PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی در حد 230 چی بخرم و از کجا بخرم؟

shadmehr_m
17-10-2008, 02:07
سلام دوستان

من میخوام گوشیمو عوض کنم...
تا سقف 230 میخوام یه گوشی بخرم... تحقیق کردم دیدم تا این سقف بهترین کار خرید سونی اریکسون هست..چون نوکیا گوشی ها ارزونش حرفی واسه گفتن ندارن.

حالا من چند تا نتیجه گیری کردم.

اول : من سری واکمن سونی نمیخوام پس پیشنهاد ندید لطفن.
دوم. تو سونی اریکسون من فقط به این سه تا گوشی رسیدم :k800i , k810 , k770

اما این جا به خاطر مسائلی به شک افتادم...

اول در مورد دوربین های این سه گوشی تا اونجا که من فهمیدم این 3 گوشی از نظر کیفیت به ترتیب k800i . k810 و k770 هست. خب تا اینجا شاید بگید خب پس k810 بخر. ولی نکته اینجاست که از نظر صفحه کلید k800 و k810 در وضعیت فجیعی به سر میبرن..و در تمام سایت ها و بررسی های تخصصی از دکمه های کمکی و جوی استیک این دو تا گوشی به عنوان نقطه ضعف اصلی اینها نام برده شده...ولی k770 این ضعف رو نداره..نکته بعدی گیج کننده : صفحه k770 از این دو تا یه کم کوچیکتره. اما از نظر کیفیت بهتره...
k770 خوشگل تره . ,ولی از نداشتن فلش زنون نمیشه گذشت!بگذرم؟ خیلی مهم نیست؟ من خیلی تو شب نمیخوام عکس بگیرم.بعد اینکه این k800i با k800 چه فرقی داره؟ چیشو درست کردن؟ چیشو اپدیت کردن؟ ایا دو گوشی دیگه هم i دارن یا نه؟
اگه فکر میکنید تو این رنج قیمت گوشی همسطح اینا یا بهتر هست بگید...لطفن پایین تر نباشه.
اما سوال مهم بعدی من این هست که بر فزض من با کمک شما انتحابمو کردم....برم کجا کدوم فروشگاه سونی اریکسون بخرم؟ نمیخوام برم مغازه متفرقه که بهم بندازن...فروشگاه مخصوص سونی اریکسون هست توی جمهوری؟ نکته بعدی این که یکی گفت تمام گوشی های سونی اریکسون چینی هستن!!!!! واقعن درسته؟
یعنی نمیشه اروپایی شو پیدا کرد؟ من چینی نمیخوام! ممنون اگه کمکم کنید.مرسی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال متفرقه هم دارم..به سرم زده بود بیخیال امکانات شم برم گوشی فاشن kE 970 shine LG
رو بخرم..:31: میخوام ببینم کسی این گوشی رو داره؟ از لحاظ کارایی چطوره؟ میدونم دوربینش 2 هست..از لحاظ رراحتی و هنگ نکردن و اینا میخوام بدونم.

teza
17-10-2008, 15:26
سلام دوستان

من میخوام گوشیمو عوض کنم...
تا سقف 230 میخوام یه گوشی بخرم... تحقیق کردم دیدم تا این سقف بهترین کار خرید سونی اریکسون هست..چون نوکیا گوشی ها ارزونش حرفی واسه گفتن ندارن.

حالا من چند تا نتیجه گیری کردم.

اول : من سری واکمن سونی نمیخوام پس پیشنهاد ندید لطفن.
دوم. تو سونی اریکسون من فقط به این سه تا گوشی رسیدم :k800i , k810 , k770

اما این جا به خاطر مسائلی به شک افتادم...

اول در مورد دوربین های این سه گوشی تا اونجا که من فهمیدم این 3 گوشی از نظر کیفیت به ترتیب k800i . k810 و k770 هست. خب تا اینجا شاید بگید خب پس k810 بخر. ولی نکته اینجاست که از نظر صفحه کلید k800 و k810 در وضعیت فجیعی به سر میبرن..و در تمام سایت ها و بررسی های تخصصی از دکمه های کمکی و جوی استیک این دو تا گوشی به عنوان نقطه ضعف اصلی اینها نام برده شده...ولی k770 این ضعف رو نداره..نکته بعدی گیج کننده : صفحه k770 از این دو تا یه کم کوچیکتره. اما از نظر کیفیت بهتره...
k770 خوشگل تره . ,ولی از نداشتن فلش زنون نمیشه گذشت!بگذرم؟ خیلی مهم نیست؟ من خیلی تو شب نمیخوام عکس بگیرم.بعد اینکه این k800i با k800 چه فرقی داره؟ چیشو درست کردن؟ چیشو اپدیت کردن؟ ایا دو گوشی دیگه هم i دارن یا نه؟
اگه فکر میکنید تو این رنج قیمت گوشی همسطح اینا یا بهتر هست بگید...لطفن پایین تر نباشه.
اما سوال مهم بعدی من این هست که بر فزض من با کمک شما انتحابمو کردم....برم کجا کدوم فروشگاه سونی اریکسون بخرم؟ نمیخوام برم مغازه متفرقه که بهم بندازن...فروشگاه مخصوص سونی اریکسون هست توی جمهوری؟ نکته بعدی این که یکی گفت تمام گوشی های سونی اریکسون چینی هستن!!!!! واقعن درسته؟
یعنی نمیشه اروپایی شو پیدا کرد؟ من چینی نمیخوام! ممنون اگه کمکم کنید.مرسی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال متفرقه هم دارم..به سرم زده بود بیخیال امکانات شم برم گوشی فاشن kE 970 shine LG
رو بخرم..:31: میخوام ببینم کسی این گوشی رو داره؟ از لحاظ کارایی چطوره؟ میدونم دوربینش 2 هست..از لحاظ رراحتی و هنگ نکردن و اینا میخوام بدونم.

با سلام دوست من
دوست من کل این حرف هایی که میزنم رو تجربه شخصی هست چون من خودم k770 دارم پس اگه چیزی رو اشتباه گفتم ببخشید
در مورد دوربین k770 بگم که دوربین واقعا با کیفتی داره و اگر کمتر از دو گوشی دیگه باشه ولی محسوس نیست چون من عکساش رو با عکس های چند گوشی مقایسه کردم در مورد فلش به نظر من چیز انچنان مهمی نیست و عکس های خوبی تو شب می اندازه حیف الان حال ندارم مگر نه چند تا از عکس هایی که تو شب انداختم رو اپ می کردم ببینی در مورد دکمه گوشی k770 دکمه های عالی داره و واقعا من 50 درصد انتخابم به خاطر این دکمه ها بود در مورد ال سی دی واقعا کیفیت خوبی داره در مورد خوگلی هم سلیقه ای هست ولی به نظر من هم قشنگتر هست در مورد داشتن i هم اره k770 هم i داره ولی k810 رو نمیدونم نه من گوشی دیگه ای نمیشناسم یه جا رو من تو جمهوری دیده بودم فروشگاه سونی اریکسون با گارانتی کامتل بود چون اون موقع کامتل رو بورس بود الان رو نمیدونم همون طرف های علادین بود ولی دقیق یادم نیست اره فکر کنم همه چینی باشن ولی من بار ها این رو گفتم باز هم میگم اقا جان به جان خودم هیچ تفاوتی با سونی چینی با سونی اروپا نیست جز قیمت چون سونی چین هم مثل سونی اروپا و با نظارت دقیق سونی تولید میشود در مورد سوال اخری هم من نمی دونم

SANR
17-10-2008, 15:48
بین این سه گوشی دوست عزیزم،کا 770 هم جدیدتره و هم زیباتر و هم امکانات خوبی داره.

rozy_1500
17-10-2008, 16:29
اگه از این رده گوشی میخوای من 100% بهت T650 رو پیشنهاد میکنم
تمامی امکانات K770 رو داره + ظاهری بسیار زیبا تر از بقیه

S A M S U N G
17-10-2008, 17:22
سلام دوست عزیز .

در مورد Shine باید بگم کیفیت ساخت عالی و زیبائی که داره واقعا کاربر رو به خودش جذب میکنه . جاوا که هنگ نمیکنه عزیز . اینترفیس خوشگلی هم داره . به نظرم گوشی عالی هستش .

شما میتونی روی گوشی U700 و U600 سامسونگ هم فکر کنی عزیز .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم .

shadmehr_m
17-10-2008, 19:02
اگه از این رده گوشی میخوای من 100% بهت T650 رو پیشنهاد میکنم
تمامی امکانات K770 رو داره + ظاهری بسیار زیبا تر از بقیه

ممنون از جوابتون ولی من هر چی تحقیق کردم دیدم T650 به هیچ وجه مثل K770 نیست...به نظر شما داشتن لنز سایبر شات امکانات محسوب نمیشه؟ t650 سایبر شات نیست و گرون تر هم هست..پس اصلن صرف نداره.

shadmehr_m
17-10-2008, 19:05
سلام دوست عزیز .

در مورد Shine باید بگم کیفیت ساخت عالی و زیبائی که داره واقعا کاربر رو به خودش جذب میکنه . جاوا که هنگ نمیکنه عزیز . اینترفیس خوشگلی هم داره . به نظرم گوشی عالی هستش .

شما میتونی روی گوشی U700 و U600 سامسونگ هم فکر کنی عزیز .

مخلصیم .

U700 خوبه ولی چون سایبر شات نیست و قیمتش هم در حد k770 هست نمیصرفه. اگه 190 بود می ارزید.
رنگ منوهاش هم مشکیه و نمیشه تغییر داد.

shadmehr_m
17-10-2008, 19:21
بعد یه سوال دیگه shine دو تا مدل داره ..یکیش KU970 و یکی KE970 میخوام ببینم این دو تا غیر این که U ش واسه یه اپراتور خارجی که اسمش رو گوشی حک شده ساخته شده.. و اولش U هست دیگه چه فرق دیگه ای داره. ؟

Punisher_2008
17-10-2008, 19:42
ببینید هر گوشی که سایبرشاته از دیگر گوشی ها بهتره؟ مگه k770 سایبرشات نیست؟ پپس چرا از 5610 شکست خورد مگه k850 سایبرشات نیست؟ پس چرا کیفیتش کمه؟ دوست عزیز من u700 رو پیشنهاد میکنم k810 هم گزینه مناسبیه من جای شما بودم u700 رو بر میداشتم هم شیکه هم دوربینش خوبه هم باریک و خش دسته

shadmehr_m
18-10-2008, 01:18
خب عزیز میشه یه دلیل بیارید که چرا U700 رو ترجیح بدم؟ آخه از هر طرف نگاه میکنی این گوشی هیچ برتری نسبت به گوشی های مورد نظر من نداره!
بعد من موندم k770 چه ربطی به 5610 داره؟ 5610 یه گوشی موزیکه که باید با سری واکمن مقایسه بشه نه با سری سایبر شات.

Punisher_2008
18-10-2008, 08:17
دوست عزیز من این دلیل میگم که k770 کیفیت دوربین چندان مناسبی نداره یک سری با کلوپش بزن ولی u700 دوربینش به مراتب بهتره در ضمن زیباتر خشدستر و با کلاستره و همینطور باریک حیرت انگیزی داره

در مورد 5610 و k770 دوست عزیز درسته 5610 یک موزیکفون هست ولی دوربین 3.2 با فوکوس خودکار..... و LED دوگانه داره که نوره خیلی زیادی رو تولید میکنه که با 3 حالت تنظیم مایشه روشن خاموش اتوماتیک و دارای حالت شب و portrite mode و تنظیمات wiht balance هست و شما اگه دقت کنید حتما میبینید که دوربین k770 نمیتونه به 5610 برسته عکس زیر با 5610 گفته شده سایز عکس 1.14mb هست کیفیت رو ببین خودت تا اخرش بگیر 5610 چی میکنه ولی خب اگه تونستم مقایسه k770 و u700 هم مزارم واستون اگه بتونید پولتون رو به 250 تومان برسانید میتونید 5610 بگیرید علاوه بر کیفیت صدای عالی و ال سی دی عالی و دوربین خوب و کلید حرکتی navislide داره دوست عزیز ولی اگه نمیتونید هامون u700 گزینه مناسبیه ال سی دی بزرگتری هم داره مال k770 1.9 i هست که بنظر من خیلی کوچیک بهنظر میرسه

در مورد سایبرشات بودن ببینید شما هم مثل بعضی دیگه از دوستان فکر میکنید هر گوشی سایبرشات هست از همه بهتره ولی اینطور نیست من یک مثال میزنم ببینید مثلا k850 لنز سایبرشات داشت با تنظیمات دوربین های سونی سری T بود ولی کیفیت نداشت و ا زn82... شکست خورد فکرشو بکن ولی ناگفته نماند که k770 هم عکاسی خوبی میکند کلا مهم نیست دوربین 2 باشه یا 8 مهم اینه که شما عکاس باشید کیفیت عکساش خوبه نمیشه گفت بده در کل خوبه در ضمن فراموشن نشه جاوا k770 بهتر از u700 بوده کلا جاوا سونی اریکسون بهتره از سامسونگ هست

5610:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

aaaammmm87
18-10-2008, 12:28
حتما بايد گوشي نو بگيري !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولي در كل از بين سه تا گوشي معرفي شده k770 بهتره

teza
18-10-2008, 15:49
دوست عزیز من این دلیل میگم که k770 کیفیت دوربین چندان مناسبی نداره یک سری با کلوپش بزن ولی u700 دوربینش به مراتب بهتره در ضمن زیباتر خشدستر و با کلاستره و همینطور باریک حیرت انگیزی داره

در مورد 5610 و k770 دوست عزیز درسته 5610 یک موزیکفون هست ولی دوربین 3.2 با فوکوس خودکار..... و LED دوگانه داره که نوره خیلی زیادی رو تولید میکنه که با 3 حالت تنظیم مایشه روشن خاموش اتوماتیک و دارای حالت شب و portrite mode و تنظیمات wiht balance هست و شما اگه دقت کنید حتما میبینید که دوربین k770 نمیتونه به 5610 برسته عکس زیر با 5610 گفته شده سایز عکس 1.14mb هست کیفیت رو ببین خودت تا اخرش بگیر 5610 چی میکنه ولی خب اگه تونستم مقایسه k770 و u700 هم مزارم واستون اگه بتونید پولتون رو به 250 تومان برسانید میتونید 5610 بگیرید علاوه بر کیفیت صدای عالی و ال سی دی عالی و دوربین خوب و کلید حرکتی navislide داره دوست عزیز ولی اگه نمیتونید هامون u700 گزینه مناسبیه ال سی دی بزرگتری هم داره مال k770 1.9 i هست که بنظر من خیلی کوچیک بهنظر میرسه

در مورد سایبرشات بودن ببینید شما هم مثل بعضی دیگه از دوستان فکر میکنید هر گوشی سایبرشات هست از همه بهتره ولی اینطور نیست من یک مثال میزنم ببینید مثلا k850 لنز سایبرشات داشت با تنظیمات دوربین های سونی سری T بود ولی کیفیت نداشت و ا زn82... شکست خورد فکرشو بکن ولی ناگفته نماند که k770 هم عکاسی خوبی میکند کلا مهم نیست دوربین 2 باشه یا 8 مهم اینه که شما عکاس باشید کیفیت عکساش خوبه نمیشه گفت بده در کل خوبه در ضمن فراموشن نشه جاوا k770 بهتر از u700 بوده کلا جاوا سونی اریکسون بهتره از سامسونگ هست

با تشکر

دوست من شما هم هر گوشی داری یا می خوای بگیری میشه بهترین به عنوان مثال k850 n73 5610 و حالا u700 من نمی دونم چرا شما ین جوری هستی

shadmehr_m
18-10-2008, 16:21

با تشکر

ممکنه دوربینش بهتر باشه ولی من یه PMP سیصد هزار تومنی کریتیو خریدم. واسه همین دیگه نمیخوام و لازم هم ندارم که یه گوشی موزیک بخرم. نمیشینه به دلم.U700 هم من تنمیدونم آخه چیش قشنگه؟ خیلی زشته به نظر من. تابلو سامسونگه! سامسونگ به نظرم فقط گوشی های گرونش خوبه. و خوشگله.

Punisher_2008
18-10-2008, 19:15
دوست من شما هم هر گوشی داری یا می خوای بگیری میشه بهترین به عنوان مثال k850 n73 5610 و حالا u700 من نمی دونم چرا شما ین جوری هستی
دوست عزیز زود داری قضاوت میکنی بنده k850 قصد خرید ندارم گوشی بعدی مورد نظر بنده n82 هست که اقا محمد هم در جریان هستند به زودی زود از دوساتش میخرم اگه مایل باشه ثابت هم میکنم بنده دوستان زیادی دارم و ازم ووقتی میپرسند فلان گوشی بهتره یا بهمان گوشی همیشه بهشون میگم فردا جواب میدم و در p30world ذکر میکنم چون دوستان p30world خیلی با تجربه هستند نمونش اقا یونس که در اطلاعات گوشی ها خدا هست اگه حالا میگفتید 5610 یا k810 میگفتم شاید 5610 در روز عکاسی بهتری کنه ولی k810 در شب 5610 رو جا خواهد گذاشت و ردضمن سرعت شاتر k810 بیشتر از 5610 بوده در مورد u700 بنده بدون تعصب گفتم که از لحاظ عکاسی u700 بهتره ولی عرض هم کردم که k770 در ساپورت جاوا خیلی سرتر از u700 هست ایا عرض نکردم؟ در مورد n73 بنده این گوشی رو بارها داشتم ولی فروختم چندان بهش علاقه ندارم ولی متوجه شدم خلی از دوستان نسبت به بعضی گوشی ها کم لطفی میکنند مثلا یادمه یکبار داخل یک فروم دیگه جنگ 5610 و n73 بود و یک سری 5610 رو برنده میدونستند یک سری n73 بنده بهشون گفتم که n73 رنگهای پرنگتر و جذابتر است که من خیلی دوست دارم ولی مثلا بعضی از دوستان که عکاس بودن به دلیل اینکه 5610 عکاسش طبیعی بود 5610 رو انتخاب میکردند من برای بار اخر میگم اگه دوربین بهتر میخوای u700 ولی اگه صدا و جاوا قویتر و صدای بهتره میخوای k770 بنده از همون اول منظورم همین بود ایا غیر از این گفتم؟

با تشکر

Punisher_2008
18-10-2008, 19:18
ممکنه دوربینش بهتر باشه ولی من یه PMP سیصد هزار تومنی کریتیو خریدم. واسه همین دیگه نمیخوام و لازم هم ندارم که یه گوشی موزیک بخرم. نمیشینه به دلم.U700 هم من تنمیدونم آخه چیش قشنگه؟ خیلی زشته به نظر من. تابلو سامسونگه! سامسونگ به نظرم فقط گوشی های گرونش خوبه. و خوشگله.
هر کس سلیقه خاصی داره ولی من متعقدم خوش دسترین گوشی های رو ساموسنگ میزنه این نظر شخصیه ولی در کل اگه دوربین بهتری میخوای u700 ولی اگر صدای و جاوای بهتر میخوای میخوای دوربین k770 که بعد نیست نسبته به u700 در سطح پاینتری قرار داره ولی فکر کنم در شب باید k770 بهتره بگیره چون فلش u700 LED کوچیک هست خیلی کوچیکه و در شب عکاسش مات یا تار میشه اینو شخصا شاهد بودم :40::40: ولی در کل دوربین u700 در روز عکاسیش بهتره و در ضمن از نظر من خیلی خشکل هست

shadmehr_m
19-10-2008, 00:53
این آقا یونس کجاست؟ بگید من برم ازش سوال کنم!

در مورد سامسونگ ..اگه بخوام سونی اریکسون نخرم

میرم سمت ال جی و Kf510 که پد لمسی داره یا ال جی شاین رو میخرم. نه یو 700 سامسونگ رو.

به هر حال ممنون از کمکتون

Punisher_2008
19-10-2008, 08:49
این آقا یونس کجاست؟ بگید من برم ازش سوال کنم!

در مورد سامسونگ ..اگه بخوام سونی اریکسون نخرم

میرم سمت ال جی و Kf510 که پد لمسی داره یا ال جی شاین رو میخرم. نه یو 700 سامسونگ رو.

به هر حال ممنون از کمکتون
با سلام من kf510 رو تاحالا ندیدم ولی شاین رو دیدن بهترین دوربین ها رو lg در سری شاین خودش میزاره واقعا گوشی خوبه درسته 2 مگاپیکسل هست ولی فوکوس خوکار داره و فلش گزینه مناسبیه در ضمن خشکل هم هست ولی اگه بخوای بین شاین lg و k770 انتخواب کنید k770 بهتره چون هرچی باشه k770 3.2 مگاپیکسل هست ولی شاین 2 ولی در کل هردوشون عالیه

در مورد u700 بنده فقط پیشنهاد دارم شاید خیلی ها از سامسونگ خوشون نیا ولی من همیشه از 3 شرکت خیلی گوشی داشتم نوکیا سامسونگ سونی اریکسون و فهمیدم بهترین جاوا رو سونی اریکسون داره البته الان نوکیا هم مثل سونی شده و فرقی باهاش نداهر nokia s4 5th مشکلات محدودیت نصب رو درست کرد ولی سامسونگ هنوز در جاوا خیلی پایین هست و به سختی و با کد و رمز میشه بهش بازی داد :40::40::40:

teza
19-10-2008, 14:44
دوست عزیز زود داری قضاوت میکنی بنده k850 قصد خرید ندارم گوشی بعدی مورد نظر بنده n82 هست که اقا محمد هم در جریان هستند به زودی زود از دوساتش میخرم اگه مایل باشه ثابت هم میکنم بنده دوستان زیادی دارم و ازم ووقتی میپرسند فلان گوشی بهتره یا بهمان گوشی همیشه بهشون میگم فردا جواب میدم و در p30world ذکر میکنم چون دوستان p30world خیلی با تجربه هستند نمونش اقا یونس که در اطلاعات گوشی ها خدا هست اگه حالا میگفتید 5610 یا k810 میگفتم شاید 5610 در روز عکاسی بهتری کنه ولی k810 در شب 5610 رو جا خواهد گذاشت و ردضمن سرعت شاتر k810 بیشتر از 5610 بوده در مورد u700 بنده بدون تعصب گفتم که از لحاظ عکاسی u700 بهتره ولی عرض هم کردم که k770 در ساپورت جاوا خیلی سرتر از u700 هست ایا عرض نکردم؟ در مورد n73 بنده این گوشی رو بارها داشتم ولی فروختم چندان بهش علاقه ندارم ولی متوجه شدم خلی از دوستان نسبت به بعضی گوشی ها کم لطفی میکنند مثلا یادمه یکبار داخل یک فروم دیگه جنگ 5610 و n73 بود و یک سری 5610 رو برنده میدونستند یک سری n73 بنده بهشون گفتم که n73 رنگهای پرنگتر و جذابتر است که من خیلی دوست دارم ولی مثلا بعضی از دوستان که عکاس بودن به دلیل اینکه 5610 عکاسش طبیعی بود 5610 رو انتخاب میکردند من برای بار اخر میگم اگه دوربین بهتر میخوای u700 ولی اگه صدا و جاوا قویتر و صدای بهتره میخوای k770 بنده از همون اول منظورم همین بود ایا غیر از این گفتم؟

با تشکر
عزیزم من معذرت می خوام دیروز یه مقدار اعصابم داقون بود ولی در مورد K850 بگم شما اگه یادت باشه اول می خواستی K850 بگیری بعد تصمیم گرفتی N82 بگیری و در مورد N73 شما بحث جنجالی کلوپ N78 رو یادت هست ولی در کل معذرت می خوام

Punisher_2008
20-10-2008, 20:08
بنده که دیونه نیستم پول بدم بدترین 5 مگاپیکسل و ارزونترین رو بخرم در مورد تازه اگه بخوام همین الان میتونم صاحب k850 شم دوستم به شدت اسرار داره با 5610 من عوض کنه ولی و در مورد n73 بنده فقط گفتم صدای n73 بلندتره ایا دروغ گفتم؟ در اینکه n78 بهتره که شکی نبود بنده هم اونجا عرض کردم نکردم؟

اقا بگذریم بنده قصد توهین ندارم من شرمنده

Legend
20-10-2008, 20:25
بعد یه سوال دیگه shine دو تا مدل داره ..یکیش KU970 و یکی KE970 میخوام ببینم این دو تا غیر این که U ش واسه یه اپراتور خارجی که اسمش رو گوشی حک شده ساخته شده.. و اولش U هست دیگه چه فرق دیگه ای داره. ؟

سلام
فرق u و e در 3G هست...يكي داره و يك نداره..يعني u داره و e نداره...همون نداشته باشه بهتره...تو ايران كه بدرد نميخوره...

===================

ضمنا" دوستان اين تاپيك رو تعطيل كنيد...صاحب تاپيك از اين رنج اومده بيرون و اين تاپيك رو زده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون، شاد باشيد:40:

rozy_1500
20-10-2008, 22:43
بین ke و ku حتما ke رو بگیر
حالا اگه 3g داشتیم میشه گفت یه ارزشی داره ولی وقتی نداریم اصلا نمی ارزه
چون مدل 3g اش مموری کارت نمیخوره
یعنی بین این دو تا یا باید مموری انتخاب کنی یا دوربین دوم

shadmehr_m
21-10-2008, 01:13
مجبورم شدم از این رنج بیام بیرون چون گوشی های جالبی تو رنج زیر سیصد نیست.وگرنه بدم نمیاد کمتر پول بدم.