PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با محدودیت حجمی

vahid78
18-10-2008, 18:02
سلام به همه من دو روزه که ADSL 128 شرکت پیشگامان به محدودیت حجمی 1 گیگ گرفتم هنوز 7 ساعت نشده استفاده کردم حدود 200 مگش استفاده شده !!!!!!!چرا اینجوریه؟ جالب اینجاست که تو این دو روز هنوز هیچ چیز دانلود نکردم!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
18-10-2008, 18:52
باید سعی کنی اوتومات اپدیت ویندوز یا برناه های دیگه رو غیر فعال کنی
شاید هم سیستمت ویروس داشته باشه
میتونی یه برنامه نصب کنی که پهنای باند مصرفی رو بهت نشون بده

vahid78
18-10-2008, 20:15
باید سعی کنی اوتومات اپدیت ویندوز یا برناه های دیگه رو غیر فعال کنی

اپدیت ویندوز را غیر فعال کردم هیچ برنامه نیست که مانع دسترسی برنامه ها به اینترنت بشه؟

شاید هم سیستمت ویروس داشته باشه
اینا شک دارم !!!! شاید ویروسیه چجور بفهمم؟

میتونی یه برنامه نصب کنی که پهنای باند مصرفی رو بهت نشون بده
DUMeter دارم

M a r y a m
18-10-2008, 20:27
ببین منم از یه پهنای باند سنج دیگه استفاده می کنم ولی بیشتر از مقدار واقعی نشون میده! مثلا تو یه هفته گذشته نوشته بود من 1 گیگ مصرف داشتم در حالی که زنگ زدم آی اس پی همش 300 مگ مصرف کرده بودم!
انگار نمیشه به اینا زیاد اعتماد کرد. زنگ بزن خود آی اس پی ببین چقدر محدودیت استفاده کردی.

vahid78
18-10-2008, 20:35
این عکسهای بالا از سایت خود ای اس پی هستش

M a r y a m
19-10-2008, 08:44
پس اگه اینطوریه باید نرم افزارهای جانبی و اونایی که همزمان با ویندوز بالا میان رو غیر فعال کنی. اگه تیون آپس داری از بخش استارت آپش اون برنامه هایی که نمی خوای با وین لود بشن رو تیکش و بردار.
البته میخوای دوباره بازم به آی اس پی زنگ بزن اگه مطمئنی اینقدر مصرف نکردی شاید نرم افزارهای اونا هم قاظی کرده!

zed2
19-10-2008, 15:36
دوستان خواهشا سوالاتی که مرتبط با تاپیک های جامع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است رو در همانجا مطرح کنید
ادامه بحث رو در انجا ادامه بدهید.