمانه خانم
شما میکروفونت چی کیفیتی داره ؟؟
کارت صدا آنبرد هست ؟؟؟
با برنامه های دیگه ضبط کن صداتو و تست کن ( می تونی با برنامه ویندوز تست کنی )
سلام
مشکل ازمیکروفن نیست
کیفیت میکروفون خوبه
کارت صدا انبرد هست
با3تا نرم افزار ضبط صدا ضبط کردیم ولی بازهمون نتیجه بود

hamidbn
20-10-2008, 10:42
معمولا کارت صدا آنبرد کیفیت قابل قبولی نداره
ولی حالا شما برای تست هم که میکروفونتونو عوض کنید شاید بهتر شد که بعید بدونم

Mr Andersson
20-10-2008, 15:53
درود;

دوستان عزیز می دونن که برای یه ضبط صدای با کیفیت باید محیط برای این کار آماده باشه, فضای داخل - آمبیانس بیرون و در نهایت سخت افزار موجود....

ولی نرم افزارهایی هم وجود دارند که به اصلاح خودمون هوا گیری میکنن مثل خود premiere و Sound frog و ...

اگه دوستان مایلند من توضیح بیشتری بدم.

samaneh87
20-10-2008, 19:32
درود;

دوستان عزیز می دونن که برای یه ضبط صدای با کیفیت باید محیط برای این کار آماده باشه, فضای داخل - آمبیانس بیرون و در نهایت سخت افزار موجود....

ولی نرم افزارهایی هم وجود دارند که به اصلاح خودمون هوا گیری میکنن مثل خود premiere و Sound frog و ...

اگه دوستان مایلند من توضیح بیشتری بدم.

سلام دوست من
خیلی ممنون از توضیحات خوبتون ولی اگه میشه همین هواگیری صدا با نرم افزار premiere رو توضیح بدین چطور باید این کارو بکنم؟
خیلی ممنون

Mr Andersson
21-10-2008, 00:48
درود;

در قسمت Audio effects افکتی بنام DeNoiser وجود داره که شما میتونید در قسمت Custom setup با تغییر تنظیمات نتیجه رو ببینید, گزینه freeze هم برای ثابت نگه داشتن تغییراته در غیر اینصورت پریمیر بصورت خودکار میزان Offset نویز (که میتونه هوا باشه) رو تشخیص میده و بالا پائین میکنه که البته تغییر صدا محسوس میشه.
البته افکتهای DeEsser و DeHummer هم مخصوص اینکار هستند مخصوصا DeEsser, ولی خوب بهرحال اگه ضبط صدای اصلی با کیفیت تر باشه خوب..! موفق باشید..