PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از اينترنت اداره از منزل

bandzar
19-10-2008, 13:24
سلام دوستان
راستش من در اداره يك كامپيوتر دارم كه از طريق Lan به اينترنت وصل است. حالا ميخوام از خونه از اون اينترنت استفاده كنم، لطفا راهنمايي كنيد.
باتشكر

SALMAN_LOOLOO
19-10-2008, 13:58
احتیاج به چند چیز مهم داری اگه ردیف باشه میشه

اول از همه باید Motherboard کامپیوتر اونجا Ring On رو ساپورت کنه (توی BIOS ) مشخصه.
دوم اینکه اونجا باید Windows Server 2K3 رو نصب کنی (تنظیمات) که کلی کار داره.
سوم اینکه باید اونجا خط تیــــــــــــــــــــلیف ون:15:(تلفن) مستقیم داشته باشه.

همین

ولی اگه بتونی تمام این کار هارو انجام بدی می تونی یه کاری کنی پول تلفن هم از جیب شرکت باشه..

اگه بود ندا بده .:21:

ايرج
19-10-2008, 14:27
سلام
اول از همه مدير Lan مي بايست اين اجازه را به شما بدهد.كه شما اجازه ورود به شبكه را از بيرون داشته باشيد يا نه؟ در اين صورت بايد از طريق Dial Up به سرور آنجا وصل شويد. منتها از سرعت كمي تقريبا" 33.600 ميتوانيد بهره ببريد.

farshif
19-10-2008, 16:22
احتیاج به چند چیز مهم داری اگه ردیف باشه میشه

اول از همه باید Motherboard کامپیوتر اونجا Ring On رو ساپورت کنه (توی BIOS ) مشخصه.
دوم اینکه اونجا باید Windows Server 2K3 رو نصب کنی (تنظیمات) که کلی کار داره.
سوم اینکه باید اونجا خط تیــــــــــــــــــــلیف ون:15:(تلفن) مستقیم داشته باشه.

همین

ولی اگه بتونی تمام این کار هارو انجام بدی می تونی یه کاری کنی پول تلفن هم از جیب شرکت باشه..

اگه بود ندا بده .:21:
میشه بگی چطوری پول تلفن از جیب شرکت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

ايرج
19-10-2008, 17:19
ميتوني روي كامپيوتر سرور تعريف كني اگر فلان يوزر كانكت شد اونو قطع كنه و شماره ائي رو كه شما براش تعرف كرديد زنگ بزنه.

m_diamond67
01-11-2008, 12:48
ميشه روش كار رو از اول تا آخر به صورت كامل آموزش بدين؟واقعا ممنون ميشم و تا آخر عمرم مديون شما ميشم دوست عزيز

m_diamond67
08-11-2008, 12:46
كسي نيست جواب بده؟

lord_ashkan_z
09-11-2008, 14:11
فکر کنم این عملی باشه:
ولی چه طوری؟
از طریق Dailup به هم کانت بشن(در واقع شبکه بشن) و بعدش، اینترنت را share کنی !

ایا برای این کار برنامه ی خاصی طراحی نشده؟

SALMAN_LOOLOO
11-11-2008, 19:32
میشه بگی چطوری پول تلفن از جیب شرکت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

توی Active Directory ویندوز سرور وقتی یک یوزر تعریف میشه می تونی کلی برنامه روش پیاده کنی و از این حرفا ...

توی Properties هر یوزری یه قسمت داره به اسم Call Back می تونی تنظیم کنی اگه اون یوزره از هر شماره ای یا حتی یک شماره خواص که بهش میدی تماس گرفت اون تماس رو قطع می کنه و خودش زنگ می زنه به اون شماره و شما می تونی از این روش استفاده کنی ... این جوری پول از پای شرکت حساب میشه این برنامه خیلی جالبه اگه کسی جواب سوال منو داد من حتما آموزش این کار رو می زارم واسه بچه ها ...

خدایش تا حالا این کار رو نکردم ولی من خودم دلم می خواد بدونم که سمت کلاینت چی میشه ... اون جا باید چی کار کرد ....؟

یه تئوری که به ذهنم رسید این بود که شاید باید یک بار Log off و Login کرد به سروری که جوین شده ولی تئوری بود ....

از دوستان خواهش می کنم که اگه کسی جواب اصلی رو داره لطفا بگه کلی دعاش می کنم ...

SALMAN_LOOLOO
11-11-2008, 19:38
فکر کنم این عملی باشه:
ولی چه طوری؟
از طریق Dailup به هم کانت بشن(در واقع شبکه بشن) و بعدش، اینترنت را share کنی !

ایا برای این کار برنامه ی خاصی طراحی نشده؟

شما اگه توی محدوه وایر لسی یا LAN بودی و به شبکه می تونی V P N بزنی که هیچی و لی اگه نه باید یه جوری حالا هر مدلی که میتونی ....

به اینترنت متصل بشی و بعد V P N بزنی .. همین .

البته این در صورتی امکانش هست که شما توی سرور تنظیماتش رو کامل انجام داده باشی توی RRAS ....

m_diamond67
15-11-2008, 13:52
لطف كنيد يك آموزش كامل در قالب pdf قرار دهيد.

tavakoli1353
15-11-2008, 22:37
دوستان یک آموزش بطور کامل ارائه کنید

m_diamond67
22-11-2008, 13:18
دوستان اين رسم برادري نيست ها.چرا كسي آموزش نميذاره؟