PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید موبایل از انگلیس

eilya1
17-10-2008, 18:58
دوستان، می خواستم یه گوشی iphone 3G از انگلیس بیارم، اما این گوشی را به دو شکل می توان خریداری کرد، 1 خرید از سرویس دهنده های موبایل انگلیس (که دستگاه موبایل ارزان تر می باشد) 2- خرید از بازار آزاد
می خواستم بدونم آیا می توان گوشی را از سرویس دهنده انگلیسی خرید، سپس در ایران و با سیم کارت ایرانی مورد استفاده قرار داد؟
در مورد خرید هم می خواستم اگه مکان خاص یا نکته ای مهم می دانید به بنده گوش زد کنید.
با تشکر،
ایلیا

higrade61
19-10-2008, 14:23
میتونی بخری از سرویس دهنده ها ولی باید اینجا بدی اینجا unlock کنن تا سیمکارت ایران بهش بخوره. من نمیدونم iphone راحت Unlock میشه یا نه. فقط اینکه بدون اینکار سیمکارت ایران کار نمیکنه!

Saman-tci
19-10-2008, 16:25
دوستان، می خواستم یه گوشی iphone 3G از انگلیس بیارم، اما این گوشی را به دو شکل می توان خریداری کرد، 1 خرید از سرویس دهنده های موبایل انگلیس (که دستگاه موبایل ارزان تر می باشد) 2- خرید از بازار آزاد
می خواستم بدونم آیا می توان گوشی را از سرویس دهنده انگلیسی خرید، سپس در ایران و با سیم کارت ایرانی مورد استفاده قرار داد؟
در مورد خرید هم می خواستم اگه مکان خاص یا نکته ای مهم می دانید به بنده گوش زد کنید.
با تشکر،
ایلیا

سلام ....
دوست منم یه گوشی N95 8g دارم که از انگلیس اوردم ... یعنی از همونجا خریدم و با بار اوردم ایران ....
شما وقتی سیم کارت روی گوشی میندازی گوشیت سیم کارتو نمیشناسه برای همین باید سریال گوشی در مخابرات ایران به ثبت برسه ... منم اول فکر میکردم قفل شبکه هست ولی اینطور نبود و فقط باید گوشی رجیستر میشد که با وارد شدن به سایت mci.ir و با وارد کردن سریال گوشی در عرض 12 ساعت گوشیم رجیستر شد و سیم کارتو شناخت و الان 3 ماهه که دارم ازش استفاده میکنم بدون حتی یک ریال پول اضافی ...
پس نگران نباش گوشی بیار و سریالشو ثبت کن تا بدون مشکلی بتونی ازش استفاده کنی ...

Ceramic
19-10-2008, 17:07
با تشکر،
ایلیا

گوشی آنلاک در اروپا اگر گرون تر از ایران نباشه ، فکر نکنم ارزون تر باشد .

به هر حال باید بدون قفل باشه تا بتونین ایران ازش استفاده کنین .

میتونین اونجا یه قیمت بگیرین بعد با تهران مقایسه کنین و اگه ارزون تر بود بخرید.

shadmehr_m
21-10-2008, 01:21
خب معلومه که ارزونتره اونور! فکر کردید توی اروپا هم این گوشی یک میلیون و چهارصد پولشه؟ خنده داره! اصلن تو تاریخ گوشی های موبایل هیچ گوشی توی اروپا و امریکا به مرز یک میلیون دلار یا یورو هم نمیرسه حتی به محض اومدنش به بازار..اینجا ایرانه که فکر میکنن باید بابت این گوشی خون ملت رو تو شیشه کنن!

s-a-l-i-m
21-10-2008, 15:31
باید بخری بیاری ایران با سیم انلاک ازش کار بکشی که یک چیزی هست مانند سیم کارت هایه عادی که روی سیم کارت عادی قرار میگیره و ایفون فکر می کنه که سیم کارت شرکتی که خریدی توش هست.........هنوز نرم افزاری انلاک نشده