PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید کمک کنییین(پارتیشن تیبل در ویندوز)

behmat
18-10-2008, 03:13
من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
خواهش میکنم کمکم کنین
ارور در استارتاپ ریپیر:the partition table is not a valid partition system
میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
خواهش میکنم
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

nw_nk
18-10-2008, 12:27
من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
خواهش میکنم کمکم کنین
ارور در استارتاپ ریپیر:the partition table is not a valid partition system
میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
خواهش میکنم
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

برنامه Test Disk که در Hiren's BootCD وجود داره براحتی پارتیشن ها رو برمیگردونه. مخصوصا در مواردی مثل پریدن ,پاک شدن یا خرابی پارتیشن ها.

نکته: سی دی فوق Bootable هست و نیازی به سیستم عامل نداره. فقط کافیه نسخه ای از اون رو دانلود و رایت کنید.

تذکر: ترجیحا از Hiren's BootCD 9.5 یا جدید تر استفاده کنید.

behmat
20-10-2008, 10:45
با تشکر
من همین cd رو گرفتم و گذاشتم رو بوت اما وقتی که روی یکی از این نرم افزار هاش کلیک میکنم میگه فزای کافی روی رم درایو شما برای اجرای برنامه وجوود نداره!!!!:41:

*Batman*
21-10-2008, 04:39
سلام.
به پست زیر هم یه نگاهی بندازید بد نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Partition Magic رو برای همیشه فراموش کنید.از Paragon Partiotion Manager به عنوان جایگزین استفاده کنید.حرف نداره.:10:

lord_ashkan_z
21-10-2008, 21:47
مشکل از پارتیشن مجیک نیست

شما نباید بر روی ویندوز ویستا این برنامه را نصب می کردید. این برنامه با ویستا نه تنها سازگاری نداره بلکه سر ناسازگاری داره.
دقیقا تجربه شخصی من هم هست.

برای پارتیشن بندی در ویندوز ویستا باید از ابزار خودش استفاده کنی. تاپیک ش هست.

من هم را حل دوست عزیز nw_nk را پیشنهاد می کنم